forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kapetan Miki 17

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 14/02/2015 : 11:08:41



13.02.15. u snk
17.02.15. na kioscima
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 15/02/2015 : 23:52:11
Dobro, ja ponekad i pročitam ali me mora baš uhvatiti velika želja za takvim materijalom.
Protiv nostalgije se ne može puno, ipak su mi Zagor i Mister No pa zatim Miki i Blek bili najomiljeniji zlatnih 80-ih godina.
Dudley Smith Posted - 15/02/2015 : 23:31:37
quote:
Originally posted by DODSFERD

Naslovnice na Magičnom Vjetru su mu bile vrlo dobre ali ove na Mikiju i Bleku su koma.
Ali... ako je već morao negdje fušariti onda je bolje da se to dogodilo na takvim manje ozbiljnim serijalima, ovdje se ionako dosta toga svodi na nostalgiju i većinu kupaca neće odbiti čak ni takve naslovnice.



Imam osjećaj da većini kupaca ovoga ne bi ni smetalo da svaki put objave istu epizodu, a da samo promijene naslov i broj na hrptu. Ionako ih samo slažu na policu a ne čitaju. Mogli bi unutra ubacivati upute za tajne agente, ionako nitko neće pročitati.
DODSFERD Posted - 15/02/2015 : 23:18:07
Naslovnice na Magičnom Vjetru su mu bile vrlo dobre ali ove na Mikiju i Bleku su koma.
Ali... ako je već morao negdje fušariti onda je bolje da se to dogodilo na takvim manje ozbiljnim serijalima, ovdje se ionako dosta toga svodi na nostalgiju i većinu kupaca neće odbiti čak ni takve naslovnice.
velka031 Posted - 15/02/2015 : 23:01:02
Ne znam što bih rekao za Mastantuona... Bolje ga je ne vidit, nego vidit... Crtati Mikija kao grubijana od 50 godina, svašta...
DODSFERD Posted - 15/02/2015 : 07:52:50
quote:
Originally posted by Rahazlam

Mastantuono mi ima fenomenalne naslovnice,bas mi lezi njegov crtez!!


Ma daj, uozbilji se...
Rahazlam Posted - 15/02/2015 : 02:31:06
Mastantuono mi ima fenomenalne naslovnice,bas mi lezi njegov crtez!!
mogorovic Posted - 14/02/2015 : 21:03:46
Šalu na stranu. Mastantuono je, jednostavno, izrazito stiliziran crtač. U toj stilizaciji se neizostavno provlači, kao u velikog broja crtača, podsvjesna (u manjoj ili većoj mjeri) pseudodefinicija karakternog glavnog junaka, kao robijatnog tipa, pa makar to bio i Miki, koji je nominalno adolescent. Stoga su četvrtaste, jake brade i izbačene vilice, gotovo marvelovski sindrom takvih crtača. Slično kao u ranijim radovima Branislava Kerca (nadam se da mi neće zamjeriti), koji je imao sve glavne junake, licem, praktično jednake, samo se mijenjala kosa ili faktor neobrijanosti lica. Nešto slično kao ona čuvena Ceca (ili Cica?) iz Politikinog Zabavnika. "Obucite Cecu", pa desetak dječjih opravica za prilijepiti na bucmastu kreaturicu curice u gaćicama...
DODSFERD Posted - 14/02/2015 : 20:28:19
Možda ga je ubola osa.
Johnny Difool Posted - 14/02/2015 : 18:48:06
Ne znam zašto Mastantuono na naslovnicama uvijek ima takav problem da Miki izgleda kao da ga boli ne zub, nego čitava vilica.
Glava mu je natečena a obrazi napuhani, pa još kad kao ovdje izbaci bradu, e to je tek smijurija.

Quebrasco Posted - 14/02/2015 : 18:36:53
Super za "mlekadžiju"...
Valjda će i Mark uskoro (konačno s "novim" epizodama)...
roby05 Posted - 14/02/2015 : 17:03:43
Ovo je u praksi tribalo ici u 3.mj.Malo je zbunjola,jer nema Marka i PSDZ koji su tribali sad ici.
Johnny Difool Posted - 14/02/2015 : 11:44:20
Kasno TrOMISLAWSKI u pustinju stiže!

DODSFERD Posted - 14/02/2015 : 11:41:06
Evo, brzo dočekasmo i reprint Mikija 17.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000