forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Problem

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jaki Posted - 15/05/2014 : 01:23:34
Zadnih par dana ne mogu ostaviti komentar za prodane aukcije jer mi se ne vidi na browseru(chrome) ono <ostavite komentar> i prije se vidio samo početak rijeći ali je bilo dostatno za klikanje.
Na internet exploreru mi se vidi normalno.
Prijedlozi?
[/url]
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
paro Posted - 12/01/2016 : 11:24:26
Sve ok, problem rješen preko LSD-a.
Sad vidim aukcija i previše.
Hvala nesvrstanom na savjetu.
paro Posted - 11/01/2016 : 20:30:33
quote:
Originally posted by manhunter

Pa nikako...



Kako nikako?
Pa očito si riješio problem.
Ja se zajebavam cijeli dan i ništa.
Šta odsad nadalje ne mogu na aukcije il šta?
manhunter Posted - 11/01/2016 : 18:44:01
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Markos

U svakom browseru ili samo nekom? Samo na tom kompu ili na svima?
Nitko drugi nema tih problema, tako da je najvjerojatnije stvar do tvog kompjutera.



Pa očito da je do mog kompa, nego me zanima kako je manhunter riješio taj problem.



Pa nikako...
NESVRSTANI Posted - 11/01/2016 : 14:22:01
quote:
Originally posted by fikus

paro, meni uvijek pomogne DHCP, a ako je problem veći onda TCP/IP


Meni uvijek pomogne LSD.
paro Posted - 11/01/2016 : 14:11:38
quote:
Originally posted by Markos

U svakom browseru ili samo nekom? Samo na tom kompu ili na svima?
Nitko drugi nema tih problema, tako da je najvjerojatnije stvar do tvog kompjutera.



Pa očito da je do mog kompa, nego me zanima kako je manhunter riješio taj problem.
fikus Posted - 11/01/2016 : 13:25:28
paro, meni uvijek pomogne DHCP, a ako je problem veći onda TCP/IP
Markos Posted - 11/01/2016 : 13:00:48
U svakom browseru ili samo nekom? Samo na tom kompu ili na svima?
Nitko drugi nema tih problema, tako da je najvjerojatnije stvar do tvog kompjutera.
paro Posted - 11/01/2016 : 12:07:26
quote:
Originally posted by manhunter

Ja imam problem već određeno vreme: kada hoću da se ulogujem na home-u, jedino u firefoxu mi uspeva, sa chromeom i IE mi se pojavi samo beli ekran. U firefoxu odem na aukcije, ali ne mogu da ostavim ponudu. Ukucam iznos, ali kada kliknem na "pošalji", opet mi se pojavi samo beli ekran. i kad odem na "refresh" se ne dešava ništa.

Neka ideja?




Upravo ovo. Samo bijeli ekran.
Ako i uspijem upast na homepage, na aukcije i recenzije ne mogu, samo forum.
lwood Posted - 29/06/2015 : 01:16:13
ima problem kod neprodanih aukcija.
ukupna svota je krivo zbrojena.
Poli Posted - 30/04/2015 : 13:28:51

Pogledajmo tko je u "cuzi" ... :DD


Ali glupost, da.


Manabo Posted - 30/04/2015 : 13:27:39
Meni sve radi normalno, nisam primijetio nikakve probleme.
Ali koliki kreten moraš biti da napadaš stranicu o stripovima?
Markos Posted - 30/04/2015 : 12:04:48
Zadnjih smo nekoliko dana pod DDoS napadima, pa ima nekih poteškoća u radu. Radimo na otklanjanju, nadamo se da ćemo uskoro to riješiti.
Markos Posted - 16/04/2015 : 19:12:53
Stvar je u njegovom telefonu.
manhunter Posted - 16/04/2015 : 18:34:47
Pitanje od člana Callis:

Od pon ili utorka mi se na iphoneu 5 ne prikazuje stranice foruma sa stripovima, samo nke tehnicke karakteristike. Nisam nistq mjenjao u postavkama pa ne kizim o cemu se radi?
manhunter Posted - 22/01/2015 : 09:35:04
Kad pokušam sa mobilnim, onda ide. Problem je u mom računaru, ali ja mislim da ništa nisam menjao već dugo vremena. Sad sam pokušao da isključim real time protect, isključio sam ghostery, dozvolio trackere, ostao je samo antivirusni program koji radi. Ali svejedno ne ide...
Markos Posted - 17/01/2015 : 22:09:24
Čudno, vjerojatno neke security postavke na tvom kompjuteru, jer nikome drugome se to ne događa. Što si mijenjao u postavkama kad se to počelo pojavljivati? Jesi probao na nekom drugom kompjuteru?
manhunter Posted - 17/01/2015 : 21:27:51
Ja imam problem već određeno vreme: kada hoću da se ulogujem na home-u, jedino u firefoxu mi uspeva, sa chromeom i IE mi se pojavi samo beli ekran. U firefoxu odem na aukcije, ali ne mogu da ostavim ponudu. Ukucam iznos, ali kada kliknem na "pošalji", opet mi se pojavi samo beli ekran. i kad odem na "refresh" se ne dešava ništa.

Neka ideja?
mladjo Posted - 20/06/2014 : 16:05:41
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by mladjo

Ha ovo nije za zaključavanje accounta, mislim, ipak je riječ o samo tri stripa. Uglavnom, taj član je aktivan na forumu, pa mu pošalji PM.




Tek sad sam ovo vidio.
Stvar je u tome što netko, čak ne ovaj konkretni forumaš, može onako iz zajebancije davanjem najgorih ocjena stripovima koje možda ni ne (pro)čita drastično smanjiti prosječnu ocjenu, što fakat nije red.
S druge strane, ako se to sankcionira onda bi se moralo sankcionirati i recimo tellera koji baš svakom Zagoru, Marku, Mikiju ili Bleku daje same desetke, a moguće da ih opet (u današnje vrijeme) ne čita nego onako po sjećanju, od prije 10, 20 ili 30 godina.





Sve je to odlika demokracije - svatko može dati glas kako poželi
Ali da citiram Winstona Churcilla: "The best argument against democraty is a five - minute conversation with an average woter" :D :D
tinton Posted - 20/06/2014 : 15:33:38
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by mladjo

Ha ovo nije za zaključavanje accounta, mislim, ipak je riječ o samo tri stripa. Uglavnom, taj član je aktivan na forumu, pa mu pošalji PM.




Tek sad sam ovo vidio.
Stvar je u tome što netko, čak ne ovaj konkretni forumaš, može onako iz zajebancije davanjem najgorih ocjena stripovima koje možda ni ne (pro)čita drastično smanjiti prosječnu ocjenu, što fakat nije red.
S druge strane, ako se to sankcionira onda bi se moralo sankcionirati i recimo tellera koji baš svakom Zagoru, Marku, Mikiju ili Bleku daje same desetke, a moguće da ih opet (u današnje vrijeme) ne čita nego onako po sjećanju, od prije 10, 20 ili 30 godina.




Mislim da je čovjek pročitao, ali mu se ne sviđa.
Dok je teller ocjenio Skiptar Tin Hinan, iako nije pročitao, već je samo prepisao ocjene PijanogPatka.
Jedan član je po očekivanjima ocjenio "Ponekad se vraćaju" i u komentar napisao, vidjet ću akd pročitam.
Johnny Difool Posted - 20/06/2014 : 15:12:31
quote:
Originally posted by mladjo

Ha ovo nije za zaključavanje accounta, mislim, ipak je riječ o samo tri stripa. Uglavnom, taj član je aktivan na forumu, pa mu pošalji PM.




Tek sad sam ovo vidio.
Stvar je u tome što netko, čak ne ovaj konkretni forumaš, može onako iz zajebancije davanjem najgorih ocjena stripovima koje možda ni ne (pro)čita drastično smanjiti prosječnu ocjenu, što fakat nije red.
S druge strane, ako se to sankcionira onda bi se moralo sankcionirati i recimo tellera koji baš svakom Zagoru, Marku, Mikiju ili Bleku daje same desetke, a moguće da ih opet (u današnje vrijeme) ne čita nego onako po sjećanju, od prije 10, 20 ili 30 godina.

PijaniPatak Posted - 20/06/2014 : 13:06:28
Kada postam sa mobilnog (Samsung Android S2) postovi mi se duplaju. Ako editujem te postove onda se denu i tri. Može li se to ikako popeglati?
mladjo Posted - 30/05/2014 : 15:58:00
Ha ovo nije za zaključavanje accounta, mislim, ipak je riječ o samo tri stripa. Uglavnom, taj član je aktivan na forumu, pa mu pošalji PM.
Cromwell Posted - 30/05/2014 : 15:52:05
sergej773
http://www.stripovi.com/recenzije/uzumaki-uzu-drkw-1-uzumaki-spirala-uzasa-1/1715/
http://www.stripovi.com/recenzije/uzumaki-uzu-drkw-2-uzumaki-spirala-uzasa-2/1722/
http://www.stripovi.com/recenzije/strip-album-album-omn-12-cerke/1717/

Mah onda ništa jer nije za zaključavanje. Stvar nije ozbiljna ali je iritirajuća uzimajući u obzir rječitost i sposobnost argumentiranja.
mladjo Posted - 30/05/2014 : 13:36:30
Mogu mu zaključati account, ako je stvar ozbiljna.
Koji je nick?
Cromwell Posted - 30/05/2014 : 13:34:18
Da ne otvaram novi topik posuđujem jakijev.

Može li admin/mod onemogućiti ostavljanje ocjena u recenzijama debilu koji iz zajebancije daje sve jedinice?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000