forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Problem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/05/2014 : 01:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zadnih par dana ne mogu ostaviti komentar za prodane aukcije jer mi se ne vidi na browseru(chrome) ono <ostavite komentar> i prije se vidio samo početak rijeći ali je bilo dostatno za klikanje.
Na internet exploreru mi se vidi normalno.
Prijedlozi?
[/url]

Ja sam fetišist papira!

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/05/2014 : 11:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Prijedlozi?

Mozilla

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/05/2014 : 11:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Prijedlozi?

Mozilla




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/05/2014 : 11:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
kod mene radi kako treba.


Ali iz screenshota vidim da su ti fontovi neobično veliki, jesi li povećavao font u chromeu ili u windowsima?

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/05/2014 : 11:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se dfa jesam nekad davno ali sad ne mogu naći gdje i kako treba namjestiti?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/05/2014 : 12:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Zavisi koje windowse imaš. Uglavnom, Control panel display settings.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/05/2014 : 12:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a ovi od prije par godina 8.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/05/2014 : 13:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Da ne otvaram novi topik posuđujem jakijev.

Može li admin/mod onemogućiti ostavljanje ocjena u recenzijama debilu koji iz zajebancije daje sve jedinice?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/05/2014 : 13:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mogu mu zaključati account, ako je stvar ozbiljna.
Koji je nick?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/05/2014 : 15:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
sergej773
http://www.stripovi.com/recenzije/uzumaki-uzu-drkw-1-uzumaki-spirala-uzasa-1/1715/
http://www.stripovi.com/recenzije/uzumaki-uzu-drkw-2-uzumaki-spirala-uzasa-2/1722/
http://www.stripovi.com/recenzije/strip-album-album-omn-12-cerke/1717/

Mah onda ništa jer nije za zaključavanje. Stvar nije ozbiljna ali je iritirajuća uzimajući u obzir rječitost i sposobnost argumentiranja.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/05/2014 : 15:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ha ovo nije za zaključavanje accounta, mislim, ipak je riječ o samo tri stripa. Uglavnom, taj član je aktivan na forumu, pa mu pošalji PM.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/06/2014 : 13:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Kada postam sa mobilnog (Samsung Android S2) postovi mi se duplaju. Ako editujem te postove onda se denu i tri. Može li se to ikako popeglati?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/06/2014 : 15:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ha ovo nije za zaključavanje accounta, mislim, ipak je riječ o samo tri stripa. Uglavnom, taj član je aktivan na forumu, pa mu pošalji PM.




Tek sad sam ovo vidio.
Stvar je u tome što netko, čak ne ovaj konkretni forumaš, može onako iz zajebancije davanjem najgorih ocjena stripovima koje možda ni ne (pro)čita drastično smanjiti prosječnu ocjenu, što fakat nije red.
S druge strane, ako se to sankcionira onda bi se moralo sankcionirati i recimo tellera koji baš svakom Zagoru, Marku, Mikiju ili Bleku daje same desetke, a moguće da ih opet (u današnje vrijeme) ne čita nego onako po sjećanju, od prije 10, 20 ili 30 godina.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/06/2014 : 15:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by mladjo

Ha ovo nije za zaključavanje accounta, mislim, ipak je riječ o samo tri stripa. Uglavnom, taj član je aktivan na forumu, pa mu pošalji PM.




Tek sad sam ovo vidio.
Stvar je u tome što netko, čak ne ovaj konkretni forumaš, može onako iz zajebancije davanjem najgorih ocjena stripovima koje možda ni ne (pro)čita drastično smanjiti prosječnu ocjenu, što fakat nije red.
S druge strane, ako se to sankcionira onda bi se moralo sankcionirati i recimo tellera koji baš svakom Zagoru, Marku, Mikiju ili Bleku daje same desetke, a moguće da ih opet (u današnje vrijeme) ne čita nego onako po sjećanju, od prije 10, 20 ili 30 godina.




Mislim da je čovjek pročitao, ali mu se ne sviđa.
Dok je teller ocjenio Skiptar Tin Hinan, iako nije pročitao, već je samo prepisao ocjene PijanogPatka.
Jedan član je po očekivanjima ocjenio "Ponekad se vraćaju" i u komentar napisao, vidjet ću akd pročitam.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/06/2014 : 16:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by mladjo

Ha ovo nije za zaključavanje accounta, mislim, ipak je riječ o samo tri stripa. Uglavnom, taj član je aktivan na forumu, pa mu pošalji PM.




Tek sad sam ovo vidio.
Stvar je u tome što netko, čak ne ovaj konkretni forumaš, može onako iz zajebancije davanjem najgorih ocjena stripovima koje možda ni ne (pro)čita drastično smanjiti prosječnu ocjenu, što fakat nije red.
S druge strane, ako se to sankcionira onda bi se moralo sankcionirati i recimo tellera koji baš svakom Zagoru, Marku, Mikiju ili Bleku daje same desetke, a moguće da ih opet (u današnje vrijeme) ne čita nego onako po sjećanju, od prije 10, 20 ili 30 godina.





Sve je to odlika demokracije - svatko može dati glas kako poželi
Ali da citiram Winstona Churcilla: "The best argument against democraty is a five - minute conversation with an average woter" :D :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/01/2015 : 21:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja imam problem već određeno vreme: kada hoću da se ulogujem na home-u, jedino u firefoxu mi uspeva, sa chromeom i IE mi se pojavi samo beli ekran. U firefoxu odem na aukcije, ali ne mogu da ostavim ponudu. Ukucam iznos, ali kada kliknem na "pošalji", opet mi se pojavi samo beli ekran. i kad odem na "refresh" se ne dešava ništa.

Neka ideja?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/01/2015 : 22:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Čudno, vjerojatno neke security postavke na tvom kompjuteru, jer nikome drugome se to ne događa. Što si mijenjao u postavkama kad se to počelo pojavljivati? Jesi probao na nekom drugom kompjuteru?

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/01/2015 : 09:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kad pokušam sa mobilnim, onda ide. Problem je u mom računaru, ali ja mislim da ništa nisam menjao već dugo vremena. Sad sam pokušao da isključim real time protect, isključio sam ghostery, dozvolio trackere, ostao je samo antivirusni program koji radi. Ali svejedno ne ide...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/04/2015 : 18:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pitanje od člana Callis:

Od pon ili utorka mi se na iphoneu 5 ne prikazuje stranice foruma sa stripovima, samo nke tehnicke karakteristike. Nisam nistq mjenjao u postavkama pa ne kizim o cemu se radi?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/04/2015 : 19:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Stvar je u njegovom telefonu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/04/2015 : 12:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Zadnjih smo nekoliko dana pod DDoS napadima, pa ima nekih poteškoća u radu. Radimo na otklanjanju, nadamo se da ćemo uskoro to riješiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 30/04/2015 : 13:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Meni sve radi normalno, nisam primijetio nikakve probleme.
Ali koliki kreten moraš biti da napadaš stranicu o stripovima?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/04/2015 : 13:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pogledajmo tko je u "cuzi" ... :DD


Ali glupost, da.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/06/2015 : 01:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ima problem kod neprodanih aukcija.
ukupna svota je krivo zbrojena.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8382 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/01/2016 : 12:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja imam problem već određeno vreme: kada hoću da se ulogujem na home-u, jedino u firefoxu mi uspeva, sa chromeom i IE mi se pojavi samo beli ekran. U firefoxu odem na aukcije, ali ne mogu da ostavim ponudu. Ukucam iznos, ali kada kliknem na "pošalji", opet mi se pojavi samo beli ekran. i kad odem na "refresh" se ne dešava ništa.

Neka ideja?




Upravo ovo. Samo bijeli ekran.
Ako i uspijem upast na homepage, na aukcije i recenzije ne mogu, samo forum.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/01/2016 : 13:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
U svakom browseru ili samo nekom? Samo na tom kompu ili na svima?
Nitko drugi nema tih problema, tako da je najvjerojatnije stvar do tvog kompjutera.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000