forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Spremamo za Sajam...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ROSENCRANTZ Posted - 22/09/2015 : 21:20:07
...A da li ćemo stići - videćemo...

Za sad samo kratka najava, a više informacija narednih dana!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
cerichus Posted - 24/09/2015 : 12:13:54
Kao što se vidi interesa za ovo izdanje ima. ROSENCRANTZ se treba potruditi da se distribura svuda. Za BiH, osim Zoke, kontaktirajte i striparnicu Agarthi Comics i Hogarcaffe. Sigurno će biti zainteresovani za saradnju.
ROSENCRANTZ Posted - 24/09/2015 : 11:39:29
Nadajmo se...

quote:
Originally posted by goghy

jel ce bit stogod ovoga i u Babilonu, u Đakovu?

goghy Posted - 24/09/2015 : 10:27:43
jel ce bit stogod ovoga i u Babilonu, u Đakovu?
DODSFERD Posted - 24/09/2015 : 09:11:43
To se čekalo.
ROSENCRANTZ Posted - 24/09/2015 : 06:56:57
Evo i najave postavljene u Izdavački izlog!
Tex Willer Posted - 24/09/2015 : 05:38:43
Rasprodace se, evo uskacem i ja u red za kupovinu
velka031 Posted - 23/09/2015 : 23:40:55
quote:
Originally posted by mogorovic

Još i lijepa, izvorna Bignottijeva ilustracija! Veliki majstor je ostavio najvećeg traga upravo na Timu i Dastiju. Stoga smatram nepravednim, počesto pljuvanje po njegovim epizodama Zagora. Točno, nisu na najvišoj crtačkoj razini, kakao bismo očekivali, ali zbog Tima i Dastija, Bignotti ne zaslužuje takve, često neutemeljene pokude.



Za Mister Noa također sve pohvale, Franco grande!
El Morisco Posted - 23/09/2015 : 21:44:21
quote:
Originally posted by DODSFERD

Za ovo će se striparnice otimati, nije to bilo šta već stari dobri western koji je izlazio u nekim boljim vremenima.


Halleluiah! Svete riječi! Dodao bih sličnu premisu kako do sada i nije bilo takve vrste stripa od dotičnog izdavača pa nisam niti imao potrebu kupovati. A ako će se morati pešice po njega, onda nemoj ni očekivati "soldout". Sumnjam da bi npr. libellus imao ovakvu jagmu i rasprodanost za jedan dan pojedinih izdanja da nema kupaca iz komšiluka. Tako da sve pohvale, ali i pamet u glavu
DODSFERD Posted - 23/09/2015 : 20:15:15
Za ovo će se striparnice otimati, nije to bilo šta već stari dobri western koji je izlazio u nekim boljim vremenima.
teller Posted - 23/09/2015 : 19:41:57
quote:
Originally posted by ROSENCRANTZ

S obzirom kako su striparnice do sada pokazivale interesovanja za naša izdanja, izgleda da ćete morati pešice...

quote:
Originally posted by teller

Za ovo bi pesice do vas ako nebi bilo druge solucije za nabavku...moj poklon izdavacu do poda.
Nadam se obema naslovnicama u knjigi...iako po licenci ifedizioni naslovnice su ko u Malog Rendzeru.




ali iskreno do sada i niste imali tako dobrog i interesantnog izdanja....
Ako ljudi citaju 50 godina starog Rip Kirbyja i Modesti, zasto nebini ovog isto staro retro i boljeg junaka...ja sam od danas sa vama,priznajem da vasa druga izfanja i nisam nesto pomirisao...
ROSENCRANTZ Posted - 23/09/2015 : 19:11:34
To isključivo zavisi od Zoke...

quote:
Originally posted by cerichus

Hoće li se ovo moći nabaviti preko Zoke?
Uzeo sam Vojvođanski strip -čestitke!

ROSENCRANTZ Posted - 23/09/2015 : 19:10:51
S obzirom kako su striparnice do sada pokazivale interesovanja za naša izdanja, izgleda da ćete morati pešice...

quote:
Originally posted by teller

Za ovo bi pesice do vas ako nebi bilo druge solucije za nabavku...moj poklon izdavacu do poda.
Nadam se obema naslovnicama u knjigi...iako po licenci ifedizioni naslovnice su ko u Malog Rendzeru.

ROSENCRANTZ Posted - 23/09/2015 : 19:09:29
Ako se prvi broj uspešno proda, ideja o obe varijante je vrlo zanimljiva... Ali,hajde da prvo probamo da prodamo 300 primeraka...

quote:
Originally posted by cronos six

svaka cast
mislim da ne bi bilo lose da pored hc postoji i sc verzija.sta mislite o tome rosencrantz?

mesar Posted - 23/09/2015 : 18:56:28
Prvo zamjenio za Karabin Slim,da i ja sam čitao Tim i Dasti...
cerichus Posted - 23/09/2015 : 18:50:27
Hoće li se ovo moći nabaviti preko Zoke?
Uzeo sam Vojvođanski strip -čestitke!
teller Posted - 23/09/2015 : 18:45:56
quote:
Originally posted by ROSENCRANTZ

Nažalost, izdanje će biti slično kao If-ovo. Dakle, bez druge naslovnice... Ako se nešto ne promeni...

quote:
Originally posted by teller

Bignotti je bio i ostao kralj, dosta podcenjen crtac, te naslovnice su vrhunske...
Znam da ifedizioni ne daje drugu naslovnicu u koloru unutra,na vasem luxus izdanju to bi bilo jako pozeljno.




nije od presudne vaznosti, samo da budevsve ostalo ok...predvidam da unutra postoji druga cb naslovnica ko u malom rendzeru...
Samo vi radite u miru, dugo smo cekali...tjedan dana gore.dole...
cronos six Posted - 23/09/2015 : 18:19:31
svaka cast
mislim da ne bi bilo lose da pored hc postoji i sc verzija.sta mislite o tome rosencrantz?
DODSFERD Posted - 23/09/2015 : 18:16:24
Meni je odlična ova za prvu priču iako bi bilo dobro da se unutra nađu obje barem u c/b verziji kao što SA ima kod PSDZ.

ROSENCRANTZ Posted - 23/09/2015 : 18:05:53
Nažalost, izdanje će biti slično kao If-ovo. Dakle, bez druge naslovnice... Ako se nešto ne promeni...

quote:
Originally posted by teller

Bignotti je bio i ostao kralj, dosta podcenjen crtac, te naslovnice su vrhunske...
Znam da ifedizioni ne daje drugu naslovnicu u koloru unutra,na vasem luxus izdanju to bi bilo jako pozeljno.

teller Posted - 23/09/2015 : 18:01:35
Bignotti je bio i ostao kralj, dosta podcenjen crtac, te naslovnice su vrhunske...
Znam da ifedizioni ne daje drugu naslovnicu u koloru unutra,na vasem luxus izdanju to bi bilo jako pozeljno.
ROSENCRANTZ Posted - 23/09/2015 : 17:47:15
Evo par primera kako je to izgledalo kod nas i u Italiji:



mladjo Posted - 23/09/2015 : 13:22:02
quote:
Originally posted by zlatan bihac

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=19286



Thnx
teller Posted - 23/09/2015 : 13:12:56
Za ovo bi pesice do vas ako nebi bilo druge solucije za nabavku...moj poklon izdavacu do poda.
Nadam se obema naslovnicama u knjigi...iako po licenci ifedizioni naslovnice su ko u Malog Rendzeru.
DODSFERD Posted - 23/09/2015 : 12:55:26
Samo se nadam da će se moći bez problema nabaviti u SNK, jer nemam baš drugih opcija.
ROSENCRANTZ Posted - 23/09/2015 : 12:54:38
Ovaj serijal je kod nas najviše nastradao, jer je objavljivan bez ikakvog reda - primera radi prvo je objavljena epizoda u ZS 14 Pirati Misurija, koja je u originalu tek 27. epizoda, dok je prva originalna epizoda objavljena kod nas tek kao sedma-osma. Uz to je serijal išao malo u LMS, malo u ZS, uglavnom kao dodatak, sa relativno dugom pauzom, da bi posle bile ponavljane neke ranije već objavljene epizode. I, naravno, strip je sečen i prekrajan.

quote:
Originally posted by mladjo

Eto prešišali me momci:))
Makar bi bilo fora vidjeti usporedni popis sa našim izdanjima a i da odmah priupitam jer se sjećam da mi to i prije nije bilo poznato - da li su se TID (djelomično) objavljivali pod Pričama sa divljeg zapada?


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000