forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Hrvatska prodaje GOLI OTOK

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 01/08/2014 : 23:34:49
All right!!!!! Eto prilike na koju smo čekali!!!!!!!!!!!! To je to!!!!
Koliko sam samo puta pisao o kupovini otoka, izgradnju Tvrđave, ekoloških renđera itd, gusara, pirata, vikinga, muzejima......a eto napokon, sve je več ovdje!!!!!!!!!!

http://www.rtvslo.si/svet/bi-kupili-goli-otok-ali-politicno-solo-v-kumrovcu/343182#comments


Jedini problem je što nemamo novca............ali siguran sam da čemo se lako dogovoriti, barem za neki najam otoka ili tako nešto.....

Hm, gdje je uopšte goli otok?
Znam jedino da je negdje na moru i to mi je jedino važno,...kada je na moru, sigurno nije loše tamo....ne znam što su se toliko bunili ljudi koji su išli tamo....morski zrak, more, razgled na obalu,...

Predlažem da osnivamo nekakvo društvo "Goli Otok" pa čemo napraviti program i poslati ga do 15.9.2014, možda izaberu baš nas!!!
Ljudi, možemo imati svoj otok!!!!!!!!!!!!!

Eto ja več imam neke planove:

-sakupimo novac a onda među sobom podijelimo parcele, pa si svatko može izgraditi vikendicu

-napravimo neki restoran za turiste

-malo prebojamo stijene itd,...pa če turisti moči prespavati u tim čelijima (nešto slično se sada događa sa Alcatrazom, i ljudi stvarno žele prespavati u čeliji), pa čemo ih tamo nastaniti, ono jeftino, oni če biti zadovoljni a ni mi nečemo puno ulagati (jer nemamo novca) a njima čemo reči da smo htjeli da sačuvamo autentičnost, pa je zato unutra samo krevet....

-napravimo neki mali muzej

-itd....


Ajde bez zajebancije, počnimo sakupljati novac i kupimo prokleti otok!!!!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DaliborN Posted - 24/06/2016 : 11:06:23
Uskoro ce sve na prodaju. Vidi ovdje primjerice sto sve se prodaje: [url=http://www.premium-nekretnine.com/hr/nekretnine-krk/7/gradevinsko-zemljiste]zemljišta krk prodaja[/url] .. a bude uskoro i puno vise. Trebalo bi to iskoristi, obnovit stare hotele i ulagati ! :)
hello Posted - 27/10/2015 : 14:25:10
quote:
Originally posted by Risar_69

zanimljivo ovo o Lokrumu
http://www.24sata.hr/news/prokletstvo-lokruma-duhovi-i-tragedije-plemenitaskih-obitelji-337752

pitam se samo što "velikaši" ne odu tamo da malo odmore

Ima još jedna zanimljiva stvar u vezi Lokruma. Na Lokrumu su prije 15-ak godina živjele dvije obitelji (možda i danas žive nisam siguran) i u totalnoj su zavadi.(a čuo sam da ko kod je u povijesti živio na Lokrumu da je bio u zavdi s susjedima) Budući sam neko vrijeme preko student servisa radio na Lokrumu imao sam priliku razgovarati i s jednima i drugima tako da sam iz prve ruke vidio kako "biranim" riječima govore jedni o drugima. Ipak ja ovakve stvari pripisujem ljudskoj prirodi, a ne nekom prokletstvu.
DODSFERD Posted - 27/10/2015 : 14:14:24
Pa kod nas niti ne može uspjeti nešto normalno.
wolf Posted - 27/10/2015 : 12:39:56
Od svih 1€ ideja ova je najluđa.Štoviše, toliko je ludo da bi čak moglo i uspjeti.
Risar_69 Posted - 27/10/2015 : 12:00:11
zanimljivo ovo o Lokrumu
http://www.24sata.hr/news/prokletstvo-lokruma-duhovi-i-tragedije-plemenitaskih-obitelji-337752

pitam se samo što "velikaši" ne odu tamo da malo odmore
lwood Posted - 27/10/2015 : 10:33:35
quote:
Originally posted by Amos

Ljeti imam druge prioritete ispred foruma
Obično brojim svoju djecu na plaži ili po gradu i slične zanimacije.



kako te nije sramota ovako nešto napisat?
Amos Posted - 27/10/2015 : 10:29:23
Ljeti imam druge prioritete ispred foruma
Obično brojim svoju djecu na plaži ili po gradu i slične zanimacije.
DODSFERD Posted - 27/10/2015 : 09:54:54
quote:
Originally posted by Amos

Sada prvi put vidim ovaj topic.


Pa gdje si bio prošlo ljeto... tj. sada je već pretprošlo.
Amos Posted - 27/10/2015 : 09:22:45
Sada prvi put vidim ovaj topic.
Kučina se u mom kraju zove stupa (s kratkim naglaskom na u) i svaki vodoinstalater koji drži do sebe uvijek je ima u džepu.
DaliborN Posted - 27/10/2015 : 08:34:39
Sretno na golom otoku :D
________________
http://www.excursion-rab.com/hr/goli_grgur.html - Goli otok
ken2 Posted - 08/08/2014 : 00:01:00
obično obilazim eurove topike i ovaj sam tek sada otvorio
ne znam, neki đava me tanta
i počelo je uobičajeno glupo, ali onda su se neke teže droge umiješale
i stvorili ste biser od topika
čestitam svima
lwood Posted - 07/08/2014 : 23:37:37
prava prilika za €ura

http://www.vecernji.hr/zanimljivosti/legenda-kaze-da-su-zbog-prastare-kletve-pale-glave-vlasnika-otocica-954206
lwood Posted - 05/08/2014 : 23:18:27
quote:
Originally posted by KRAS

Ja sam zadnji put cuo neku slovensku i hrvatsku djecu kako izmedjuse pricaju engleski...treba im jebat mamice



nije to uopče čudno.
KRAS Posted - 05/08/2014 : 23:00:35
Ja sam zadnji put cuo neku slovensku i hrvatsku djecu kako izmedjuse pricaju engleski...treba im jebat mamice
NESVRSTANI Posted - 05/08/2014 : 21:27:15
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Risar_69

eh ljudi moji, ako možem da kažem još tim par poštenim u tom svijetu(znam i ijekavščinu kad sam u hrvatskoj i bez ij kad sam u srbiji, pa i par makedonskih riječi, ajde da vas vidim ko zna slovensi jezik?) upoznao sam puno dobrih ljudi svugdje po našoj ex zemlji, pa da ti kažem nešto-pun k..mi je ovih provokatora i loših ljudi-sretao sam i njih, pa idi dalje ako si pametan. Svi smo ti u istom zosu od ovih "lopova" kojima je sustav dozvolio, da nas pokrade. Pa razmišljam i ja za dalje, polako ču da zapustim i slo.-nije mi lako i iako mi je puno žao, sad več gledam koliko "jeftino" se prodaju kuče u istri i dalje-moja želja-osobna je da živim uz more -za dušu, kad razmislim šta imam od ovog života-kancelarije- kuča, ma dosta je bilo, polako računam i sam da kupim jednu kučicu uz hrv. obalu-pa u eu smo :)- i da si napravim atelje-imaču još para za život-na žalost samo to se danas gleda- pun mi je kur.. ljudi koji kukaju-pa bili iz slo, hrv, srb ili afrikanac- dosta sam se preslušao toga- ima da zaživim- tako da-pokušaču, pa od bilo gdje si, nema veze, sami smo htjeli, sami smo dopustili da se sve prodaje i evo tu smo gdje smo.
Malo mi liči na tekst od 1Eu , ali ja idem tim putem polako-svugdje si stranac..pa.. :)




ja znan jerbo san bija gori,al teško če znat neko tek tako ako nema rodbine ili ne ide na skijanje i slično



pa nemam ti ni ja rodbine, pa onda teško s kim razgovarati, pa onda se malo popije i dodje ti ovakav izliv na papir jbga idemo dalje...
evo kod nas opet kiši ko iz škafa...


Ima san familiju u Mariboru, i ka dite san Slovenski masu sluša i razumija jer smo cila lita provodili skupa.
20 godina pauze od Slovenskog, i onda san nedavno radija u Ljubljani 2 miseca na način da smo kolega i ja pričali Hrvatski, a Slovenci Slovenski i bilo je skroz OK. Nebi se usudija govorit Slovenski, ali ga razumin 90%.
Problem je bija samo sa jednon Štajerkon, koja nas je odma na početku upozorila da je ona Štajerka i ako bude prebrzo govorila da je slobodno zaustavimo.
Risar_69 Posted - 05/08/2014 : 18:14:12
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Risar_69

eh ljudi moji, ako možem da kažem još tim par poštenim u tom svijetu(znam i ijekavščinu kad sam u hrvatskoj i bez ij kad sam u srbiji, pa i par makedonskih riječi, ajde da vas vidim ko zna slovensi jezik?) upoznao sam puno dobrih ljudi svugdje po našoj ex zemlji, pa da ti kažem nešto-pun k..mi je ovih provokatora i loših ljudi-sretao sam i njih, pa idi dalje ako si pametan. Svi smo ti u istom zosu od ovih "lopova" kojima je sustav dozvolio, da nas pokrade. Pa razmišljam i ja za dalje, polako ču da zapustim i slo.-nije mi lako i iako mi je puno žao, sad več gledam koliko "jeftino" se prodaju kuče u istri i dalje-moja želja-osobna je da živim uz more -za dušu, kad razmislim šta imam od ovog života-kancelarije- kuča, ma dosta je bilo, polako računam i sam da kupim jednu kučicu uz hrv. obalu-pa u eu smo :)- i da si napravim atelje-imaču još para za život-na žalost samo to se danas gleda- pun mi je kur.. ljudi koji kukaju-pa bili iz slo, hrv, srb ili afrikanac- dosta sam se preslušao toga- ima da zaživim- tako da-pokušaču, pa od bilo gdje si, nema veze, sami smo htjeli, sami smo dopustili da se sve prodaje i evo tu smo gdje smo.
Malo mi liči na tekst od 1Eu , ali ja idem tim putem polako-svugdje si stranac..pa.. :)




ja znan jerbo san bija gori,al teško če znat neko tek tako ako nema rodbine ili ne ide na skijanje i slično



pa nemam ti ni ja rodbine, pa onda teško s kim razgovarati, pa onda se malo popije i dodje ti ovakav izliv na papir jbga idemo dalje...
evo kod nas opet kiši ko iz škafa...
Johnny Difool Posted - 05/08/2014 : 12:34:51
To je onda to, otprilike i jedno i drugo, tj. "kratka, isprepletena vlakna dobivena grebenanjem pri mehaničkoj obradbi u proizvodnji kudjelje; služi za čišćenje i brtvljenje, najviše u strojarstvu" (čak sam i rukovao kučinom, samo što je tako ne zovemo pa nisam ni znao da je to bilo to), kao i "grubo, sirovo, neobrađeno vlakno koje ostaje pri preradbi lana i konoplje".

Vjerojatno može i od kudjelje i od lana i od konoplje, everything goes.

Mali_Mate Posted - 05/08/2014 : 08:53:38
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Vidiš, gloginje izgledaju slično šipurku, pa im je možda i primjena slična?





Kad smo već kod toga, u izreci "zapleo se kao pile u kučine" nikad nisam kužio što su to "kučine" i u što se pile zapravo zaplelo?

Google mi otkriva samo mjesto kod Solina, prodaje nekretnina i tako to, ali ništa u vezi s piletom.

A možda se pile zaplelo u selu kod Solina?





jesu to iste kučine ko i one u "trice i kučine"?

ako jesu, onda internet kaže da su kučine: grubo, sirovo, neobrađeno vlakno koje ostaje pri preradbi lana i konoplje
Poli Posted - 05/08/2014 : 08:37:20

Mozda je samo ljetovao sa bagijem i ovekovecio "to"?


nagor Posted - 04/08/2014 : 22:11:18
Bagi hakirao fikusov profil...
izivko Posted - 04/08/2014 : 21:48:28
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Vidiš, gloginje izgledaju slično šipurku, pa im je možda i primjena slična?





Kad smo već kod toga, u izreci "zapleo se kao pile u kučine" nikad nisam kužio što su to "kučine" i u što se pile zapravo zaplelo?

Google mi otkriva samo mjesto kod Solina, prodaje nekretnina i tako to, ali ništa u vezi s piletom.

A možda se pile zaplelo u selu kod Solina?




kučina, kratka, isprepletena vlakna dobivena grebenanjem pri mehaničkoj obradbi u proizvodnji kudjelje; služi za čišćenje i brtvljenje, najviše u strojarstvu.
lwood Posted - 04/08/2014 : 20:55:14
quote:
Originally posted by Risar_69

eh ljudi moji, ako možem da kažem još tim par poštenim u tom svijetu(znam i ijekavščinu kad sam u hrvatskoj i bez ij kad sam u srbiji, pa i par makedonskih riječi, ajde da vas vidim ko zna slovensi jezik?) upoznao sam puno dobrih ljudi svugdje po našoj ex zemlji, pa da ti kažem nešto-pun k..mi je ovih provokatora i loših ljudi-sretao sam i njih, pa idi dalje ako si pametan. Svi smo ti u istom zosu od ovih "lopova" kojima je sustav dozvolio, da nas pokrade. Pa razmišljam i ja za dalje, polako ču da zapustim i slo.-nije mi lako i iako mi je puno žao, sad več gledam koliko "jeftino" se prodaju kuče u istri i dalje-moja želja-osobna je da živim uz more -za dušu, kad razmislim šta imam od ovog života-kancelarije- kuča, ma dosta je bilo, polako računam i sam da kupim jednu kučicu uz hrv. obalu-pa u eu smo :)- i da si napravim atelje-imaču još para za život-na žalost samo to se danas gleda- pun mi je kur.. ljudi koji kukaju-pa bili iz slo, hrv, srb ili afrikanac- dosta sam se preslušao toga- ima da zaživim- tako da-pokušaču, pa od bilo gdje si, nema veze, sami smo htjeli, sami smo dopustili da se sve prodaje i evo tu smo gdje smo.
Malo mi liči na tekst od 1Eu , ali ja idem tim putem polako-svugdje si stranac..pa.. :)




ja znan jerbo san bija gori,al teško če znat neko tek tako ako nema rodbine ili ne ide na skijanje i slično
lwood Posted - 04/08/2014 : 20:53:59
quote:
Originally posted by fikus


EUROOOO, POZDRAV S GOLOG OTOKA! OVDJE JE DO JAJA!





fikus Posted - 04/08/2014 : 20:52:14

EUROOOO, POZDRAV S GOLOG OTOKA! OVDJE JE DO JAJA!

Johnny Difool Posted - 04/08/2014 : 18:42:11
Vidiš, gloginje izgledaju slično šipurku, pa im je možda i primjena slična?





Kad smo već kod toga, u izreci "zapleo se kao pile u kučine" nikad nisam kužio što su to "kučine" i u što se pile zapravo zaplelo?

Google mi otkriva samo mjesto kod Solina, prodaje nekretnina i tako to, ali ništa u vezi s piletom.

A možda se pile zaplelo u selu kod Solina?


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000