forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Mislav Tomašinjak, moji stripovi :)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Mtomas Posted - 04/11/2015 : 13:02:31
Pozdrav svima, trenutno radim na serijalu o dvojici nadobudnih vikinga, Ericu & Gunnu. Epizoda "Hram Mačjeg Srca" u crno-bijeloj varijanti objavljena je u Striposu 17. Nadam se da vam se radovi sviđaju. Svaki kometar i kritika su više nego dobrodošli :)



























25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mtomas Posted - 24/12/2015 : 14:56:22
quote:
Originally posted by MarkoDj

Bravo kolega!



Hvala lega :))
MarkoDj Posted - 20/12/2015 : 17:08:18
Bravo kolega!
Mtomas Posted - 27/11/2015 : 16:18:11
quote:
Originally posted by Cromwell

Mačak u pelenama!
Cijela pojava i elegija nad paukom u ovoj ranoj fazi odaje dojam da se radi o potencijalnom hit spinoffu!




Da vjerovatno će biti i spinoffa sa nekim sporednim likovima :)
Mačak u pelenama i njegova banda mačaka, možda nešto u stilu Reservoir dogsa ali malo više funky :)
Cromwell Posted - 27/11/2015 : 15:14:15
Mačak u pelenama!
Cijela pojava i elegija nad paukom u ovoj ranoj fazi odaje dojam da se radi o potencijalnom hit spinoffu!
Mtomas Posted - 27/11/2015 : 14:37:24
Eric & Gunn ponovo jašu ususret novim pustolovinama:)Ovu epizodu sam poslao u Makedoniju na natječaj. Onda sam skužio da bi mogao proširiti priču jer je nekako bila nedorečena i nisam bio zadovoljan uvodom i krajem pogotovo, pa sam dodao par stranica i napravio neke mini izmjene. Strip je od tih prvobitnih 6 stranica narasao na 23 stranice i sad bih trebao nacrtati još par i završiti epizodu. Za sada evo prvih 9 stranica :)

U epizodi sam uveo još jedan bitan lik za serijal a to je Mačak u pelenama. Naravno pelene su magične. Mačak u pelenama je jedan od sedmorice iz legendarne bande mačaka ali to je neka druga priča...:)






























Mtomas Posted - 27/11/2015 : 14:22:00
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Krasan crtež, jednostavno privlačan, ugodan, za fantasy dušu dalo. Trondheim te po meni more odma uzet da mu crtaš.




Hvala ti puno! Da bilo bi super crtati pokoji Dungeon. Veliki sam fan tih stripova.
Mtomas Posted - 27/11/2015 : 14:19:19
quote:
Originally posted by Gru

Odlično!! Samo naprijed, čekam sljedeći nastavak.



Hvala! Nastavci su u fazi proizvodnje:)
Zagor-te-nay Posted - 23/11/2015 : 00:47:05
Krasan crtež, jednostavno privlačan, ugodan, za fantasy dušu dalo. Trondheim te po meni more odma uzet da mu crtaš.
Gru Posted - 22/11/2015 : 20:30:28
Odlično!! Samo naprijed, čekam sljedeći nastavak.
Mtomas Posted - 18/11/2015 : 21:37:52
Evo još jedne epizode o zgodama i nezgodama Erica & Gunna :) Nadam se da vam se sviđa.



















Mtomas Posted - 18/11/2015 : 21:32:32
quote:
Originally posted by bisley

Svaki put mislim da je Milan Tomas kad pročitam Mtomas.
Super ti je atmosfera u stripu, čistoća crteža i dobra boja. Čekam nastavak




Hvala ti puno :) Nažalost na ovoj epizodi trenutno radim, imam još nekoliko stranica gotovih, no vjerovatno ću napraviti neke izmjene. Dodati stranicu ili dvije da malo jasnije vidimo o čemu ratnik priča vikinzima. E da, ratnik još nema ime:) Dakle ima tu posla. Ali imam kratku epizodu finiširanu koju sam slao na Crtomat u Viroviticu. Vidio sam da mi je jedan rad na izložbi al nisam siguran da li je i ovaj strip.
bisley Posted - 13/11/2015 : 09:41:04
Svaki put mislim da je Milan Tomas kad pročitam Mtomas.
Super ti je atmosfera u stripu, čistoća crteža i dobra boja. Čekam nastavak
Mtomas Posted - 12/11/2015 : 23:04:32
Evo još nekoliko stranica stripa o Ericu & Gunnu. Ova epizoda još nije završena. Fali par stranica i tekst.














Mtomas Posted - 12/11/2015 : 23:00:47
quote:
Originally posted by Cromwell

Meni su pak na prvu bili zbunjujući kadrovi na petoj stranici. Također ima i nešto viška riječi (osim ako se ne radi o novinskom stripu). Ovo što je Deers spomenuo je također slučaj na 6oj tabli 4ti kadar.
Crtež odličan, boje super



Možda da strip ima stranicu više pa da tekst s te stranice bude raspoređen na dvije. Hvala ti na komentaru :)
Mtomas Posted - 11/11/2015 : 10:26:16
quote:
Originally posted by bisley

Koliko epizoda planiraš napraviti?
Pomalo me podsjeća na Bone Jeffa Smitha, a on mi je super strip.
Samo guraj, odlično je ovo !



Za sada imam gotove dvije. To su ova i još jedna od 4 stranice. Još radim paralelno na dvije epizode od kojih jedna ima oko desetak gotovih stranica a druga oko 20 str. Za sada znači četiri gotove priče. Još imam tri nerazrađena sinopsisa i neke natuknice. Mislim da će neke epizode proizaći iz situacija koje se događaju u ovim prvim epizodama. Moguće da će biti i gradacija iz ovog pomalo bezbrižnog svijeta u malo mračniji kako epizode odmiču. Vidjeti ću. Trenutno trebam završiti ovo na čemu radim, dakle još desetak, petnajstak stranica.

Da Bone je zakon :)Bio mi je velika inspiracija kod nastajanja Erica & Gunna. Odličan crtež, iako mi je priča malo postala predvidljiva pred kraj.
Mtomas Posted - 11/11/2015 : 10:16:22
quote:
Originally posted by tkosta74

Po meni, i zrelo i oku ugodno.



Hvala :)
Mtomas Posted - 11/11/2015 : 10:15:33
quote:
Originally posted by Gru

Simpatična konanovska radnja. I jedna minorna primjedba: Na četvrtoj strani, zadnji kadar debeli viking ima nekako neprirodni položaj glave.



Moguće :) Kad završim sa svime napraviti ću reviziju i poispravljati šta ne valja.
Mtomas Posted - 11/11/2015 : 10:13:02
quote:
Originally posted by tekumze

I meni se sviđa. Sve skupa je simpatično. Kao što kaže i predhodni komentar trebali bi vidjeti cjelinu ali svakako i to ostavlja ugodan dojam.



Hvala puno! Radim na serijalu koliko stignem :)
Mtomas Posted - 11/11/2015 : 10:11:12
quote:
Originally posted by culture vulture

S obzirom da si završio likovnu akademiju, crtež nema puno smisla komentirati. Dobar je, jasna stvar, ne trebaš nas da ti to potvrdimo, a je li nekom po ukusu - o tome se ne raspravlja.

Mene isto smeta taj razmještaj oblačića koji spominje Deers i, još više, 6. i 7. kadar druge table. U oba slučaja, logičan bi bio obrnut slijed.

Priča - funkcionira i ovako, ali za moj pojam ostavlja previše toga u zraku. Volio bih je vidjeti uklopljenu u ostatak serijala.

Opća ocjena: sviđa mi se, daj da vidimo još.




Je, mislim da se još uvijek tražim sa stilom, radim neke korekcije dok crtam epizode, pa ću sve uskladiti na kraju.Pripaziti ću ubuduće na oblačiće.

Pokušavam nekako ostaviti odškrinuta vrata u svakoj epizodi za mogući nastavak. Priče koje za sada funkcioniraju same za sebe kasnije će se početi isprepletati, kao i likovi i njihove sudbine.U ovoj epizdi imamo tu vješticu koje se onda opet pojavljuje u petoj epizodi i njezina uloga je veća. Za sada vidimo tek djeliće svijeta Erica & Gunna.
Mtomas Posted - 11/11/2015 : 10:01:34
quote:
Originally posted by Deers

Sviđa mi se. Od stvari koje su mi baš upale u oko je razmještaj balona na trećem kadru četvrte stranice gdje prije pročitamo odgovor u odnosu na pitanje.





Hvala!E da, imaš pravo. Ovo mi je bio prvi strip koji sam nacrtao pa još nisam kužio gdje, šta, kako, s tekstom. Ali učim pomalo :)
Mtomas Posted - 11/11/2015 : 09:57:41
quote:
Originally posted by Torghal

Super je ovo.Crtez je odlican,prica simpaticna.Nadam se da ces okacit jos koje svoje radove.




Fala puno!. Drago mi je da ti se dopada strip. Radim na nekim Sf stvarima trenutno i još na epizodama vikinga pa ću okačit :)Imam jedan Sf strip gotov od 26 strana kojeg sam nacrtao na prošlogodišnjem 24-satnom crtanju stripa pa kasnije pretumbao, dodao kolor, popravio crtež, a stil je otprilike sličan vikinzima. Priča je blesavija.
Cromwell Posted - 10/11/2015 : 19:29:21
Meni su pak na prvu bili zbunjujući kadrovi na petoj stranici. Također ima i nešto viška riječi (osim ako se ne radi o novinskom stripu). Ovo što je Deers spomenuo je također slučaj na 6oj tabli 4ti kadar.
Crtež odličan, boje super
bisley Posted - 10/11/2015 : 16:38:29
Koliko epizoda planiraš napraviti?
Pomalo me podsjeća na Bone Jeffa Smitha, a on mi je super strip.
Samo guraj, odlično je ovo !
tkosta74 Posted - 10/11/2015 : 15:43:29
Po meni, i zrelo i oku ugodno.
Gru Posted - 04/11/2015 : 20:21:20
Simpatična konanovska radnja. I jedna minorna primjedba: Na četvrtoj strani, zadnji kadar debeli viking ima nekako neprirodni položaj glave.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000