forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Moj prvi strip

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
culture vulture Posted - 28/02/2015 : 23:44:27


Evo, buduci da mi je ovo prvi strip s kojim izlazim u ikakvu javnost, odlucio sam ga objavljivati najprije ovdje, dok je jos u skici, kako bih cuo kritike i popravio sto treba.

Ne morate me stedjeti zato sto je prvi - slobodno budite posve iskreni i istaknite sve sto mislite da ne valja.

Za sad necu otkrivati niti naslov niti kasniji sadrzaj, neka se stvar vrti tablu po tablu. Ukupno ce ih biti oko 200. Nadam se da ce vam se svidjeti.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivi skoj Posted - 24/02/2024 : 00:14:54
Samo da ovo popnem prema vrhu da se vidi kako se nekad čakulalo i lažno nadalo u bolja vremena i dovršenje stripova.

Sad sam se prisjetio, gdje je mogorovic, bio je super simpa lik?
ivi skoj Posted - 22/03/2017 : 17:07:49
Zahvaljujem kolega.
Učinilo mi se da je jednadžba neriješiva za moju malenkost.
Da sam se bar prije dosjetio pitati, ne bi proveo besanu noć.
culture vulture Posted - 22/03/2017 : 16:53:43
U stripu koji trenutno crtam nema vjeverica, ali ima majmuna.
ivi skoj Posted - 22/03/2017 : 16:49:59
Evo, pokušao, ali nisam došao do riješenja.
Kakve majmune?

Možda sam se fokusirao na pogrešan dio posta.

culture vulture Posted - 20/03/2017 : 22:01:38
Vjeverice ne, ali uskoro ces vidjeti hrpu majmuna.
ivi skoj Posted - 20/03/2017 : 21:32:13
Kako vrijeme leti.
Još malo pa Uskrs.
Preda mnom je sve manje budućnosti, a sve više prošlosti, pa ko zna hoću li ikada više vidjeti vjeverice.
trolodtroje Posted - 10/01/2017 : 15:27:23
znači nema više tabli...
ivi skoj Posted - 10/04/2016 : 14:38:58
Khmm, još čekam.
Žena izvještava da još ništa nije exkluzivno objavljeno.
Čak ni datum objave ili najava.
ivi skoj Posted - 20/03/2016 : 22:59:08
Jeee!
Volim exkluzivu.
Onaj primjerak iz štamparije sa rednim brojem 001, želim da krasi moje police.
Naravno potpisan i sa posvetom.
Nije važno koliko će vremena trebati za to, jer smo strpljivi i puni vjere.
Vidiš da smo ti odobrili i probijanje roka (bilo je prije, a sad je poslije Uskrsa).
Pojedi u miru šunku i francusku, pa na posao.
culture vulture Posted - 20/03/2016 : 22:26:36
OK, evo, ako ni za koga drugoga, onda za tebe i gospođu, počet ću najkasnije od Uskrsa na Fejsu predstavljati strip na kojem radim.
Možda neću od samog početka stavljati čitave table, možda krenem jako plaho, samo sa pripremnim studijama, ali kad vidiš da sam otvorio album pod nazivom "Čega je pun Mjesec" (tako će se zvati strip) - to je to.
Hvala na podršci!
ivi skoj Posted - 20/03/2016 : 21:42:33
Evo, žena i moja malenkost smo ti lajkali na fejsu (njen profil, jer sam ja premlad da to imam).
To je samo da vidiš da se Uskrs bliži i da okupljam seljane sa vilama i bakljama.
Ja bih se na tvom mjestu požurio da bar neku aktivnost pokažem na fejsu ili blogu.
E sad, žena mi rekla da je simpa i puno bolje od onih stripova koje imam.
Ti koje imam su od Fibre, pa ti je to ili kompliment, ili uvreda kad to kaže netko ko ne čita stripove kao ona.
Sam izaberi, ne bi se štel mešat.
culture vulture Posted - 27/02/2016 : 20:27:52
Dogovoreno!
ivi skoj Posted - 27/02/2016 : 20:01:46
Dat ću ti fore do Uskrsa.
Ako ništa ne objaviš čekam post 666 i dolazim sa seljacima i vilama po tebe.
Nadam se da ti je ovo dovoljna stimulacija.
culture vulture Posted - 27/02/2016 : 19:50:07
Nije "zapelo u prometu".
Drago mi je da ti se sviđa ono što sam do sad nacrtao, ali meni se ne sviđa, odnosno, točnije rečeno, nije to ono što i kako želim crtati.
Ali daleko od toga da sam odustao od crtanja. Baš naprotiv, crtam više nego ikad u životu.
I nije problem u dužini forme - dapače, po prvi put vjerujem u strip na kojem radim.
Problem je trenutno samo u jednom - tehnici. Ne želim više crtati samo olovkom, odlučio sam savladati tuš i zabranio samom sebi objavljivati više išta što nije istuširano. A za ono što se meni u tušu sviđa treba vremena. Možda kroz tjedan-dva.
ivi skoj Posted - 27/02/2016 : 15:39:27
Znači ipak je zapelo u prometu.
Simpa je to što radiš, pa bi bilo šteta napustiti nešto u šta je uloženo toliko truda i provedenih sati za pločom.
Možda da probaš (uglavnom ne volim pametovati, pa je ovo čisto ideja) kratku formu.
Nešto kao četiri-pet sličica sa nekom idejom za vraćanje forme i razgibavanje.
Vidim po postovima da zamahuješ široko i da posvećuješ dosta vremena proučavanju stvari, pa bi se sigurno neka lijepa ideja rodila.
Ja bar znam da nije lako naći voljni momenat za potpunu realizaciju, jer čega sam se god primio na pola puta mi ponestalo snage, pa nikako kvalitetno završiti priču.
Projekt polica za hifu mi je ostao najdublje u sjećanju.
Nije mi se dalo otići kupiti željezo da je zavarim, nego sam sa fleksom odrezao komad ograde i uz pomoć štapa i kanapa napravio dotičnu (nije lose ispala još je danas u funkciji, samo malo bez finog završnog dodira).
Kad je žena vidjela šta sam napravio, njenom oduševljenju nije bilo kraja.
Naravno kao i svi pokajnici kupio žebelezo i složio ogradu.
Poučak ove priče, ajde se ti lijepo ponovo prihvati posla da možemo ko ljudi pametovati, jer čemu inače služi forum.

culture vulture Posted - 27/02/2016 : 08:17:57
Zapravo, da ti pojednostavim:

https://www.facebook.com/Davor-Aslanovski-455274144644760/?fref=ts

http://bigbookofbull.blogspot.hr

Ali, kažem, nema se nešto posebno za vidjeti, jer trenutno ništa ne stavljam.
culture vulture Posted - 27/02/2016 : 08:14:56
Trenutno ne stavljam ništa ni na blog (koji sam privremeno i zatvorio) ni na Fejs.
Iz gore spominjanih razloga - ni sa čim nisam zadovoljan.
Adresa bloga ti inače piše na mom profilu, a ako ti se baš da, tamo ti piše i moje pravo ime i prezime. Ukucaš to u FB i nađeš moju Umjetnik/Artist stranicu.

ivi skoj Posted - 26/02/2016 : 21:40:47
Kako nisam stari član foruma, tako pomalo pregledavam starije teme (kad naiđe slobodno vrijeme).
Nisam ni slutio da cv ima i stvaralačkog talenta na polju stripova, pa kako spominje neki fb (koji ja doduše nemam, ali mogu se poslužiti ženinim) i blog, jesam li to negdje preskočio link ili ga ovdje nema?
Kako ga naći da vidim daljnji razvoj stripa i stripovskog izričaja?
Inače skroz simpa , pa bi bilo šteta da je zapelo u prometu.
D.J. Posted - 01/12/2015 : 23:12:44
Imas tako "haunted" stil da bi ti dobro sjela neka gothicka ili starinska prica.
mogorovic Posted - 01/12/2015 : 22:41:42
Sasvim razumljivo. Za ovakvu grafičku razinu.
culture vulture Posted - 01/12/2015 : 21:40:40
Oko 24 sata rada odnosno 3 dana po 8 sati za crtaćom daskom.
D.J. Posted - 01/12/2015 : 20:30:44
Odlicno, onako vise slikarski, ilustratorski! Super atmosfera. Ne znam koliko vremena ti treba da nacrtas tablu, ali djeluje mi da ih dugo crtas. One vjeverice su bile ubitacne!
culture vulture Posted - 28/11/2015 : 18:56:27
Hvala, trle, još samo da nešto malo preradim pa počinjem objavljivati... Baš me zanima hoće li komentari biti ovako pozitivni i kad se stvar malo "odmota"...
trle Posted - 27/11/2015 : 10:30:48
I meni se sviđa, i crteži, i priče (bar koliko je bilo do sada) koje obećavaju dobar zaplet. Samo naprijed!
culture vulture Posted - 27/11/2015 : 09:56:17
Hvala, evo sad radim na tom stripu redovito pa čim dođem do točke na kojoj će vam biti jasno o kakvoj je priči riječ (pa budete i nju mogli komentirati), počet ću ga objavljivati i ovdje i na Facebooku i na blogu...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000