forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip kolumna 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dule Posted - 18/03/2016 : 22:20:12
[URL=http://www.igreklik.com/slike/viewer.php?file=96413351087461895018.jpg&file_imgur=uX2HzQM.jpg][/URL]
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ninel Posted - 21/03/2016 : 05:52:14
Bravo Dule!
Inače i meni bi bilo draže i preglednije, ako bi sve bilo u jednom topiku.
Dule Posted - 21/03/2016 : 00:14:14
Poštovani kolege,
hvala na komentarima.
Što se tiče objavljivanja "Strip kolumni", osobno mi je, kao i Degmanu, ovakav način pregledniji.
Ali priznajem da je logičnije da sve idu u jedan topic.
Pa, ako je moderator raspoložen to složiti kako je Jurica sugerirao, bio bih zahvalan.
Pozdrav i čitamo se...
dupli Posted - 20/03/2016 : 09:28:54
A možda su im nešto, doduše suptilno, željeli poručiti kremom od krumpira sa špinatom. Jedan je do Europe stigao nakon masakra nad
Inkama i proširio se negdje između 1700-1900, a drugi su Saraceni
donijeli u Europu u 10 stoljeću.

Trebalo im je lijepo poslužiti pečeno janje s mladim lukom pa da
vidiš veselja. Brzo bi uvidjeli da pripadamo istom kulturnom nasljeđu
s obzirom da nam je autohtona kuhinja jednaka.
degman Posted - 19/03/2016 : 20:55:28
meni je ovo genijalno i iznad prosjeka
dakako
nije za svakoga niti je za ocekivati razumjevanje masovne publike
upravo zato bi predlozio / Dule opleti jos zesce
degman Posted - 19/03/2016 : 20:52:24
stinky, ne budi ljubomoran
dule, progovaraj dalje
admine, ne slazem se, ovako mi je preglednije nego izlistavati 50 str. jednog topica...
stinky Posted - 19/03/2016 : 10:33:20
a meni pak je ova kolumna ispod razine.
nastranu što je toliko plitko (da se mi jedva na silu toga dotičemo), ono je i skroz promašeno.

jer, što bi ovaj tekst uopće trebao predstavljati?
"Pa tko smo, kakvi smo to mi" pita se kakti, a čitavom svojim tonom upravo dokazuje ono protiv čega tobože istupa. ako je odavanje (pretjerane) počasti engleskom princu bezveze, onda je ovaj drugi stupanj, nazovi-izvrtanje-a-zapravo-samo-perpetuiranje inferiornosti, još bezvezniji.

"...te, najzad, time li se razmeće i upravo u tom stanju nalazi podlogu za radovanje i razmetanje, nemam riječi kojom bih imenovao tako nastrano stvorenje."

zaista, nemam riječi kojima bih imenovao ovakve mazohističke budalaštine. i stoga, strip kolumni od mene, veliko zbogom.
culture vulture Posted - 19/03/2016 : 08:36:32
Super mi je na toj plemićkoj stranici kako se "Saznajte više" ispod "O nama", kad klikneš na to, umjesto u npr. "Prikaži manje" pretvori u "Saznajte manje".

Inače, mogu li samo ubaciti da je "predziđe" onaj dio srednjevjekovnoga grada izvan zidina, kamo se bacalo smeće i izmetine?
jurica Posted - 19/03/2016 : 08:21:21
USKOČ:



...a bilo bi fora, pošto se slažem s ostalima, da moderator objedini dosadašne teme, ako je to moguće, pa da se nastavi kolumna jedna ispod druge. ako se moderatoru da, može i odmah prebaciti ove moje "ispravke" u izvorne postove, tako da sve skupa ljepše izgleda.

baš mi se sviđa ideja strip-kolumni i ove prve dvije su odlične. zaslužuju lijepo posloženu temu.

btw. ako se želiš malo nervirati, baci pogled na ovu gnusobu: http://www.plemstvo.hr/ - to su oni majstori što su se bunili što RH nije njih kontaktirala da protokolarno prime kraljevsku obitelj, jer time nanose nepravdu njihovoj plavoj krvi
mladjo Posted - 19/03/2016 : 04:56:58
Dule daj stavljaj sve u jedna topic:"Strip kolumna".
Puno je preglednije.
Dule Posted - 18/03/2016 : 22:31:00
Ako Jurica ponovo ne uskoči, možete ovu kolumnu pogledati i na mom blogu
http://radiona-dan.blogspot.com
Mr. Bushido Posted - 18/03/2016 : 22:27:27
Neću komentirati, jer politički komentari nisu dozvoljeni. Samo sam htio reći, mislim da nije trebalo otvarati novu temu. Ovo je moglo komotno ići u postojeću.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000