forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip kolumna 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 18/03/2016 : 22:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
[URL=http://www.igreklik.com/slike/viewer.php?file=96413351087461895018.jpg&file_imgur=uX2HzQM.jpg][/URL]

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/03/2016 : 22:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Neću komentirati, jer politički komentari nisu dozvoljeni. Samo sam htio reći, mislim da nije trebalo otvarati novu temu. Ovo je moglo komotno ići u postojeću.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 18/03/2016 : 22:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
Ako Jurica ponovo ne uskoči, možete ovu kolumnu pogledati i na mom blogu
http://radiona-dan.blogspot.com
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/03/2016 : 04:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dule daj stavljaj sve u jedna topic:"Strip kolumna".
Puno je preglednije.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 19/03/2016 : 08:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
USKOČ:



...a bilo bi fora, pošto se slažem s ostalima, da moderator objedini dosadašne teme, ako je to moguće, pa da se nastavi kolumna jedna ispod druge. ako se moderatoru da, može i odmah prebaciti ove moje "ispravke" u izvorne postove, tako da sve skupa ljepše izgleda.

baš mi se sviđa ideja strip-kolumni i ove prve dvije su odlične. zaslužuju lijepo posloženu temu.

btw. ako se želiš malo nervirati, baci pogled na ovu gnusobu: http://www.plemstvo.hr/ - to su oni majstori što su se bunili što RH nije njih kontaktirala da protokolarno prime kraljevsku obitelj, jer time nanose nepravdu njihovoj plavoj krvi
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1396 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 19/03/2016 : 08:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Super mi je na toj plemićkoj stranici kako se "Saznajte više" ispod "O nama", kad klikneš na to, umjesto u npr. "Prikaži manje" pretvori u "Saznajte manje".

Inače, mogu li samo ubaciti da je "predziđe" onaj dio srednjevjekovnoga grada izvan zidina, kamo se bacalo smeće i izmetine?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/03/2016 : 10:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
a meni pak je ova kolumna ispod razine.
nastranu što je toliko plitko (da se mi jedva na silu toga dotičemo), ono je i skroz promašeno.

jer, što bi ovaj tekst uopće trebao predstavljati?
"Pa tko smo, kakvi smo to mi" pita se kakti, a čitavom svojim tonom upravo dokazuje ono protiv čega tobože istupa. ako je odavanje (pretjerane) počasti engleskom princu bezveze, onda je ovaj drugi stupanj, nazovi-izvrtanje-a-zapravo-samo-perpetuiranje inferiornosti, još bezvezniji.

"...te, najzad, time li se razmeće i upravo u tom stanju nalazi podlogu za radovanje i razmetanje, nemam riječi kojom bih imenovao tako nastrano stvorenje."

zaista, nemam riječi kojima bih imenovao ovakve mazohističke budalaštine. i stoga, strip kolumni od mene, veliko zbogom.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 19/03/2016 : 20:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
stinky, ne budi ljubomoran
dule, progovaraj dalje
admine, ne slazem se, ovako mi je preglednije nego izlistavati 50 str. jednog topica...
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 19/03/2016 : 20:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message  Reply with Quote
meni je ovo genijalno i iznad prosjeka
dakako
nije za svakoga niti je za ocekivati razumjevanje masovne publike
upravo zato bi predlozio / Dule opleti jos zesce
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
979 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 20/03/2016 : 09:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
A možda su im nešto, doduše suptilno, željeli poručiti kremom od krumpira sa špinatom. Jedan je do Europe stigao nakon masakra nad
Inkama i proširio se negdje između 1700-1900, a drugi su Saraceni
donijeli u Europu u 10 stoljeću.

Trebalo im je lijepo poslužiti pečeno janje s mladim lukom pa da
vidiš veselja. Brzo bi uvidjeli da pripadamo istom kulturnom nasljeđu
s obzirom da nam je autohtona kuhinja jednaka.
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 21/03/2016 : 00:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message  Reply with Quote
Poštovani kolege,
hvala na komentarima.
Što se tiče objavljivanja "Strip kolumni", osobno mi je, kao i Degmanu, ovakav način pregledniji.
Ali priznajem da je logičnije da sve idu u jedan topic.
Pa, ako je moderator raspoložen to složiti kako je Jurica sugerirao, bio bih zahvalan.
Pozdrav i čitamo se...
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 21/03/2016 : 05:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Bravo Dule!
Inače i meni bi bilo draže i preglednije, ako bi sve bilo u jednom topiku.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000