forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobar i Los covjek

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Rahazlam Posted - 09/08/2016 : 15:30:57
Jeli biti dobar ili los covjek stvar izbora ili je već predodređena i uvjetovana genetikom?
Neki ljudi jednostavno nemaju dovoljnu dozu empatije,nemaju suosjećanja prema drugima a to nisu sami izabrali,odgoj je jako bitan ali čak ni to nije garancija dali ce neko biti dobar covjek,bilo je situacija u kojoj je dijete imalo punu podršku roditelja i svu njihovu ljubav pa je opet ostalo uskraćeno za tu dovoljnu dozu empatije,suosjećanje prama drugim ljudima,nego je psihopat i ubojica,teško mi je povjerovat da neko sam izaber bit pedofil,ubojica,psihopat!
Isto tako ljudi koji ne mogu gledat drugog kako pati,koji se suosjećaju s njim također nisu sami sebi to ugradili,nisu to birali!
Neki dan čitam neki je psiholog američki rekao da trebamo u djeci razvijat suosjećanje prema drugima,ali kako to razvijat ako neko u svom genetskom kodu to nema,nego ima sadizam i psihopatiju?
Jeli stvarno biti dobar ili los covjek stvar izbora ili je već predodređena mozda i prije rođenja?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Rahazlam Posted - 21/09/2016 : 01:28:11
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

Ako nemaš empatije,znaci da nemaš ni savjesti!

Da ti objasnim neke stvari!!

"Dobar" covjek voli pomoć drugom čovjeku,njemu se u mozgu pali osjećaj ugode kad naprimjer zagrli nekoga,kad miluje psa ili dijete,kad radi lijepe stvari!!

"Los" covjek voli mučiti druge ljude,gledati kako pate jer mu se u tom trenutku u mozgu pali dio koji je zadužen za ugodu!!

I " dobar" i "los" covjek idu za tim osjećajem ugode!!

Ne znam sta bi ti reko ali moram ti reci da nisi u pravu,jel si učio psihologiju u srednjoj školi???




Nisi u pravu.
Biti dobar nije osjecaj, biti los nije osjecaj.
Po tvome radas se ili dobar ili los?
I ne moze los covjek postati dobar niti obratno, zar ne?




Odgoj 50% ,genetika50% kako je već Obi rekao,niti genetiku niti odgoj ne biraš,s tim se valjda slažeš,pretpostaviti ću da pod dobrim čovjekom smatraš empatičnu osobu a pod lošim onu koja to nije,kad pogledaš malo bolje vidjet ćeš da ti svoju empatiju nisi birao,pretpostavit ću da si dobra osoba,razmisli koji ti se osjećaj javi kad vidiš drugo živo biće kako pati,kako je tužno,kako ga boli,sta se u tebi javlja???Suosjecanje,empatija ali kod nekih se javi zadovoljstvo,sreća,ugoda(niti ti niti ta osoba niste birali osjećaje)!To su osobe koje boluju od sadističkog poremećaja ličnosti,oni čak(pazi sad ovo je bitno)i da izaberu da neće ubijat,mučiti,radit loše stvari oni svejedno osjećaju sreću i ugodu kada vide da druga živa bića pate!!

Teoretski oni mogu birat,ali samo teoretski,jebiga ja znam da nije ovo ugodno za cut pogotovo ako si cijeli život vrtio skroz drukčije razmišljanje,ljudi čine zlo ne zato jer su nesretni,izaberu krivi put ili slično,ljudi rade zlo jer ih to ispunjava,stvara im ugodu,zadovoljstvo!!

Jebiga moj Tonka,tako ti stvari stoje na ovom našem malom planetu!!!


Ja mislim da ljudi nisu skloni dobru,izvorna sloboda odabira,sastoji se u spontanu vrsenju dobra.Covjek ima mogucnost biranja da li da krene k dobro ili k zlu, bez obzira na osjecaj ugode kad radi dobro ili kad radi zlo.
Znaci, u sebi imas dva glasa, dva puta nazovi kako hoces...onaj sto te navodi "dobru" i onaj sto te navodi "zlu"...ali i dalje ti biras,ti odlucujes, ne odlucuje tvoj osjecaj.
Recimo imas priliku ukrasti.Ti stojis pred tom prilikom i ne reagiras po nekakvom " osjecaju " vec razmisljas o vrijednosti ili nevrijednosti tog cina,te prilike, i istrazujes razlicite mogucnosti u sbei sto da napravis.




Covjek bira ugodu vecinom,naprimjer:

Empaticna osoba koja voli zivotinje,ima psa brine se o njemu,voli ga,mazi ga,pazi ga,osjeca se dobro,al kako i ne bi kad se njoj na takve stvari u mozgu pali osjecaj ugode!

Osoba sa sadistickim poremecajem licnosti bi vjerovatno mucila psa,to joj stvara zadovoljstvo!

Poanta je da niti jedna od ove dvije osobe nije izabrala niti svoju empaticnost,niti svoje sadisticke sklonosti!

U teoriji covjek moze birat,ali lako ti je birat dobro ako si empaticna osoba,neko ko se moze suosjecat sa drugim zivim bicima,kako birat dobro ako si teski psihopat ili patis od teskog sadistickog poremecaja licnosti!
Rahazlam Posted - 21/09/2016 : 01:19:22
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Tonka24

Imaš potpuno slobodu biranja...tamna strana ili svijetla.
Vrlo jednostavno.


Vrlo jednostavno...
A šta ako je ono u šta ti vjeruješ za mene totalno i najveće zlo? Kako je to onda jednostavno? Tko je u pravu? Tko to mjeri? Koja strana je svijetla, a koja tamna? Teško je reći čak i u našem jadnom ljudskom mjerilu, a kamoli nekom kosmičkom. Da li su paraziti koji razaraju Zemlju i ne dozvoljavaju profinjenoj delfinskoj rasi da se uzdigne, dobri ili loši?
Heteroseksualnost proizvodi još ljudi, a ima nas debelo previše. Mislim da treba više homoseksualnosti da bi se populacija svela na razumniju mjeru. Ovako ljudi gladuju i vrlo loše žive. Jebiga, nema dovoljno za sve, previše nas je. Jel dobro boriti se da ti osobno bude što bolje? Ako je tebi bolje i imaš više, netko drugi mora imati manje (nema dovoljno za sve). Da li je to dobro ili loše? Hitler je htio dobro za svoj Njemački narod i arijevsku rasu. Čovjek je imao najbolje namjere. Da je uspio i pobjedio, da li bi ga svijet pamtio kao dobrog ili zlog? Komet sutra udari u Zemlju i izbriše 7 milijardi crva. Jel to zlo ili dobro?
Vrlo jednostavno...


Imas nesto sto se zove savjest...koristi to



Upravo je u tome i poanta,neki ljudi nemaju savjest,ne nemaju i nisu krivi sto nemaju,jednostavno nemaju savjest,takvi su se rodili kao psihopati i ne mogu to promjeniti!!


Svi je imaju...samo zavisi kako je " odgajas " ali tvoje rijeci mozemo preoblikovati i reci da neki ljudi nemaju priliku znati sto je to savjest, ali opet samo u mladim godinama, kad uhvate neke godine svi saznaju.




Mentalno retardirane osobe također nemaju savjest,savjest je nešto sto ide sa inteligencijom i samo je ljudi imaju,nikad nisam o tome razmišljao,sto je uopće savjest??


Savjest je Bozanski glas u nama.



Zasto se onda bog ne javlja mentalno retardiranim osobama??
Tonka24 Posted - 21/09/2016 : 01:03:35
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

Ako nemaš empatije,znaci da nemaš ni savjesti!

Da ti objasnim neke stvari!!

"Dobar" covjek voli pomoć drugom čovjeku,njemu se u mozgu pali osjećaj ugode kad naprimjer zagrli nekoga,kad miluje psa ili dijete,kad radi lijepe stvari!!

"Los" covjek voli mučiti druge ljude,gledati kako pate jer mu se u tom trenutku u mozgu pali dio koji je zadužen za ugodu!!

I " dobar" i "los" covjek idu za tim osjećajem ugode!!

Ne znam sta bi ti reko ali moram ti reci da nisi u pravu,jel si učio psihologiju u srednjoj školi???




Nisi u pravu.
Biti dobar nije osjecaj, biti los nije osjecaj.
Po tvome radas se ili dobar ili los?
I ne moze los covjek postati dobar niti obratno, zar ne?




Odgoj 50% ,genetika50% kako je već Obi rekao,niti genetiku niti odgoj ne biraš,s tim se valjda slažeš,pretpostaviti ću da pod dobrim čovjekom smatraš empatičnu osobu a pod lošim onu koja to nije,kad pogledaš malo bolje vidjet ćeš da ti svoju empatiju nisi birao,pretpostavit ću da si dobra osoba,razmisli koji ti se osjećaj javi kad vidiš drugo živo biće kako pati,kako je tužno,kako ga boli,sta se u tebi javlja???Suosjecanje,empatija ali kod nekih se javi zadovoljstvo,sreća,ugoda(niti ti niti ta osoba niste birali osjećaje)!To su osobe koje boluju od sadističkog poremećaja ličnosti,oni čak(pazi sad ovo je bitno)i da izaberu da neće ubijat,mučiti,radit loše stvari oni svejedno osjećaju sreću i ugodu kada vide da druga živa bića pate!!

Teoretski oni mogu birat,ali samo teoretski,jebiga ja znam da nije ovo ugodno za cut pogotovo ako si cijeli život vrtio skroz drukčije razmišljanje,ljudi čine zlo ne zato jer su nesretni,izaberu krivi put ili slično,ljudi rade zlo jer ih to ispunjava,stvara im ugodu,zadovoljstvo!!

Jebiga moj Tonka,tako ti stvari stoje na ovom našem malom planetu!!!


Ja mislim da ljudi nisu skloni dobru,izvorna sloboda odabira,sastoji se u spontanu vrsenju dobra.Covjek ima mogucnost biranja da li da krene k dobro ili k zlu, bez obzira na osjecaj ugode kad radi dobro ili kad radi zlo.
Znaci, u sebi imas dva glasa, dva puta nazovi kako hoces...onaj sto te navodi "dobru" i onaj sto te navodi "zlu"...ali i dalje ti biras,ti odlucujes, ne odlucuje tvoj osjecaj.
Recimo imas priliku ukrasti.Ti stojis pred tom prilikom i ne reagiras po nekakvom " osjecaju " vec razmisljas o vrijednosti ili nevrijednosti tog cina,te prilike, i istrazujes razlicite mogucnosti u sbei sto da napravis.
Tonka24 Posted - 21/09/2016 : 00:53:38
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Tonka24

Imaš potpuno slobodu biranja...tamna strana ili svijetla.
Vrlo jednostavno.


Vrlo jednostavno...
A šta ako je ono u šta ti vjeruješ za mene totalno i najveće zlo? Kako je to onda jednostavno? Tko je u pravu? Tko to mjeri? Koja strana je svijetla, a koja tamna? Teško je reći čak i u našem jadnom ljudskom mjerilu, a kamoli nekom kosmičkom. Da li su paraziti koji razaraju Zemlju i ne dozvoljavaju profinjenoj delfinskoj rasi da se uzdigne, dobri ili loši?
Heteroseksualnost proizvodi još ljudi, a ima nas debelo previše. Mislim da treba više homoseksualnosti da bi se populacija svela na razumniju mjeru. Ovako ljudi gladuju i vrlo loše žive. Jebiga, nema dovoljno za sve, previše nas je. Jel dobro boriti se da ti osobno bude što bolje? Ako je tebi bolje i imaš više, netko drugi mora imati manje (nema dovoljno za sve). Da li je to dobro ili loše? Hitler je htio dobro za svoj Njemački narod i arijevsku rasu. Čovjek je imao najbolje namjere. Da je uspio i pobjedio, da li bi ga svijet pamtio kao dobrog ili zlog? Komet sutra udari u Zemlju i izbriše 7 milijardi crva. Jel to zlo ili dobro?
Vrlo jednostavno...


Imas nesto sto se zove savjest...koristi to



Upravo je u tome i poanta,neki ljudi nemaju savjest,ne nemaju i nisu krivi sto nemaju,jednostavno nemaju savjest,takvi su se rodili kao psihopati i ne mogu to promjeniti!!


Svi je imaju...samo zavisi kako je " odgajas " ali tvoje rijeci mozemo preoblikovati i reci da neki ljudi nemaju priliku znati sto je to savjest, ali opet samo u mladim godinama, kad uhvate neke godine svi saznaju.




Mentalno retardirane osobe također nemaju savjest,savjest je nešto sto ide sa inteligencijom i samo je ljudi imaju,nikad nisam o tome razmišljao,sto je uopće savjest??


Savjest je Bozanski glas u nama.
Tonka24 Posted - 21/09/2016 : 00:49:01
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Tonka24

Jeli znas razloge zbog kojih su to radili?


Tonka nemoj ti meni šta zamirit , našalija sam se samo


Ne zamjerim ti nista
Mozes li mi odgovoriti na pitanje?
RAKOSI4 Posted - 20/09/2016 : 18:16:01
quote:
Originally posted by Tonka24

Jeli znas razloge zbog kojih su to radili?


Tonka nemoj ti meni šta zamirit , našalija sam se samo
Tonka24 Posted - 20/09/2016 : 16:59:13
Jeli znas razloge zbog kojih su to radili?
RAKOSI4 Posted - 19/09/2016 : 20:05:56
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Majko moja koliko filozofije , ovdje bi ima i Zigmund Frojd posla.
Tonka nemoj se ljutit ali u avataru su ti likovi koji su volili dečke, e sad jeli to slučajno ili ne ..... ( bez uvrjede)



Nije ovo nikakva filozofija,samo iznosim činjenice koje mozda malo jesu neugodne za cut ali sta ćeš...

Ma Tonka je super lik i sve to ali jebiga mislim da nije u pravu,iako bi vise volio da je ono sto on kaže istina!!

To su likovi iz filma "300" i nisu homoseksualci!!



Dobro ja znam koji su likovi Rahazlame ali je činjenica da su Leonid i
Kreks volili dečke .Bez uvrjede , ali to su činjenice

Genetika igra veliku ulogu(i odgoj) kod zlih ljudi , oni su zli i uopće nemaju savjesti i žive jako jako dugo , jer nemaju emocija ni grizodušje (jer duše i nemaju).Preobratit ih je kao i pripitomit anakondu.
Rahazlam Posted - 19/09/2016 : 19:23:19
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Majko moja koliko filozofije , ovdje bi ima i Zigmund Frojd posla.
Tonka nemoj se ljutit ali u avataru su ti likovi koji su volili dečke, e sad jeli to slučajno ili ne ..... ( bez uvrjede)



Nije ovo nikakva filozofija,samo iznosim činjenice koje mozda malo jesu neugodne za cut ali sta ćeš...

Ma Tonka je super lik i sve to ali jebiga mislim da nije u pravu,iako bi vise volio da je ono sto on kaže istina!!

To su likovi iz filma "300" i nisu homoseksualci!!
RAKOSI4 Posted - 19/09/2016 : 19:11:56
Majko moja koliko filozofije , ovdje bi ima i Zigmund Frojd posla.
Tonka nemoj se ljutit ali u avataru su ti likovi koji su volili dečke, e sad jeli to slučajno ili ne ..... ( bez uvrjede)
Rahazlam Posted - 19/09/2016 : 19:08:17
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Tonka24

Imaš potpuno slobodu biranja...tamna strana ili svijetla.
Vrlo jednostavno.


Vrlo jednostavno...
A šta ako je ono u šta ti vjeruješ za mene totalno i najveće zlo? Kako je to onda jednostavno? Tko je u pravu? Tko to mjeri? Koja strana je svijetla, a koja tamna? Teško je reći čak i u našem jadnom ljudskom mjerilu, a kamoli nekom kosmičkom. Da li su paraziti koji razaraju Zemlju i ne dozvoljavaju profinjenoj delfinskoj rasi da se uzdigne, dobri ili loši?
Heteroseksualnost proizvodi još ljudi, a ima nas debelo previše. Mislim da treba više homoseksualnosti da bi se populacija svela na razumniju mjeru. Ovako ljudi gladuju i vrlo loše žive. Jebiga, nema dovoljno za sve, previše nas je. Jel dobro boriti se da ti osobno bude što bolje? Ako je tebi bolje i imaš više, netko drugi mora imati manje (nema dovoljno za sve). Da li je to dobro ili loše? Hitler je htio dobro za svoj Njemački narod i arijevsku rasu. Čovjek je imao najbolje namjere. Da je uspio i pobjedio, da li bi ga svijet pamtio kao dobrog ili zlog? Komet sutra udari u Zemlju i izbriše 7 milijardi crva. Jel to zlo ili dobro?
Vrlo jednostavno...


Imas nesto sto se zove savjest...koristi to



Upravo je u tome i poanta,neki ljudi nemaju savjest,ne nemaju i nisu krivi sto nemaju,jednostavno nemaju savjest,takvi su se rodili kao psihopati i ne mogu to promjeniti!!


Svi je imaju...samo zavisi kako je " odgajas " ali tvoje rijeci mozemo preoblikovati i reci da neki ljudi nemaju priliku znati sto je to savjest, ali opet samo u mladim godinama, kad uhvate neke godine svi saznaju.




Mentalno retardirane osobe također nemaju savjest,savjest je nešto sto ide sa inteligencijom i samo je ljudi imaju,nikad nisam o tome razmišljao,sto je uopće savjest??
Rahazlam Posted - 19/09/2016 : 19:05:10
Tonka imaš jednu odličnu epizodu Dylan Doga "Ubojica iz susjedstva" ako već nisi čitao,vrlo dobro prikazuje osobu sa teškim sadističkim sklonostima,ubija i muci štakore iz čistog zadovoljstva,boji se zatvora i kazni pa ne ubija ljude,prije je ali kad je došla ova nova tehnologija jednostavno se boji!!

Čita se vrlo brzo a Dylana skoro da i nema u epizodu,svejedno meni jedna od naj Dylanovih epizoda!!
Rahazlam Posted - 19/09/2016 : 18:59:36
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Rahazlam

Ako nemaš empatije,znaci da nemaš ni savjesti!

Da ti objasnim neke stvari!!

"Dobar" covjek voli pomoć drugom čovjeku,njemu se u mozgu pali osjećaj ugode kad naprimjer zagrli nekoga,kad miluje psa ili dijete,kad radi lijepe stvari!!

"Los" covjek voli mučiti druge ljude,gledati kako pate jer mu se u tom trenutku u mozgu pali dio koji je zadužen za ugodu!!

I " dobar" i "los" covjek idu za tim osjećajem ugode!!

Ne znam sta bi ti reko ali moram ti reci da nisi u pravu,jel si učio psihologiju u srednjoj školi???




Mrzim djecu, pse i ostale životinje. Ako moram doticati iste, javlja mi se osjećaj nelagode i odbojnosti. Ne grlim ni rođenu mater.
No, sad bar znam u koju kategoriju ljudi spadam.


Po rahazlamovom stavu ti si za lomacu doslovno



Ne...Obi ne mrzi djecu on ih samo ne voli i idu mu na živce!!

Uostalom ovi sto muče pse ili djecu misliš da oni to rade iz mržnje??
Opet se vraćam na ono sto sam gore napisao,mržnja je jedan jako los osjećaj,oni to rade iz zadovoljstva,stvara im ugodu!!
Rahazlam Posted - 19/09/2016 : 18:56:46
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

Ako nemaš empatije,znaci da nemaš ni savjesti!

Da ti objasnim neke stvari!!

"Dobar" covjek voli pomoć drugom čovjeku,njemu se u mozgu pali osjećaj ugode kad naprimjer zagrli nekoga,kad miluje psa ili dijete,kad radi lijepe stvari!!

"Los" covjek voli mučiti druge ljude,gledati kako pate jer mu se u tom trenutku u mozgu pali dio koji je zadužen za ugodu!!

I " dobar" i "los" covjek idu za tim osjećajem ugode!!

Ne znam sta bi ti reko ali moram ti reci da nisi u pravu,jel si učio psihologiju u srednjoj školi???




Nisi u pravu.
Biti dobar nije osjecaj, biti los nije osjecaj.
Po tvome radas se ili dobar ili los?
I ne moze los covjek postati dobar niti obratno, zar ne?




Odgoj 50% ,genetika50% kako je već Obi rekao,niti genetiku niti odgoj ne biraš,s tim se valjda slažeš,pretpostaviti ću da pod dobrim čovjekom smatraš empatičnu osobu a pod lošim onu koja to nije,kad pogledaš malo bolje vidjet ćeš da ti svoju empatiju nisi birao,pretpostavit ću da si dobra osoba,razmisli koji ti se osjećaj javi kad vidiš drugo živo biće kako pati,kako je tužno,kako ga boli,sta se u tebi javlja???Suosjecanje,empatija ali kod nekih se javi zadovoljstvo,sreća,ugoda(niti ti niti ta osoba niste birali osjećaje)!To su osobe koje boluju od sadističkog poremećaja ličnosti,oni čak(pazi sad ovo je bitno)i da izaberu da neće ubijat,mučiti,radit loše stvari oni svejedno osjećaju sreću i ugodu kada vide da druga živa bića pate!!

Teoretski oni mogu birat,ali samo teoretski,jebiga ja znam da nije ovo ugodno za cut pogotovo ako si cijeli život vrtio skroz drukčije razmišljanje,ljudi čine zlo ne zato jer su nesretni,izaberu krivi put ili slično,ljudi rade zlo jer ih to ispunjava,stvara im ugodu,zadovoljstvo!!

Jebiga moj Tonka,tako ti stvari stoje na ovom našem malom planetu!!!
Rahazlam Posted - 19/09/2016 : 18:42:39
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

Krivo si me shvatio,ne želim te uopće vrijeđati niti mi je to bila namjera,ako si se osjetio uvrijeđen onda si totalno promašio bit...

Nisam htio reci da su tvoje rijeci gluposti nego sam reko da nisi u pravu,razgovarao sam sa gay osobama,sve isto i kod mene samo sto njih privlači isti spol,ne znam kako bi neko od sebe mogao napravit homoseksualca,pedofila,nekrofila...Znam da to razno zvuci ali tako je,ne mozes birat,ti nisi izabrao da te privlače žene,razmisli malo bolje!!






Pise jasno da izvlacim gluposti itd...ispravi me ako grijesim...otkuda mogu znati sto si ti mislio? Ovdje nema izraza lica, gestikulacija...samo slova
I nije neka uvreda vec samo kazem
Sto se tice teme ja imam iskustva gdje su takve osobe imale heteroskesualne odnose i onda su imali iskustvo neceg drugoga i postale svjesne da im je to drugo draze, bolje...sto cemo sada?





Ne vjerujem u to,klasično samozavaravanje po meni,oni su potisnuli duboko svoju homoseksualnost sto moze biti opasno!!!
tinton Posted - 19/09/2016 : 15:55:36
U nijednom od članak se ne spominje pedofilija.
Beva Posted - 19/09/2016 : 14:06:50
quote:
Originally posted by Tonka24

http://net.hr/danas/svijet/za-incest-i-nekrofiliju-politicka-stranka-u-svedskoj-zeli-legalizirati-tabue/


Daleko je ovo od, citiram: "nekrofilija pred ozakonjenjem isto tako u nekim drzavama pedofilija". Ovo je mišljenje par ljudi iz stranke, a i u samom članku stoji da vrh stranke to smatra budalaštinama:

Bivši švedski ministar i član te stranke oglasio se na Facebooku i potez mladeži nazvao “bedastim pokušajem privlačenja pažnje”.

quote:
Originally posted by Tonka24

http://digitalne-knjige.com/oxwall/blogs/1636



Ovo su ti američki prastari zakoni kojih se nitko ne drži. Većina njih je donesena prije 100+ godina, tako da nisu nikakva novotarija.
Tonka24 Posted - 19/09/2016 : 02:42:32
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Tonka24

a sada ako uzmemo u obzir vijesti da je nekrofilija pred ozakonjenjem isto tako u nekim drzavama pedofilija, doazimo do zakljucka da zapravo za godinu dvije svi ce oni moci zivjeti svoju seksualnost.



Odakle te vijesti? Molim te daj link gdje se navodi nešto slično.


http://net.hr/danas/svijet/za-incest-i-nekrofiliju-politicka-stranka-u-svedskoj-zeli-legalizirati-tabue/

http://digitalne-knjige.com/oxwall/blogs/1636

Tonka24 Posted - 19/09/2016 : 02:36:27
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Rahazlam

Ako nemaš empatije,znaci da nemaš ni savjesti!

Da ti objasnim neke stvari!!

"Dobar" covjek voli pomoć drugom čovjeku,njemu se u mozgu pali osjećaj ugode kad naprimjer zagrli nekoga,kad miluje psa ili dijete,kad radi lijepe stvari!!

"Los" covjek voli mučiti druge ljude,gledati kako pate jer mu se u tom trenutku u mozgu pali dio koji je zadužen za ugodu!!

I " dobar" i "los" covjek idu za tim osjećajem ugode!!

Ne znam sta bi ti reko ali moram ti reci da nisi u pravu,jel si učio psihologiju u srednjoj školi???




Mrzim djecu, pse i ostale životinje. Ako moram doticati iste, javlja mi se osjećaj nelagode i odbojnosti. Ne grlim ni rođenu mater.
No, sad bar znam u koju kategoriju ljudi spadam.


Po rahazlamovom stavu ti si za lomacu doslovno
Tonka24 Posted - 19/09/2016 : 02:35:26
quote:
Originally posted by Rahazlam

Ako nemaš empatije,znaci da nemaš ni savjesti!

Da ti objasnim neke stvari!!

"Dobar" covjek voli pomoć drugom čovjeku,njemu se u mozgu pali osjećaj ugode kad naprimjer zagrli nekoga,kad miluje psa ili dijete,kad radi lijepe stvari!!

"Los" covjek voli mučiti druge ljude,gledati kako pate jer mu se u tom trenutku u mozgu pali dio koji je zadužen za ugodu!!

I " dobar" i "los" covjek idu za tim osjećajem ugode!!

Ne znam sta bi ti reko ali moram ti reci da nisi u pravu,jel si učio psihologiju u srednjoj školi???




Nisi u pravu.
Biti dobar nije osjecaj, biti los nije osjecaj.
Po tvome radas se ili dobar ili los?
I ne moze los covjek postati dobar niti obratno, zar ne?
Rahazlam Posted - 17/09/2016 : 19:44:31
Daj nemojte pricat gluposti,djeca su zakon!
Obi-wan Posted - 17/09/2016 : 19:09:07
quote:
Originally posted by Tonto

Djeca su kao prdac, samo svog možeš voljet.


Beva Posted - 17/09/2016 : 14:48:51
quote:
Originally posted by Tonka24

a sada ako uzmemo u obzir vijesti da je nekrofilija pred ozakonjenjem isto tako u nekim drzavama pedofilija, doazimo do zakljucka da zapravo za godinu dvije svi ce oni moci zivjeti svoju seksualnost.



Odakle te vijesti? Molim te daj link gdje se navodi nešto slično.
Tonto Posted - 17/09/2016 : 14:15:51
Djeca su kao prdac, samo svog možeš voljet.
Rahazlam Posted - 17/09/2016 : 13:45:30
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Rahazlam

Ako nemaš empatije,znaci da nemaš ni savjesti!

Da ti objasnim neke stvari!!

"Dobar" covjek voli pomoć drugom čovjeku,njemu se u mozgu pali osjećaj ugode kad naprimjer zagrli nekoga,kad miluje psa ili dijete,kad radi lijepe stvari!!

"Los" covjek voli mučiti druge ljude,gledati kako pate jer mu se u tom trenutku u mozgu pali dio koji je zadužen za ugodu!!

I " dobar" i "los" covjek idu za tim osjećajem ugode!!

Ne znam sta bi ti reko ali moram ti reci da nisi u pravu,jel si učio psihologiju u srednjoj školi???




Mrzim djecu, pse i ostale životinje. Ako moram doticati iste, javlja mi se osjećaj nelagode i odbojnosti. Ne grlim ni rođenu mater.
No, sad bar znam u koju kategoriju ljudi spadam.



Sto mrzis djecu??

Meni isto nekad idu na zivce,pogotovo mala razmazena derista,psi isto znaju bit naporni...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000