forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Povratnici

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
igor 12 Posted - 25/10/2016 : 15:17:47
Dajte glas najlošijem pojavljivanju starog neprijatelja.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Rahazlam Posted - 28/10/2016 : 14:34:51
U čemu je problem sa imenom Garth,Igore??
Vlladimir Posted - 28/10/2016 : 11:34:01
Ben Stevens, al po meni, nezasluzeno malo prostora za povratak je dobio.

Od drugih zlocja, voleo bih da vrate Obojenog coveka, al da bude jos ludji i manijackiji. Hilerijus lik.
Dwayne_Looney Posted - 28/10/2016 : 10:15:16
Bosellijev Kandrax. Kandrax mi se i inače ne sviđa kao neprijatelj ali to na koji način i koliko je rastegnuto te bućkuriš crtača suprotnih stilova su nešto epsko
Rahazlam Posted - 26/10/2016 : 17:09:42
Hellingen,ali onaj Nolittin zadnji,jednostavno je Nolitta upropastio kraj jedne epizode koja je do tada tekla jako dobro,Rendal je u povratku bolji nego u prvoj priči,ne zato jer je Burattini napisao neku ekstra priču nego zato jer je prva epizoda s njim samo blagi prosjek,čak razočarenje s obzirom da je on negativac koji je definitivno imao potencijala ali nije iskorišten!!

Burattinijev Hellingen ce bit razočarenje ako Burattini u sljedećem nastavku napise neku prosječnu epizodu,međutim ako nas Burattini iznenadi i napise jednu od najboljih epizoda(al sumnjam)onda cu moći reci da ovaj Helingen nije bio promašaj!!

Castellijev vampir je slab po meni,pogotovo ako se uzmu u obzir Bosellijev i Nolittin koji su po meni znatno bolji!!

Od svih priča sa Mortimerom prva mi je naj slabija,tako da me nastavci nisu razočarali,mozda drugi jer je malo kratak,kraj je ubrzan smatram da je trebalo ići mozda i na tri sveske,treći Mortimer,dakle onaj sa Krojačem mi je odličan,osim nekih detalja(Zagorovo zaključivanje i razgovor na kraju sa onim političarem),četvrti mi je najbolji susret(peti nisam cito),da nema toliko objašnjavanja to bi mi bila jedna od najboljih epizoda Zagora!!

velka031 Posted - 26/10/2016 : 15:41:37
Krojač. Fali Mortimer, glasao bi za njega.
adriano Posted - 26/10/2016 : 13:07:41
teško se odlučiti između indijanske magije, kandraksa i otočke skupine. 3 top gluposti jedna gora od druge, ali sam ipak odabrao kandraksa jer je tu uništeno njegovo lik i djelo. NIkada ne odustajem od čitanja prije kraja epizode, ali ta 3 puta sam bio u velikom iskušenju. Princ viljenjaka ide u tu skupinu, ali on nije povratak. Hrpa likova iz par dimenzija koji se kolju sve u 16, to je ukratko radnja princa vilenjaka.
igor 12 Posted - 26/10/2016 : 11:46:15
quote:
Originally posted by Elderane84

100 ljudi, 100 ćudi :) Glasao sam za Buratinijevog Helingena.To je vjerovatno nesto najgore od Zagora sto sam ikada citao.

Slažem se sa Kingom da je drugi mutant fakticki bolji od prvog, a nikako se ne slazem za Boselijevog Kandraksa,jedini pravi epskofantasticni Zagorov strip ikad.





Ubacio bi ja tu i odličan Bosellijev Princ vilenjaka sa odličnim i neobičnim Torricellijem.
I ja navlačim za drugog mutanta,nekako mi je kvalitetniji od prvog.Scull nikad nije bio megaloman koji zbog svojih moći ima opsesiju da zavlada svijetom već jednostavno pljačka banke zbog love.Zbog takve karakterizacije i nema neku prođu među dosta fanova.Kad se sve zbroji i oduzme prvi ima veću dozu atraktivnosti radnje zbog odlično obavljene pljačke.Drugi je ipak malo zreliji pa se veća pozornost dala Scullu pa saznajemo neke detalje iz njegove prošlosti.A i kraj je ostavio razne mogućnosti.
igor 12 Posted - 26/10/2016 : 11:27:08
Burattinijev Hellingen debelo vodi,ne mogu reći da sam iznenađen.Da li je to zbog sveukupne ideje koju su nabacali u to štivo(indijanski terminatori,kloniranje starog vraga,događaji u bazi Drugdje,ime Garth) ili je to zbog njegove nove karakterizacije nabrijanog rasiste i eugenika?
DODSFERD Posted - 26/10/2016 : 11:00:41
Kako je u pitanju najsvježiji povratak od svih, nije ni malo čudno što je zadnji Hellingen u vodstvu.
Ljudi najviše pamte ono što su nedavno čitali, još kada se tome pridodaju (pre)velika očekivanja ispadne tako kako jest.
supermark Posted - 26/10/2016 : 06:47:33
quote:
Originally posted by nagor

Pa nije Murdo upropašten. Murdo je je Boselliju, a i većini čitatelja, karizmatičan lik, i Boselli ga nije htio ostaviti među zlikovcima. Prebacio ga u dobrice. Daleko od toga da ga je uništio. Murdo je od početka bio sivi lik.



znam ja to, ali baš zbog toga što ga je učinio dobricom Boselli je uništio, odnosno učinio nezanimljivim
zapravo je to bilo ono što ga je odvajalo od ostalih likova u serijalu
Elderane84 Posted - 26/10/2016 : 02:46:49
100 ljudi, 100 ćudi :) Glasao sam za Buratinijevog Helingena.To je vjerovatno nesto najgore od Zagora sto sam ikada citao.

Slažem se sa Kingom da je drugi mutant fakticki bolji od prvog, a nikako se ne slazem za Boselijevog Kandraksa,jedini pravi epskofantasticni Zagorov strip ikad.


tinton Posted - 25/10/2016 : 21:21:37
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Archy

Joj, povratak mutanta je bio tako glup.


Da budem iskren, meni je njegov povratak bolji od premijerne epizode.


Definitivno.
Što neće reći da se radi o nekoj genijalnoje pizodi.

Ja glasao za Buretova Hellija.
nagor Posted - 25/10/2016 : 21:07:14
Inače najlošiji scenarist za "povratnike" je Burattini. Boselli barem ide na veliku epsku priču i većini slučajeva mu uspije. Burattini ide na malenu tekstom razvodnjenu priču bez ikakva većega začina. Od Krojača pa do zadnjeg Hellingena. Njemu bi trebalo zabraniti pisati povratke. Neka Rauch odnosno netko novi pokuša.
nagor Posted - 25/10/2016 : 21:01:34
Pa nije Murdo upropašten. Murdo je je Boselliju, a i većini čitatelja, karizmatičan lik, i Boselli ga nije htio ostaviti među zlikovcima. Prebacio ga u dobrice. Daleko od toga da ga je uništio. Murdo je od početka bio sivi lik.
supermark Posted - 25/10/2016 : 20:20:52
glasao za Murda
genijalan lik koji je olako upropašten
šteta
ike666 Posted - 25/10/2016 : 19:57:14
quote:
Originally posted by Archy

Joj, povratak mutanta je bio tako glup. Razvuceno do bola, a zadnji dio je bio kao korisnicke upute za slaboumne.

I zasto su svi likovi pokretani samo mrznjom i osvetom?! Mozda bi se netko mogao pokajati, kao Supermike? Ili mozda neki negativac moze zapravo imati dobre namjere, ali nespretnim odlukama izazove kaos? To me podsjeca na Trapersku izvidnicu koju je crtao Della Monica. To mi je bila bas dobra epizoda.


Povratak Supermajka meni osobno je najbolji povratak, uz Sclavijevog Helingena, baš zato jer mu je Castelli dao drugu dimenziju, kako i ti dobro primjećuješ
King Warrior Posted - 25/10/2016 : 19:42:20
quote:
Originally posted by Archy

Joj, povratak mutanta je bio tako glup.


Da budem iskren, meni je njegov povratak bolji od premijerne epizode.
Archy Posted - 25/10/2016 : 19:31:16
Joj, povratak mutanta je bio tako glup. Razvuceno do bola, a zadnji dio je bio kao korisnicke upute za slaboumne.

I zasto su svi likovi pokretani samo mrznjom i osvetom?! Mozda bi se netko mogao pokajati, kao Supermike? Ili mozda neki negativac moze zapravo imati dobre namjere, ali nespretnim odlukama izazove kaos? To me podsjeca na Trapersku izvidnicu koju je crtao Della Monica. To mi je bila bas dobra epizoda.
tomassi Posted - 25/10/2016 : 19:23:58
dvojba između Stephana Hagota i Demonske Maske.. Glasao za Stephana jer se moglo puno više izvuči iz ovog neprijatelja, šteta...
Johnny Difool Posted - 25/10/2016 : 16:44:40
Krojač, u onoj neopisivo dosadnoj i jedva čitljivoj priči koju je nacertao tada mi antipatični Verni.

piquet Posted - 25/10/2016 : 16:05:59
Bure apsolutni favorit ovog pola...glasao za demonska maska povratak...ali komotno može i krojač i Robert Gray
King Warrior Posted - 25/10/2016 : 16:05:58
Neka bude Bosellijev Kandrax. Scenaristicko i vizuelno brljanje sa tri razlicita crtacka stila u jednoj prici.
DODSFERD Posted - 25/10/2016 : 15:59:05
Otočka skupina definitivno, nisam se mogao načuditi kako je napisana takva glupost.
1Euro Posted - 25/10/2016 : 15:55:53
Supermike.....ali nemam srca da glasam protiv Supermike, jer mi je jedan od najomiljenih likova iz Zagorova svijeta....ali onako među nama, šteta kakvu glupost su napravili sa Supermikeom u drugom pojavljivanju,....nadam se, da če se pojaviti i treči put i da bude onaj pravi Supermike iz "Sedme runde" a ne nekakav "Super Pokajnik".....(koja glupost!!!!)
tex2 Posted - 25/10/2016 : 15:55:23
Rakosi

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000