forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Veselo bilje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jurica Posted - 13/11/2016 : 09:54:58
Da ne spamam MojStrip topic, šibnut ću ovdje prošlotjedno, ovotjedno i sljedećotjedno Veselo bilje za moje kartaše da kritiziraju ako su još uvijek voljni







* napomena za kojekakve Davore: znam da je u hrv. jeziku planet muškog roda, ali kaj sad... u razgovornom često koristimo ženski oblik i već je bilo upisano tušem na papir kad sam skužio da bi valjalo ispraviti.

** napomena za kojekakve Markove: vidiš da bi bolje bilo da koristim računala jer bih ono pod * lako ispravio da nije ručni upis!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivi skoj Posted - 16/04/2017 : 16:37:25
Znači nestalo ideja za luk, iako se nekako pojačano konzumira ovih dana.
A, što se tiće broja pratitelja, ako je poveznica sa današnjim stanjem 30 mi se čini malo prenapuhana brojka.


Inače idealan dan za pogledati neki podcasting, pa gdje je zapelo?
jurica Posted - 16/04/2017 : 16:05:16
Nije veselo bilje, al' onak... na neki način je aktualno za autorski izlog, pogotovo što me na bojanje motivirala rasprava iz "cover reloaded":

jurica Posted - 16/01/2017 : 08:27:25
šit! odmah se vidi :-(

prva tri su nacrtana u početnom entuzijazmu, sa skicom i sve... druga tri odmah na papir (s olovkom, ali bez prethodno riješene kompozicije). i vjerojatno malo manje pažljivo pojačane akvarelom.
ivi skoj Posted - 15/01/2017 : 20:31:00
Kao da sam ovo već negdje ranije vidio.
Samo fali zavjesa, nenaštimana violina i brižna majka pred televizorom u fotelji.
Nekako se i režiser tog filma često pojavljivao kao statista u prolazu, pa se nadam da to nije ovdje slučaj.
Blagdani su štetno utjecali na tvoj slikarski izražaj pa si malo popustio u svezi glede kvalitete.
Oni prijašnji su mi bolje oslikani.
jurica Posted - 15/01/2017 : 18:56:54
ivi skoj Posted - 05/01/2017 : 21:39:01
Ima kakav katoluk?
Vidim da se potukli ljudi oko toga u Željki.
Jurica nam je dužan objašnjenje šta njemu znači luk.
Slojevitost, tugu i suze, izlazak iz podzemlja, omraženost među ženama...

Vlaadisha Posted - 05/01/2017 : 21:32:22
Ultimativni luk
Tonto Posted - 05/01/2017 : 20:05:42
Darko provokator.
jurica Posted - 05/01/2017 : 18:59:14
jurica Posted - 05/01/2017 : 09:54:41
Puno ti hvala, Kostja!

A kad se vratim s puta... Macanov luk!

Ne propustite!
K.R. Posted - 04/01/2017 : 21:32:41
quote:
Originally posted by jurica

...koja predlaže da svaki od MojStrip autora napravi svoju viziju luka..



Dobro rečeno "svoju viziju" luka

Nego, biologiju na-stranu, kao što spomenuh na Željkinoj temi, sviđa mi se što autorski izlog je ovako gurući u zadnje vrijeme.

Također Jurica, ovi kratki stripovi i po MojS blogu što imaju su meni vizualno predivni. Hvala i sretna nova godina
mogorovic Posted - 04/01/2017 : 20:14:26
Žuljevita je ta njegova kita!
Tonto Posted - 04/01/2017 : 08:56:40
hahaha, odlično... iako sam prvo mislio da ga je netko nabio u lubenicu. :)
jurica Posted - 04/01/2017 : 08:48:52
Superunderground luk by Helena Klakočar, koja predlaže da svaki od MojStrip autora napravi svoju viziju luka:



svjedočimo li cajtgajstu? hoće li underground luk postati simbol otpora hegemoniji onih koji stripove hoće normirati, propisivati, stavljati u okove odgojnog sredstva za širenje nacionalističke bajke?

spavaš li mirno Zagoratustro?
Torghal Posted - 26/12/2016 : 22:36:23
quote:
Originally posted by stinky

ispravka: ti si spamao. ja pričam ad rem. uvijek.

čujemo se kad te obradim u eseju. lijep pozdrav.


Sumnjam.Mislim to da cemo se cut.Ne citam ono sta me ne zanima.Lijep pozdrav i tebi.
stinky Posted - 26/12/2016 : 22:29:02
ispravka: ti si spamao. ja pričam ad rem. uvijek.

čujemo se kad te obradim u eseju. lijep pozdrav.
Torghal Posted - 26/12/2016 : 22:26:44
E da, mislim da smo dovoljno spamali juricin topic tako da se ja iskljucujem.
Torghal Posted - 26/12/2016 : 22:23:49
quote:
Originally posted by stinky

"kad san bia dite"
e torghale, ti si još uvijek dite.


Bas sad sam se pogleda u ogledalo.Kosa mi je napola otpala,ono malo sta je ostalo je poprilicno osidilo,bore oko ociju su vec vidljive i iz malo vece udaljenosti,dioptrija mi je sve veca,osjecam da mi i sexualna moc lagano opada tako da na zalost nisi u pravu.Ali srce mi je jos uvik djecje.Srecom.
stinky Posted - 26/12/2016 : 22:17:42
"kad san bia dite"
e torghale, ti si još uvijek dite.
Torghal Posted - 26/12/2016 : 22:13:29
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

E moj Torghale...prisjeti se malo ovoga prije nego što se kreneš sprdati sa Zagorom...





Ne sprdam se sa Zagorom nego sa Stinkyem.A sta se tice te stranice iz Mirakula,to su Zvonine rici a ne moje.Osim toga i sam Zvone kaze da je Zagor umra u njemu.Ubia ga je zivot.Ali prokopaj malo vise po forumu pa ces nac jedan kratki strip koji sam bas nacrta o Zagoru.I nije bia nimalo posprdan.Dapace.
Zoroasterixx Posted - 26/12/2016 : 22:05:40
E moj Torghale...prisjeti se malo ovoga prije nego što se kreneš sprdati sa Zagorom...


Torghal Posted - 26/12/2016 : 21:44:13
quote:
Originally posted by stinky

tebi će, torghale, dobro doći da čuješ koju pametnu... i lijepu riječ.


Stvarno nikad nisi posumnja da je Zagor pesko?Pa sa onim pripijenim uskim hlacama i kostimom izgleda kao da je stiga sa gay parade.Ali nije on zato nista manji covik i junak.Virova ti ili ne i homoseksualci su ljudi.I zato nemoj manje volit Zagora sad kad si spozna veliku istinu.Mozes ga nastavit i dalje sanjat nocu u mokrim snovima.Ne triba te bit sram.To je normalno.Ipak je to Zagor.
stinky Posted - 26/12/2016 : 21:32:09
tebi će, torghale, dobro doći da čuješ koju pametnu... i lijepu riječ.
Torghal Posted - 26/12/2016 : 20:43:41
quote:
Originally posted by stinky

ako tražiš jednostavno, onda ovakva pitanja nisu za tebe. naime, na takva se pitanja ne može odgovoriti jednostavno, ne znam, da ti dam recept.

mogu silovati, pa pojednostaviti: u Zagorovom svijetu nema pedera = već to je odgovor o njihovoj poziciji.


Ti ovo ozbiljno?Kolike su noci Zagor i Ciko proveli spavajuci skupa jedan kraj drugog i ti stvarno mislis da mu ga Zagor nikad nije metnia?Mislis stvarno da je Zagor izmedju mastrubacije i Cikinog socnog dupeta bira mastrubaciju?Stvarno si naivan.Zagor je oda homoseksualizmu.I zato ga toliko svi volimo.
stinky Posted - 26/12/2016 : 20:03:49
ako ti je zanimljiv smjer glorificiranja Hrvatske, uz naravno neizbježni osvrt na Srbe (kao pravedne žrtve), onda će ti biti zanimljivo.
ako to možeš svariti kao kontrapunkt tvojim crnim željkama i shvatiti da je to nužan momenat, onda će ti također biti zanimljivo.
ako shvatiš da se čovjek koji živi u hrvatskoj stvarnosti mora na to odvažiti, onda će ti biti produktivno.

ako nakon svega toga shvatiš da tek poslije dovođenja u red hrvatske stvari, počinje stvar čovjeka, onda će ti biti produktivno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000