forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 TREBA LI LIBELLUS...?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
teller Posted - 09/12/2016 : 13:08:41
Da prvo objasnimo...
Volim Libellus i kupujem sve sto me od njih zanima, a to je bar 70% njihovih izdanja...
Kupovat cu i dalje bar veliku trojku Zagora,Tex i Mister Noa.
Nathana cu do 200 broja, Dilana sam prvih 60 epizoda i Martija prvih 100...
Mjesecno 100-150 eura samo za Libellus bez drugih izdanja...
Ali nesto me zanima pa tako i vase misljenje...

Vredi li tanka knjizica Texa br.76 Krvave staze 130 u promo i kasnije 150 kuna?
Kad istovremeno kupih Snejk Billa za pisljivih 18 i to na kiosku...
Nema HC uvez i ne tako de lux papir ali je isto perfektno izdanje....i jos Ticci povrhu u njemu...
Znam te price prava..tisak..trosak...tirazi ali zasto bi me to moralo ko kupca zanimati...
Zelim svog oniljenog junaka procitat na korektnom otisku i po korektnoj cijeni...
Zasto nebi Libellus izdavao svoja izdanja SC na obicnom papiru ko za kiosk izdanja...sa tim bi izdanja bila bar pola jeftinija i dostupnija vise ljudima pa mozda i poraste interes za kupnjom...
Recimo..ona kiosk izdanja Libellusa predproslo lijeto su bila sasvim korektna i po 50 kuna...nisu prezivjela na kioscima ali u striparnicama i bi...bar mislim tako...
Zagor Libellus mogo bi izlazit ko Republikin...u SC ovitku i na malo manje de lux papiru...
Izdanja bi bila tanja i zauzimala vise prostora i manje svijala police...
Ne patim za HC izdanjima na bljestavom papiru...
Slaze se netko sa mnom ili ko obicno laprdam?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nagor Posted - 02/01/2017 : 14:19:58
quote:
Originally posted by VALTER

Al to je od prekjučer.



Daj, budi muško, što si se sad stisnuo, zasluži taj ban!
mladjo Posted - 02/01/2017 : 14:06:43
Pravda je spora ali dostižna :D
VALTER Posted - 02/01/2017 : 14:00:07
Al to je od prekjučer.
mladjo Posted - 02/01/2017 : 13:54:26
quote:
Originally posted by VALTER

Poštedi nas svojih znanja i svog mišljenja, čovječuljče.



valteru fakat ga pretjeruješ. Ovo je već druga uvreda koju si u istom danu dao Telleru.
Daj se smiri malo.
NESVRSTANI Posted - 02/01/2017 : 13:40:39
quote:
Originally posted by ivanl

Libellusov je Magicni zbilja sjajan komplet. A po mom misljenju nikad vise toliko kvalitetnih crtaca na jednom mjestu, na nekom serijalu. Sama krema, skoro svi odreda... Neke od najbolje nacrtanih western prica su u Magicnom. A prica je u kontinuitetu jaka i ne pada ritam. Stali su taman kad treba. Prejak serijal.


Potpis.
ivanl Posted - 02/01/2017 : 13:20:28
Znaci to je opaka bolest. nema joj ljeka? Postoji li dijagnoza, mozda rendzeroreligija ili rendzeriolizam... Imam I ja par takvih dijagnoza, vec uspostavljenih, a par uputnica ceka tek posjet pravom strucnjaku specijalistu...jbg. bila dva sina u majke, jedan bio normalan a drugi kolekcionar.
DODSFERD Posted - 01/01/2017 : 12:02:52
Rendžer se ne ostavlja sve do sudnjeg dana, ne ide to tako jednostavno.
ivanl Posted - 01/01/2017 : 03:02:33
Eto covjek postavio skroz frendly objasnjenja... jos samo da se ostavi rendzera...(morao sam ih se dotaknuti sorry,he-he)...i, sve 5! Svako dobro u nastupajucoj 2017, jos jednom!
teller Posted - 31/12/2016 : 19:35:38
quote:
Originally posted by zeljko

mozda je visok 2 metra




pa i ako bi bio..
samo 185 cm..za sada u životu dosta da nisam dobio batina, ako si to ciljao.
Ne volim nasilje i samo u samoobrani ga upotrebim...
Sad to nije slućaj, VALTER je dobričina oštrog i brzog jezika...takvih sam u životu upoznao več...neznam broj.
I nikakvih problema sa njima nisam imao.
teller Posted - 31/12/2016 : 19:25:36
quote:
Originally posted by supermark

Ma ispocetka je bilo fora, zezancija na markosov račun, sad mi sve vise izgleda kao frustracija jer njegovim omiljenim (bonellijevim) izdanjima naklada pada i pada, a markosova izdanja se rasprodaju iako za 80% tih izdanja prosječan stripofil nije ni čuo


varaš se..nema frustracija.
izlazi sve što volim i to po 18,25,39 kuna, briga me koje su naklade...ono HC bi rado jeftnije ali bar dok radim-nema frke.
Protiv Markosa nemam ništa, čovjeka čak ne poznajem osim sa foruma...vidio sam ga par puta i...ma malo poseban ali ok tip.
Nek mu je sa srećom, da je bar više takvih izdavaća.
može zbog mene prodat 5000 Mausa, meeni ni u žep ni iz njega...
samo da stripovi izlaze...
Zezam se samo zbog logoa "samo*****", znate več.,
Malo mi dijeluje prepotentno i omalovažavajuće do drugih škola ali i sa tim živim bez nekih večih psihičkih tegoba.
Moji postovi su zezancija, ironija,ajmo reć humor, kojeg na forumu fali.
Ako pretjerujem, izvinjavam/izpričavam se uvrijeđenima na svim stranama.
Bit ču bolji i kulturniji u 2017-toj.
Neki sigurno ne, ali to je več stvar kulture,bontona i sveg ostalog..to il imaš ili nemaš, odgojili te roditelji kako treba ili zanemarili odgoj, škola odradila svoje ili ne....
Neznam za ostale forumaše, večidio su korektni, kulturni i zanimljivi...VALTERE moj, tebe ko takvog ne prepoznajem, možda se varam..sorry..budi bolji u 2017-toj...i takvom kao si, želim ti sve najbolje u životu.

ivanl Posted - 31/12/2016 : 17:00:57
Promislio sam da je to neka interna "sega", koju ja ne kuzim, cinilo mi se kao prihvatljivo objasnjenje... Covjek obozava rendzere, to je svima jasno, al ne ide to u usporedbu sa djelima koja objavljuje Fibra. Sorry.
supermark Posted - 31/12/2016 : 16:44:55
Ma ispocetka je bilo fora, zezancija na markosov račun, sad mi sve vise izgleda kao frustracija jer njegovim omiljenim (bonellijevim) izdanjima naklada pada i pada, a markosova izdanja se rasprodaju iako za 80% tih izdanja prosječan stripofil nije ni čuo
ivanl Posted - 31/12/2016 : 16:34:50
Pa u pocetku sam mislio da su ovi tellerovi komentari na Fibru neka zajebancija koju ja ne shvacam, al sad mi se cini da ocito covjek ima nesto protiv Fibre I njenog izdavaca... Da ne voli izdavacku politiku doticne kuce I izbor albuma to je potpuno njegovo pravo, al tu se komentira, cesto I doticni izdavac.
zeljko Posted - 31/12/2016 : 16:29:07
mozda je visok 2 metra

VALTER Posted - 31/12/2016 : 16:15:18
Poštedi nas svojih znanja i svog mišljenja, čovječuljče.
teller Posted - 31/12/2016 : 16:02:10
quote:
Originally posted by VALTER

Dobro, tu im i ja skidam kapu. Imam sve knjige, i nakon što sam višekratno pročitao najbolje epizode, planiram, čim nađem vremena, u kontinuitetu pročitati cijeli serijal. Ali ovo je ionako pokrenuto na Markosovu inicijativu, dok je još bio u Libellusu u ljeto 2006.


mislim da je Magični predobar strip da je Veliki Markus razmišljao o njemu...možda da ima lošiji crtež-...ovako sigurno ne.
ivanl Posted - 31/12/2016 : 15:10:15
Libellusov je Magicni zbilja sjajan komplet. A po mom misljenju nikad vise toliko kvalitetnih crtaca na jednom mjestu, na nekom serijalu. Sama krema, skoro svi odreda... Neke od najbolje nacrtanih western prica su u Magicnom. A prica je u kontinuitetu jaka i ne pada ritam. Stali su taman kad treba. Prejak serijal.
zeljko Posted - 31/12/2016 : 15:00:59
svaki dan saznas nesto novo
VALTER Posted - 31/12/2016 : 14:41:14
Dobro, tu im i ja skidam kapu. Imam sve knjige, i nakon što sam višekratno pročitao najbolje epizode, planiram, čim nađem vremena, u kontinuitetu pročitati cijeli serijal. Ali ovo je ionako pokrenuto na Markosovu inicijativu, dok je još bio u Libellusu u ljeto 2006.
srdjandj Posted - 31/12/2016 : 12:05:37
quote:
Originally posted by DODSFERD

Vjerojatno više nitko na našim prostorima neće objaviti Magičnog Vjetra u cijelosti, i to je za mene najvrijedniji Libellusov projekt.



Tako je, prava poslastica za kolekciju...meni najdraži deo kolekcije!
ivanl Posted - 30/12/2016 : 08:07:09
Slazem se. Kompletirani Magicni Vjetar je u Libellusovom izdanju poslastica za sladokusce! To je bilo relativno lako objaviti jer ima odredeni broj epizoda. Kraj serijala i to je to...Za Nathana je vec "zajeb", jer kasnimo 10 godina za Italijom. Ostaje vidjeti kako ce se stvar razvijati. Ja mislim da ce ga objaviti cijeloga. A ja cu ga uzimati sigurno. Malo je koji serijal kompleksan kao Nathan. Mystere je kad pogledate vec pokriven u periodu prvih 10 taljanskih godina, sto uopce nije lose. Dylan skoro prvih 100 epizoda, not bad too... itd. Itd. Neka oni pice pomalo i sigurno.
DODSFERD Posted - 29/12/2016 : 22:33:12
Vjerojatno više nitko na našim prostorima neće objaviti Magičnog Vjetra u cijelosti, i to je za mene najvrijedniji Libellusov projekt.
PAJDO Posted - 29/12/2016 : 21:03:14
quote:
Originally posted by ivanl

Jako mi je drago da se ovaj topic nastavlja, da se tema ponovo zakotrljala... Cinjenice stvarno kazu da najbolju produ na ovim prostorima imaju Zagor i Alan Ford, ovaj potonji moj je osobni cjelozivotni favorit, al sto ljudi-sto cudi. Da se vratimo na pocetnu temu, Libellus je itekako potreban za sve one,( nas ), koji ga trebamo... to mi se cini vrlo jednostavno. Dakle, ponovimo; ko voli neka, (itekako) izvoli...



U biti ne znamo kako bi izgledala alternativa.
Ono što je gotovo sigurno je to da, vjerovatno, nitko ne ni poštovao ovakvu kronologiju izlaženja i sigurnost da će se sve započeto i objaviti.
ivanl Posted - 29/12/2016 : 19:45:41
Jako mi je drago da se ovaj topic nastavlja, da se tema ponovo zakotrljala... Cinjenice stvarno kazu da najbolju produ na ovim prostorima imaju Zagor i Alan Ford, ovaj potonji moj je osobni cjelozivotni favorit, al sto ljudi-sto cudi. Da se vratimo na pocetnu temu, Libellus je itekako potreban za sve one,( nas ), koji ga trebamo... to mi se cini vrlo jednostavno. Dakle, ponovimo; ko voli neka, (itekako) izvoli...
zovko Posted - 29/12/2016 : 09:52:55
Ljude najviše zanima Zagor i Alan Ford, što tiraži potvrđuju

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000