forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 2016. godinu pamtit ću po...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Darth Ivan Posted - 31/12/2016 : 18:35:34
Još nas samo nekoliko sati dijeli od nove 2017. godine. Pa eto, kao što to i svake godine biva, i ove otvaram ovakav topic.

Po čemu ćete pamtiti godinu na izmaku?

Ja osobno...odradio stručno osposobljavanje, našao stalan posao. Polaganje stručnog ispita dogodine
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Risar_69 Posted - 02/01/2017 : 12:02:25
Ja sam več davno prestao sudjelovati sa sustavom(osim posla i plačanja obaveza), osječam se više slobodnim. Lijepo vreme je pa treba kidnut vani :) Prijatno. <.9
Darth Ivan Posted - 02/01/2017 : 03:21:41
quote:
Originally posted by zlatko900

Mladi,zdravi ljudi na socijali. Provjereno. Procurio podatak da u jednoj općini koja ima 4000-4500 ljudi ima oko 700 socijala. Mahom mladi ljudi... Grozno zvuči,ovako na prvu,ali je činjenica da je previše njih na državnoj sisi(mislim na one koji su zdraviji i mlađi od mene). Neću ulaziti u razloge,samo neznam šta će se dogoditi kad nestanu one generacije koje su sada 60-80 godina,pa nebude više njihove mirovine u kućnom budžetu...



Meni je još najjače što takvi ljudi onda kao govore "nemamo para", "siromašni smo" ili "nemamo izbora". Pa zaposli se, nađi neki posao, aktiviraj se, pa će bit bolje.

Nemojte sad samo reć da kod nas nema posla. Kad samo sjediš doma i iščekuješ Godota, naravno da nema ništa.
Darth Ivan Posted - 02/01/2017 : 03:17:09
quote:
Originally posted by velka031

A ljudi kod nas uglavnom ne vole raditi, mnogima je bolje bit na grbači onih koji rade (socijali) i lapinjat po kavama i kladionicama...



Pa to je istina, najbolje je kad te netko drugi financira, a ti ne moraš apsolutno ništa. Samo što očito ljudi ne kuže da taj "netko drugi" neće tu biti vječno.

Vidim ja na svom primjeru, kak u školu dolaze sve lijenije i lijenije generacije.
VALTER Posted - 01/01/2017 : 23:53:35
Osim ako se po rodijačkoj ili političkoj liniji zaposle u nekom od trgovačkih društava kojima je osnivač država ili lokalna samouprava, ili u nekoj od državnih agencija i zavoda.
lwood Posted - 01/01/2017 : 23:47:10
da se ne lažemo mladi ionako nemaju nikakvu perspektivu u ovijeh državah.
delboj Posted - 01/01/2017 : 23:08:32
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by delboj

Ja kažem "teško iko". Vjerovatno ima neko da voli taj posao, ali ja takve ljude još nisam upoznao.



Bit će da sam ja jedan od rijetkih koji voli svoj posao općenito.

A ništa, očito smo depresivna nacija.


Pa nije ni čudno da smo takvi. Kod nas čak najavljuju mogućnost štrajka zbog smanjenja minulog rada, mada sumnjam da će se sindikati dogovoriti u vezi s tim.
zlatko900 Posted - 01/01/2017 : 22:50:15
Mladi,zdravi ljudi na socijali. Provjereno. Procurio podatak da u jednoj općini koja ima 4000-4500 ljudi ima oko 700 socijala. Mahom mladi ljudi... Grozno zvuči,ovako na prvu,ali je činjenica da je previše njih na državnoj sisi(mislim na one koji su zdraviji i mlađi od mene). Neću ulaziti u razloge,samo neznam šta će se dogoditi kad nestanu one generacije koje su sada 60-80 godina,pa nebude više njihove mirovine u kućnom budžetu...
DODSFERD Posted - 01/01/2017 : 22:24:46
quote:
Originally posted by velka031

Depresivni i neradnici.
Svaki posao ima lijepih i loših strana, stvar je u tome na kojima ti je fokus.
A raditi se mora, uglavnom.
A ljudi kod nas uglavnom ne vole raditi, mnogima je bolje bit na grbači onih koji rade (socijali) i lapinjat po kavama i kladionicama...


Jednom prilikom dok sam u Zagrebu izlazio iz neke trgovine odnekud izroni tip barem 10 godina mlađi od mene i mrtav hladan kaže:
''Čuj stari, imaš možda koju kunu za kavu dok mi ne sjedne socijala.''
Malo je trebalo da ga pošaljem u rodno mjesto.
nika331 Posted - 01/01/2017 : 20:10:31
2016. za mene godina užasa, ponajprije zbog svih slavnih koji su umirali od siječnja do prosinca, najviše mi fale prince, cohen i george michael
što se mene tiče, proširila sam horizont čitanja stripova na englesko izdavačko područje što je super (iako ni tu većina nije zlatno tele)...
oduševljena sam stanjem strip polica u hrvatskim knjižnicama, u kojem god gradu da se nađem ne ostajem razočarana, tako da stvarno super!

....u 2017. želim si stabilan i ugodan posao, samo to mi je na pameti.
lwood Posted - 01/01/2017 : 19:48:49
quote:
Originally posted by kiky

ja sam u svom životu promijenio već pet poslova i svaki je bio drugačiji. u trima od njih petero sam čak i uživao. i svaki me na neki način obilježio. mislim da ću i u budućnosti dosta toga raditi i nadam se večinom u tome uživati.



ja san ih prominija bar 10. ako uračunam i one priko studenta sigurno 15-tak
supermark Posted - 01/01/2017 : 19:47:44
ne znam na koga aludiras, velka, na mene, kikyja, obojicu ili nekog trećega, ali nije ni važno
u svakom slučaju ne valja ti unaprijed donositi zaključke
velka031 Posted - 01/01/2017 : 19:28:45
Depresivni i neradnici.
Svaki posao ima lijepih i loših strana, stvar je u tome na kojima ti je fokus.
A raditi se mora, uglavnom.
A ljudi kod nas uglavnom ne vole raditi, mnogima je bolje bit na grbači onih koji rade (socijali) i lapinjat po kavama i kladionicama...
supermark Posted - 01/01/2017 : 19:27:45
pet nije ni puno
eto ja već prošao 4 (naravno, studentske poslove ne brojim), a uskoro ću možda i na peti :)
kiky Posted - 01/01/2017 : 19:22:57
ja sam u svom životu promijenio već pet poslova i svaki je bio drugačiji. u trima od njih petero sam čak i uživao. i svaki me na neki način obilježio. mislim da ću i u budućnosti dosta toga raditi i nadam se večinom u tome uživati.
Darth Ivan Posted - 01/01/2017 : 18:20:44
quote:
Originally posted by delboj

Ja kažem "teško iko". Vjerovatno ima neko da voli taj posao, ali ja takve ljude još nisam upoznao.



Bit će da sam ja jedan od rijetkih koji voli svoj posao općenito.

A ništa, očito smo depresivna nacija.
RAKOSI4 Posted - 01/01/2017 : 14:55:01
quote:
Originally posted by Dobrica Cosic

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Dobrica Cosic

Ova godina je za mene nekako bila i bez ukusa i bez mirisa.
Neću kukati, finansijski stabilna, zdravstveno takođe, poslovna ok, emotivno - nekako tužna(nisam bio preterano srećan ni ispunjen).
Od putovanja sam eto video Veneciju, prošla 2015.godina je bila uspešnija jer sam video i Kinu i Tursku.

Čitao sam puno u 2016.godini, tako reći postao zavistan od čitanja knjiga, veliki broj... A eto počeo sam i da pišem knjigu, svoju prvu.

Stripova sam jako malo pročitao u 2016.godini, možda i najmanje od povratka 2006.godine.



Nadm se da će za forumaše knjiga bar 10% biti jeftinija

Brate za tebe ide gratis, ti si iskreni poštovalac mog lika i dela. Video sam u onoj hajci. Dubok naklon za tebe.



Ako triba i krvi dat za tebe prijatelju jer si pravi čovik i Zagorolog
tinton Posted - 01/01/2017 : 14:24:23
quote:
Originally posted by Dobrica Cosic

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Dobrica Cosic

Ova godina je za mene nekako bila i bez ukusa i bez mirisa.
Neću kukati, finansijski stabilna, zdravstveno takođe, poslovna ok, emotivno - nekako tužna(nisam bio preterano srećan ni ispunjen).
Od putovanja sam eto video Veneciju, prošla 2015.godina je bila uspešnija jer sam video i Kinu i Tursku.

Čitao sam puno u 2016.godini, tako reći postao zavistan od čitanja knjiga, veliki broj... A eto počeo sam i da pišem knjigu, svoju prvu.

Stripova sam jako malo pročitao u 2016.godini, možda i najmanje od povratka 2006.godine.



Nadm se da će za forumaše knjiga bar 10% biti jeftinija


, ti si iskreni poštovalac mog lika i dela.


Vidis da nisi jedini u tome.

DODSFERD Posted - 01/01/2017 : 14:05:33
quote:
Originally posted by teller

po dolasku RAKOSI4 na forum gdje se uzdigo među velikane i po
povratku VALTERA GNJAVAŽE...jedna dobra vijest i jedna katastrofalna po forum i nivo komunikacije.


Svaka čast na ovakvom zapažanju.
Risar_69 Posted - 01/01/2017 : 13:12:02
...ništa posebnom.

A ova od Paul Watsona bi mogla i pod viceve

Dobrica Cosic Posted - 01/01/2017 : 12:49:29
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Dobrica Cosic

Ova godina je za mene nekako bila i bez ukusa i bez mirisa.
Neću kukati, finansijski stabilna, zdravstveno takođe, poslovna ok, emotivno - nekako tužna(nisam bio preterano srećan ni ispunjen).
Od putovanja sam eto video Veneciju, prošla 2015.godina je bila uspešnija jer sam video i Kinu i Tursku.

Čitao sam puno u 2016.godini, tako reći postao zavistan od čitanja knjiga, veliki broj... A eto počeo sam i da pišem knjigu, svoju prvu.

Stripova sam jako malo pročitao u 2016.godini, možda i najmanje od povratka 2006.godine.



Nadm se da će za forumaše knjiga bar 10% biti jeftinija

Brate za tebe ide gratis, ti si iskreni poštovalac mog lika i dela. Video sam u onoj hajci. Dubok naklon za tebe.
RAKOSI4 Posted - 01/01/2017 : 12:40:06
quote:
Originally posted by Dobrica Cosic

Ova godina je za mene nekako bila i bez ukusa i bez mirisa.
Neću kukati, finansijski stabilna, zdravstveno takođe, poslovna ok, emotivno - nekako tužna(nisam bio preterano srećan ni ispunjen).
Od putovanja sam eto video Veneciju, prošla 2015.godina je bila uspešnija jer sam video i Kinu i Tursku.

Čitao sam puno u 2016.godini, tako reći postao zavistan od čitanja knjiga, veliki broj... A eto počeo sam i da pišem knjigu, svoju prvu.

Stripova sam jako malo pročitao u 2016.godini, možda i najmanje od povratka 2006.godine.



Nadm se da će za forumaše knjiga bar 10% biti jeftinija
delboj Posted - 01/01/2017 : 12:12:55
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by delboj

Teško da iko voli svoj posao. Čak ni oni koji ništa ne rade na poslu ne vole to.



Ma daj, ne pretjeruj.

Ja sam, kad sam na faksu krenuo u školu na nastavu (hospitacije), rekao sam si: ja ovo želim radit. I eto ti ga, od sredine 9. mjeseca sam "samostalni" radnik, uživam u radu s klincima.


Ja kažem "teško iko". Vjerovatno ima neko da voli taj posao, ali ja takve ljude još nisam upoznao.
Dobrica Cosic Posted - 01/01/2017 : 11:54:42
Ova godina je za mene nekako bila i bez ukusa i bez mirisa.
Neću kukati, finansijski stabilna, zdravstveno takođe, poslovna ok, emotivno - nekako tužna(nisam bio preterano srećan ni ispunjen).
Od putovanja sam eto video Veneciju, prošla 2015.godina je bila uspešnija jer sam video i Kinu i Tursku.

Čitao sam puno u 2016.godini, tako reći postao zavistan od čitanja knjiga, veliki broj... A eto počeo sam i da pišem knjigu, svoju prvu.

Stripova sam jako malo pročitao u 2016.godini, možda i najmanje od povratka 2006.godine.
zlatko900 Posted - 01/01/2017 : 10:42:37
Kad malo bolje promislim-po ničemu posebnom. Jedino što vrijedi da se malo istakne od uobičajene godišnje rutine-malo više putovao po hrvatskoj i prvi puta bio na Interliberu...i to u dva navrata... Sve ostalo slično kao i svake godine. SRETNA NOVA GODINA svim forumašima,kao i svim ljudima dobre volje...
zeljko Posted - 01/01/2017 : 03:25:13
po jos jednoj godini bez mm vc 3

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000