forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 2016. godinu pamtit ću po...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 31/12/2016 : 18:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Još nas samo nekoliko sati dijeli od nove 2017. godine. Pa eto, kao što to i svake godine biva, i ove otvaram ovakav topic.

Po čemu ćete pamtiti godinu na izmaku?

Ja osobno...odradio stručno osposobljavanje, našao stalan posao. Polaganje stručnog ispita dogodine

"Nothing lasts forever."

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/12/2016 : 19:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I ja se također trenutno osposobljavam za struku za koju sam još 1998. završio školu, a u 2. mjesecu bi trebalo slijediti polaganje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4818 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/12/2016 : 19:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Pamtit ću je po Beli i Bronku .

Napredova sam koliko sam moga maksimalno.

Svaki dan , svaka godina ,borba za koricu kruha i malo marmelade , malo zdravlja , malo stripova , malo .... , ma šta da vas više gnjavim sa "Malo".
SRETNA NOVA GODINA 2017. od srca svima , dragi moji forumaši!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/12/2016 : 19:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
po tome što sam dao otkaz. usprkos protivljenju, nerazumijevanju i pregovaranju obitelji, okoline i nadređenih na poslu da promijenim odluku i da ne ludim, da ne donosim nepromišljene, ishitrene odluke. ali ništa tu nije bilo ishitreno niti nepromišljeno i uskoro se to pokazalo kao najbolja odluka koju sam donio ne samo ove godine, nego i u životu. odluka koja je oslobodila moj duh i moje tijelo i kojom sam završio jedno gadno profesionalno razdoblje kojega se neću sjećati po ničemu dobrom.

radio sam u direktnoj prodaji. radio sam od jutra do mraka. radio sam stvari koji se sramim, samo da prodam, okružen suradnicima koji su bili moralne i ljudske nule zaslijepljene novcem, kurvama, alkoholom, drogom i utjecajem. konstantna omalovažavanja, laži sa svih strana, podvale pa i prijetnje su mi postale svakodnevica. sve dok se to ne nagomila u tebi prijeti da detonira.

odjebo ih sve po spisku, vratio se u svoj gradić, našao poslić plaćen lošije od čistača wc-a, ali mmnogostruko zadovoljniji, spokojniji, ljudskiji. važna životna lekcija koja me naučila da ustrajem i da samostalno gospodarim svojim životnim odlukama, uživam svoje pobjede i da prihvačam svoje poraze.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 31/12/2016 : 19:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@ kiky
Isto! Samo sto sam ja na kraju imala potporu obitelji i nisam radila u direktnoj prodaji, nego u ustanovi muzejskog tipa. Puno politike, a i bila sam nesposobna :)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/12/2016 : 20:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

... okružen suradnicima koji su bili moralne i ljudske nule zaslijepljene novcem, kurvama, alkoholom, drogom i utjecajem...



čini mi se da vam je bilo odlično na poslu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/12/2016 : 20:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
nisam bio toliko visokopozicioniran da bih mogao "uživati" sve "blagodati" takvog posla.
dok smo mi danonoćno radili, oni na vrhu su pobirali vrhnje.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/12/2016 : 20:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

@ kiky
Isto! Samo sto sam ja na kraju imala potporu obitelji i nisam radila u direktnoj prodaji, nego u ustanovi muzejskog tipa. Puno politike, a i bila sam nesposobna :)



ako već pričamo o godini na ovom forumu, onda ću je definitivno pamtiti po tvojoj pojavi. hvala ti na sjajnim postovima.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 31/12/2016 : 20:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
skoro pa po ničemu... nije mi bila nešto... više mi je tužna bila nego vesela...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2016 : 20:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

po tome što sam dao otkaz. usprkos protivljenju, nerazumijevanju i pregovaranju obitelji, okoline i nadređenih na poslu da promijenim odluku i da ne ludim, da ne donosim nepromišljene, ishitrene odluke. ali ništa tu nije bilo ishitreno niti nepromišljeno i uskoro se to pokazalo kao najbolja odluka koju sam donio ne samo ove godine, nego i u životu. odluka koja je oslobodila moj duh i moje tijelo i kojom sam završio jedno gadno profesionalno razdoblje kojega se neću sjećati po ničemu dobrom.

radio sam u direktnoj prodaji. radio sam od jutra do mraka. radio sam stvari koji se sramim, samo da prodam, okružen suradnicima koji su bili moralne i ljudske nule zaslijepljene novcem, kurvama, alkoholom, drogom i utjecajem. konstantna omalovažavanja, laži sa svih strana, podvale pa i prijetnje su mi postale svakodnevica. sve dok se to ne nagomila u tebi prijeti da detonira.

odjebo ih sve po spisku, vratio se u svoj gradić, našao poslić plaćen lošije od čistača wc-a, ali mmnogostruko zadovoljniji, spokojniji, ljudskiji. važna životna lekcija koja me naučila da ustrajem i da samostalno gospodarim svojim životnim odlukama, uživam svoje pobjede i da prihvačam svoje poraze.


Vrlo slično kao i ti, ali ja nemam opciju otkaza pa drugi posao. Ovo što radim je jedino što sam našao za 5 godina traženja i već je plaćeno minimalno... Posla inače ovdje nema, pogotovo ne za ovakve kao što sam ja.
No, svakako mi je drago zbog tebe i bilo koga tko uspije odjebat govna i promjeniti nešto u životu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/12/2016 20:27:13
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2016 : 20:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja po tome sto se cura doselila kod mene, pa eto nakon dugo godina ne zivim vise sam :)

A i eto, bas ove godine me puklo to neko ludilo za stripovima (volio sam ih ja i prije, samo ih nisam kupovao, osim Bonelli-a na kiosku).

EDIT: Tj kupio bi ih tu i tamo da budem precizniji, imam 10ak stripova doma, plus ko zna gjde su oni koje sam kupovao kad sam bio mulac :(



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 31/12/2016 21:32:17
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/12/2016 : 21:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Obitelj, obitelj , obitelj... to je jedino vazno i sva muka i borba kroz proslu godinu i zivot uopce za njih. Vidim da se sve i uvjek svodi na posrane poslove koje moramo raditi i obavljati. Malo je njih,(ako ih uopce i ima,ja ih ne poznajem), koji vole svoj posao. Moj je sorry na rjecniku jeben, stresan, tezak fizicki i psihicki. Ali priznajem dobro placen i imam dosta slobodnog vremena, pa nakupujem stripova i podem vani i kod nas po koncertima, i po tim ljepim stvarima/trenucima/dogadajima nastojim pamtit proslo vrijeme, pa tako i proslu godinu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4818 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/12/2016 : 21:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja po tome sto se cura doselila kod mene, pa eto nakon dugo godina ne zivim vise sam :)

A i eto, bas ove godine me puklo to neko ludilo za stripovima (volio sam ih ja i prije, samo ih nisam kupovao, osim Bonelli-a na kiosku).





Doživija si prosvjetljenje u svakom pogledu
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/12/2016 : 21:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Malo je njih,(ako ih uopce i ima,ja ih ne poznajem), koji vole svoj posao. Moj je sorry na rjecniku jeben, stresan, tezak fizicki i psihicki. Ali priznajem dobro placen i imam dosta slobodnog vremena, pa nakupujem stripova i podem vani i kod nas po koncertima, i po tim ljepim stvarima/trenucima/dogadajima nastojim pamtit proslo vrijeme, pa tako i proslu godinu.


Teško da iko voli svoj posao. Čak ni oni koji ništa ne rade na poslu ne vole to.

2016. ne znam po čemu bih posebno pamtio. Ponovo sam iz jedne škole prešao u drugu, sad ne putujem, ili bar ne nikud daleko. To je pozitivno.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 31/12/2016 : 21:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Ja obozavam svoj posao. I nikad ne bih strajkala. I jedna sam od onih pshiopatskih usidjelica koje zive za svoj posao :)
i kiky, hvala, jako si me usrecio! :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/12/2016 : 21:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Našao novi posao, koji, začudo, volim.
Krenuo sa novim obrazovanjem, valjda ću se 2017. sećati po njegovom uspešnom završetku.
Imao prvu izložbu fotografija.
Pročitao 14 knjiga.
Upoznao neke ljude koji su mi u međuvremenu postali prijatelji.

To je valjda to.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4818 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/12/2016 : 22:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Našao novi posao, koji, začudo, volim.
Krenuo sa novim obrazovanjem, valjda ću se 2017. sećati po njegovom uspešnom završetku.
Imao prvu izložbu fotografija.
Pročitao 14 knjiga.
Upoznao neke ljude koji su mi u međuvremenu postali prijatelji.

To je valjda to.



14 knjiga Zagor biblioteke
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/12/2016 : 22:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
2016. cu pamtiti do kraja zivota.. Na poslovnom planu sam se konacno ostvario, dobio posao koji volim, dobro placen, na dobrom mestu, okruzen odlicnim i pametnim ljudima i sa dobrim sefovima a na privatnom najruznija ikad.. Nije za forum ali molicu Boga da je zaboravim iako ce to biti tesko.. Iako prvo ne moze kompenzovati drugo, bar mi je skrenulo malo misli.

Pomogao sam mnogim ljudima ove godine da dobiju posao ili da napreduju i time se ponosim.. Nikad nista nisam niti cu traziti zauzvrat.. Osecaj je neopisiv kada si u mogucnosti da pomognes.. Sledece godine cekam kumce, rodjeni brat se zeni, kum koji me je vencao se zeni, selim se u Novi Sad, i za sada kroz maglu samo lepo se vidi..

U svakom slucaju, zelim svima sve najbolje. Da budete zivi i zdravi pa onda redom sta vam treba.. Stani, okreni, zdravlje je ipak najbitnija i najvrednija stvar u zivotu.. Ziveli prijatelji!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/12/2016 : 22:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Za NS? Najzad da dođeš bliže civilizaciji. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/12/2016 : 22:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
@Rakosi4
Ne, ovih "običnih" knjiga. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/12/2016 : 23:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Našao novi posao, koji, začudo, volim.
Krenuo sa novim obrazovanjem, valjda ću se 2017. sećati po njegovom uspešnom završetku.
Imao prvu izložbu fotografija.
Pročitao 14 knjiga.
Upoznao neke ljude koji su mi u međuvremenu postali prijatelji.

To je valjda to.



Lepo, Svaka cast i samo napred.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/12/2016 : 23:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Za NS? Najzad da dođeš bliže civilizaciji. ;)



Mi Bosanci to sporo ali ne odustajemo pa doguramo.. :) Ne znam samo kako ce se civilizacija adaptirati na "nedostajucu kariku" :)
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 01/01/2017 : 00:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

[quote]Originally posted by ivanl

Teško da iko voli svoj posao. Čak ni oni koji ništa ne rade na poslu ne vole to.



Ma daj, ne pretjeruj.

Ja sam, kad sam na faksu krenuo u školu na nastavu (hospitacije), rekao sam si: ja ovo želim radit. I eto ti ga, od sredine 9. mjeseca sam "samostalni" radnik, uživam u radu s klincima.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18408 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/01/2017 : 01:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
po dolasku RAKOSI4 na forum gdje se uzdigo među velikane i po
povratku VALTERA GNJAVAŽE...jedna dobra vijest i jedna katastrofalna po forum i nivo komunikacije.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4818 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 01/01/2017 : 01:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

po dolasku RAKOSI4 na forum gdje se uzdigo među velikane i po
povratku VALTERA GNJAVAŽE...jedna dobra vijest i jedna katastrofalna po forum i nivo komunikacije.


Moja malenkost je polaskana .Prijatelju sve najbolje u 2017. uz puno zdravlja ,sreće i ljubavi.
Naravno i svim ostalim forumašima da im se ispune svi snovi u 2017.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 01/01/2017 : 02:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ja cu je pamtiti da sam da otkaz i da sam presritan sto sam odj... taj sistem i one koji ga vode...
sto se tice omiljenog Zagora imao sam sve osim Libellusa 2 broja i sad sam to napokon kompletira
prekrasan osjecaj biti s dicom u svakom njihovom momentu odrastanja te njihovo zapitkivanje za Zagora kada citam

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000