forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Bića, stvari ili događaji koji vam ulijepšaju dan!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DiSkAcH Posted - 08/01/2017 : 07:25:34
Na ostalim forumima imamo temu slicnu ovoj, ovdje nisam nasao nista slicno, pa je eto danas otvaram.
Pisite o bilo cemu, sto vam je danas ulijepsalo dan, a nije (ili je) vezano uz stripove...
Pa evo da ja prvi pocnem.

Ja bi se prvenstveno mogao nazvat gamerom, a tek onda sve ostalo, takod a obozavam sve vezano uz gaming.

Moja draga zna crtat, pa mi je odlucila (vise puta )ulijepsat dan nekom salicom sa slikom po mom izboru. Ove na slikama nisu sve moje, ima i njenih, sve su rucno crtane, mogu se najnormalnije upotrebljavat samo se nesmiju prat u perilici posudja.
I reda radi, za svaku joj treba cca 6h, tj za jednostavnije i manje.

Zbog toga sto su slike dosta malene, nesmiju biti komplicirane i sa previse detalja jer ih je gotovo nemoguce prenest na salicu kistom.

Evo nase skromne kolekcije (nisu sve na slikama, dodam ih jos kasnije) :







Ova sa Sonicom i Amy je napravila da imamo dve zajednicke :

Prednja strana:



Straznja strana:



E to su bile salice....sad slijedi ''glavno jelo''.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 12/01/2017 : 18:14:20
Pa nakon točno sto dana izbivanja iz domovine, teško je pobrojati što me sve oduševljava i uljepšava dan...
Točnije sve!
Moja prekrasna supruga, dva pripametna i dobra sina, obitelj, kuća, moj automobil, stripovi koje ću sad proćitati, gradele koje će sad u dvoru raditi punom parom, koncerti koje ću pohoditi, piva u parkiću s ekipom, čak i pisanje na tipkovnici s znakovljem ć,č,ž,š, sve mi je to falilo beskonaćno...itd,itd...
kifi Posted - 10/01/2017 : 12:58:44
Moja mačka na dvije ruke i dvije noge od 10 mjeseci. Uvijek mi uljepša dan ma kakav bio. Zove se Korina.
Poli Posted - 10/01/2017 : 12:03:50

nadam se da one na 2 noge ne izrigaju furball


RAKOSI4 Posted - 10/01/2017 : 11:25:56
Sve mačke su lipe one na dvi i četiri noge, svaka na svoj način ,
Zajedničko im je da znaju bit umiljate ali i čambre pokazat
1Euro Posted - 10/01/2017 : 11:17:56
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by Amos

Djeca kada dođem doma s posla i njihovo veselje.
Ništa me ne veseli kao moja obitelj.
Jučer smo predvečer šetali po kvartu, hladno, nosevi cure, drugi po redu se nešto rasplakao, najstariji je rekao da je vrijeme za zagrljaj i onda smo se svi skupili oko njega i grupni zagrljaj.
Djelovalo je

Druga stvar koja me može iskreno razveseliti je komad dobrog alata.
Veći mi je gušt kupiti alat od stripova i ako ikada budem prodavao svoje stripove za te ću pare kupiti stolnu pilu, stolnu blanju i aparat za varenje.


Odmah ban.



ha ha i ja volim kupit novi alat,ali i strip s time da ne pretjerujem odnosno kupujem stripove koje stvarno volim,neke i dupliram.

Mačku moram nabavit, i ja ih volim.



onu na dvije noge?
RAKOSI4 Posted - 10/01/2017 : 10:51:42
quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by Amos

Djeca kada dođem doma s posla i njihovo veselje.
Ništa me ne veseli kao moja obitelj.
Jučer smo predvečer šetali po kvartu, hladno, nosevi cure, drugi po redu se nešto rasplakao, najstariji je rekao da je vrijeme za zagrljaj i onda smo se svi skupili oko njega i grupni zagrljaj.
Djelovalo je

Druga stvar koja me može iskreno razveseliti je komad dobrog alata.
Veći mi je gušt kupiti alat od stripova i ako ikada budem prodavao svoje stripove za te ću pare kupiti stolnu pilu, stolnu blanju i aparat za varenje.


Odmah ban.



ha ha i ja volim kupit novi alat,ali i strip s time da ne pretjerujem odnosno kupujem stripove koje stvarno volim,neke i dupliram.

Mačku moram nabavit, i ja ih volim.
ivanl Posted - 10/01/2017 : 08:43:57
E ta je dobra! I istinita tvrdnja...
xilrion Posted - 09/01/2017 : 19:39:53
završetak radnog dana mi uljepšava dan.
karlitos Posted - 09/01/2017 : 11:38:16
Inače, meni moj mačak uljepšava dan.
karlitos Posted - 09/01/2017 : 11:35:19
quote:
Originally posted by Amos

Djeca kada dođem doma s posla i njihovo veselje.
Ništa me ne veseli kao moja obitelj.
Jučer smo predvečer šetali po kvartu, hladno, nosevi cure, drugi po redu se nešto rasplakao, najstariji je rekao da je vrijeme za zagrljaj i onda smo se svi skupili oko njega i grupni zagrljaj.
Djelovalo je

Druga stvar koja me može iskreno razveseliti je komad dobrog alata.
Veći mi je gušt kupiti alat od stripova i ako ikada budem prodavao svoje stripove za te ću pare kupiti stolnu pilu, stolnu blanju i aparat za varenje.


Odmah ban.
hitchhiker Posted - 09/01/2017 : 11:05:55

kad čitam ove vaše postove vidim da ima još nade za čovečji rod :)
Amos Posted - 09/01/2017 : 10:46:30
Djeca kada dođem doma s posla i njihovo veselje.
Ništa me ne veseli kao moja obitelj.
Jučer smo predvečer šetali po kvartu, hladno, nosevi cure, drugi po redu se nešto rasplakao, najstariji je rekao da je vrijeme za zagrljaj i onda smo se svi skupili oko njega i grupni zagrljaj.
Djelovalo je

Druga stvar koja me može iskreno razveseliti je komad dobrog alata.
Veći mi je gušt kupiti alat od stripova i ako ikada budem prodavao svoje stripove za te ću pare kupiti stolnu pilu, stolnu blanju i aparat za varenje.
Caleb Posted - 08/01/2017 : 23:49:47
quote:
Originally posted by ivanl

Kako je rekao jedan lik, pas mi se jedini iskreno raduje kad dođem kući...



Sto je, je. Ovaj moj pas i nije moj, lutalica koju hranim svaki dan, ali ga volim, a voli i on mene.
zlatko900 Posted - 08/01/2017 : 23:36:27
Vidim oko sebe da mnogi ljudi i neznaju prepoznati šta ih usrećuje,kao da se zaboravilo uživati u malim stvarima... Mene osobno općenito usrećuje kad pomognem nekome, nešto što je u mojoj mogućnosti... Pa čak i kada nahranim tuđeg psa kojeg vidim da gazda drži samo zato što je to danas in...
ivanl Posted - 08/01/2017 : 20:32:13
Kako je rekao jedan lik, pas mi se jedini iskreno raduje kad dođem kući...
Caleb Posted - 08/01/2017 : 19:57:18
Kad mi ker uleti u zagrljaj. Mislim, zagrljaj je nesto posebno, pogotovo, ako ga podelis sa osobom koja ti nesto znaci.
Al, kad rasirim ruke, a ovaj ludak se zaleti kao ludak i uleti u zagrljaj, ja sam sretn covek, makar na tih par sekundi...
DiSkAcH Posted - 08/01/2017 : 15:18:10
E tu ja mogu spomenut svoju dragu koja me zagrli i poljubi svaki puta kad nisam dobro i kaze da ne brinem i da ce sve biti kako treba...
Just_Charlie Posted - 08/01/2017 : 15:15:10
Moj sin. Moja radost, moja snaga, moj ponos, moj zivot.
Nista drugo nema toliku moc da me usreci, umiri, izvuce iz loseg raspolozenja. :)
Mrkva Posted - 08/01/2017 : 14:32:31
Na forumu me usrećuju: Duletovi postovi, Shanerove recenzije, Difoolovi filmovi, slike s vašim kolekcijama i kikyjev avatar (ako ovo nije dirljivo, onda ne znam što je:
).

U zivotu me zadnjih dana pere depra, ali mogu izdvojiti svoju kolekciju naušnica kao svijetlu točku:


Kao i uvodnu pjesmu iz Bambija, koja već sama po sebi moze biti razlog za zivot :)
nagor Posted - 08/01/2017 : 12:57:11
Eh Poli, budući da je link bacio na prvi post, podsjetio si me na to da je taj heroj meme mačak umro. Neka mu se atomi uredno rasprše u kraljestvu kozmosa. :(

http://www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-3821775/Now-S-copy-cat-Bronze-statue-honors-famed-Istanbul-feline-Tombili-striking-favourite-chilled-pose.html
Poli Posted - 08/01/2017 : 12:24:48
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Na ostalim forumima imamo temu slicnu ovoj, ovdje nisam nasao nista slicno, pa je eto danas otvaram.
Pisite o bilo cemu, sto vam je danas ulijepsalo dan, a nije (ili je) vezano uz stripove...
Pa evo da ja prvi pocnem.




Ok, to neka bude onda pozitivna ljepsa (?) strana ovog topica.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=46078


nagor Posted - 08/01/2017 : 12:01:19
Gle, stvarno. Ali to je samo zagrebao po površini. :)
supermark Posted - 08/01/2017 : 11:41:28
quote:
Originally posted by nagor

Veliš da si strastveni gamer. Stavi onda svoj top u topic. :)
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48079




već jest
ivanl Posted - 08/01/2017 : 11:21:05
Nice!
Mrkva Posted - 08/01/2017 : 11:19:10
Salice su ludilo!
A jos mi je bolje kako se vidi koliko volis i cijenis dragu (ne samo iz ovog posta). Ja sam sucker za ljubav :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000