forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Bića, stvari ili događaji koji vam ulijepšaju dan!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/01/2017 : 07:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Na ostalim forumima imamo temu slicnu ovoj, ovdje nisam nasao nista slicno, pa je eto danas otvaram.
Pisite o bilo cemu, sto vam je danas ulijepsalo dan, a nije (ili je) vezano uz stripove...
Pa evo da ja prvi pocnem.

Ja bi se prvenstveno mogao nazvat gamerom, a tek onda sve ostalo, takod a obozavam sve vezano uz gaming.

Moja draga zna crtat, pa mi je odlucila (vise puta )ulijepsat dan nekom salicom sa slikom po mom izboru. Ove na slikama nisu sve moje, ima i njenih, sve su rucno crtane, mogu se najnormalnije upotrebljavat samo se nesmiju prat u perilici posudja.
I reda radi, za svaku joj treba cca 6h, tj za jednostavnije i manje.

Zbog toga sto su slike dosta malene, nesmiju biti komplicirane i sa previse detalja jer ih je gotovo nemoguce prenest na salicu kistom.

Evo nase skromne kolekcije (nisu sve na slikama, dodam ih jos kasnije) :







Ova sa Sonicom i Amy je napravila da imamo dve zajednicke :

Prednja strana:



Straznja strana:



E to su bile salice....sad slijedi ''glavno jelo''.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/01/2017 07:26:47

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/01/2017 : 07:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kao sto sam rekao, gamer sam, i to do malih nogu.
Flashback je stara igra iz 1992 i jedna mi je od najdrazih.
Igra je imala nastavak koji se zvao Fade to Black (koji nije dobar, kao ni remake originala) i sliku za kutiju od igre je radio Moebius (ekipa koja je radila igru su Francuzi, ali je Moebius radio covere i za neke Jap igre). Slika prikazuje glavnog lika u nekoj ''opakoj'' pozi. I da, to je ova sa mog avatara.
Evo te slike u punoj velicini:



Ja sam prvo mislio da ju dam nekom da mi ju isprinta na platno pa da ju okacim na zid, na sto je bolja polovica poludila i pitala da li ja nju to vrijedjam. Da pored nje ja dajem da mi neko isprinta sliku.
Rekla je da ima jos bolju ideju...















I nakon cca 40ak h rada, sinoc je zgotovljeno:



Da mi je uljepsala dan je malo za rec...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/01/2017 07:36:22
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 08/01/2017 : 08:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
svaka čast... pogotovo na slici na zidu :)


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/01/2017 : 08:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
szvarno je odlična!
samo pazi da te ne dohvati infarkt kad po noći kreneš na WC pa pomisliš da je lopov
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 08/01/2017 : 10:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Odlicno!
Da li se bolja polovica bavi ilustracijom profesionalno ili samo za svoju dusu?

Comication & Comication fb



Edited by - nedim__ on 08/01/2017 10:12:30
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/01/2017 : 10:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
prekrasno!

Da ja imam ovakvu djevojku ja bi njoj dao neke slike od Van Gogha, Piccasa, Warhola,... da ih precrta hehe
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/01/2017 : 10:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Profesionalno se ne bavi jos, zavrsila je trogodisnju skolu za mozaik u Spilimbergu u Italiji (uz naravno srednju likovnu, a i pomorski fax), tako da joj je cilj da se bavi time, ali i svime sto ide uz to :)

A Van Gogh i slicne umjetnicke slike me ne zanimaju bas, vise volim ove iz igara, stripova, crtica...dijete sam u dusi ('81 god sam) :D

Jos nosim i majce sa tom tematikom jer me jednostavno takve stvari cine sretnim :)

Pa tko se jos moze pohvalit da ima Moebiusa na zidu, i to doslovno ? :D :D :D


EDIT: A salice se nikome ne svidjaju ?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/01/2017 10:49:58
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 08/01/2017 : 10:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast, crta mala ko velika 😊

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/01/2017 : 11:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Evo lajk za gospođu Diskač. Stvarno lijepo. ;)


Veliš da si strastveni gamer. Stavi onda svoj top u topic. :)
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48079

Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/01/2017 : 11:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Salice su ludilo!
A jos mi je bolje kako se vidi koliko volis i cijenis dragu (ne samo iz ovog posta). Ja sam sucker za ljubav :)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/01/2017 : 11:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nice!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/01/2017 : 11:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Veliš da si strastveni gamer. Stavi onda svoj top u topic. :)
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48079




već jest
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/01/2017 : 12:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Gle, stvarno. Ali to je samo zagrebao po površini. :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2017 : 12:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Na ostalim forumima imamo temu slicnu ovoj, ovdje nisam nasao nista slicno, pa je eto danas otvaram.
Pisite o bilo cemu, sto vam je danas ulijepsalo dan, a nije (ili je) vezano uz stripove...
Pa evo da ja prvi pocnem.




Ok, to neka bude onda pozitivna ljepsa (?) strana ovog topica.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=46078



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/01/2017 : 12:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Eh Poli, budući da je link bacio na prvi post, podsjetio si me na to da je taj heroj meme mačak umro. Neka mu se atomi uredno rasprše u kraljestvu kozmosa. :(

http://www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-3821775/Now-S-copy-cat-Bronze-statue-honors-famed-Istanbul-feline-Tombili-striking-favourite-chilled-pose.html
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/01/2017 : 14:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Na forumu me usrećuju: Duletovi postovi, Shanerove recenzije, Difoolovi filmovi, slike s vašim kolekcijama i kikyjev avatar (ako ovo nije dirljivo, onda ne znam što je:
).

U zivotu me zadnjih dana pere depra, ali mogu izdvojiti svoju kolekciju naušnica kao svijetlu točku:


Kao i uvodnu pjesmu iz Bambija, koja već sama po sebi moze biti razlog za zivot :)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/01/2017 : 15:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Moj sin. Moja radost, moja snaga, moj ponos, moj zivot.
Nista drugo nema toliku moc da me usreci, umiri, izvuce iz loseg raspolozenja. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/01/2017 : 15:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
E tu ja mogu spomenut svoju dragu koja me zagrli i poljubi svaki puta kad nisam dobro i kaze da ne brinem i da ce sve biti kako treba...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/01/2017 16:00:04
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/01/2017 : 19:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Kad mi ker uleti u zagrljaj. Mislim, zagrljaj je nesto posebno, pogotovo, ako ga podelis sa osobom koja ti nesto znaci.
Al, kad rasirim ruke, a ovaj ludak se zaleti kao ludak i uleti u zagrljaj, ja sam sretn covek, makar na tih par sekundi...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/01/2017 : 20:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kako je rekao jedan lik, pas mi se jedini iskreno raduje kad dođem kući...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 08/01/2017 : 23:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Vidim oko sebe da mnogi ljudi i neznaju prepoznati šta ih usrećuje,kao da se zaboravilo uživati u malim stvarima... Mene osobno općenito usrećuje kad pomognem nekome, nešto što je u mojoj mogućnosti... Pa čak i kada nahranim tuđeg psa kojeg vidim da gazda drži samo zato što je to danas in...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/01/2017 : 23:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Kako je rekao jedan lik, pas mi se jedini iskreno raduje kad dođem kući...



Sto je, je. Ovaj moj pas i nije moj, lutalica koju hranim svaki dan, ali ga volim, a voli i on mene.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 09/01/2017 : 10:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Djeca kada dođem doma s posla i njihovo veselje.
Ništa me ne veseli kao moja obitelj.
Jučer smo predvečer šetali po kvartu, hladno, nosevi cure, drugi po redu se nešto rasplakao, najstariji je rekao da je vrijeme za zagrljaj i onda smo se svi skupili oko njega i grupni zagrljaj.
Djelovalo je

Druga stvar koja me može iskreno razveseliti je komad dobrog alata.
Veći mi je gušt kupiti alat od stripova i ako ikada budem prodavao svoje stripove za te ću pare kupiti stolnu pilu, stolnu blanju i aparat za varenje.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

hitchhiker
Starting Member



53 Posts

Member since 01/08/2010

Posted - 09/01/2017 : 11:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send hitchhiker a Private Message  Reply with Quote

kad čitam ove vaše postove vidim da ima još nade za čovečji rod :)
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 09/01/2017 : 11:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Djeca kada dođem doma s posla i njihovo veselje.
Ništa me ne veseli kao moja obitelj.
Jučer smo predvečer šetali po kvartu, hladno, nosevi cure, drugi po redu se nešto rasplakao, najstariji je rekao da je vrijeme za zagrljaj i onda smo se svi skupili oko njega i grupni zagrljaj.
Djelovalo je

Druga stvar koja me može iskreno razveseliti je komad dobrog alata.
Veći mi je gušt kupiti alat od stripova i ako ikada budem prodavao svoje stripove za te ću pare kupiti stolnu pilu, stolnu blanju i aparat za varenje.


Odmah ban.
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 09/01/2017 : 11:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
Inače, meni moj mačak uljepšava dan.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000