forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji su vaši omiljeni stripovi "na ledu"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
anto Posted - 16/04/2017 : 12:53:43
najpre da odmah naglasim da ovo nije nikakav atak na bilo kog izdavača,niti bih voleo da diskusija krene u tom pravcu;i ako se dotaknemo tih stvari,nadam se da će to samo biti u ciju dobijanja nekih informacija.

Dakle,
koji od vaših stripova su na "stend-baju";odnosno,ne izlaze više godina;bilo da su zvanično ukinuti (bilo izdavač,bilo edicija (ako je iko zvanično ukinuo neki serijal)).A znamo da je popriličan broj takvih edicija,serijala,...
Što se tiče tih "zakinutih",tu smo pre svega krivi mi čitaoci što nismo ih kupovali u dovoljnom broju.


evo moje liste:
Srbija
Spajdermen esencijal (ČK)
Magični vetar (SC/Sfera,Wizard)
Tarzan (DW)

za Tarzana se ne bojim toliko,nadam se da će ga Darkvuđani jednog lepog dana nastaviti;za Spajdija i nisam neki optimista (mada i tu imam neka nadanja),a kod Magičnog sam već teški pesimista.Wizard i Sfera ne postoje,a ne verujem da bi se neko sad ubacivao u igru.

Hrvatska
Tintin (Algoritam)
Usagi,Linkoln,XIII,Žil Žurdan,Plave bluze,Nataša,Maslin Granko (Bukgrob!)

Algoritam je prso,a i kod Tin tina se nekako nadam nekom srpskom A4 izdanju jednog lepog dana;Bukgrob je stvarno napravio teški pičvajz sa mnogim započetim serijalima.Osim nabrojanih,voleo bih videti nastavke i Teodora Pusena,Badi Longveja,Lika Orijenta i Bruna Brazila (pa i Kartlanda).BG je srećom opet živ,ali kreću sa skroz nekim novom projektima . Ipak se nadam da će nastaviti i sa nekim od gore pobrojanih.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Whetherpine Posted - 26/10/2017 : 07:55:35
quote:
Originally posted by ŠAŠ

Poslao poruku liku i dobio ovo

Q:Potovanje,planirate li možda nastaviti serijal sin city i kada bi se mogao ocekivati sljedeci nastavak.hvala

A:Postovanje, nastavit cemo serijal slijedece godine. Hvala.


Hvala!
Whetherpine Posted - 26/10/2017 : 07:53:52
quote:
Originally posted by anto

Grad greha imate u odličnom BP/DW izdanju,kompletiran,pa ne vidim da je tom stripu mesto u ovoj temi.


Preferiram stripove na hrvatskom ako mogu birati. A Sin City je trenutno "na ledu".
Dwayne_Looney Posted - 24/10/2017 : 13:23:04
Da bar krenu ponovno s Mark klasik pa koliko mogne
teller Posted - 24/10/2017 : 13:11:14
ja bih ipak radije dalje na kioscima....ma nek ide broj po broj, nije valjda da sad kad ne može na način if edizioni, ne može na nijedan način...
valjda ima tu SBE još neka prava...
pola serijala na if edizione način(3u1) a pola serijala svaki broj pojedinačno...ili izmišljeni maxi MARK!
danas se može skoro sve, zašto nebi i Marka neko odradio do kraja kako treba...
ako može lažni Mister No, može i Mark!
SAmo tako prestati sa prodajnom uspješnicom je malo depresivno...
ajd da se ne prodaje, čovjek razume...ali prestati na pola serijala zbog trmoglavih nasljednika?...puhhh...
zna netko kako to ide sa pravima....ako je 7 nasljednika, treba 7 potpisa ili je dovoljno više od pola?
koji tupan se to brani novca od prava?
kod SBE izlazio je tuto Mark(2u1) 10 godina unazad približno..imam par brojeva talijanskih....zašto ne može ni ovo?
DODSFERD Posted - 24/10/2017 : 12:34:22
Ma nema ništa bez Libellusa, recimo 6 u 1 sistem, knjige oko 400 stranica (kao zadnji Magični Vjetrovi), zbog jeftinih prava cijena bagatela (ne više od 120 kn), ritam 10-ak knjiga godišnje i svih 47 bi dobili za 5 godina, svi sretni i zadovoljni a mogli bi za života pročitati kraj serijala.
Dobro, ovo jesu mala fantaziranja, ali ne zvuči loše.
teller Posted - 24/10/2017 : 12:11:28
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nema od Ludensa ništa po tom pitanju, jedino da preuzme netko drugi tko će znati isčupati ta prokleta prava.


možda Strip Agent pokrene... na način Belle&Bronca!
DODSFERD Posted - 24/10/2017 : 11:53:50
Nema od Ludensa ništa po tom pitanju, jedino da preuzme netko drugi tko će znati isčupati ta prokleta prava.
teller Posted - 24/10/2017 : 11:25:08
samo KOMANDANTA MARKA objavit do kraja!
Druga sranja nek čekaju!
Jedan je KOMANDANT!
anto Posted - 22/10/2017 : 00:22:02
Grad greha imate u odličnom BP/DW izdanju,kompletiran,pa ne vidim da je tom stripu mesto u ovoj temi.
ŠAŠ Posted - 21/10/2017 : 16:03:25
Poslao poruku liku i dobio ovo

Q:Potovanje,planirate li možda nastaviti serijal sin city i kada bi se mogao ocekivati sljedeci nastavak.hvala

A:Postovanje, nastavit cemo serijal slijedece godine. Hvala.
Whetherpine Posted - 20/10/2017 : 17:24:12
Jel se zna što je sa Sin Cityjem od Tina? 3 knjige i to je to?
emirem Posted - 30/04/2017 : 00:55:02
Mister No iz dijela kad je bio zadnji put u NY-u.
Naravno i Mark da procitamo epizode koje su opisuju situaciju gdje su natjerali crvene mundire iliti kapute na prvi Brexit.
velka031 Posted - 30/04/2017 : 00:48:37
Vidiš, vidiš... Nije bez osnove :) Iako ne vjerujem da će Berni kršiti zakon zbog Vukova sa Ontarija.
DODSFERD Posted - 29/04/2017 : 21:50:58
Ako su u pitanju djeca trija EggeGesse onda postoji mogućnost da znaju za taj strip, čak i ako ih takve stvari nimalo ne zanimaju.
Ako se radi o unucima onda ne vjerujem da znaju, isto kao što ni ja ne znam čime se bavio moj djed koji je umro kada sam imao 12 godina.
RAKOSI4 Posted - 29/04/2017 : 21:44:48
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada bi se te epizode objavile na crno vlasnici prava to vjerojatno ne bi ni saznali s obzirom koliko su nepristupačni.



Istina , dali uopće i znaju da postoji strip "Komadant Mark"
I to baš sad u fazi kad je najzanimljiviji i kad predstoje odlučne bitke protiv engleza za samostalnost .
DODSFERD Posted - 29/04/2017 : 21:36:37
Kada bi se te epizode objavile na crno vlasnici prava to vjerojatno ne bi ni saznali s obzirom koliko su nepristupačni.
velka031 Posted - 29/04/2017 : 20:11:30
quote:
Originally posted by ivanl

Nema nazalost nista od Marka, u pitanju su komplicirana prava. A i sam mi je Berni to rekao. Nista. Stop. Gotovo.



Tužno.
Toliko toga je ostalo još za objaviti.
Najbolji "naivni" serijal, definitivno.
DiSkAcH Posted - 29/04/2017 : 12:54:09
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by vjeran33

volio bi vidjeti nastavke jeremiaha (integrali) i aster blistoka od strip agenta. kakve su šanse za nastavak pa makar i kod drugih izdavača? zna li netko? itko?


mislim da ćemo ove godine dobiti 4. integral Džeremaje i na slovenačkom i na hrvatskom i na srpskom.

Aster - zadnji put kad sam pričao sa Bernardom,rekao je da će 100% kad tad dovršiti ovaj serijal.Mada to kad-tad niej baš precizna vremenska terminologija.



Cekam taj dan ko ozebli sunce, a i toplo se nadam da ce sljedece godine 5-i, pa naredne 6-i... Sta se ono kaze, sta je nada?
ivanl Posted - 29/04/2017 : 10:36:21
Nema nazalost nista od Marka, u pitanju su komplicirana prava. A i sam mi je Berni to rekao. Nista. Stop. Gotovo.
teller Posted - 28/04/2017 : 22:38:47
Mark, Mark i Mark....!
ostalo može čekat i nek čeka.
anto Posted - 28/04/2017 : 21:22:28
quote:
Originally posted by vjeran33

volio bi vidjeti nastavke jeremiaha (integrali) i aster blistoka od strip agenta. kakve su šanse za nastavak pa makar i kod drugih izdavača? zna li netko? itko?


mislim da ćemo ove godine dobiti 4. integral Džeremaje i na slovenačkom i na hrvatskom i na srpskom.

Aster - zadnji put kad sam pričao sa Bernardom,rekao je da će 100% kad tad dovršiti ovaj serijal.Mada to kad-tad niej baš precizna vremenska terminologija.
Whetherpine Posted - 28/04/2017 : 19:05:34
Blade of the Immortal / Algoritam

- bilo bi dobro da to netko završi.

Sin City / Tino

- gdje je zapelo?
Manny Posted - 28/04/2017 : 15:34:56
Mojih top5:

1. Théodore Poussin (Bookglobe) - srećom, poslednje indicije govore da će BG uskoro nastaviti tamo gde je stao
2. Satanik (Bookglobe) - ne znam kakve su šanse da ovo ikada vidimo opet?
3. Stranci u raju (Dani) - srećom, Markos obećao (rekao "možda")
4. Siročad (Darkwood) - više puta pitao DW, nisam dobio jasan odgovor
5. Radosav (Komiko) - čekamo treći deo Radosava, mora se pojaviti pre ili kasnije, ipak je u pitanju trilogija
vjeran33 Posted - 28/04/2017 : 14:48:07
volio bi vidjeti nastavke jeremiaha (integrali) i aster blistoka od strip agenta. kakve su šanse za nastavak pa makar i kod drugih izdavača? zna li netko? itko?
velka031 Posted - 19/04/2017 : 23:18:04
Dodao bih i da bih volio da VČ Mister No i Tex knjige, umjesto da ih drži na polu-ledu sa ovim ritmom, ubrza na barem dvije godišnje, kako bi i Tex što prije došao do onih najboljih priča...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000