forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 DEPECHE MODE - novi album "Spirit"!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mladjo Posted - 08/11/2012 : 00:17:42


http://www.novilist.hr/Scena/Glazba/Depeche-Mode-23.-svibnja-2013.-na-Hipodromu


Četvrti put u Zagrebu, a teći put da ih idem gledati

Planira li još tko ići?


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
naker Posted - 06/04/2023 : 21:55:15



Depeche Mode: Memento Mori (2023)


Obično kada neki muzičar premine, njegove kolege iz benda znaju od silne tuge dobiti inspiraciju za novi album, koji će poslužiti kao svojevrstan oproštaj od dugogodišnjeg prijatelja. Andy Fletcher nije više sa nama, ali nažalost Depeche Mode se sa novim albumom nije na najbolji način oprostio od njega. Preslušao sam ceo album 4,5 puta, samo me nemojte pitati koja pesma je dobra jer sve se stopilo u jedno sivilo i monotonost, dosadan album za koji deluje da su ga pravili ljudi u kojima više nema kreativnosti i energije koja ih je krasila u mlađim danima. Moram priznati da mi uopšte nije jasno zbog čega su početne kritike ovog albuma toliko pozitivne, i ne mogu se otrgnuti utisku da je Fletcherova smrt zamaglila sluh pojedinim kritičarima.

Jedino pozitivno što sam dobio od Memento Mori-a je to što sam se prisetio da se odavno nisam bavio ovim bendom, i da se sada u meni probudila želja da ponovo preslušavam one dobre, stare albume, albume zbog kojih se voli i ceni Depeche Mode
Risar_69 Posted - 09/05/2017 : 22:23:41
Ej, danas sam baš ovu čuo po dugom vremenu


https://www.youtube.com/watch?v=G9WOQU1Q5ZY
mladjo Posted - 24/04/2017 : 18:02:50
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Stoo jeee? Nitko ne trza?

Mladjo, idemo na koncert u Ljubljanu u svibnju?
Nakon onog loseg u Areni u Zg, receno mi je da odem van na njihov koncert. Valjda je Lj.dovoljno "vani", pozeljela sam ih se jako.



Ma ne idem, izgleda da neću biti tu a čini se da su i karte rasprodane.
Poli Posted - 22/04/2017 : 14:12:53

Isto i kod mene ali ne razumijem najbolje zbog cega.


Shaner Posted - 22/04/2017 : 08:30:59
quote:
Originally posted by Poli


I ja sam cuo da je vec davno rasprodano, ali ... http://www.eventim.si/si/vstopnice/depeche-mode-ljubljana-dvorana-stozice-913431/performance.html






Vidim da za neke kategorije pise da su u prodaji, ali ne mogu na nista kliknuti. Je to do mene ili?

Poli Posted - 21/04/2017 : 23:42:17

I ja sam cuo da je vec davno rasprodano, ali ... http://www.eventim.si/si/vstopnice/depeche-mode-ljubljana-dvorana-stozice-913431/performance.html


Shaner Posted - 21/04/2017 : 22:46:50
Sta nije Ljubljana rasprodana?

Inace, nije mi nesto novi album.

Just_Charlie Posted - 21/04/2017 : 22:04:40
Stoo jeee? Nitko ne trza?

Mladjo, idemo na koncert u Ljubljanu u svibnju?
Nakon onog loseg u Areni u Zg, receno mi je da odem van na njihov koncert. Valjda je Lj.dovoljno "vani", pozeljela sam ih se jako.
mladjo Posted - 16/04/2017 : 23:27:13
Novi album!

https://en.wikipedia.org/wiki/Spirit_(Depeche_Mode_album)

I "revolucionarni" spot

Shaner Posted - 26/05/2013 : 01:39:09
Meni je naprotiv bilo odlicno. Bolje nego 2006. kad sam prvi put bio na njihovom koncertu.
Just_Charlie Posted - 25/05/2013 : 22:00:44
Sto sam ono htjela reci..
trudila sam se, doista jesam, dala im sav kredit koji su mogli dobiti
kod mene zbog svih dobrih osjecaja koje bude u meni kad ih doma slusam,
i zbog dobre predigre u jednom zagrebackom kaficu gdje su prasili i bilo je tako super, da sam zbog toga zakasnila i na sam pocetak, i stigla (sram me bilo) na sam kraj prve pjesme..
Ja sam bila puna energije i ziva i nesto mi nije stimalo, falilo mi je zvuka u usima, koji je tako dobar bio u tom kaficu, i falilo mi je vibre, i bilo je sve nekako uspavano, umorno.
Krivila sam sebe, da se ne uspijevam ufurati na brzaka u sve to,
jer sam ko avion koji je netom sletio, a ostali se vec ufurali..no,
cijelo vrijeme me nije napustao taj osjecaj da je sve oko mene uspavano, Dave mi se izgubio u svim onim svjetlosnim efektima koji su
mi ga pojeli..i njegov glas, i nesto stvarno nije bilo kako je trebalo biti, i shvacam da nije do mene..
Kada me pitaju kako je bilo kazem - poput loseg seksa.
Znate ono.. predigra obecava izvrsni nastavak veceri, pa te nesto mlako pogodi, a ocekivao si.. pa..Davea i sve ono..sto se desi kad je seks dobar, pa te danima nakon toga drzi..

Tako nekako su se samnom slozili i u svim dnevnim novinama.
Sta da vam kazem, za 500 kuna sam ocekivala..ma falila je saaaamo mrvica..neceg. Ali je ne bijase. Ja ne osjetih. Pa nisam ostala na bisu, kao sto ne bih ni nakon loseg seksa, zadrzala se.
Dave je doista seksi, al ni bilo kemije.





Just_Charlie Posted - 23/05/2013 : 23:03:52
Ma jebo Depeche...sjedim vu birtiji pored Arene i cekam da zavrse... ;))
mladjo Posted - 14/05/2013 : 17:08:55
https://www.facebook.com/events/600657299953617/?ref=25

dante Posted - 25/04/2013 : 10:42:48
quote:
Originally posted by mladjo

Super, prvo na Hipodromu, pa na Maksimiru, a sad u areni. Na kraju će svirati tu u birtiji kod mene u kvartu:))



I bolje da su ih preselili. Mislim da je do tog trenutka bilo prodano nekih 13 tisuca karata, a 13 tisuca na Maksimiru ili u Areni nije isto. Tu ce se do koncerta prodati jos koja tisucica i na kraju ce biti rasprodan ili blizu toga. Na Maksimiru bi s istim brojem ljudi bila pustos.
Naravno, razlog koji su naveli za selidbu (produkcijske i tehnicke poteskoce) su smijurija, (organiziraju stadionsku turneju i onda na stadionu naidju na tehnicke poteskoce? yeah right). Jedini razlog je mali broj prodanih karata.
Shaner Posted - 24/04/2013 : 11:52:33
quote:
Originally posted by mladjo

Super, prvo na Hipodromu, pa na Maksimiru, a sad u areni. Na kraju će svirati tu u birtiji kod mene u kvartu:))



Ajd mi rezerviraj jedan stol u birtiji za svaki slucaj.
mladjo Posted - 24/04/2013 : 00:34:56
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Za mladju i ostale...


http://www.fan4fan.com/



mladjo Posted - 24/04/2013 : 00:31:45
Super, prvo na Hipodromu, pa na Maksimiru, a sad u areni. Na kraju će svirati tu u birtiji kod mene u kvartu:))
Shaner Posted - 22/04/2013 : 19:14:10
Za slucaj da je nekom promaklo:

http://www.muzika.hr/clanak/41300/najave/depeche-mode-seli-u-arenu-zagreb.aspx
melkajk Posted - 12/04/2013 : 23:38:26
Meni super ova:


I fina obrada ''fratrića'' :
mr murdoc Posted - 11/04/2013 : 20:25:42
Nisam mislio , ali ajde..tek da se upisem.

Naslov albuma vec govori..novi album Depeche Moda kalemi zahrdali blues sa elekronikom odsustva duse bez da doda nesto novo svojim dvanaest predhodnika.
Sa tim se moze zivjeti, jer nakon 33 godine istrazivanja Syinthiepopa se ne moze ocekivati remek djelo.
Delta Machine je jedan pristojan album sa tenzijom ka sigurnosti vec videnog..album koji ne zeli susresti ocekivanja koja ne moze ispuniti.
7/10


Johnny Difool Posted - 11/04/2013 : 11:29:56
Za mladju i ostale...


http://www.fan4fan.com/
Just_Charlie Posted - 11/04/2013 : 01:16:15
quote:
Originally posted by Shaner

Evo i novog spota.




Ne postoje u glazbenom svijetu za mene eroticniji momenti, koji toliko prozimaju cijelo moje bice, i duhovno me podizu,
do li onih u kojima Dave svojim glasom poput ruske zime prodire pod kozu, do samih kostiju .. smrzne te, zaustavis dah, a krv kola brzinom
ispijanja toliko zeljene prve vodke, ne bi li se ugrijao ..



..dozivjeh pravo malo erotsko iskustvo slusajuci Daveov mracni vokal sto
se uvlaci pod kozu pa te najezi, dok tekstom uvijek odvodi na neko
poznato putovanje.. cista, hladna, nepatvorena erotika..


Sad sam prvi puta pogledala spot.. sto reci?
Tek sam kopipejstala vlastite rijeci s foruma, kojima opisujem svoj dozivljaj slusanja tog mracnog vokala,
koji sam s nevjericom prvi puta gledala eto, u njihovom spotu.
netko je konacno prokuzio zene
Shaner Posted - 09/04/2013 : 19:27:53
Evo i novog spota.

mladjo Posted - 05/04/2013 : 15:39:14
Poli Posted - 05/04/2013 : 08:51:46






forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000