forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Da li je ovo jedna od najljepših žena ikada ?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 12:52:29
Da li je ovo jedna od najljepših žena koje ste ikada vidjeli?



25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
xilrion Posted - 27/07/2017 : 18:31:16
što je ženi potrebno:

što je muškarcu potrebno:
hello Posted - 27/07/2017 : 15:31:17
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by morski

kad pricate o transformacijama... da se mi, muskarci, sredjujemo kao zene, znate kakve bismo ribe bili


Somovi, najvjerovatnije.





Znate onaj vic. Stvorio Bog muškarca i ženu i gleda jedno, gleda drugo i onda im reče:
-Ti muškarac si ispao baš kako treba, a ti ženo ćeš se nažalost morati stalno šminkati i uređivati
DzekDenijels Posted - 27/07/2017 : 11:57:39
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by morski

kad pricate o transformacijama... da se mi, muskarci, sredjujemo kao zene, znate kakve bismo ribe bili


Somovi, najvjerovatnije.



nagor Posted - 27/07/2017 : 11:51:11
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/40/b5/d5/40b5d5bc808624c2200ccc0428e11abf.jpg

Pravi som! :D
morski Posted - 27/07/2017 : 10:53:10
hahaha, vrlo verovatno, ako volis brkate
King Warrior Posted - 27/07/2017 : 09:06:53
quote:
Originally posted by morski

kad pricate o transformacijama... da se mi, muskarci, sredjujemo kao zene, znate kakve bismo ribe bili


Somovi, najvjerovatnije.
morski Posted - 27/07/2017 : 08:32:52
kad pricate o transformacijama... da se mi, muskarci, sredjujemo kao zene, znate kakve bismo ribe bili
Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 22:46:17
Evo još jedne dobre za one kojima se prva slika nije svidjela...

Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 22:29:01
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Jedna od najlepših žena.
Jednostavno je fizički lepa i privlačna. Oči su ono što je ostavilo najjači utisak na mene.
Ovakvu mogućnost transformacije (ne mislim samo na vrhunsku holivudsku šminku) za ulogu mogu da imaju samo inteligentne osobe.
Tako da kad se sve zbroji, meni je ona vrh...


Slažem se. Da moram izabrati najljepšu ženu, mislim da bih baš nju odabrao. Ima lice anđela i tijelo kakve više ne prave. U Mad Maxu mi bez obzora na 40 godina izgleda ubitačno dobro.
DzekDenijels Posted - 26/07/2017 : 22:15:05
Jedna od najlepših žena.
Jednostavno je fizički lepa i privlačna. Oči su ono što je ostavilo najjači utisak na mene.
Ovakvu mogućnost transformacije (ne mislim samo na vrhunsku holivudsku šminku) za ulogu mogu da imaju samo inteligentne osobe.
Tako da kad se sve zbroji, meni je ona vrh...
Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 18:44:43
Tisuću mi doboša Darkwooda, ne mogu vjerovati da su glasovi toliko podjeljeni! Obrazložite malo pa da bude jasnije. Zašto ste glasali tako kako jeste?
Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 18:44:12
Bingo.
nagor Posted - 26/07/2017 : 18:42:54
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by nagor

Je li ovaj ispod cool ko Fonzie?


Jel to onaj što mu zapne u usisivač kada obavlja kućanske poslove...



Sve što ti treba za biti cool je crna kratka majica i cigareta.

Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 18:24:03
quote:
Originally posted by nagor

Je li ovaj ispod cool ko Fonzie?




Jel to onaj što mu zapne u usisivač kada obavlja kućanske poslove...
Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 18:15:07
quote:
Originally posted by leKrava

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nije to poenta nego ekstremno podjeljeni glasovi.
Zar su ukusi toliko različiti da jedna žena (koju nitko od nas ne poznaje osobno) nekome može biti rugoba, a nekom ljepotica.




Pa ako govorimo o vanjskome izgledu/ljepoti, ovo bas i nije "pravedna usporedba" jer doticna je na crvenome tepihu nasminkana da izgleda dobro a u ovome filmu da izgleda suprotno od toga.
Trebalo je staviti oda njenu sliku kad izgleda normalno i onda imati raspravu jel ljepa ili nije... ovako se mogla staviti slika isto ljepe zenske i pitat jel ljepa pa onda kasnije staviti sliku muskarca koje ta zena odnosno drag queen.


Kakve veze ima koju sam sliku stavio? Nemam drugu sliku, samu tu mi je dala... Pitanje je jasno ko dan. Jel ti ona lijepa ili nije?
leKrava Posted - 26/07/2017 : 18:09:34
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nije to poenta nego ekstremno podjeljeni glasovi.
Zar su ukusi toliko različiti da jedna žena (koju nitko od nas ne poznaje osobno) nekome može biti rugoba, a nekom ljepotica.




Pa ako govorimo o vanjskome izgledu/ljepoti, ovo bas i nije "pravedna usporedba" jer doticna je na crvenome tepihu nasminkana da izgleda dobro a u ovome filmu da izgleda suprotno od toga.
Trebalo je staviti oda njenu sliku kad izgleda normalno i onda imati raspravu jel ljepa ili nije... ovako se mogla staviti slika isto ljepe zenske i pitat jel ljepa pa onda kasnije staviti sliku muskarca koje ta zena odnosno drag queen.
Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 17:54:37
quote:
Originally posted by nagor

Obi, jesi li stvarno mislio da nitko na ovom geekovskom forumu nije pogledao film Monster?


Nije to poenta nego ekstremno podjeljeni glasovi.
Zar su ukusi toliko različiti da jedna žena (koju nitko od nas ne poznaje osobno) nekome može biti rugoba, a nekom ljepotica.
Napominjem da pitanje polla nije bilo: Sviđa li vam se ova slika?
drogsy Posted - 26/07/2017 : 16:20:18
quote:
Originally posted by DiSkAcH



Pa kazu da tako 90% holywooda funkcionira.
Isto se prica i za Jenifer Lawrence npr koja je odnikud dosla u dosta blockbustera.


Jennifer Lawrence je do blocbustera došla nakon svoje odlične performanse u nezavisnom, jeftinom filmiću Winter's Bone (2010) za koji je bila nominirana na Oskarima za gavnu žensku ulogu, nakon čega je bila nominirana još tri puta u zadnjih 5 godina, (2013. ga je iosvojila). Teško da je u blockbusterima niotkud.
DiSkAcH Posted - 26/07/2017 : 13:52:11
quote:
Originally posted by King Warrior

Jeste prije bila dobra maca, sada vise i ne toliko.
Mislim da je u Monsteru glumatala kao da je u pozoristu, Oskara za taj film nije zasluzila.
Kad vec spominjete Davida Arquettea (ili bolje receno njegova kopija), sjecam se da sam jednom vidio video u kojem je ona bila u izlasku sa Davidom, prije nego sto je postala poznata, bas ono sponzorusa na kvadrat. Kazu da je uz pomoc spustenih gaca izgradila sebi karijeru.



Pa kazu da tako 90% holywooda funkcionira.
Isto se prica i za Jenifer Lawrence npr koja je odnikud dosla u dosta blockbustera.
Isto tako je poznato da je HW prepun napaljenih pedofila...
King Warrior Posted - 26/07/2017 : 13:37:42
Jeste prije bila dobra maca, sada vise i ne toliko.
Mislim da je u Monsteru glumatala kao da je u pozoristu, Oskara za taj film nije zasluzila.
Kad vec spominjete Davida Arquettea (ili bolje receno njegova kopija), sjecam se da sam jednom vidio video u kojem je ona bila u izlasku sa Davidom, prije nego sto je postala poznata, bas ono sponzorusa na kvadrat. Kazu da je uz pomoc spustenih gaca izgradila sebi karijeru.
leKrava Posted - 26/07/2017 : 13:37:33
Objection! Tilda nije ruzna :) ... sto se tice Charlize svaka cast na trudu koji je ulozila u ulogu, al generalno danas nije velik problem nikog transformirati u nesto totalno drugo (pogotovo uz digitalne efekte, iako se da raspravljati koliko je to bilo uspijesno u nekim filmovima).
Charlize je za ovu ulogu uz to sto se uzdebljala, ucinila svoju kosu starijom i nekvalitetnijom te obrijala obrve... imala umjetne zube, prosthetic sminku oko ociju i sminku/tintu za ovakvu kozu kakvu ima u fimu (mislim da nisu nista digitalno koristili za njen lik).
nagor Posted - 26/07/2017 : 13:14:42
quote:
Originally posted by leKrava

Ne, zna se C i bolje sredit... a ako se radi o transformacijama onda mi je draza Tilda.



Kod Tilde Swinton to ne pali. Nije isti efekt. Transformacija ružne žene u ružan ili čudan lik nije isto kao kad se jedna od najljepših glumica današnjice tranformira u čudovište.
nagor Posted - 26/07/2017 : 13:12:02
Obi, jesi li stvarno mislio da nitko na ovom geekovskom forumu nije pogledao film Monster?
drogsy Posted - 26/07/2017 : 13:10:15
Transformacija iz filma The Monster (2003.)

Obi-wan Posted - 26/07/2017 : 13:08:42
quote:
Originally posted by wolf

Charlize Theron?



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000