forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Panini FIFA world cup Russia 2018-prazne kesice

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 31/03/2018 : 10:48:26
Znam da postoji topik u vezi sa albumima i sličicama ali ovo po mom mišljenju zaslužuje poseban topik, jer se ne radi o klasičnom sakupljanju sličica, nego meni trebaju prazne kesice.

Ne znam kako je kod vas, da li imate isto takvu nagradnu igru, ali kod nas u Sloveniji postoji nagradna igra koja ide ovako:

PRVIH 5000 pošiljaoca koji budu poslali 50 praznih kesica budu primili Panini majicu sa kratkim rukavom. Znači bez žrijebanja, nego prvih 5000 i to je to.

Majica je meni jako simpatična, bijela sa crvenim prugama i slikom na prsima nekog fudbalera kako nogom puca loptu, a lijevo ispod piše crnim slovima Panini.

Ako ima netko prazne kesice može mi ih poslati, a ja ču njemu neke stripove od Zagora (Ludens).

Ako želite i vi tu majicu i kod vas ne postoji ovakva nagradna igra, možemo ovdje napraviti spisak i pomogate jedni drugima a ja vam mogu onda polsati ove kesice i kada dobijem majicu ja je vama pošaljem. Meni treba samo jedna, ostale možete vi dobiti. Ali moramo požuriti jer prvih 5000 če samo dobiti majicu ostali ne, jer imaju samo 5000 majica.




10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
KRAS Posted - 02/04/2018 : 19:04:47
A sta ako otkazu mundijal...sta je sa nagradom
supermark Posted - 01/04/2018 : 14:30:50
http://www.index.hr/sport/clanak/nevjerojatna-pogreska-paninija-pogledajte-sto-je-krivo-na-slicici-firmina/1035920.aspx
1Euro Posted - 31/03/2018 : 22:25:01
quote:
Originally posted by Jesse_Pinkman

To bi mogao biti problem ali meni sve isto izgledaju.Na linku je slika kesica iz Hrvatske.U Bih nisam još uzeo.
https://imgur.com/a/wcxTb

Ako netko sakuplja sličice slobodno neka se javi za zamjenu.



pa nadam se da sve izgledaju jednako.....mogli bi pokušati, pa šta bude bude.
Ionako prazne kesice niko ne treba pa ajde da ih sakupimo, pa ču ih ja poslati.
Svi koji ste zainteresirani javite mi se na PM da vam dam poštansku adresu
1Euro Posted - 31/03/2018 : 22:22:58
quote:
Originally posted by izivko

1Euro,

ostavio sam ti ja punu kesu kesica pa kad navratiš, ponesi.




mogao bi mi poštom poslati
VALTER Posted - 31/03/2018 : 20:45:17
Ko skupi 400 KESICA - dobija GUMENI FUDBAL
Jesse_Pinkman Posted - 31/03/2018 : 20:20:54
To bi mogao biti problem ali meni sve isto izgledaju.Na linku je slika kesica iz Hrvatske.U Bih nisam još uzeo.
https://imgur.com/a/wcxTb

Ako netko sakuplja sličice slobodno neka se javi za zamjenu.
izivko Posted - 31/03/2018 : 19:37:08
1Euro,

ostavio sam ti ja punu kesu kesica pa kad navratiš, ponesi.
1Euro Posted - 31/03/2018 : 18:29:00
quote:
Originally posted by Jesse_Pinkman

Sakupljaš li i sličice? U Bih naravno nema kao ni u HR.Ostavljat ću prazne,a javio sam i svojima iz okolice što sakupljaju da ostavljaju i oni.



ne, ne sakupljam sličice,ne ovaj put. Prije sam sakupljao, ali ovaj put preskačem.
Album imam, jer sam ga danas dobio besplatno uz časopis Slovenske Novice i unutra je bio i set 6 sličica i tamo sam vidio reklamu.
Jedino ne znam, da li se ove kesice razlikuju međusobom?
Npr. da li ovi iz Slovenije mogu vidjeti, da su ove kesice kupljene u Bih ili HR?
Ja mislim da ne.....ali ako netko zna, bilo bi super da kaže, ili da se slika Bih kesica i Slovenska kesica pa da vidimo ima li nešto drukčije, možda napis ili tako nešto....jer sumnjam da bi ovi naši davali majice za kesice koje nisu kupljene "kod njih"....ali ako nema razlike onda oni to neče moči znati, pa bi onda ja mogao slati ove kesice i preuzimati majice.

Znači prvih 50 kesica ide za moju majicu, onda svakih 50 mogu poslati za nekoga od vas. Tako i vi možete doči do majice, zato sam i rekao da napravimo spisak npr....jer vi bi ionako bacili ove kesice a tako možemo nešto dobiti budemo li dosta brzi i da imamo važeče kesice....zato i trebamo vidjeti da li postoji razlika između slovenske i HR i Bih kesice....
Jesse_Pinkman Posted - 31/03/2018 : 17:03:46
Sakupljaš li i sličice? U Bih naravno nema kao ni u HR.Ostavljat ću prazne,a javio sam i svojima iz okolice što sakupljaju da ostavljaju i oni.
1Euro Posted - 31/03/2018 : 10:56:30


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000