forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Panini FIFA world cup Russia 2018-prazne kesice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12161 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/03/2018 : 10:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Znam da postoji topik u vezi sa albumima i sličicama ali ovo po mom mišljenju zaslužuje poseban topik, jer se ne radi o klasičnom sakupljanju sličica, nego meni trebaju prazne kesice.

Ne znam kako je kod vas, da li imate isto takvu nagradnu igru, ali kod nas u Sloveniji postoji nagradna igra koja ide ovako:

PRVIH 5000 pošiljaoca koji budu poslali 50 praznih kesica budu primili Panini majicu sa kratkim rukavom. Znači bez žrijebanja, nego prvih 5000 i to je to.

Majica je meni jako simpatična, bijela sa crvenim prugama i slikom na prsima nekog fudbalera kako nogom puca loptu, a lijevo ispod piše crnim slovima Panini.

Ako ima netko prazne kesice može mi ih poslati, a ja ču njemu neke stripove od Zagora (Ludens).

Ako želite i vi tu majicu i kod vas ne postoji ovakva nagradna igra, možemo ovdje napraviti spisak i pomogate jedni drugima a ja vam mogu onda polsati ove kesice i kada dobijem majicu ja je vama pošaljem. Meni treba samo jedna, ostale možete vi dobiti. Ali moramo požuriti jer prvih 5000 če samo dobiti majicu ostali ne, jer imaju samo 5000 majica.




1Euro
Advanced Member



12161 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/03/2018 : 10:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 31/03/2018 : 17:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Sakupljaš li i sličice? U Bih naravno nema kao ni u HR.Ostavljat ću prazne,a javio sam i svojima iz okolice što sakupljaju da ostavljaju i oni.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12161 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/03/2018 : 18:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jesse_Pinkman

Sakupljaš li i sličice? U Bih naravno nema kao ni u HR.Ostavljat ću prazne,a javio sam i svojima iz okolice što sakupljaju da ostavljaju i oni.



ne, ne sakupljam sličice,ne ovaj put. Prije sam sakupljao, ali ovaj put preskačem.
Album imam, jer sam ga danas dobio besplatno uz časopis Slovenske Novice i unutra je bio i set 6 sličica i tamo sam vidio reklamu.
Jedino ne znam, da li se ove kesice razlikuju međusobom?
Npr. da li ovi iz Slovenije mogu vidjeti, da su ove kesice kupljene u Bih ili HR?
Ja mislim da ne.....ali ako netko zna, bilo bi super da kaže, ili da se slika Bih kesica i Slovenska kesica pa da vidimo ima li nešto drukčije, možda napis ili tako nešto....jer sumnjam da bi ovi naši davali majice za kesice koje nisu kupljene "kod njih"....ali ako nema razlike onda oni to neče moči znati, pa bi onda ja mogao slati ove kesice i preuzimati majice.

Znači prvih 50 kesica ide za moju majicu, onda svakih 50 mogu poslati za nekoga od vas. Tako i vi možete doči do majice, zato sam i rekao da napravimo spisak npr....jer vi bi ionako bacili ove kesice a tako možemo nešto dobiti budemo li dosta brzi i da imamo važeče kesice....zato i trebamo vidjeti da li postoji razlika između slovenske i HR i Bih kesice....
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11541 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 31/03/2018 : 19:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
1Euro,

ostavio sam ti ja punu kesu kesica pa kad navratiš, ponesi.

Have mercy
Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 31/03/2018 : 20:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
To bi mogao biti problem ali meni sve isto izgledaju.Na linku je slika kesica iz Hrvatske.U Bih nisam još uzeo.
https://imgur.com/a/wcxTb

Ako netko sakuplja sličice slobodno neka se javi za zamjenu.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/03/2018 : 20:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ko skupi 400 KESICA - dobija GUMENI FUDBAL
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12161 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/03/2018 : 22:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

1Euro,

ostavio sam ti ja punu kesu kesica pa kad navratiš, ponesi.




mogao bi mi poštom poslati
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12161 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/03/2018 : 22:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jesse_Pinkman

To bi mogao biti problem ali meni sve isto izgledaju.Na linku je slika kesica iz Hrvatske.U Bih nisam još uzeo.
https://imgur.com/a/wcxTb

Ako netko sakuplja sličice slobodno neka se javi za zamjenu.



pa nadam se da sve izgledaju jednako.....mogli bi pokušati, pa šta bude bude.
Ionako prazne kesice niko ne treba pa ajde da ih sakupimo, pa ču ih ja poslati.
Svi koji ste zainteresirani javite mi se na PM da vam dam poštansku adresu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29525 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/04/2018 : 14:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/nevjerojatna-pogreska-paninija-pogledajte-sto-je-krivo-na-slicici-firmina/1035920.aspx
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 02/04/2018 : 19:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
A sta ako otkazu mundijal...sta je sa nagradom
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000