forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 balkane balkane moj

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
KRAS Posted - 30/07/2018 : 12:28:36
Recite vi sta ocete.al na balkanu nicu silni gradjevinski poduhvati ko u dobra stara vremena..srce mi je puno
Peljesacki most.avtocesta kroz crnu goru.mreza cesta i autocesta kroz srbiju.kosovo punom parom gradi autoceste.pa i jadna bosna napravi desetak km avtoceste godisnje..jedino slovenija nemoze pa nemoze da napravi 20km drugog tira prema luki kopar
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tutta Posted - 31/07/2018 : 19:30:42
Ismir Jusko o izgradnji Pelješkog mosta 30.07.2018





edit: 31.07.2018

Počela izgradnja Pelješkog mosta

senokute Posted - 31/07/2018 : 18:55:12
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by KRAS

Vise nema ni prepreka za gradnju peljeskog mosta...tvrdnje bakira kako veliki brodovi nece moci uploviti u neum su neutemeljene..ko je jos ikad vidiio neki veliki brod u neumu



koga uopče boli q za tamo nekog bakira? koga on uopče predstavlja?



Ovi moji u beha se kuže kao tradicionalno pomorski narod
biće frke oko ove ćuprije!
bvagner3 Posted - 31/07/2018 : 15:21:38
A što ako mora proći npr.nosač aviona,iako se već desetak i više godina stalno iznova najavljuje gradnja,pa se stalno nešto otkazuje zbog ovoga ili onog razloga,a tamo su samo jedan ili dva temelja iz kojih strši sada već prilično hrđava armatura i ništa drugo,nadam se mostu,ali nekako sam skeptičan u vezi toga....
lwood Posted - 31/07/2018 : 13:47:23
quote:
Originally posted by KRAS

Vise nema ni prepreka za gradnju peljeskog mosta...tvrdnje bakira kako veliki brodovi nece moci uploviti u neum su neutemeljene..ko je jos ikad vidiio neki veliki brod u neumu



koga uopče boli q za tamo nekog bakira? koga on uopče predstavlja?
delboj Posted - 31/07/2018 : 12:46:58
quote:
Originally posted by KRAS

Vise nema ni prepreka za gradnju peljeskog mosta...tvrdnje bakira kako veliki brodovi nece moci uploviti u neum su neutemeljene..ko je jos ikad vidiio neki veliki brod u neumu


Dobro je da tamo uopšte mogu doći i auta. Da bar naprave taj put od Stoca do Neuma. Pa neka onda pričaju o brodovima.
KRAS Posted - 31/07/2018 : 12:26:44
Vise nema ni prepreka za gradnju peljeskog mosta...tvrdnje bakira kako veliki brodovi nece moci uploviti u neum su neutemeljene..ko je jos ikad vidiio neki veliki brod u neumu
KRAS Posted - 31/07/2018 : 12:07:50
Topic je namjenjen balkanskim gradjevinskim poduhvatima...
Evo recimo za mene nema bolje avtoceste od dalmatine..zaista je predivna.osim kad ispod sv.roka duva bura i kad je puna turista
Al zapravo mi nije jasno u cijem je vlasnistvu dalmatina.jel to drzavno? Znaci nase
mladjo Posted - 30/07/2018 : 23:41:38
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mladjo

Manite se politike, presuda, granica i svega sličnog inače ključam topic.
Znači o vama ovisi koliko će tema trajati.



tek sam sad to vidio

da pobrišem postove?
Čekam naređenja!



Ma ne trebaš brisati ali drži se dalje od politike. To vrijedi i za ostale naravno.
Kruger Posted - 30/07/2018 : 23:16:17
Ukrajinci su se nadali da će riješiti neka sranja, no sad kad je kaos stao njima to nikako ne odgovara jer su zaglibili, a pomaka nema. Dakle nekom tramp neće odgovarati, nekom hoće, Rusima svakako, jer će malo doći do predaha. Iako je njima odgovarao predah nakon toga kad su zapeli u Ukrajini i bez trampa i sa trampom, sad im je lakše jer tramp ima neke drugačije interese glede rusa.
Kruger Posted - 30/07/2018 : 23:06:43
Pogrešno, ne šire zlo svijetom amerikanci, nego svjetski moćnici. Nije ni Rusija bezazlena, ona je na drugoj strani zla.
A što se tiče Ukrajinaca, dobar dio je oduvijek mrzio Ruse, neki su bili izgubljeni, nisu znali što bi i gdje bi,a neki su pokazivali velike simpatije prema Rusima, no kad je izbio ovaj rat između Rusije i Ukrajine dobar dio i onih koji su simpatizirali Ruse nije stao na stranu ruskog divljanja, već se izmaknuo ili uključio u obranu Ukrajine, jako zanimljivo. Što se tiče Ukrajine nisu svetci ni Ameri ni Rusi, da se Ameri nisu uključili Rusi bi zgazili Ukrajince, ovako su ameri iskoristili Ukrajince za svoje ciljeve jer je dobar dio Ukrajinaca nabrijan protiv Rusa.
1Euro Posted - 30/07/2018 : 23:03:15
ok, bolje se mi držimo teme, pronašao sam neki video koji se bavi tematikom ovog topika, nisam ga još gledao, sad ču ga pogledati ali mislim da je baš ono štra je Kras želio sa tim topikom, Balkan i Kineska ulaganja na Balkanu:

https://www.youtube.com/watch?v=eCe2fTCBpkc

1Euro Posted - 30/07/2018 : 22:57:11
quote:
Originally posted by Kruger

1 Euro, koliko se god mi ne slagali s tim logično je da se Trump zalaže za to da i drugi financijski ulažu u NATO. Iako je naoružanje američko, al zašto bi to plaćali samo amerikanci?
Najmanje sretni što je Trump izabran za predsjednika su Ukrajinci, njima bi više odgovaralo da je izabrana Hillary, onda bi se nastavilo širenje kaosa, pa bi se i kod njih to nastavilo, ovako sad sve stagnira, a oni su ionako upali u taj vrtlog. Geostrateški potezi se ponekad čekaju godinama, ponekad se događaju preslagivanja, ja čak mislim da je trupm postavljen za predsjednika jer će više misliti o svom narodu i zaustaviti to ludilo po svijetu koji oni moraju činiti za svjetske vođe.



da se mene pita, Nato uopšte nije potreban. Možda je bio potreban prije 60 godina ali sada više nije, trebali su ga več odavno raspustiti. EU danas ima 300+ milijuna stanovnika, tko nas bude napao?
Možda smo mi sami sebi največi neprijatelj, ja se ne plašim Rusije...ja ne vidim da je Rusija neprijateljski nastrojena prema meni i da me mora čuvati nato...
Svaki novac potrošen za vojsku, pogotovo za nato (jer se radi o velikim novcima, koji onda idu u Ameriku...) je bezveze bačen novac. Taj novac mogli su uložiti u sport, u kulturu, u znanost, u stvari koj euljepšavaju i olakšavaju život, a ne da ga oduzimaju.
Umjesto nato, podupiram zajedničku Europsku vojsku, tako bi bar novci ostali u Eu-ju a siguran sam da nam i takva Eu vojska ne treba ali ako slučajno zatreba, skupi se vojska i pošalje na granicu, isključivo za obrambu.
Koga da se plašimo? Siriju? Sjevernu Koreju, Rusiju?

U interesu Amerike je, da su svi posvađani međusobom pa ako još nisu oni če napraviti sve da ih posvađaju, pa če onda najprije naoružati jednu stranu a onda i drugu...zato neka Amerika malo predahne i bavi se svojim problemima u vlastitom dvorištu i neka ne brine za Ukrajinu, Rusiju, Siriju,...sve če se to riješiti, možda čak lakše bez Amerike.
Koliko ja znam, Rusija i Ukrajina su se veoma slagale, dok ih nisu Amerikanci posvađali, organizirali oranžnu revoluciju, smjenili legitimno (i prorusko usmjerenog predsednika) i postavili nekog drugog više pro američko usmjerenog i posvađali dva prijateljska naroda....Rusija je prije 50 godina Ukrajincima darovala Krim, kojeg je sada uzela nazad....bio referendum, narod tako odlučio, šta čemo....da su Ukrajinci pametni, mogli su lijepo živjeti uz Rusiju, zarađivati sa ruskim plinom, imali bi danas još i Krim. A tako su poslušali Amerikance i izgubili sve, Amerikanci če jednom otiči a oni če zauvijek živjeti sa "neprijateljskom" Rusijom. A moglo je biti drukčije.
Kruger Posted - 30/07/2018 : 22:47:23
Dakle što je balkan ja sam rekao svoje mišljenje, ono nije obvezujuće, netko se može složiti, netko ne. I tako je sa svakim sudionikom rasprave. Zašto bi nas trebali opterećivati nebitan pojam balkan, za nekog je ovo, za neko je ono, ali bože moj ništa bitno u životu.
Kruger Posted - 30/07/2018 : 22:38:24
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by Kruger

Što ja mislim u stvarnom životu i onom virtualnom vjerujem da te niti zanima niti ćemo mi imati prilike o tome. Dakle jedno je stvarni život a drugo za.ebancija na netu. Oli ti to shvaćaš ili ne?
Topic je otvoren ko zna s kakvom namjerom, ne ulazim u to, ali se pretvorio u za.ebantski topic i ondak ti s neba u rebra s teškim temama, a ja mislio da se ti voliš zabavljati.
Nemoj kvariti ljudima veselje i da mladjo zaključa topic.



Evo neću više ni riječ reći.



Ma ne, izvrćeš, ajd se zabavljaj, nemoj se opterećivati, a i nitko te ne tjera.
Kruger Posted - 30/07/2018 : 22:36:57
1 Euro, koliko se god mi ne slagali s tim logično je da se Trump zalaže za to da i drugi financijski ulažu u NATO. Iako je naoružanje američko, al zašto bi to plaćali samo amerikanci?
Najmanje sretni što je Trump izabran za predsjednika su Ukrajinci, njima bi više odgovaralo da je izabrana Hillary, onda bi se nastavilo širenje kaosa, pa bi se i kod njih to nastavilo, ovako sad sve stagnira, a oni su ionako upali u taj vrtlog. Geostrateški potezi se ponekad čekaju godinama, ponekad se događaju preslagivanja, ja čak mislim da je trupm postavljen za predsjednika jer će više misliti o svom narodu i zaustaviti to ludilo po svijetu koji oni moraju činiti za svjetske vođe.
andjusticeforall Posted - 30/07/2018 : 22:34:19
quote:
Originally posted by Kruger

Što ja mislim u stvarnom životu i onom virtualnom vjerujem da te niti zanima niti ćemo mi imati prilike o tome. Dakle jedno je stvarni život a drugo za.ebancija na netu. Oli ti to shvaćaš ili ne?
Topic je otvoren ko zna s kakvom namjerom, ne ulazim u to, ali se pretvorio u za.ebantski topic i ondak ti s neba u rebra s teškim temama, a ja mislio da se ti voliš zabavljati.
Nemoj kvariti ljudima veselje i da mladjo zaključa topic.



Evo neću više ni riječ reći.
1Euro Posted - 30/07/2018 : 22:30:09
quote:
Originally posted by mladjo

Manite se politike, presuda, granica i svega sličnog inače ključam topic.
Znači o vama ovisi koliko će tema trajati.



tek sam sad to vidio

da pobrišem postove?
Čekam naređenja!
1Euro Posted - 30/07/2018 : 22:29:23
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Kruger


Hrvatska je dio Višegradske skupine, nije balkan.



mozes se ti tjesti koliko zelis
al ovi visegrajci gledaju te kao balkanca
zapadni barabri isto tako
kinezi takodjer

dakle ako nesot guguce ko patka
hoda kao pakta
lici na patku
onda je sigurno patka



To ti tako misliš, a nije tako, eto i ja sam se vrzmao po bijelom svijetu ( doduše po višegradskim zemljama i nekim bogatim Europskim ) i nije tako kako tvrdiš. Većina njih ima to AU razmišljanje, sve ispod Hrvatske je balkan. Nekako mi se čini da su se i Slovenci promijenili, nekako su ljubazniji prema nama Hrvatima i oni u Sloveniji i oni u Austriji. Sad kad vide što sve dolazi nama u Europu.


Slovenci su u svemu nebitni, niko ih ne jebe ni pod razno.
Druga stvar je što oni sebe smatraju da su ko neki kurac. Mogu se jedino puhati pred Hrvatima. Budućnost im je nikakva, mogu privući još ponekog Bosanca ali ne zadugo.


pogodio si srz...bravo.


Nije li tako?
Stisnuti između Austrije i Hrvatske. Nema vas ni milijun. Uglavnom cugate, tu ste najbolji na Balkanu.

Koju energiju ste potrošili u borbi protiv RH!
Nećete u Nato, nećete u EU, nedamo vam pare Ljubljanske banke...
I sve bitke izgubljene.

Sad bi malo morske obale. E, neće moći, kurko.



problem Slovenaca je u tome, jer oni misle, da su Hrvati prijateljski narod, pa se tako i ponašaju prema vama, dok vi ni ne krijete da niste i uvijek ih nategnete, pa se onda kurčite sa tim. Ali mene ne možete prevariti no to vam ni ne zamjeram. Svatko radi ono što misli da je najbolje za njega, pa če se i to polako promjeniti u Sloveniji.

Prije 30 godina su nas naši političari uvjeravali, da ste prijateljski narod, pa smo se onda zajednički odcijepili, dali smo vam oružje kada vam je trebalo da ste se uopšte imali čime obraniti.
Vi ste se oduvijek gledali na nas i htjeli ste postiči sve ono što smo i mi postigli prije vas. Htjelis te uči u Nato, nismo se protivili, hteli ste u Eu, nitko se nije protivio (pustili smo vas iako nije bilo granično pitanje rješeni, što je bio preduslov, čija pravila ulaska u EU nismo mi izmislili, nego je tako pravilo postojalo, pa smo vas vsejedno pustili=
Ali nakon 30 godina polako se stvari mijenjaju, nema više mnogo onih koji sa naklonošču gledaju na vas, vjerujem da je tako i kod vas. Kod nas se sve manje sluša vaša muzika, ljudi sve manje odlaze kod vas, stripovi, novine, tv,..se sve manje čita i gleda, dolaze generacije koje uopšte ne znaju vaš jezik.
Ako ste to htjeli postiči, onda ste svakako uspjeli u tome, da posvađate dva "prijateljska naroda".
Što se tiče granice, onom glupom arbitražom ste dobili skoro sve što ste tražili, a ipak vam nije dovoljno i opet budale Slovenci koji uopšte podržavaju takvu arbitražu, da se pita mene, ja ne bi se odrekao ni milimetar zemlje, ali sve se svodi na morsku granicu i par litara vode (uopšte se ne radi o obali, nego samo o granici na moru, gdje ionako vaši ribari imaju dozvolu loviti sve do Izole, koja je još puno više u unutrašnjosti našeg mora i uopšte nije predmet razgraničenja, no ni to ne poštujete, jer za takvo ribarenje samo trebate zatražiti dozvolu, ali ribari radije love na crno,....znači pogazili ste sva, baš sva pravila, ne poštujete ništa, neki ribar je išao postaviti nekakvo školjčišče unutar našeg mora itd,...mislim stvarno ste majstori provokacija i jednom če se to trebati prestati).
Zar mislite da če sve to proči nekažnjeno?
Jednom če nekome puči živac pa če vam uhapsiti ribara, ili če mu oduzeti ulov, ili če se mu zabraniti prelazak granice, pa neče moči iči u Trst prodavati ribu itd...
ne znam koliko si upoznat ali nama su se Njemci ponudili da dođu čuvati granicu, jer se radi o Šengenu, nekakav Euroforex ili kako se zove to, a naši su to odbili, ali jednom če Eu morati zaštiti granicu Šengena a koliko se sječam vi još niste u Šengenu....Isto tako zbog vas su sada Austrijanci i Italijani uveli nadzor granice, pa ispada da i mi kao više nismo u Šengenu, jer vi niste bili u stanju zatvoriti onaj migranstki put, a mi vas još oduvijek podupiramo. Umjesto da i mi provodidimo šengensku kontrolu, jer tako nalažu PRAVILA EU-ja naši su se dogovorili za nekakav "mekani šengen" pa da nemaju turisti previše problema dok idu kod vas na more, i zbog toga MI moramo plačati cijenu, čak novčanu, jer ne radimo kako treba, a i prijeti nam se izbacivanjem iz Šengena...i zašto? Zbog toga, da nas sad vi možete vrijeđati?
To nam je zahvala?
Stvarno ste se pokazali kao prijateljski narod, nema šta.


Ala ga ti nadrobi 1Euro, Alah te maza!

Pustili vas u Nato, pustili u EU... kao da je to slovensko, Nato i EU, pa eto mi vas pustili. A niste godinama kočili ulazak?

Pustili bi kurac da niste morali, nego vas Amer pritisnuo pa vas Merkel pritisnula...

Inače među narodima ne postoje prijatelji nego samo interesi.






pa svaka zemlja može dati veto na ulazak neke zemlje koja želi uči, zar nije tako?
Koliko se ja sječam, svi su bili za, osim Slovenije i Nizozemske. Ne znam zašto Nizozemska, ai Slovenija je bila zbog neriješene granice, i da onda smo vas pustili, uprkos tome što granica nije bila riješena, a mogli smo vas blokirati sto godina, ne vidim šta tu nije jasno?
Grčka je godinama blokirala Makedoniju zbog imena, tako da oni nisu ni mogli početi sa pogajanjima. Ima tu još takvih primjera. Ne sječam se da bi nama Merkel ili Amerika naređivala da vas moramo pustiti unutra, možda je Americi bilo u interesu da uđete u nato, zbog toga da vam oni mogu prodavati oružje, njima je ionako radi novca u interesu da je što više novih članica a za Nijemce prvi puta čujem, i zašto bi mi trebali slušati Ameriku ili Njemačku.
Koliko se ja sječam, mi smo imali nekakav referendum u vezi tih nekih pitanja i slovenci su sami htjeli da vi uđete unutra, pa su onda odabrali na referendumu opciju koja je bila prijateljska za vas, npr ovog Pahora koji je tada bio premijer i koji je možda vaš največi prijatelj od svih, koji je podpisao sve neke ugovore koji su bili koristni zs vas, koji je i težio ka toj arbitraži itd...i taj čovjek je danas predsednik republike Slovenije, znači on vas voli a slovenci ga ne mrze zbog toga, kužiš?
Što se tiče ulaska u Nato, pa mi želimo izači van haha! Napisao si, da mi kao imamo nato z asvoje, pa tko normalan želi biti u natou?
Pogotovo sada sa tim luđakom trumpom, koji želi puno novca da svi plačaju za naoružanje koje onda amerikanci prodavaju.
Sve više slovenaca želi referendum o izlasku iz natoa, tako da slobodno uživajte u natou. Možda če vam opet prodati neke stare avione haha.
Nato je bezveze, Trump je bezveze. Šta fali staroj kalašnikovki i crvenim Marlboro na kacigi, raskopčana košulja, crvena zvezda na titovki i harmonika?
Sve smo ratove dobili na taj način....ja ne bi mijenjao sistem
Kruger Posted - 30/07/2018 : 22:28:12
Što ja mislim u stvarnom životu i onom virtualnom vjerujem da te niti zanima niti ćemo mi imati prilike o tome. Dakle jedno je stvarni život a drugo za.ebancija na netu. Oli ti to shvaćaš ili ne?
Topic je otvoren ko zna s kakvom namjerom, ne ulazim u to, ali se pretvorio u za.ebantski topic i ondak ti s neba u rebra s teškim temama, a ja mislio da se ti voliš zabavljati.
Nemoj kvariti ljudima veselje i da mladjo zaključa topic.
andjusticeforall Posted - 30/07/2018 : 22:19:51
quote:
Originally posted by Kruger

A gle ovo je djelovalo kao nekakvo podbadanje mene. Da si mi zdravoseljački rekao ajde glupa Slavončino marš u p.m, ne bih rekao ništa, ovo je nekakav topic tog formata. A ovu tvoju nekakvu potrebu za nadmudrivanjem ne razumijem, na ovakvom topicu? Možda nekom drugom zgodom.



Pa jebote, ti tvrdiš da je Balkan tek ispod Hrvatske, a namjerno zaboravljaš ove očite primjere, zašto? El' ne znaš? Il' se praviš blesav?

I još vrdaš s nekom politikom kao, iako su ovo sve pravna pitanja, a sam si, ono, kao u stranci prava, toj nekoj, barem bio.

Slovenija je pošilapu u predmetima Ljubljanske banke, izbrisanih i kao šlag na tortu su uhvaćeni s prstima u pekmezu kako podmićuju suca arbitražnog suda, a ti haluciniraš o Balkanu koji se kao nalazi iza Hrvatske?

De, dobro je, mojne više...
mladjo Posted - 30/07/2018 : 22:15:18
Manite se politike, presuda, granica i svega sličnog inače ključam topic.
Znači o vama ovisi koliko će tema trajati.
Kruger Posted - 30/07/2018 : 22:11:24
A gle ovo je djelovalo kao nekakvo podbadanje mene. Da si mi zdravoseljački rekao ajde glupa Slavončino marš u p.m, ne bih rekao ništa, ovo je nekakav topic tog formata. A ovu tvoju nekakvu potrebu za nadmudrivanjem ne razumijem, na ovakvom topicu? Možda nekom drugom zgodom.
andjusticeforall Posted - 30/07/2018 : 22:07:15
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by andjusticeforall


Ma Balkan, to je mit, evo imamo krasne primjere naših sjeverno-zapadnih susjeda - Ljubljanska banka (munuli lovu, ovi tvoji "pošteni nacionalisti" uvjerili birače da će biti sve ok pa, sad fino otplaćuju dugove bivših drugova, suci Europskog suda za ljudska prava se uče na tim predmetima), izbrisani (1euro, kak je reko, neće ni centa vidjeti, ili je to bilo za ove za banku, enivejz, i zato porezni obveznici plaćaju ), i na kraju - što je najjače - pokušali su podmititi suca arbitražnog suda

Al' nije Slovenija na Balkanu, gornji primjeri stubokom to i dokazuju.

Kao i ECHR (pa i posljedične presude ovoj):

Ališić and Others v. Bosnia and Herzegovina, Croatia,
Serbia, Slovenia and the former Yugoslav Republic of Macedonia

Živili vi nama sto godina, dok je ovaca biće i vune




Huh, najzanimljiviji su mi likovi kao ti koji samo brslaju.

Nek je nama papiga koje ponavljaju gluposti koje su naučile iako ne znaju o čemu se radi.



Hoćeš reći da ovo što sam naveo se nije odvilo ovako kako sam napisao?



Nisam te nić razumel kaj si štel reć.

A ovo tvoje politikanstvo bi još manje mogao razumjeti. Opusti se, ne opterećuj se nebitnim stvarima u životu.



Ah, zaboravio sam da vi "više zagorci" bosla žiteku slavonski, doduše, ovo su više pravna pitanja - o kojima govore i presude, jel, ali to pak razbija iluziju, ništa onda, pardon i samo piči
Kruger Posted - 30/07/2018 : 21:53:33
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by andjusticeforall


Ma Balkan, to je mit, evo imamo krasne primjere naših sjeverno-zapadnih susjeda - Ljubljanska banka (munuli lovu, ovi tvoji "pošteni nacionalisti" uvjerili birače da će biti sve ok pa, sad fino otplaćuju dugove bivših drugova, suci Europskog suda za ljudska prava se uče na tim predmetima), izbrisani (1euro, kak je reko, neće ni centa vidjeti, ili je to bilo za ove za banku, enivejz, i zato porezni obveznici plaćaju ), i na kraju - što je najjače - pokušali su podmititi suca arbitražnog suda

Al' nije Slovenija na Balkanu, gornji primjeri stubokom to i dokazuju.

Kao i ECHR (pa i posljedične presude ovoj):

Ališić and Others v. Bosnia and Herzegovina, Croatia,
Serbia, Slovenia and the former Yugoslav Republic of Macedonia

Živili vi nama sto godina, dok je ovaca biće i vune




Huh, najzanimljiviji su mi likovi kao ti koji samo brslaju.

Nek je nama papiga koje ponavljaju gluposti koje su naučile iako ne znaju o čemu se radi.



Hoćeš reći da ovo što sam naveo se nije odvilo ovako kako sam napisao?



Nisam te nić razumel kaj si štel reć.

A ovo tvoje politikanstvo bi još manje mogao razumjeti. Opusti se, ne opterećuj se nebitnim stvarima u životu.
andjusticeforall Posted - 30/07/2018 : 21:42:11
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by andjusticeforall


Ma Balkan, to je mit, evo imamo krasne primjere naših sjeverno-zapadnih susjeda - Ljubljanska banka (munuli lovu, ovi tvoji "pošteni nacionalisti" uvjerili birače da će biti sve ok pa, sad fino otplaćuju dugove bivših drugova, suci Europskog suda za ljudska prava se uče na tim predmetima), izbrisani (1euro, kak je reko, neće ni centa vidjeti, ili je to bilo za ove za banku, enivejz, i zato porezni obveznici plaćaju ), i na kraju - što je najjače - pokušali su podmititi suca arbitražnog suda

Al' nije Slovenija na Balkanu, gornji primjeri stubokom to i dokazuju.

Kao i ECHR (pa i posljedične presude ovoj):

Ališić and Others v. Bosnia and Herzegovina, Croatia,
Serbia, Slovenia and the former Yugoslav Republic of Macedonia

Živili vi nama sto godina, dok je ovaca biće i vune




Huh, najzanimljiviji su mi likovi kao ti koji samo brslaju.

Nek je nama papiga koje ponavljaju gluposti koje su naučile iako ne znaju o čemu se radi.



Hoćeš reći da ovo što sam naveo se nije odvilo ovako kako sam napisao?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000