forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 balkane balkane moj
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 12:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Recite vi sta ocete.al na balkanu nicu silni gradjevinski poduhvati ko u dobra stara vremena..srce mi je puno
Peljesacki most.avtocesta kroz crnu goru.mreza cesta i autocesta kroz srbiju.kosovo punom parom gradi autoceste.pa i jadna bosna napravi desetak km avtoceste godisnje..jedino slovenija nemoze pa nemoze da napravi 20km drugog tira prema luki kopar

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/07/2018 : 13:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
bosna nije napravila kilometra (novog) autoputa već 4 godine

samo se mrljavi oko zenice i svilaja ( stari plan)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 30/07/2018 : 13:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da druge navedene zemlje nemaju svog Kalmetu.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/07/2018 : 13:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Krasonjo, mi neki nismo na Balkanu. Što to tebe lupa taj balkan, jel to neka nova droga?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 14:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Krasonjo, mi neki nismo na Balkanu. Što to tebe lupa taj balkan, jel to neka nova droga?



Pa u jednu ruku jes nova droga..
Previse si ideolosko opterecen.
Ja termin balkan koristim prosto iz profesionalnog aspekta.naime u nasem soferskom zargonu postoje dvi vrste tura.balkanske i sve ostale...pitaj kojeg oces sofera iz hrvatske sta vozi.makar vozio turu bled-dubrovnik, on ce reci evo gulim balkan...a danas su ti balkanske ture najbolje.najvise para.najbolja hrana.milicija korektna i picke ko salate

Edited by - KRAS on 30/07/2018 14:22:06
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 14:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
A gradnja cestovne mreze sirom balkana kao i navala turista sa dalekog istoka.nagovjestavaju neke bolje dane
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/07/2018 : 14:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Kruger

Krasonjo, mi neki nismo na Balkanu. Što to tebe lupa taj balkan, jel to neka nova droga?



Pa u jednu ruku jes nova droga..
Previse si ideolosko opterecen.
Ja termin balkan koristim prosto iz profesionalnog aspekta.naime u nasem soferskom zargonu postoje dvi vrste tura.balkanske i sve ostale...pitaj kojeg oces sofera iz hrvatske sta vozi.makar vozio turu bled-dubrovnik, on ce reci evo gulim balkan...a danas su ti balkanske ture najbolje.najvise para.najbolja hrana.milicija korektna i picke ko salate



Ma nisam, ja ti imam europski štih i to onaj stari, ja ti nisam balkanac, nisam ni ovaj novi njonjavi eurpoejac. Na žalost kod nas ljudi preuzimaju taj primitivni balkanski štih i taj bjelosvjetski njonjavi stil.

Znam o čemu pričaš, ali to ti je nametanje. Dobro ti si dio tog svijeta, pa ti je to normalno, ali meni koji nisam iz tog šoferskog svijeta mi nije takav pogled baš shvatljiv i normalan.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/07/2018 : 14:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Recite vi sta ocete.al na balkanu nicu silni gradjevinski poduhvati ko u dobra stara vremena..srce mi je puno
Peljesacki most.avtocesta kroz crnu goru.mreza cesta i autocesta kroz srbiju.kosovo punom parom gradi autoceste.pa i jadna bosna napravi desetak km avtoceste godisnje..jedino slovenija nemoze pa nemoze da napravi 20km drugog tira prema luki kopar




Da je Slovenija Balkan i u Sloveniji bi se radilo.
U zadnjih 2-3 godine, Bled, Bohinj, Vogel, Tolmin, Ljubljana.
Gradovi su van čisti, sela uredna, nezaposlenost mala, plaće veće a cijene iste ili manje, imali ste kvartovsku tuču a ne rat.
Kurac ste vi Balkan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 30/07/2018 14:55:33
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 14:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by KRAS

Recite vi sta ocete.al na balkanu nicu silni gradjevinski poduhvati ko u dobra stara vremena..srce mi je puno
Peljesacki most.avtocesta kroz crnu goru.mreza cesta i autocesta kroz srbiju.kosovo punom parom gradi autoceste.pa i jadna bosna napravi desetak km avtoceste godisnje..jedino slovenija nemoze pa nemoze da napravi 20km drugog tira prema luki kopar




Da je Slovenija Balkan i u Sloveniji bi se radilo.
U zadnjih 2-3 godine, Bled, Bohinj, Vogel, Tolmin, Ljubljana.
Gradovi su van čisti, sela uredna, nezaposlenost mala, plaće veće a cijene iste ili manje.
Kurac ste vi Balkan.



pa vidis to je ta razlika
hrvatska ladno pokaze balkanski kurac mocnom strabagu i uzme kineze da izgrade onu skalameriju
a u sloveniji se natezu vec 20 godina za 20 km pruge
balkan ne jebe sistema, uzimaju pare od EU fondova i grade ceste
jel ko isao oskora na relaciji pristina-pec
dakle, malo je reci, da cesta izgleda kao austrijanska bundesstrase
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/07/2018 : 14:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by KRAS

Recite vi sta ocete.al na balkanu nicu silni gradjevinski poduhvati ko u dobra stara vremena..srce mi je puno
Peljesacki most.avtocesta kroz crnu goru.mreza cesta i autocesta kroz srbiju.kosovo punom parom gradi autoceste.pa i jadna bosna napravi desetak km avtoceste godisnje..jedino slovenija nemoze pa nemoze da napravi 20km drugog tira prema luki kopar




Da je Slovenija Balkan i u Sloveniji bi se radilo.
U zadnjih 2-3 godine, Bled, Bohinj, Vogel, Tolmin, Ljubljana.
Gradovi su van čisti, sela uredna, nezaposlenost mala, plaće veće a cijene iste ili manje.
Kurac ste vi Balkan.



pa vidis to je ta razlika
hrvatska ladno pokaze balkanski kurac mocnom strabagu i uzme kineze da izgrade onu skalameriju
a u sloveniji se natezu vec 20 godina za 20 km pruge
balkan ne jebe sistema, uzimaju pare od EU fondova i grade ceste
jel ko isao oskora na relaciji pristina-pec
dakle, malo je reci, da cesta izgleda kao austrijanska bundesstrase


Uzimaju pare od penzija, a kad zafali para prodaju otok.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Ma nisam, ja ti imam europski štih i to onaj stari, ja ti nisam balkanac, nisam ni ovaj novi njonjavi eurpoejac. Na žalost kod nas ljudi preuzimaju taj primitivni balkanski štih i taj bjelosvjetski njonjavi stil.

Znam o čemu pričaš, ali to ti je nametanje. Dobro ti si dio tog svijeta, pa ti je to normalno, ali meni koji nisam iz tog šoferskog svijeta mi nije takav pogled baš shvatljiv i normalan.



evropljanine
evo da vidis malo sveta i iz drugih ociju
ako smo mi balkanci primitivni
kako to onda da ti na zapadu u italiji ili francuskoj ukradu autobus ili ti obiju.pokradu te sred bijela dana, i ne samo pokradu vec opljackaju

a recimo u bukuresti ili beogradu nije jos ni jedan bus ukraden nit je sofer maltretiran od bilo koga

ajd mi samo to objani, u cemu je stvar, posto ja ne razumijem
dakle, u po pariza u po bijela dana ukradu ti autobus, prebiju sofera..
a na balkanu jos nije zabiljezen takav slucaj

ko je sad tu primitivan
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
balkan je trenutno najsigurnija regija evrope po pitanju terorizma
tako glasi sluzbeno izvjesce kineskih agencija
ako se netko pita otkud toliko kineskih i ostalih azijatskih turista
i otkud tolika kineska ulaganja na balkanu
mi smo trenutno svjetski HIT
ljudi, mozda vi to nevidite
al na balkanu se trenutno desava siloviti progres
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote


trenutno najveci gradjevinski poduhvat u evropi
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11680 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

balkan je trenutno najsigurnija regija evrope po pitanju terorizma
tako glasi sluzbeno izvjesce kineskih agencija
ako se netko pita otkud toliko kineskih i ostalih azijatskih turista
i otkud tolika kineska ulaganja na balkanu
mi smo trenutno svjetski HIT
ljudi, mozda vi to nevidite
al na balkanu se trenutno desava siloviti progres


Najsigurnija regija su Višegradske države pa onda Balkan i to su činjenice.
Po Zapadu sve zgrade čuvaju policija i vojska, na trgovima betonske i čelične prepreke da ne bi uletio kakav teretnjak, totalno nesigurni gradovi. Pogledaj Pariz, Brisel, Berlin...
Sad vidim da sam na vrijeme napustio te zaostale krajeve.
Balkan je budućnost.

Have mercy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/07/2018 : 15:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Kruger

Ma nisam, ja ti imam europski štih i to onaj stari, ja ti nisam balkanac, nisam ni ovaj novi njonjavi eurpoejac. Na žalost kod nas ljudi preuzimaju taj primitivni balkanski štih i taj bjelosvjetski njonjavi stil.

Znam o čemu pričaš, ali to ti je nametanje. Dobro ti si dio tog svijeta, pa ti je to normalno, ali meni koji nisam iz tog šoferskog svijeta mi nije takav pogled baš shvatljiv i normalan.



evropljanine
evo da vidis malo sveta i iz drugih ociju
ako smo mi balkanci primitivni
kako to onda da ti na zapadu u italiji ili francuskoj ukradu autobus ili ti obiju.pokradu te sred bijela dana, i ne samo pokradu vec opljackaju

a recimo u bukuresti ili beogradu nije jos ni jedan bus ukraden nit je sofer maltretiran od bilo koga

ajd mi samo to objani, u cemu je stvar, posto ja ne razumijem
dakle, u po pariza u po bijela dana ukradu ti autobus, prebiju sofera..
a na balkanu jos nije zabiljezen takav slucaj

ko je sad tu primitivan



Ne znam za Rumunjsku, ali što se tiče Bugarske tamo platiš reket, ako nisi platio ode kamion ili autobus.
A što se tiče Beograda, pa ni on nije balkan, možda su i njih zatrpali balkanski primitivci, kao što se nama događa, ali još imaju onaj svoj stari štih.
A Europljani su postali papci, dozvolili su da im primitivci budu baje, i to u njihovom dvorištu.

Ajd ti reci Dubrovčaninu da je balkanac.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/07/2018 : 15:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by KRAS

balkan je trenutno najsigurnija regija evrope po pitanju terorizma
tako glasi sluzbeno izvjesce kineskih agencija
ako se netko pita otkud toliko kineskih i ostalih azijatskih turista
i otkud tolika kineska ulaganja na balkanu
mi smo trenutno svjetski HIT
ljudi, mozda vi to nevidite
al na balkanu se trenutno desava siloviti progres


Najsigurnija regija su Višegradske države pa onda Balkan i to su činjenice.
Po Zapadu sve zgrade čuvaju policija i vojska, na trgovima betonske i čelične prepreke da ne bi uletio kakav teretnjak, totalno nesigurni gradovi. Pogledaj Pariz, Brisel, Berlin...
Sad vidim da sam na vrijeme napustio te zaostale krajeve.
Balkan je budućnost.



Hrvatska je dio Višegradske skupine, nije balkan.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12209 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2018 : 15:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

balkan je trenutno najsigurnija regija evrope po pitanju terorizma
tako glasi sluzbeno izvjesce kineskih agencija
ako se netko pita otkud toliko kineskih i ostalih azijatskih turista
i otkud tolika kineska ulaganja na balkanu
mi smo trenutno svjetski HIT
ljudi, mozda vi to nevidite
al na balkanu se trenutno desava siloviti progres



nemam ništa protiv da netko ulaže (čitaj, donosi novac i progres u našu zemlju ili na "Balkan" ako več hočeš) sve dok taj netko ( u tom primjeru Kinezi, ostanu kod kuče), ali ne vidim motiv, zašto bi oni toliko ulagali kod nas, u Hrvatskoj bilo gdje,...? Pošto njih ima 1,3 MILIJARDE, nadam se, da neče neki milijon ili dva onda doči u Sloveniju ili Hrvatsku, to je ond apolovina populacije ako dože milijun Kineza u Sloveniju, a šta j ez anjih milijun od 1,3 milijarde, nitko neče ni primjetiti da ih nema....zato im se ne veselim i kažem kako treba več prvih 10 Kineza motikom kao bramora, prije nego se ovdje raspasu....ne volim strance, ni turiste ni ništa. Čak ne volim strance ni turiste u Hrvatskoj iako to nije moja zemlja, smetaju mi dok sam JA tamo na plaži npr....ne volim da se oko mene priča kineski, italijanski, švabski, engleski,...a hrvatski nekako tolerišem kada sam več u hrvatskoj haha.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger


Ne znam za Rumunjsku, ali što se tiče Bugarske tamo platiš reket, ako nisi platio ode kamion ili autobus.
A što se tiče Beograda, pa ni on nije balkan, možda su i njih zatrpali balkanski primitivci, kao što se nama događa, ali još imaju onaj svoj stari štih.
A Europljani su postali papci, dozvolili su da im primitivci budu baje, i to u njihovom dvorištu.

Ajd ti reci Dubrovčaninu da je balkanac.



ja posmatram svet samo iz svoje primitivne soferske vizure
pa bi volio da mi objasnis
obzirom da si rekao da smo balkanci primitivni
a evropljani kofol uljudbeni
ja sam bio u bugarskoj br jedno 30 puta i nikad nisam nikakv reket platio, jeste, da je bugarska od svih balkanskih prcija, najveca lopovska prcija, al eto ja jos nisam imao problema
jedino ako pod reket ne podrazumevas 5-10e koje platis za parking i siguran si

no, ja ti mogu ovde sad, nabrojat 5 hrvatskih busprevoznika, kojima je ukraden bus na zapadu
na balkanu jos nikome nisu ukrali bus, ko nije sam prodao pa prijavio da je ukraden

kako to objasnjavas
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro


nemam ništa protiv da netko ulaže (čitaj, donosi novac i progres u našu zemlju ili na "Balkan" ako več hočeš) sve dok taj netko ( u tom primjeru Kinezi, ostanu kod kuče), ali ne vidim motiv, zašto bi oni toliko ulagali kod nas, u Hrvatskoj bilo gdje,...? Pošto njih ima 1,3 MILIJARDE, nadam se, da neče neki milijon ili dva onda doči u Sloveniju ili Hrvatsku, to je ond apolovina populacije ako dože milijun Kineza u Sloveniju, a šta j ez anjih milijun od 1,3 milijarde, nitko neče ni primjetiti da ih nema....zato im se ne veselim i kažem kako treba več prvih 10 Kineza motikom kao bramora, prije nego se ovdje raspasu....ne volim strance, ni turiste ni ništa. Čak ne volim strance ni turiste u Hrvatskoj iako to nije moja zemlja, smetaju mi dok sam JA tamo na plaži npr....ne volim da se oko mene priča kineski, italijanski, švabski, engleski,...a hrvatski nekako tolerišem kada sam več u hrvatskoj haha.



neboj se, kinezi su nevjerovatno mudar i pametan narod
nisu oni ko ovi pustinjari
evo, ovaj peljascki most, radnike iz kine doteglit ce na kruzerima gdje ce i zivit kad nebudu radili
i kad zavrse posao, put nove baustele
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by KRAS

balkan je trenutno najsigurnija regija evrope po pitanju terorizma
tako glasi sluzbeno izvjesce kineskih agencija
ako se netko pita otkud toliko kineskih i ostalih azijatskih turista
i otkud tolika kineska ulaganja na balkanu
mi smo trenutno svjetski HIT
ljudi, mozda vi to nevidite
al na balkanu se trenutno desava siloviti progres


Najsigurnija regija su Višegradske države pa onda Balkan i to su činjenice.
Po Zapadu sve zgrade čuvaju policija i vojska, na trgovima betonske i čelične prepreke da ne bi uletio kakav teretnjak, totalno nesigurni gradovi. Pogledaj Pariz, Brisel, Berlin...
Sad vidim da sam na vrijeme napustio te zaostale krajeve.
Balkan je budućnost.



Hrvatska je dio Višegradske skupine, nije balkan.



pa neznam.opet cu iz scoje fotelje da kazem
jeste, al poljak il madzar kad opale kaznu soferu, trese se i nebo i zemlja
dok, na balkanu jos uvijek prolazis sa 20e
sto se sigurnosti tice
nikad nisam imao probleme ni u varsavi ni u tirani ni u bukuresti
u pariz ili rim vise bez bojeve municije neidem
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger


Hrvatska je dio Višegradske skupine, nije balkan.



mozes se ti tjesti koliko zelis
al ovi visegrajci gledaju te kao balkanca
zapadni barabri isto tako
kinezi takodjer

dakle ako nesot guguce ko patka
hoda kao pakta
lici na patku
onda je sigurno patka
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11680 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by KRAS

balkan je trenutno najsigurnija regija evrope po pitanju terorizma
tako glasi sluzbeno izvjesce kineskih agencija
ako se netko pita otkud toliko kineskih i ostalih azijatskih turista
i otkud tolika kineska ulaganja na balkanu
mi smo trenutno svjetski HIT
ljudi, mozda vi to nevidite
al na balkanu se trenutno desava siloviti progres


Najsigurnija regija su Višegradske države pa onda Balkan i to su činjenice.
Po Zapadu sve zgrade čuvaju policija i vojska, na trgovima betonske i čelične prepreke da ne bi uletio kakav teretnjak, totalno nesigurni gradovi. Pogledaj Pariz, Brisel, Berlin...
Sad vidim da sam na vrijeme napustio te zaostale krajeve.
Balkan je budućnost.



Hrvatska je dio Višegradske skupine, nije balkan.


Nemoj zajebavat, od kada? Ne vidim da ju neko tu svrstava.
Hrvatska se još drži po strani, ne zna bi li kakila ili piškila. Najviše bi bila Nesvrstana a to je dugoročno najgori izbor.

Have mercy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/07/2018 : 15:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Kruger


Ne znam za Rumunjsku, ali što se tiče Bugarske tamo platiš reket, ako nisi platio ode kamion ili autobus.
A što se tiče Beograda, pa ni on nije balkan, možda su i njih zatrpali balkanski primitivci, kao što se nama događa, ali još imaju onaj svoj stari štih.
A Europljani su postali papci, dozvolili su da im primitivci budu baje, i to u njihovom dvorištu.

Ajd ti reci Dubrovčaninu da je balkanac.



ja posmatram svet samo iz svoje primitivne soferske vizure
pa bi volio da mi objasnis
obzirom da si rekao da smo balkanci primitivni
a evropljani kofol uljudbeni
ja sam bio u bugarskoj br jedno 30 puta i nikad nisam nikakv reket platio, jeste, da je bugarska od svih balkanskih prcija, najveca lopovska prcija, al eto ja jos nisam imao problema
jedino ako pod reket ne podrazumevas 5-10e koje platis za parking i siguran si

no, ja ti mogu ovde sad, nabrojat 5 hrvatskih busprevoznika, kojima je ukraden bus na zapadu
na balkanu jos nikome nisu ukrali bus, ko nije sam prodao pa prijavio da je ukraden

kako to objasnjavas



Što se tiče Bugarske, imam dvojicu frenda vozača kamiona, ako oni lažu, lažem i ja. Prije 20 godina morao si kupiti nekakve đinđule na granici ili ćeš imati problema, valjda se moderniziralo pa je to sad plaćanje parkinga, oni su zadovoljni sitnicama. Eto sam pričaš kako su lopovi.
Rekao sam ti što se tiče te moderne multi kulti primitivne Europe sami su si krivi.

Pa pojam balkan je pojam nečeg primitivnog, ja mislim da BiH, Srbija, CG, Makedonija, Albanija i Grčka ne spadaju u Balkan ( mada bi se o Grčkoj dalo raspraviti ) a Bugarska već to je. Hrvatska i Slovenija nikad s time nisu imali veze jer su bile pod AU i imaju svoj štih. To nametanje je neka druga priča.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11680 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Kruger


Hrvatska je dio Višegradske skupine, nije balkan.



mozes se ti tjesti koliko zelis
al ovi visegrajci gledaju te kao balkanca
zapadni barabri isto tako
kinezi takodjer

dakle ako nesot guguce ko patka
hoda kao pakta
lici na patku
onda je sigurno patka


E, patka ili patak. Pivac nije sigurno

Have mercy
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/07/2018 : 15:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by KRAS

balkan je trenutno najsigurnija regija evrope po pitanju terorizma
tako glasi sluzbeno izvjesce kineskih agencija
ako se netko pita otkud toliko kineskih i ostalih azijatskih turista
i otkud tolika kineska ulaganja na balkanu
mi smo trenutno svjetski HIT
ljudi, mozda vi to nevidite
al na balkanu se trenutno desava siloviti progres


Najsigurnija regija su Višegradske države pa onda Balkan i to su činjenice.
Po Zapadu sve zgrade čuvaju policija i vojska, na trgovima betonske i čelične prepreke da ne bi uletio kakav teretnjak, totalno nesigurni gradovi. Pogledaj Pariz, Brisel, Berlin...
Sad vidim da sam na vrijeme napustio te zaostale krajeve.
Balkan je budućnost.



Hrvatska je dio Višegradske skupine, nije balkan.


Nemoj zajebavat, od kada? Ne vidim da ju neko tu svrstava.
Hrvatska se još drži po strani, ne zna bi li kakila ili piškila. Najviše bi bila Nesvrstana a to je dugoročno najgori izbor.




maaaa dajte ljudi, ova kurcina sto je hrvatska uvalila strabagu, koji se svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima sluzio samo da dobije poso i time su zaustavili progres na deset godina, dovoljno govori o tome kojoj grupi hrvatska pripada...mozes me jebavat koliko hoces ali neces dokle oces
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/07/2018 : 15:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Nemoj zajebavat, od kada? Ne vidim da ju neko tu svrstava.
Hrvatska se još drži po strani, ne zna bi li kakila ili piškila. Najviše bi bila Nesvrstana a to je dugoročno najgori izbor.




Pa je, iako je nekako kako ti kažeš ni tamo ni vamo, ne bi o našim papcima.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000