forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Povezanost tex zs i tex knjiga veseli četvrtak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
besker8 Posted - 02/09/2018 : 16:10:53
Pozdrav, zanima me koji je najlakši nacin skupiti epizode od texa iz zs, neko mi govori da u 7knjiga od texa vč iman sve epizode od texa iz zs, pa me zanima dali je to istina? Ako nije, kako mogu skupit te epizode osim kupovine zs kojih ima 300komada ako se ne varam i osim kupovine libeliusa :)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 11/09/2018 : 14:36:55
Pa meni jest zbilja. "Natalozilo" se toga godinama, masu... svaki sam svoj strip procitao, veliku vecinu vise puta, visekratno. Cuvam ih , ali i koristim/konzultiram svako malo...kolekcija nije sterilna, u upotrebi je i "zivi". Problem je jedino sindrom "Marti Misterije", nedostatak prostora. A i supruga, iako oguglala na sve to godinama, ipak ponekad procijedi kroz zube; pa dokle vise? Pa ne znam, pretpostavljam do svog sprovoda...
besker8 Posted - 09/09/2018 : 22:46:33
quote:
Originally posted by ivanl

Pa trebalo bi biti umjeren u svemu, ali nije to lako...
No ono sto sigurno znam, nema mi veceg gusta nego 'kesnit' lovu na stripove.
Uglavnom, ne zivim da radim, vec radim da zivim.

HHHH, ovo si dobro rekao.... Istina nema bolje stvari nego kad ponosno gledaš na kolekciju :)
ivanl Posted - 06/09/2018 : 14:24:57
Pa trebalo bi biti umjeren u svemu, ali nije to lako...
No ono sto sigurno znam, nema mi veceg gusta nego 'kesnit' lovu na stripove.
Uglavnom, ne zivim da radim, vec radim da zivim.
DODSFERD Posted - 06/09/2018 : 11:29:51
Ti novci bi svejedno otišli na nešto drugo i opet ih ne bi imao.
Osjećaj bi svakako trebao biti bolji nego kada se čovjek nakon 20-30 godina pušenja zapita koliko je potrošio na cigarete, a još si je usput narušio zdravlje (evo upravo jučer kod mene pokopan susjed dugogodišnji pušač koji je umro od raka).
ReemCP Posted - 06/09/2018 : 09:44:56
Nemoj nikad gledat na to koliko si potrosio gledajuci na kolekciju ;) uzivaj u tom osjecaju kako si napisao, jer jednom se zivi i zivot je prekratak, a ako to volis imati i uzivas u tome, zasto si ne bi ostvario tu zelju i taj osjecaj bolje to nego da si te novce sto si ulozio popio negdje ili ostavio u kladionici.
besker8 Posted - 06/09/2018 : 07:37:58
quote:
Originally posted by ivanl

Ako mu odgovara 'digitala', samo naprijed. Ja ne bih nikad...

Ne sviđa mi se digitalna, nije to to, ko može platiti oni osjećaj kad si pogledaš kolekciju, pa budeš sretan kako lipo sve imaš po brojevima :) i onda nakon par dana šalješ sebe u k**** kad zbroji koliko si love spiska u to hahhaha, ili da budemo oprezniji, Uložio hahahha
ivanl Posted - 04/09/2018 : 16:33:55
Ako mu odgovara 'digitala', samo naprijed. Ja ne bih nikad...
jaki Posted - 04/09/2018 : 15:46:55
quote:
Originally posted by ivanl

Brze ili spore, triba skinit 'samo' 350 epizoda izdanih u Jugi...


To na torrentu skines za uru vrimena.
A ako jos nadjes u nekoga sta ima vec skinuto prebacis na svoj disk za 10 minuti.
ivanl Posted - 04/09/2018 : 15:30:23
Brze ili spore, triba skinit 'samo' 350 epizoda izdanih u Jugi...
jaki Posted - 04/09/2018 : 13:59:24
Pa nisu internet veze vise tako spore:)
ivanl Posted - 04/09/2018 : 13:44:27
quote:
Originally posted by jaki

Pa neka opet ode tamo i skida ZS Texa:)


Justo ce mu tribat godina, koliko i ovim nakladnicima danas da objave sve epizode...
jaki Posted - 04/09/2018 : 13:28:51
Pa neka opet ode tamo i skida ZS Texa:)
ReemCP Posted - 04/09/2018 : 13:17:56
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by zlatko900

Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna.


Nije za 0 kuna jedino ako nema internet i kompjuter.A kako covjek pise na forumu,logicno je da ima.


Mozda pise preko moba iz nekog kafica gdje je free wifi :)
jaki Posted - 04/09/2018 : 08:00:28
quote:
Originally posted by zlatko900

Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna.


Nije za 0 kuna jedino ako nema internet i kompjuter.A kako covjek pise na forumu,logicno je da ima.
ivanl Posted - 04/09/2018 : 05:20:09
Zafrkajem se...
A opet u svijetu buducnosti, moguce bez papira i knjiga. Jedna prava kolekcija stripova ne moze ne vrijediti. Moze samo biti prevrijedna. Kao artefakt proslih vremena. Pogledajte svijet Nathana Nevera... tako da, uvjerenja sam da nije uzudno stripove sakupljati. Jedino ako ne "partis", pa ti potomci stave kolekciju "na bubanj", rastoce je, iscjepkaju, rasprodaju...to je onda zajeb, ostaje ti samo da se vracas s onostranog i mucis ih, poslije ponoci...
zlatko900 Posted - 04/09/2018 : 00:34:51
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by zlatko900

Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna,ali daleko,daleko jeftinija od originala. Vidi se da je kopija,ali vidi se i razlika u cijeni. Lijepo držiš i čitaš kopiju koja je istovjetna originalu,pa pomisliš-zašto da dajem tolike novce za originale,kad za 20-ak godina taj isti ZS i LMS nećeš imati kome prodati. Ili ćeš ih prodati pod stari papir. Ono malo mlađih ćitatelja koji se pojave-njih to neće zanimati,a oni stariji koje bi to zanimalo-njih tada neće više biti na ovom svijetu...


Pitanje je sto ce uopce biti. Sto ce postojati i tko. Hoce li svijeta biti.

Razlog više da se nabave što jeftiniji primjerci,radi neke nostalgije...
ivanl Posted - 04/09/2018 : 00:09:55
quote:
Originally posted by zlatko900

Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna,ali daleko,daleko jeftinija od originala. Vidi se da je kopija,ali vidi se i razlika u cijeni. Lijepo držiš i čitaš kopiju koja je istovjetna originalu,pa pomisliš-zašto da dajem tolike novce za originale,kad za 20-ak godina taj isti ZS i LMS nećeš imati kome prodati. Ili ćeš ih prodati pod stari papir. Ono malo mlađih ćitatelja koji se pojave-njih to neće zanimati,a oni stariji koje bi to zanimalo-njih tada neće više biti na ovom svijetu...


Pitanje je sto ce uopce biti. Sto ce postojati i tko. Hoce li svijeta biti.
zlatko900 Posted - 03/09/2018 : 23:32:23
Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna,ali daleko,daleko jeftinija od originala. Vidi se da je kopija,ali vidi se i razlika u cijeni. Lijepo držiš i čitaš kopiju koja je istovjetna originalu,pa pomisliš-zašto da dajem tolike novce za originale,kad za 20-ak godina taj isti ZS i LMS nećeš imati kome prodati. Ili ćeš ih prodati pod stari papir. Ono malo mlađih ćitatelja koji se pojave-njih to neće zanimati,a oni stariji koje bi to zanimalo-njih tada neće više biti na ovom svijetu...
besker8 Posted - 03/09/2018 : 17:17:32
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by jaki

Lipo skupljas debele knjige VC Texa i za jedno 50 godina skupices sve Texove izasle u ZS.
A druga opcija ti je skupljti Tex Klasik u boji od SA i za jedno 40 godina imas sve Texove izasle u ZS.
Treca opcija je da nabavis ZS Texove za brdo novaca i popizdis kad svatis da su izbacivane stranice i objavljivani zbrda_zdola i sa ocajnim otiskom i kompririranim prijevodima.
Cetvrta opcija je da te iste Texove iz ZS nabavis skenirane za O novaca.



ti baš znaš čovjeku uliti optimizma...
zaboravio si opciju...kupiš talijansko izdanje tutto Texa za 10 000 eura i upišeš školu italijanskog jezika..


hahahaha, da, nije baš sve optimisticno hahaha, znaci najlakši nacin mi je da dobije na lotu :)
teller Posted - 03/09/2018 : 14:48:34
quote:
Originally posted by jaki

Tutto Tex ili Nuovu ristampu bi vjerovatno nabavija za 500-1000 eura:)


da..u pravu si..tutto je reprint, mislio sam na prvo izdanje texa..
ja sam se več pomirio sa time da ču od Texa imati šarenilo...jbg.
kad Tex nije Zagor a i taj je kod nas kopusan.
Poli Posted - 03/09/2018 : 14:48:19
quote:
Originally posted by DODSFERD

Četvrta opcija je čista piraterija.


Ali cisto sumnjam da ce Dnevnik nekoga da procesuira.


DODSFERD Posted - 03/09/2018 : 14:00:01
Četvrta opcija je čista piraterija.
jaki Posted - 03/09/2018 : 10:41:47
Tutto Tex ili Nuovu ristampu bi vjerovatno nabavija za 500-1000 eura:)
teller Posted - 03/09/2018 : 09:54:08
quote:
Originally posted by jaki

Lipo skupljas debele knjige VC Texa i za jedno 50 godina skupices sve Texove izasle u ZS.
A druga opcija ti je skupljti Tex Klasik u boji od SA i za jedno 40 godina imas sve Texove izasle u ZS.
Treca opcija je da nabavis ZS Texove za brdo novaca i popizdis kad svatis da su izbacivane stranice i objavljivani zbrda_zdola i sa ocajnim otiskom i kompririranim prijevodima.
Cetvrta opcija je da te iste Texove iz ZS nabavis skenirane za O novaca.



ti baš znaš čovjeku uliti optimizma...
zaboravio si opciju...kupiš talijansko izdanje tutto Texa za 10 000 eura i upišeš školu italijanskog jezika..
besker8 Posted - 03/09/2018 : 09:47:45
Hahahahah ukratko receno nema mi pomocni hahahah, ovih par likova je dosta pomoglo

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000