forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Povezanost tex zs i tex knjiga veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

besker8
Starting Member

14 Posts

Member since 11/08/2018

Posted - 02/09/2018 : 16:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send besker8 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, zanima me koji je najlakši nacin skupiti epizode od texa iz zs, neko mi govori da u 7knjiga od texa vč iman sve epizode od texa iz zs, pa me zanima dali je to istina? Ako nije, kako mogu skupit te epizode osim kupovine zs kojih ima 300komada ako se ne varam i osim kupovine libeliusa :)

Edited by - solar on 02/09/2018 16:31:24

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/09/2018 : 16:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nemaš sve epizode u tih sedam knjiga, ni blizu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/09/2018 : 17:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ni slucajno, ni blizu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/09/2018 : 17:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Imaš usporedni popis pa vidi...
http://www.stripovi.com/asp/tex_popis_td.htm
Go to Top of Page

besker8
Starting Member

14 Posts

Member since 11/08/2018

Posted - 02/09/2018 : 19:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send besker8 a Private Message  Reply with Quote
Hvala
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/09/2018 : 19:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Imaš usporedni popis pa vidi...
http://www.stripovi.com/asp/tex_popis_td.htm


Nije odavno ažuriran.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29193 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/09/2018 : 20:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Prvih 7 debeljuca obuhvaća kronološki prvih tridesetak Texeva, a sadrži ZS i LMS brojeve, otprilike tridesetak, ostaje još onda tristotinjak ZS i LMS za komplet što je izašlo u Jugoslaviji, ono što nije izašlo u doba Jugoslavije izdao je Libellus.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 02/09/2018 : 23:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by sumohrvat

Imaš usporedni popis pa vidi...
http://www.stripovi.com/asp/tex_popis_td.htm


Nije odavno ažuriran.

...ali i ovakav poprilično pomogne...
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 03/09/2018 : 08:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=3&TOPIC_ID=40049#2176049

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/09/2018 : 09:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Lipo skupljas debele knjige VC Texa i za jedno 50 godina skupices sve Texove izasle u ZS.
A druga opcija ti je skupljti Tex Klasik u boji od SA i za jedno 40 godina imas sve Texove izasle u ZS.
Treca opcija je da nabavis ZS Texove za brdo novaca i popizdis kad svatis da su izbacivane stranice i objavljivani zbrda_zdola i sa ocajnim otiskom i kompririranim prijevodima.
Cetvrta opcija je da te iste Texove iz ZS nabavis skenirane za O novaca.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

besker8
Starting Member

14 Posts

Member since 11/08/2018

Posted - 03/09/2018 : 09:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send besker8 a Private Message  Reply with Quote
Hahahahah ukratko receno nema mi pomocni hahahah, ovih par likova je dosta pomoglo
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/09/2018 : 09:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Lipo skupljas debele knjige VC Texa i za jedno 50 godina skupices sve Texove izasle u ZS.
A druga opcija ti je skupljti Tex Klasik u boji od SA i za jedno 40 godina imas sve Texove izasle u ZS.
Treca opcija je da nabavis ZS Texove za brdo novaca i popizdis kad svatis da su izbacivane stranice i objavljivani zbrda_zdola i sa ocajnim otiskom i kompririranim prijevodima.
Cetvrta opcija je da te iste Texove iz ZS nabavis skenirane za O novaca.



ti baš znaš čovjeku uliti optimizma...
zaboravio si opciju...kupiš talijansko izdanje tutto Texa za 10 000 eura i upišeš školu italijanskog jezika..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/09/2018 : 10:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tutto Tex ili Nuovu ristampu bi vjerovatno nabavija za 500-1000 eura:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/09/2018 : 14:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Četvrta opcija je čista piraterija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/09/2018 : 14:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Četvrta opcija je čista piraterija.


Ali cisto sumnjam da ce Dnevnik nekoga da procesuira.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/09/2018 : 14:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Tutto Tex ili Nuovu ristampu bi vjerovatno nabavija za 500-1000 eura:)


da..u pravu si..tutto je reprint, mislio sam na prvo izdanje texa..
ja sam se več pomirio sa time da ču od Texa imati šarenilo...jbg.
kad Tex nije Zagor a i taj je kod nas kopusan.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

besker8
Starting Member

14 Posts

Member since 11/08/2018

Posted - 03/09/2018 : 17:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send besker8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by jaki

Lipo skupljas debele knjige VC Texa i za jedno 50 godina skupices sve Texove izasle u ZS.
A druga opcija ti je skupljti Tex Klasik u boji od SA i za jedno 40 godina imas sve Texove izasle u ZS.
Treca opcija je da nabavis ZS Texove za brdo novaca i popizdis kad svatis da su izbacivane stranice i objavljivani zbrda_zdola i sa ocajnim otiskom i kompririranim prijevodima.
Cetvrta opcija je da te iste Texove iz ZS nabavis skenirane za O novaca.



ti baš znaš čovjeku uliti optimizma...
zaboravio si opciju...kupiš talijansko izdanje tutto Texa za 10 000 eura i upišeš školu italijanskog jezika..


hahahaha, da, nije baš sve optimisticno hahaha, znaci najlakši nacin mi je da dobije na lotu :)
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 03/09/2018 : 23:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna,ali daleko,daleko jeftinija od originala. Vidi se da je kopija,ali vidi se i razlika u cijeni. Lijepo držiš i čitaš kopiju koja je istovjetna originalu,pa pomisliš-zašto da dajem tolike novce za originale,kad za 20-ak godina taj isti ZS i LMS nećeš imati kome prodati. Ili ćeš ih prodati pod stari papir. Ono malo mlađih ćitatelja koji se pojave-njih to neće zanimati,a oni stariji koje bi to zanimalo-njih tada neće više biti na ovom svijetu...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2018 : 00:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna,ali daleko,daleko jeftinija od originala. Vidi se da je kopija,ali vidi se i razlika u cijeni. Lijepo držiš i čitaš kopiju koja je istovjetna originalu,pa pomisliš-zašto da dajem tolike novce za originale,kad za 20-ak godina taj isti ZS i LMS nećeš imati kome prodati. Ili ćeš ih prodati pod stari papir. Ono malo mlađih ćitatelja koji se pojave-njih to neće zanimati,a oni stariji koje bi to zanimalo-njih tada neće više biti na ovom svijetu...


Pitanje je sto ce uopce biti. Sto ce postojati i tko. Hoce li svijeta biti.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 04/09/2018 : 00:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by zlatko900

Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna,ali daleko,daleko jeftinija od originala. Vidi se da je kopija,ali vidi se i razlika u cijeni. Lijepo držiš i čitaš kopiju koja je istovjetna originalu,pa pomisliš-zašto da dajem tolike novce za originale,kad za 20-ak godina taj isti ZS i LMS nećeš imati kome prodati. Ili ćeš ih prodati pod stari papir. Ono malo mlađih ćitatelja koji se pojave-njih to neće zanimati,a oni stariji koje bi to zanimalo-njih tada neće više biti na ovom svijetu...


Pitanje je sto ce uopce biti. Sto ce postojati i tko. Hoce li svijeta biti.

Razlog više da se nabave što jeftiniji primjerci,radi neke nostalgije...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2018 : 05:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zafrkajem se...
A opet u svijetu buducnosti, moguce bez papira i knjiga. Jedna prava kolekcija stripova ne moze ne vrijediti. Moze samo biti prevrijedna. Kao artefakt proslih vremena. Pogledajte svijet Nathana Nevera... tako da, uvjerenja sam da nije uzudno stripove sakupljati. Jedino ako ne "partis", pa ti potomci stave kolekciju "na bubanj", rastoce je, iscjepkaju, rasprodaju...to je onda zajeb, ostaje ti samo da se vracas s onostranog i mucis ih, poslije ponoci...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/09/2018 : 08:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna.


Nije za 0 kuna jedino ako nema internet i kompjuter.A kako covjek pise na forumu,logicno je da ima.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2018 : 13:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by zlatko900

Nije baš sve tako crno. Recimo-četvrta opcija-nije baš za 0 kuna.


Nije za 0 kuna jedino ako nema internet i kompjuter.A kako covjek pise na forumu,logicno je da ima.


Mozda pise preko moba iz nekog kafica gdje je free wifi :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/09/2018 : 13:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa neka opet ode tamo i skida ZS Texa:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2018 : 13:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pa neka opet ode tamo i skida ZS Texa:)


Justo ce mu tribat godina, koliko i ovim nakladnicima danas da objave sve epizode...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/09/2018 : 13:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa nisu internet veze vise tako spore:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000