forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Živi mrtvaci - FIBRA ( pitanje )

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
CAGLIOSTRO13 Posted - 27/10/2018 : 02:05:03
Dakle o ovome stripu sam cuo samo najbolje od najboljeg, tako kad sam neki dan skuzio da je Fibra izdala omnibuse, mome zadovoljstvu nije bilo kraja :)

No, muci me jedna stvar, knjige su jako velike ( 1000+ stranica ) - zanima me kako to izgleda nakon citanja, tj dal se da normalno citati ili se odmah hrbat nakrivi ?

U svakom slucaju mislim uzeti, ali eto cisto me zanima jel to nakon citanja moguce da ostane u stanju ocuvanosti za peticu ili ne, osobito posto mislim i uzet Spageti bracu u istom obliku

hvala
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 29/10/2018 : 15:35:41
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Serija je da se pristojno izrazim go ku*ac za strip, strip je nemjerljivo bolji od serije, a i telltaleove igre su isto jako dobre.
Serija je počela dobro i pretvorila se u negledljivu dosadu.


Serija je nula za strip. Ali istina je da je pocela odlicno, cijelu sam prvu sezonu odgledao u hipu jednog dana kad su djeca I zena bili van kuce. Poslije se pretvorilo u recikliranu bezvezariju, kao I svako Holivudsko govno, jer ih zanima samo profit...
ivanl Posted - 29/10/2018 : 15:30:20
i
quote:
Originally posted by velka031

Znači dajete preporuku za ovo?
Nisam čitao niti gledao seriju.
Žena redovito prati seriju i kaže da je odlična.


Ma ludilo, odlicno...bez pretjerivanja...Preporuka ko kuca!
Curunir Posted - 29/10/2018 : 14:04:06
Ja sam prestao nakon druge.
Počelo je uistinu dobro, veoma intenzivno i napeto, nimalo ne zaostajući za stripom, ali već mi se od druge smučilo u što su je pretvorili.
wolf Posted - 29/10/2018 : 10:10:55
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Serija je da se pristojno izrazim go ku*ac za strip, strip je nemjerljivo bolji od serije, a i telltaleove igre su isto jako dobre.
Serija je počela dobro i pretvorila se u negledljivu dosadu.



E, to. Ja sam prestao gledati još kad su naletjeli na onu zajednicu kanibala. je li to 5. sezona?

Previše laprdaju i filozofiraju s obzirom na okolnosti.
Kerempir Posted - 28/10/2018 : 13:56:37
quote:
Originally posted by Obi-wan

A šta ćeš kada žene ne vole sapunice...



Pa sad, žena mi obožava cijeli ciklus aldebarana, a to je isto praktički sapunica.
wesskowaz Posted - 28/10/2018 : 13:46:23
Morao bih da istaknem da je sukob sa Neganom uradjen bolje u seriji nego u stripu.
Za ostatak se slazem, napravljena sapunica.
DiSkAcH Posted - 28/10/2018 : 13:41:46
Serija je da se pristojno izrazim go ku*ac za strip, strip je nemjerljivo bolji od serije, a i telltaleove igre su isto jako dobre.
Serija je počela dobro i pretvorila se u negledljivu dosadu.
Obi-wan Posted - 28/10/2018 : 13:25:04
quote:
Originally posted by velka031

Znači dajete preporuku za ovo?
Nisam čitao niti gledao seriju.
Žena redovito prati seriju i kaže da je odlična.


Ja baš sada gledam seriju i odlična je.
A za strip se znalo i od ranije. Dogodovštine grupe hodajućih mrtvaca u svijetu koji je preplavljen zombijima. Scenario iz snova što se mene tiče, jedan od najboljih stripova, imam ga u nekoliko izdanja...
velka031 Posted - 28/10/2018 : 13:17:34
Znači dajete preporuku za ovo?
Nisam čitao niti gledao seriju.
Žena redovito prati seriju i kaže da je odlična.
Obi-wan Posted - 28/10/2018 : 12:59:57
A šta ćeš kada žene ne vole sapunice...
Kerempir Posted - 28/10/2018 : 12:35:20
Imam sve omnibuse. Odličan strip, nekoliko puta pročitao i živo mi se jebe hoće li se vidjeti tragovi čitanja (ne vide se), nije baš za čitanje vani, na plaži i sl, a što se tiče same komocije prilikom čitanja, dovoljno je reći da sam u jednom danu pročitao cijelu knjigu koliko mi je napeto bilo da nisam osjećao njenu težinu. 2. i 3. knjiga su pak najbolje. Ženi je recimo 1.knjiga sapuničasta pa nije ni mogla čitati dalje.
DiSkAcH Posted - 28/10/2018 : 12:29:01
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hmmm...pa ja bi rekao da ove omnibuse treba čitat skoro pa u bijelim rukavicama, i njih i Špagete čak i Propovjednika koji je cca 700 stranica.
Uz to na polici nikako ne preporučam uspravno držanje nego da se polegnu jer svaki ima više od 3kg.
Izdanje je vrhunsko, i cijena je dobra, ali ubija ih ta njihova težina i treba biti stvarno oprezan, moj komplet se pročitao dvaput dosada i jedan mi se odlijepio malo pa sam ga lijepio (unutar stripa gdje se spajaju dve skupine prošivenih stranica...ne znam kako se to zove :( ), a ja čuvam stripove i stvarno pazim da ih ne oštetim. Po mom mišljenju sa svime što ima 500+ stranica treba ipak malo opreznije.

EDIT: I da, strip kao strip je fenomenalan, evo ja sam pročitao omnibuse u 2-3 dana i sada dok čekam 4-i čitam skenove kako izlaze i to je dalje odličan strip, tako da toplo preporučam


Baš sam nešto razmišljao da neke HC stripove polegnem.
Da li je to pametno? Brine me da hrbat ne ode ukoso ako dugo stoje polegnuti pa jedan na drugom (težina je to)...



Pa izravnaj ih ako te to brine (hrbate), ali ne, nisam primjetio takve probleme, stoje tako jedan na drugom već dvije godine, a imam i jedan NN gigant sa valovitim stranicama na kojem stoje utezi od cca 20kg (ravnam i isušujem sa odvlaživačem ) još od svibnja i ko nov je
Obi-wan Posted - 28/10/2018 : 10:42:52
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hmmm...pa ja bi rekao da ove omnibuse treba čitat skoro pa u bijelim rukavicama, i njih i Špagete čak i Propovjednika koji je cca 700 stranica.
Uz to na polici nikako ne preporučam uspravno držanje nego da se polegnu jer svaki ima više od 3kg.
Izdanje je vrhunsko, i cijena je dobra, ali ubija ih ta njihova težina i treba biti stvarno oprezan, moj komplet se pročitao dvaput dosada i jedan mi se odlijepio malo pa sam ga lijepio (unutar stripa gdje se spajaju dve skupine prošivenih stranica...ne znam kako se to zove :( ), a ja čuvam stripove i stvarno pazim da ih ne oštetim. Po mom mišljenju sa svime što ima 500+ stranica treba ipak malo opreznije.

EDIT: I da, strip kao strip je fenomenalan, evo ja sam pročitao omnibuse u 2-3 dana i sada dok čekam 4-i čitam skenove kako izlaze i to je dalje odličan strip, tako da toplo preporučam


Baš sam nešto razmišljao da neke HC stripove polegnem.
Da li je to pametno? Brine me da hrbat ne ode ukoso ako dugo stoje polegnuti pa jedan na drugom (težina je to)...
Curunir Posted - 28/10/2018 : 10:39:01
I da, istina, papir je mogao biti tanji što bi smanjilo masu.
Ali onda bi se našao netko tko bi to uperio prema Siriusu i rekao:
"Evo sve se prozire, kako samo škrtare na papiru."
Curunir Posted - 28/10/2018 : 10:36:21
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja fino paralelno kupujem i Darkwoodovo izdanje i odlično. Lakše se čita. Pod lakše mislim da se lakše drži u ruci dok se čita 😂😂😂😂




Sve mi se čini da neće baš ostati glanceri
sumohrvat Posted - 28/10/2018 : 08:57:38
Ja fino paralelno kupujem i Darkwoodovo izdanje i odlično. Lakše se čita. Pod lakše mislim da se lakše drži u ruci dok se čita 😂😂😂😂
DiSkAcH Posted - 28/10/2018 : 07:54:59
Hmmm...pa ja bi rekao da ove omnibuse treba čitat skoro pa u bijelim rukavicama, i njih i Špagete čak i Propovjednika koji je cca 700 stranica.
Uz to na polici nikako ne preporučam uspravno držanje nego da se polegnu jer svaki ima više od 3kg.
Izdanje je vrhunsko, i cijena je dobra, ali ubija ih ta njihova težina i treba biti stvarno oprezan, moj komplet se pročitao dvaput dosada i jedan mi se odlijepio malo pa sam ga lijepio (unutar stripa gdje se spajaju dve skupine prošivenih stranica...ne znam kako se to zove :( ), a ja čuvam stripove i stvarno pazim da ih ne oštetim. Po mom mišljenju sa svime što ima 500+ stranica treba ipak malo opreznije.

EDIT: I da, strip kao strip je fenomenalan, evo ja sam pročitao omnibuse u 2-3 dana i sada dok čekam 4-i čitam skenove kako izlaze i to je dalje odličan strip, tako da toplo preporučam
Curunir Posted - 27/10/2018 : 20:38:24
Da, zanimljivo.
1., 4. i 12. DW je mnogo ljepse/konciznije/dojmljivije preveo, no u ostalom je Fibra daleko bolja (ili je dakako identicno).
CAGLIOSTRO13 Posted - 27/10/2018 : 18:28:00
@Bachy - Na ovom linku sto si pustio, zbilja je divno gledati kako to prevode Srbi i mi ( :
CAGLIOSTRO13 Posted - 27/10/2018 : 18:23:25
Jos jednom hvala na infu, sad definitivno uzimam :)

@vice - Kralj si ( : ( :
vice Posted - 27/10/2018 : 16:40:44
quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Puno hvala :)



Pogrešit ćeš ako ne kupiš te stripove.



Da, jer propustit pročitat/kupit nešto šta je nekome super je definicija pogreške.

Inače, omnibusi su izdržljivi (imam samo prvi), ali ja ovaj strip čitam u originalu.
sumohrvat Posted - 27/10/2018 : 16:09:29
quote:
Originally posted by wesskowaz

Dokle su dobacile te knjige u odnosu na DW izdanje?


Jednostavnom matematikom.
1 Fibrina debeljuca = 8 Darkwoodovih
Darkwood je izdao 16 stripova Okružen nrtvima sto odgovara dvije Fibrine knjige.
Darkwood zaostaje 8 svojih knjiga za Fibrom.
wesskowaz Posted - 27/10/2018 : 14:47:05
Sad sve jasno, hvala na pojasnjenju.
Bachy Posted - 27/10/2018 : 12:03:00
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50032
Curunir Posted - 27/10/2018 : 11:16:58
*ne nastaju, ne "ne nestaju", lol

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000