forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
srdjandj Posted - 28/02/2012 : 19:37:05
Ljuba Tadic o Zvezdi

Dragi prijatelji,
Počela je nova fudbalska sezona.
Svima koje fudbal zanima čestitam i želim mnogo lepih trenutaka.

Ljuba Tadić povodom pokretanja novog sajta FK Crvena Zvezda (2005.):

Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine.

Svi smo mi Zvezdaši isti, a neki neće da kažu da smo svi isti. E, ja nisam za te koji se samo raduju. Siguran sam da su pravi zvezdaši i danas slični nama iz prvih Zvezdinih godina.

Izgubimo mi tako po neku utakmicu, pa onako ošamućeni da ne znamo gde nam je kuća, krenemo peške ka Terazijama, ka “Maderi” u stvari. U njoj su se tada okupljali zvezdaši. Do “Mostara” – muk. Posle počnemo da pričamo o našim šansama, a 7-1 za protivnika. Te Rajko imao šansu, te Tomaš promašio dva zicera, i tako šansa za šansom, i kada stignemo do “Madere” – Zvezda izjednačila. Novine ne čitamo nekoliko dana i gotovo…

E, kad pobedimo mi umemo da budemo malo i namćorasti. Te mogao je da padne još neki gol, a u stvari rastemo od sreće. Ovo je bilo kad smo osvojili prvi Kup, pa posle tri uzastopno. Imali smo u društvu najvećeg ljutka, najvećeg zvezdaša i prijatelja kakvi su odista retki. Bane je to bio, Bane Vukosavljević. Dođe on za sto posle tog našeg prvog Kupa, pa još nije seo, a poče: dao dva gola i neće više da igra za Zvezdu. Te namerno mu nisu dodavali lopte, te i onaj sudija Lemešić se okomio na njega, kad, dolazi Boba Mihajlović, on i doktor Aca su bili iz iste ratne vojske i voleo je da sedi sa nama. Čestita Boba svima, čestita Banetu, kad u njemu zatreperi Zvezdina žila: Dobro ste prošli sa tri komada, znaš kad ćete da vidite Kup – nikad!

Šta ti je Zvezda? Mrtva pozorišna, mrtva fudbalska sezona i ja sam se preko leta muvao na Tari. Igraju se neka deca lopte, a jedan čovek viče na njih da se sve razlama. Priđem bliže – Miljan. Zaustavi on viku. Ovo je Kule, ovo je Karasi, ono su Cole i Trifke. Čekamo jednog dečka sa Uba. Džaju čekaju. A oni žgoljavi, sitni, nikakvi…Oni će biti šampioni? Nemoj Miljane da me zamajavaš tako ti Boga, rekoh mu. Ali, šta znaš, rekoh sebi. Zvezda je to.

Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj… E sad, zašto se voli Crvena zvezda. Od onog dana kada ju je osnovala antifašistička i studentska omladina, i kad nam je pristupio ogroman deo naroda tada nazivanog “reakcijom”. Voliš ženu. Lepo, ali šta još? Voliš devojku. Dobro, ali šta još? Fudbal je čudesna stvar, izlaz u svet, a igra ga Zvezda. E, onda ima da voliš i Zvezdu. Posle, kada to krene sa kolena na koleno… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice.

Ovaj sajt će biti, rekoše mi, opisivač velikog Zvezdinog dela i udela njenog u našim životima, opisivač velikih događaja i ljudi, velikih pobednika. Neka bude i po neki poraz u njoj, ništa to neće smetati Zvezdinom čovečanstvu.

Vaš LJUBA TADIĆ
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dr. Zistis Posted - 22/11/2019 : 00:13:05
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:

Meh... Pripremi period, videćemo kad krenu prave stvari. :)

Kad malo bolje razmislim zasluzio si ban zbog sirenja pesimizma i defetizma

Kad malo bolje razmislim mogao bi ti i cesce da mracis
Dr. Zistis Posted - 21/11/2019 : 16:58:48
quote:

quote:

quote:

👍
manhunter Posted - 21/11/2019 : 07:39:13
quote:

quote:

Dr. Zistis Posted - 21/11/2019 : 07:14:55
quote:
Originally posted by Caleb

Docke, u sta si veceras gledao?

Nisam gledao...ne mogu...osecam se kao Zeljko Obradovic kad gleda ovaj Fener. Uzas...mislio sam ne moze gore posle Alimpijevica...al' moze
Caleb Posted - 19/11/2019 : 22:41:37
Docke, u sta si veceras gledao?
Dr. Zistis Posted - 16/11/2019 : 23:10:42
Sve "pet"...

Gledati Zvezdu ili gledati u plafon?
Gledati Zvezdu ili gledati u plafon? http://sportklub.rs/Blog/Darko-Plavsic/a314708-Gledati-Zvezdu-ili-gledati-u-plafon.html
Caleb Posted - 07/11/2019 : 11:43:14
quote:

Jebo fudbal/nogomet

Dr. Zistis Posted - 07/11/2019 : 08:13:48
Ne mozes igrati kad motor ekipe ima samo jednu "konjsku snagu".
Niti mozemo brzo da je izneseno niti da je zadrzimo pa samim tim ni da iskreiramo nista.
Kad nema igre onda i ostatak tima izgleda ispod proseka, ne dolaze do izrazaja ni krila ni napadaci. Paradoks je da nam je juce najbolji igrac bio Milunovic a odbrana primila 4 komada.I ove dve nase sanse su bile plod srece...
A Totenhem u tri poteza stize do naseg gola.
Idemo dalje, jos uvek smo u ugri mada sve u svemu ocekivanja i euforija vise nisu nas zastitni znak.
Jebo fudbal/nogomet
manhunter Posted - 06/11/2019 : 23:17:13
quote:
Originally posted by King Warrior

Pa dobro, sta da se radi, timovi poput Bayerna i Tottenhama su jednostavno prejaki. Teska grupa.
Sansu treba traziti protiv Grka za LE.

Gubili smo mi i od PSG i Liverpoola više nego ubedljivo , ali nismo igrali ovako katastrofalno. Neka izgube i deset razlike, baš me briga. Ali neka igraju. Ovo danas je bilo na nivou neke seoske rekreativne ekipe.
delboj Posted - 06/11/2019 : 23:07:37
Najgore je izgubiti a da dobiješ samo jedan žuti!
King Warrior Posted - 06/11/2019 : 23:07:37
Pa dobro, sta da se radi, timovi poput Bayerna i Tottenhama su jednostavno prejaki. Teska grupa.
Sansu treba traziti protiv Grka za LE.
manhunter Posted - 06/11/2019 : 22:48:42
Svi katastrofa, Pavkov tiha jeza..
Kome ovaj van la Para puši kitu svakog dana pa na osnovu toga igra, da mi je znati.

Nek im još par penala sude u prvenstvu, još bolje će se uigrati.

Imamo sreće što ljudi nisu hteli da igraju jače, mogli smo još pet da primimo.
King Warrior Posted - 06/11/2019 : 21:54:15
Stative, prečke na obje strane. Ratno stanje, sve je još otvoreno.
delboj Posted - 06/11/2019 : 21:52:35
Nije se dalo u prvom poluvremenu.
Dr. Zistis Posted - 06/11/2019 : 20:16:17
Mladi 2:0 protiv Totenhemovog podmlatka...dobro je pocelo
Sad srce na teren
Dr. Zistis Posted - 04/11/2019 : 20:41:12
quote:

Samo da se pohvalim da sam se napokon uclanio u klub Cz.
Deset evra i poslali mi clansku kartu kuci u Svicu. Svaka cast.

U to ime neka padnu "pevci"
King Warrior Posted - 02/11/2019 : 11:22:48
Samo da se pohvalim da sam se napokon uclanio u klub Cz.
Deset evra i poslali mi clansku kartu kuci u Svicu. Svaka cast.
manhunter Posted - 31/10/2019 : 22:22:01
Sad polako to liči na nešto. Da vidimo dalje šta će biti..
Dr. Zistis Posted - 31/10/2019 : 21:27:21
Konacno jedna partija dostojna ambicija sa pocetka sezone🏀🏆🔴⚪🔴⚪
Sa Kuzmicem smo dobili "snagu" pid kosem...otvorio se prostor za sutere (Beron pre svega).Simanic, sad je sigurno mora igrati u prvih 5. Play jos uvek najveca mana mada smo barem smanjili broj izgubljenih gresaka. Perperoglu i Gist iskusno po obicaju...
Sad Real i eto nas
Dr. Zistis Posted - 24/10/2019 : 23:11:00
quote:

quote:

Koliko smo samo "fizicki" slabiji od igraca Totenhema

Barem se treneru nema sta prebaciti, protiv Bayerna je pravio bunker i dobio po nosu. Protiv Tottenhama je igrao otvoreno i prosao jos gore. Ne mozes ti od gvozdja praviti zlato. Realno, odbrana nam je nula a fali nam jedan napadac tipa Mitrovic. Tottenham je skoro svaku priliku ispred gola iskoristio, dok su neki bezveznjaci, poput Gobeljica, takve lopte slali nebu pod oblake. Ne mozes ti sa Gobeljicem napadati Evropu, takvi mogu igrati protiv Macve i slicnih.

Ti hoces opet da me rasplaces
Dr. Zistis Posted - 24/10/2019 : 23:10:12
Kakva turobna nedelja za nas "Cigane"
Caleb Posted - 24/10/2019 : 17:15:23
quote:

quote:

quote:

Realno.
Mnogo neki mracan tip.
Uvek pesimista.
Siri negativnu energiju.

A da mu tek procitas pesme sve ce ti biti jasno

Niko vam nije kriv što čitate tako nešto.

Meni samo krivo sto nisam uze knjigu. Naisao sam, slucajno, na stand srpskih svicaraca, na samom cosku i rekoh vraticu se kasnije.
King Warrior Posted - 24/10/2019 : 16:39:12
quote:

Koliko smo samo "fizicki" slabiji od igraca Totenhema

Barem se treneru nema sta prebaciti, protiv Bayerna je pravio bunker i dobio po nosu. Protiv Tottenhama je igrao otvoreno i prosao jos gore. Ne mozes ti od gvozdja praviti zlato. Realno, odbrana nam je nula a fali nam jedan napadac tipa Mitrovic. Tottenham je skoro svaku priliku ispred gola iskoristio, dok su neki bezveznjaci, poput Gobeljica, takve lopte slali nebu pod oblake. Ne mozes ti sa Gobeljicem napadati Evropu, takvi mogu igrati protiv Macve i slicnih.
manhunter Posted - 24/10/2019 : 16:24:16
quote:

quote:

Realno.
Mnogo neki mracan tip.
Uvek pesimista.
Siri negativnu energiju.

A da mu tek procitas pesme sve ce ti biti jasno

Niko vam nije kriv što čitate tako nešto.
manhunter Posted - 24/10/2019 : 16:22:52
quote:

Realno.
Mnogo neki mracan tip.
Uvek pesimista.
Siri negativnu energiju.

Moi ?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000