forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
PijaniPatak Posted - 08/11/2012 : 17:11:57
SERGIO BONELLI EDITORE
- Recenzije & rezervacije -

Topic za praćenje i rezerviranje nerecenziranih Bonelli stripova na stripovi.com.

POPISI:

PRAVILA REZERVIRANJA

• 10 rezervacija po recenzentu (više dozvoljeno jedino u slučaju ako je dio recenzija napisan i/ili čeka na objavljivanje).

• rezervacija vrijedi godinu dana nakon čega postaje slobodna za preuzimanje ukoliko postoji interes za nju.

• datumi rezervacija mogu se vidjeti u popisu rezervacijama po recenzentima (rezervacije prije 1.9.2017) te ovdje (rezervacije nakon 1.9.2017).

• Ako ste izgubili volju za pisanjem rezervirane recenzije, otkažite rezervaciju kako bi ju netko drugi mogao preuzeti.

SMJERNICE ZA PISANJE RECENZIJA

• upute i šablonu za pisanje recenzija možete pronaći ovdje.

• Sve gotove recenzije i tekstove šaljete DeeCayu na mail: recke.stripovicom@gmail.com

• Imajte na umu da od trenutka slanja do objave recenzije na sajtu može proći od mjesec dana pa sve do 2 i pol mjeseca.

• U slučaju da vam recenzija/tekst nisu objavljeni nakon spomenutog perioda, ponovno ih pošaljite jer postoji šansa da su se zagubili u DeeCayevom spam folderu.

• Recenzije pišite bez ikakvog pritiska i uzmite koliko god vremena vam treba (jedino poštujte rok od godinu dana, no zato je i stavljen tako dugi rok).

NAGRADE:

• Svaki mjesec članovi foruma biraju najbolju recenziju, autor pobjedničke recenzije kao nagradu dobiva jedan strip (u vrijednosti do 150 kn) po svom izboru iz kataloga izdavačke kuće "Fibra", topic za glasanje nalazi se ovdje.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Spock Posted - 26/01/2020 : 21:38:56
Bravo Reem! To se traži!
ReemCP Posted - 26/01/2020 : 21:29:02
Ako smijem, rezervirao bih jednu priču Mister Noa Radi se o ovoj:

MN LIB 038 / LMS 757-759: Strah na Karibima

Slučajno da to meni ne bude išlo ili vidim da nakon napisanog to nije to (nije vrijedno da se nađe na sajtu), onda ću na vrijeme ovdje otkazati. Pročitao sam dosad svih 37 knjiga (77 epizoda) i ova priča (LL 38) je zasad prva u tom nizu koja nema recenziju. Pa bi se želio okušati u tom izazovu.

Ako su slučajno Igor ili Spock (ili netko treći) imali ovu priču na umu, neka jave ovdje pa da se ja na vrijeme povučem
Sarghan Posted - 26/01/2020 : 19:47:45
Dolazit ću ja svako malo na forum, ali ću vjerojatno više čitati, a manje pisati.
Recenzije će vrlo vjerojatno ispaštati (otkazao sam si sve rezervacije koje nisam dovršio), no trudit ću se napisati koji komentar o pročitanom kad nađem vremena.

quote:
Originally posted by igor 12

i daj sredi ovo da nemoram skrolat, utrnuo mi kažiprst

Ako imaš miš, KLIKNI gumb za skrolanje i pomakni miš prema dolje.
Ako imaš laptop s touchpadom, nema ti spasa kažiprstu.
Spock Posted - 26/01/2020 : 19:47:25

mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com
Spock Posted - 26/01/2020 : 19:41:04
----
Spock Posted - 26/01/2020 : 19:40:19
----
Spock Posted - 26/01/2020 : 19:39:37
----
Spock Posted - 26/01/2020 : 19:39:07
@igor 12: Važi, zapisano!

Bit će sređeno kada prijeđemo na novu stranicu. Još samo malo! Ne ide drugačije!
igor 12 Posted - 26/01/2020 : 19:27:21
i daj sredi ovo da nemoram skrolat, utrnuo mi kažiprst
igor 12 Posted - 26/01/2020 : 19:25:28
of kors, zaboravio sam na te jastrebove epizode, samo ih zapiši, i čestitam na novoj dužnosti ali i velikoj obavezi,po tvojim kvalitetama i pedantnosti ne sumnjam da će i dalje sve ići podmazano.

a sarghanu u čast dižem čašu da nazdravim
Spock Posted - 26/01/2020 : 19:11:07
@igor 12: Zapisane "Žene ratnice"! Svaka čast, bilo je i vrijeme da netko to recenzira.
Sarghan ti je bio zapisao "Hellgate" i "Izgubljeni svijet", pa se nadam da ćeš i to riješiti.

Nego, jesi još voljan napisati recenziju Tellerove epizode "Jastreb na nišanu", da i to zabilježim?

Ja ću po tvojoj želji recenzirati zadnju u serijalu, Nolittinu "Gvozdeni obruč / Tvrđava u plamenu".

@Jerry: Hvala na komplimentima!
Jerry Krause Posted - 26/01/2020 : 18:38:56
quote:
Originally posted by Spock

Čestitke Sarghanu i od mene!

Njegova razina vođenja ovog topica je nedostižna i neopisivo mi je žao što sada neće više imati vremena, što će se odraziti i na njegove postove, vrhunske recenzije, kao i velikodušno savjetovanje i pomaganje drugim članovima pri pisanju istih (da ne spominjem Photoshop majstorije).

Nadam se da će ipak uspjeti naći vremena za forum tu i tamo, a nadu da će se u budućnosti vratiti u punom obimu nam nitko ne može uskratiti.

Trudit ću se pokušati opravdati očekivanja i voditi ovaj topic na zadovoljavajućoj razini.

Ooo bravo Spock, Sarghan nije mogao imati bolji izbor. Ne sumnjam da ćeš ovaj topic podići na još jednu veću razinu.

Nažalost, što se tiče mene ide jedna duža stagnacija, em nemam vremena, em se nakupilo dosta nabavljenih Fibrinih knjiga koje treba pročitati. Ali kad se krene s pisanjem javim ti.
King Warrior Posted - 26/01/2020 : 18:14:49
quote:
Originally posted by solar

Samo ti piši, a ako Patak bude završio svoje recenzije možemo ih objaviti kao kontrarecenzije, tako da nema problema.

Da, slazem se.
igor 12 Posted - 26/01/2020 : 17:28:03
poslane ratnice
solar Posted - 26/01/2020 : 16:29:38
Samo ti piši, a ako Patak bude završio svoje recenzije možemo ih objaviti kao kontrarecenzije, tako da nema problema.
igor 12 Posted - 26/01/2020 : 16:25:05
ja sam poslao recenziju za zeleni labirint, mortimer je završen, a ratnice upravo gotove. ako patak ima volju i želju nakon više od tri godine koliko je držao rezervacvije, nek odradi hellgate u plamenu i izgubljeni svijet
solar Posted - 26/01/2020 : 13:21:27
quote:
Originally posted by King Warrior

Patak odustao bas od svih recki? Steta, nadao sam se da ce barem Izgubljeni svijet dovrsiti.

@Spock, samo naprijed, tema je u dobrim rukama. 🖖🏼

Meni je Patak prošle godine bio rekao da će odraditi sve svoje rezervacije.

S obzirom da posjećuje forum barem jednom tjedno najbolje bi bilo da se izjasni ovdje na temi pa da znamo kakvo je stanje.
Spock Posted - 26/01/2020 : 12:44:19
@King, Reem, Barker i solar: Hvala na podršci! Nadam se da vas neću iznevjeriti.

@koze123: Zabilježeno!
koze123 Posted - 26/01/2020 : 12:24:12
Rezervacija za Juliju #4: Vatrena stihija. Uskoro recenzija.
King Warrior Posted - 26/01/2020 : 09:17:00
Patak odustao bas od svih recki? Steta, nadao sam se da ce barem Izgubljeni svijet dovrsiti.

@Spock, samo naprijed, tema je u dobrim rukama. 🖖🏼
ReemCP Posted - 25/01/2020 : 21:37:34
quote:
Originally posted by Barker

Pozdrav Sarghanu, nadam se da su obaveze pozitivne I da ces se sto pre vratit ovde!.
Cestitke I spocku koji se prihvatio velike obaveze!

+1

Nadam se i ja da su Sarghanove obaveze pozitivne prirode i da će se (koliko-toliko) ubrzo vratiti. Čestitke mu na svemu dosad napravljenom, ali nadam se da ćemo u bližoj budućnosti i dalje uživati u njegovim statistikama, recenzijama i svemu onome što on donosi na ovaj forum/sajt i čini ga interesantnim. Isto tako, boljeg zamjenika nije mogao naći, čestitke Spocku i nema sumnje da će se taj čovjek znati nositi sa ovim poslom i zadacima koji su pred njim

Dobrodošlica i Jogurtu :)
Spock Posted - 25/01/2020 : 14:30:44
Čestitke Sarghanu i od mene!

Njegova razina vođenja ovog topica je nedostižna i neopisivo mi je žao što sada neće više imati vremena, što će se odraziti i na njegove postove, vrhunske recenzije, kao i velikodušno savjetovanje i pomaganje drugim članovima pri pisanju istih (da ne spominjem Photoshop majstorije).

Nadam se da će ipak uspjeti naći vremena za forum tu i tamo, a nadu da će se u budućnosti vratiti u punom obimu nam nitko ne može uskratiti.

Trudit ću se pokušati opravdati očekivanja i voditi ovaj topic na zadovoljavajućoj razini.
Barker Posted - 25/01/2020 : 14:24:20
Pozdrav Sarghanu, nadam se da su obaveze pozitivne I da ces se sto pre vratit ovde!.
Cestitke I spocku koji se prihvatio velike obaveze!
solar Posted - 25/01/2020 : 13:41:52
Čestitke Sarghanu na odlično obavljenom poslu!

Nema sumnje da će Spock također kvalitetno voditi ovaj topic u tradiciji koju su pokrenuli i unaprijeđivali njegovi prethodnici (PijaniPatak, thekide, Sarghan)!
going going Posted - 25/01/2020 : 01:51:59
Sarghan javljaj se kad stignes i mozes! Tvoje DD recenzije i komentari u topiku su uvek interesantni za citanje i uvek ponude novo glediste na epizodu! Srecno sa obavezama i kad se razrese da nam budes jos aktivniji.
Svako dobro!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000