forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAKONDO/URBAN READS: SNOWPIERCER Terminus

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
MAKONDO Posted - 17/12/2020 : 15:46:32


SNOWPERCER Terminus (b5, hc, kolor, 232 str)

U prodaji u knjiĆŸari Urban books & comics u NjegoĆĄevoj, preko naĆĄeg sajta ili telefona, i u striparnicama Alan Ford, Darkwood i Čarobna knjiga po akcijskim cenama:

redovna cena / akcijska cena
Integral hc 2000 / 1600
Terminus hc 2200 / 1800
Terminus sc 1760 / 1400
komplet hc 4200 / 3400
komplet sc 3300 / 2700

* posebna akcija:
za kupovinu nekog od navedenih SNOWPIERCERA uz uplatu za naslove LupeĆŸ u Novom svetu (2200 din) i Slayer - Nepokajani (1400 din) na poklon se dobija knjiga 20 000 milja pod morem, sa ilustracijama Alekse Gajića i pogovorom Davida Albaharija.
LupeĆŸ i Slayer izlaze iz ĆĄtampe do kraja meseca, i redovne cene biće im 3000 i 1760 din.
17   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jagodanbg Posted - 24/12/2020 : 19:00:49
quote:
Originally posted by Lynx

quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.


Jao druĆŸe, sluĆĄaj ovo. PoĆĄto mi nije stigao paket ni danas, javim se ja ovima iz Urban Readsa da mi daju broj poĆĄiljke, da vidim ĆĄta se deĆĄava. I pazi sad. PoĆĄiljku su ipak stigli da poĆĄalju joĆĄ u ponedeljak i piĆĄe da je dostava pokuĆĄana prvi put u utorak, drugi put u sredu i da je danas, u četvrtak, vraćena poĆĄiljaocu. Ne treba da napominjem da me niko nije zvao i pokuĆĄao isporuku a telefon je pored mene sve vreme. Proverili smo ponovo podatke iz porudĆŸbenice i svi su dobro upisani. Pa će gospođa iz Urban Readsa da im piĆĄe angry mail koliko danas i javiće mi sutra njihov odgovor. Biće mi dostavljeno, naravno, ali poĆĄto ne rade viĆĄe isporuke subotom, u najboljem slučaju će stići tek u ponedeljak. Koga zanima, u pitanju je DExpress. Inače je sve plaćeno unapred kako ne bi bilo troĆĄkova za rukovanje novcem, ĆĄto će reći da je otkupna vrednost paketa 0 dinara, i verovatno ga mrzelo da donosi jer zna da ne moĆŸe da se ogrebe za bakĆĄiĆĄ. Seljaci.
EDIT: Reče mi joơ da ovo nije prvi put da se tako neơto deơava i da rade na tome da imaju sopstvenu dostavu, makar za područje Beograda.



Jezivi su. Pisao sam na nekoj drugoj temi vec, imam jako losa iskustva, pogotovo tokom onog lockdown-a proletos. Cak smo morali da potezemo advokata i inspekciju zbog jedne posiljke.
AleksandarN Posted - 24/12/2020 : 18:33:24
quote:
Originally posted by Lynx

quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.


Jao druĆŸe, sluĆĄaj ovo. PoĆĄto mi nije stigao paket ni danas, javim se ja ovima iz Urban Readsa da mi daju broj poĆĄiljke, da vidim ĆĄta se deĆĄava. I pazi sad. PoĆĄiljku su ipak stigli da poĆĄalju joĆĄ u ponedeljak i piĆĄe da je dostava pokuĆĄana prvi put u utorak, drugi put u sredu i da je danas, u četvrtak, vraćena poĆĄiljaocu. Ne treba da napominjem da me niko nije zvao i pokuĆĄao isporuku a telefon je pored mene sve vreme. Proverili smo ponovo podatke iz porudĆŸbenice i svi su dobro upisani. Pa će gospođa iz Urban Readsa da im piĆĄe angry mail koliko danas i javiće mi sutra njihov odgovor. Biće mi dostavljeno, naravno, ali poĆĄto ne rade viĆĄe isporuke subotom, u najboljem slučaju će stići tek u ponedeljak. Koga zanima, u pitanju je DExpress. Inače je sve plaćeno unapred kako ne bi bilo troĆĄkova za rukovanje novcem, ĆĄto će reći da je otkupna vrednost paketa 0 dinara, i verovatno ga mrzelo da donosi jer zna da ne moĆŸe da se ogrebe za bakĆĄiĆĄ. Seljaci.
EDIT: Reče mi joơ da ovo nije prvi put da se tako neơto deơava i da rade na tome da imaju sopstvenu dostavu, makar za područje Beograda.



Mrzim kurirske sluzbe i nikada ih ne koristim za dostavu. Nazalost, na poslu sam primoran povremeno da primim nesto preko kurirskih sluzbi i to je pakao - dogovoriti se, sacekati, jurnjava okolo, traze vise para nego sto pise i slicno... Jedino je super postexpress i uvek insistiram da mi oni isporuce ako je ikako moguce...

Ni ja nisam znao da je u boji. Verovatno cu ga sutra uzeti. Postadoh nestrpljiv.
Lynx Posted - 24/12/2020 : 18:07:50
quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.


Jao druĆŸe, sluĆĄaj ovo. PoĆĄto mi nije stigao paket ni danas, javim se ja ovima iz Urban Readsa da mi daju broj poĆĄiljke, da vidim ĆĄta se deĆĄava. I pazi sad. PoĆĄiljku su ipak stigli da poĆĄalju joĆĄ u ponedeljak i piĆĄe da je dostava pokuĆĄana prvi put u utorak, drugi put u sredu i da je danas, u četvrtak, vraćena poĆĄiljaocu. Ne treba da napominjem da me niko nije zvao i pokuĆĄao isporuku a telefon je pored mene sve vreme. Proverili smo ponovo podatke iz porudĆŸbenice i svi su dobro upisani. Pa će gospođa iz Urban Readsa da im piĆĄe angry mail koliko danas i javiće mi sutra njihov odgovor. Biće mi dostavljeno, naravno, ali poĆĄto ne rade viĆĄe isporuke subotom, u najboljem slučaju će stići tek u ponedeljak. Koga zanima, u pitanju je DExpress. Inače je sve plaćeno unapred kako ne bi bilo troĆĄkova za rukovanje novcem, ĆĄto će reći da je otkupna vrednost paketa 0 dinara, i verovatno ga mrzelo da donosi jer zna da ne moĆŸe da se ogrebe za bakĆĄiĆĄ. Seljaci.
EDIT: Reče mi joơ da ovo nije prvi put da se tako neơto deơava i da rade na tome da imaju sopstvenu dostavu, makar za područje Beograda.
koze123 Posted - 24/12/2020 : 12:55:10
Prva tri albuma su mi se jako svidela, jedva čekam i ovo da čitam. No, malo sam zaboravio pa ću morati da ponovim gradivo...
Lynx Posted - 24/12/2020 : 12:07:33
quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.



Odlicno, hvala ti.
jagodanbg Posted - 24/12/2020 : 11:41:43
Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.
Lynx Posted - 24/12/2020 : 11:12:31
quote:
Originally posted by jagodanbg

Nisam znao za Urban Reads, hvala ti sto si mi rekao, poruceno.



Da li ti je moĆŸda stiglo? Ja poručio u petak uveče a poĆĄto su subota i nedelja bili neradni dani, nije moglo biti poslato pre ponedeljka. Ali mi joĆĄ nije stiglo.
MAKONDO Posted - 19/12/2020 : 23:13:34
quote:
Originally posted by stripofil

Ơalje li Urban Reads u RH ili netko drugi? Ja bi to odmah naručio, nestrpljiv sam.



Brzo bi trebalo da ide izvoz za Stripovi2 i Babilon.
stripofil Posted - 19/12/2020 : 22:29:25
Ơalje li Urban Reads u RH ili netko drugi? Ja bi to odmah naručio, nestrpljiv sam.
jagodanbg Posted - 18/12/2020 : 19:15:11
Nisam znao za Urban Reads, hvala ti sto si mi rekao, poruceno.
Lynx Posted - 18/12/2020 : 17:52:21
Ja sam danas shvatio da sam se svakako bezveze cimao do grada i izgubio vreme. Mogao sam da porucim sve iz Carobne knjige sto sam i inace hteo (jer je pocela stripomanija) i da platim dostavu 200 dinara i da sedim zavaljen u stolici, a Snowpiercera sa sajta Urban Readsa (besplatna postarina za sve preko 1000 dinara). Ovako sam izgubio vreme, potrosio istih onih 200 dinara na gorivo+parking, a nisam kupio sve sto sam zeleo.
jagodanbg Posted - 18/12/2020 : 17:47:33
Ja sam zvao oko 16h Darkwood, kazu stigao samo HC, a meni treba SC. 🙂
Ali rekose da stize u ponedeljak.
Lynx Posted - 18/12/2020 : 17:39:52
quote:
Originally posted by jagodanbg

Kad stize u striparnice? Sad sam bio do ČK i Darkwood-a i nema jos, pa da znam da se ne cimam vise puta.



Nazalost i ja sam prosao slicno. Ja sam bio negde oko 15:30-15:45 u Čarobnoj Knjizi i rekli su mi da je strip stigao (i pokazuju na gomilu stripova pored kase), ali da im nije uneto u stanje u sistemu i da ne moze da mi proda. Tako da, nazalost, i ja sam izvisio. Rekose mi, posto ne rade sutra, tek od ponedeljka.
jagodanbg Posted - 18/12/2020 : 13:05:31
Kad stize u striparnice? Sad sam bio do ČK i Darkwood-a i nema jos, pa da znam da se ne cimam vise puta.
MAKONDO Posted - 17/12/2020 : 21:30:36
quote:
Originally posted by alaniusfordius

Kako da se pretplatim za LupeĆŸ u Novom svetu (2200 din) ?



na racun 160-370551-43
IK Makondo, Beograd
alaniusfordius Posted - 17/12/2020 : 21:24:45
Kako da se pretplatim za LupeĆŸ u Novom svetu (2200 din) ?
jagodanbg Posted - 17/12/2020 : 18:47:07
Top.
Tamam sutra u ČK da obavim sve.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000