forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MAKONDO/URBAN READS: SNOWPIERCER Terminus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 17/12/2020 : 15:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote


SNOWPERCER Terminus (b5, hc, kolor, 232 str)

U prodaji u knjižari Urban books & comics u Njegoševoj, preko našeg sajta ili telefona, i u striparnicama Alan Ford, Darkwood i Čarobna knjiga po akcijskim cenama:

redovna cena / akcijska cena
Integral hc 2000 / 1600
Terminus hc 2200 / 1800
Terminus sc 1760 / 1400
komplet hc 4200 / 3400
komplet sc 3300 / 2700

* posebna akcija:
za kupovinu nekog od navedenih SNOWPIERCERA uz uplatu za naslove Lupež u Novom svetu (2200 din) i Slayer - Nepokajani (1400 din) na poklon se dobija knjiga 20 000 milja pod morem, sa ilustracijama Alekse Gajića i pogovorom Davida Albaharija.
Lupež i Slayer izlaze iz štampe do kraja meseca, i redovne cene biće im 3000 i 1760 din.

u zalivu magije...

Edited by - MAKONDO on 18/12/2020 21:43:07

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 17/12/2020 : 18:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Top.
Tamam sutra u ČK da obavim sve.
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 17/12/2020 : 21:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
Kako da se pretplatim za Lupež u Novom svetu (2200 din) ?

Edited by - alaniusfordius on 17/12/2020 21:25:14
Go to Top of Page

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 17/12/2020 : 21:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius

Kako da se pretplatim za Lupež u Novom svetu (2200 din) ?



na racun 160-370551-43
IK Makondo, Beograd

u zalivu magije...
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 18/12/2020 : 13:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Kad stize u striparnice? Sad sam bio do ČK i Darkwood-a i nema jos, pa da znam da se ne cimam vise puta.
Go to Top of Page

Lynx
Starting Member

11 Posts

Member since 14/12/2020

Posted - 18/12/2020 : 17:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Kad stize u striparnice? Sad sam bio do ČK i Darkwood-a i nema jos, pa da znam da se ne cimam vise puta.



Nazalost i ja sam prosao slicno. Ja sam bio negde oko 15:30-15:45 u Čarobnoj Knjizi i rekli su mi da je strip stigao (i pokazuju na gomilu stripova pored kase), ali da im nije uneto u stanje u sistemu i da ne moze da mi proda. Tako da, nazalost, i ja sam izvisio. Rekose mi, posto ne rade sutra, tek od ponedeljka.

Edited by - Lynx on 18/12/2020 17:43:30
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 18/12/2020 : 17:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ja sam zvao oko 16h Darkwood, kazu stigao samo HC, a meni treba SC. 🙂
Ali rekose da stize u ponedeljak.

Edited by - jagodanbg on 24/12/2020 12:07:00
Go to Top of Page

Lynx
Starting Member

11 Posts

Member since 14/12/2020

Posted - 18/12/2020 : 17:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lynx a Private Message  Reply with Quote
Ja sam danas shvatio da sam se svakako bezveze cimao do grada i izgubio vreme. Mogao sam da porucim sve iz Carobne knjige sto sam i inace hteo (jer je pocela stripomanija) i da platim dostavu 200 dinara i da sedim zavaljen u stolici, a Snowpiercera sa sajta Urban Readsa (besplatna postarina za sve preko 1000 dinara). Ovako sam izgubio vreme, potrosio istih onih 200 dinara na gorivo+parking, a nisam kupio sve sto sam zeleo.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 18/12/2020 : 19:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao za Urban Reads, hvala ti sto si mi rekao, poruceno.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 19/12/2020 : 22:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Šalje li Urban Reads u RH ili netko drugi? Ja bi to odmah naručio, nestrpljiv sam.
Go to Top of Page

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 19/12/2020 : 23:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Šalje li Urban Reads u RH ili netko drugi? Ja bi to odmah naručio, nestrpljiv sam.



Brzo bi trebalo da ide izvoz za Stripovi2 i Babilon.

u zalivu magije...

Edited by - MAKONDO on 19/12/2020 23:14:07
Go to Top of Page

Lynx
Starting Member

11 Posts

Member since 14/12/2020

Posted - 24/12/2020 : 11:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Nisam znao za Urban Reads, hvala ti sto si mi rekao, poruceno.



Da li ti je možda stiglo? Ja poručio u petak uveče a pošto su subota i nedelja bili neradni dani, nije moglo biti poslato pre ponedeljka. Ali mi još nije stiglo.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 24/12/2020 : 11:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.
Go to Top of Page

Lynx
Starting Member

11 Posts

Member since 14/12/2020

Posted - 24/12/2020 : 12:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.



Odlicno, hvala ti.
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 24/12/2020 : 12:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Prva tri albuma su mi se jako svidela, jedva čekam i ovo da čitam. No, malo sam zaboravio pa ću morati da ponovim gradivo...
Go to Top of Page

Lynx
Starting Member

11 Posts

Member since 14/12/2020

Posted - 24/12/2020 : 18:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.


Jao druže, slušaj ovo. Pošto mi nije stigao paket ni danas, javim se ja ovima iz Urban Readsa da mi daju broj pošiljke, da vidim šta se dešava. I pazi sad. Pošiljku su ipak stigli da pošalju još u ponedeljak i piše da je dostava pokušana prvi put u utorak, drugi put u sredu i da je danas, u četvrtak, vraćena pošiljaocu. Ne treba da napominjem da me niko nije zvao i pokušao isporuku a telefon je pored mene sve vreme. Proverili smo ponovo podatke iz porudžbenice i svi su dobro upisani. Pa će gospođa iz Urban Readsa da im piše angry mail koliko danas i javiće mi sutra njihov odgovor. Biće mi dostavljeno, naravno, ali pošto ne rade više isporuke subotom, u najboljem slučaju će stići tek u ponedeljak. Koga zanima, u pitanju je DExpress. Inače je sve plaćeno unapred kako ne bi bilo troškova za rukovanje novcem, što će reći da je otkupna vrednost paketa 0 dinara, i verovatno ga mrzelo da donosi jer zna da ne može da se ogrebe za bakšiš. Seljaci.
EDIT: Reče mi još da ovo nije prvi put da se tako nešto dešava i da rade na tome da imaju sopstvenu dostavu, makar za područje Beograda.

Edited by - Lynx on 24/12/2020 18:11:35
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1769 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 24/12/2020 : 18:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lynx

quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.


Jao druže, slušaj ovo. Pošto mi nije stigao paket ni danas, javim se ja ovima iz Urban Readsa da mi daju broj pošiljke, da vidim šta se dešava. I pazi sad. Pošiljku su ipak stigli da pošalju još u ponedeljak i piše da je dostava pokušana prvi put u utorak, drugi put u sredu i da je danas, u četvrtak, vraćena pošiljaocu. Ne treba da napominjem da me niko nije zvao i pokušao isporuku a telefon je pored mene sve vreme. Proverili smo ponovo podatke iz porudžbenice i svi su dobro upisani. Pa će gospođa iz Urban Readsa da im piše angry mail koliko danas i javiće mi sutra njihov odgovor. Biće mi dostavljeno, naravno, ali pošto ne rade više isporuke subotom, u najboljem slučaju će stići tek u ponedeljak. Koga zanima, u pitanju je DExpress. Inače je sve plaćeno unapred kako ne bi bilo troškova za rukovanje novcem, što će reći da je otkupna vrednost paketa 0 dinara, i verovatno ga mrzelo da donosi jer zna da ne može da se ogrebe za bakšiš. Seljaci.
EDIT: Reče mi još da ovo nije prvi put da se tako nešto dešava i da rade na tome da imaju sopstvenu dostavu, makar za područje Beograda.



Mrzim kurirske sluzbe i nikada ih ne koristim za dostavu. Nazalost, na poslu sam primoran povremeno da primim nesto preko kurirskih sluzbi i to je pakao - dogovoriti se, sacekati, jurnjava okolo, traze vise para nego sto pise i slicno... Jedino je super postexpress i uvek insistiram da mi oni isporuce ako je ikako moguce...

Ni ja nisam znao da je u boji. Verovatno cu ga sutra uzeti. Postadoh nestrpljiv.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 24/12/2020 18:34:04
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 24/12/2020 : 19:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lynx

quote:
Originally posted by jagodanbg

Stiglo bukvalno pre par minuta. Dopisivao sam se sinoc sa njima, isto sam u petak porucio, rekli su mi da su poslali u utorak. Tako da ocekuj uskoro :)

I sto se tice samog izdanja, nisam znao da je u boji, tako da cena je odlicna.


Jao druže, slušaj ovo. Pošto mi nije stigao paket ni danas, javim se ja ovima iz Urban Readsa da mi daju broj pošiljke, da vidim šta se dešava. I pazi sad. Pošiljku su ipak stigli da pošalju još u ponedeljak i piše da je dostava pokušana prvi put u utorak, drugi put u sredu i da je danas, u četvrtak, vraćena pošiljaocu. Ne treba da napominjem da me niko nije zvao i pokušao isporuku a telefon je pored mene sve vreme. Proverili smo ponovo podatke iz porudžbenice i svi su dobro upisani. Pa će gospođa iz Urban Readsa da im piše angry mail koliko danas i javiće mi sutra njihov odgovor. Biće mi dostavljeno, naravno, ali pošto ne rade više isporuke subotom, u najboljem slučaju će stići tek u ponedeljak. Koga zanima, u pitanju je DExpress. Inače je sve plaćeno unapred kako ne bi bilo troškova za rukovanje novcem, što će reći da je otkupna vrednost paketa 0 dinara, i verovatno ga mrzelo da donosi jer zna da ne može da se ogrebe za bakšiš. Seljaci.
EDIT: Reče mi još da ovo nije prvi put da se tako nešto dešava i da rade na tome da imaju sopstvenu dostavu, makar za područje Beograda.



Jezivi su. Pisao sam na nekoj drugoj temi vec, imam jako losa iskustva, pogotovo tokom onog lockdown-a proletos. Cak smo morali da potezemo advokata i inspekciju zbog jedne posiljke.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000