forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 STRIP-AGENT: Tajni život ljubimaca 2.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 10/02/2021 : 17:32:21
Avanture na selu!



Scenarij: Lapuss
Crtež: Goum

48 str
tvrdi uvez
boja
79,00 kn

Već dostupno na: shop.strip-agent.hr

Uskoro u striparnicama, knjižarama Školske knjige, Znanja i Artmena!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 14/02/2021 : 13:05:20
Staracu se!
anto Posted - 14/02/2021 : 11:46:41
quote:
Originally posted by ivanl


Ziv mi bio Anto moj...
(Oli su one prije bile, u k....? )


dosta ih je bilo "u prazno",ako me razumeš

u zadnje vreme gađaš u meso
Kerempir Posted - 14/02/2021 : 11:41:28
quote:
Originally posted by El Morisco

Ako su prvih 6 brojeva kiosk izdanja Sestri gotovo rasprodane - valjda se isplati!

1. Kupujem kćeri i sinu - pretpubertetlijama koji su odlično reagirali i vjerovali ili ne - čitaju strip, a ne prtljaju po mobitelima.

2. Misle li neki forumaši kako će živjeti vječno? - za 20 godina, ako ne i prije, idem Manituu u vječna lovišta - tko će onda kupovati stripove kada izumremo? - pa valjda oni koji sada čitaju Sestre i slično - možda se prebace i na Zagora

Stoga, samo naprijed s izdavanjem...



+1

Drago mi je da postoje stripovi koje mogu kupovati djeci.
ivanl Posted - 14/02/2021 : 10:42:51

Ziv mi bio Anto moj...
(Oli su one prije bile, u k....? )
anto Posted - 14/02/2021 : 10:16:58
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by El Morisco

Mislio sam kako je izdano 5 Integrala Nataše?


Je. Prvi od Bookglobea, ostala 4 od Strip Agenta. Prvi ima posve drugaciji hrbat.

https://shop.strip-agent.hr/kategorija-proizvoda/serijali/natasa/

Nedavno sam ih ponovo iscitao sve. Vrhunski strip. Vrhunski serijal. Jednako me je odusevio kao nekad u Strip Artu.


u zadnje vreme,svaka ti je zlatna!!
ivanl Posted - 14/02/2021 : 05:07:09
quote:
Originally posted by El Morisco

Ako su prvih 6 brojeva kiosk izdanja Sestri gotovo rasprodane - valjda se isplati!

1. Kupujem kćeri i sinu - pretpubertetlijama koji su odlično reagirali i vjerovali ili ne - čitaju strip, a ne prtljaju po mobitelima.

2. Misle li neki forumaši kako će živjeti vječno? - za 20 godina, ako ne i prije, idem Manituu u vječna lovišta - tko će onda kupovati stripove kada izumremo? - pa valjda oni koji sada čitaju Sestre i slično - možda se prebace i na Zagora

Stoga, samo naprijed s izdavanjem...


Tocno.
Moji su sinovi procitali Luku, recimo, i odmah bi nastavke. Ali idu tek na ljeto.
ivanl Posted - 14/02/2021 : 05:04:51
quote:
Originally posted by El Morisco

Mislio sam kako je izdano 5 Integrala Nataše?


Je. Prvi od Bookglobea, ostala 4 od Strip Agenta. Prvi ima posve drugaciji hrbat.

https://shop.strip-agent.hr/kategorija-proizvoda/serijali/natasa/

Nedavno sam ih ponovo iscitao sve. Vrhunski strip. Vrhunski serijal. Jednako me je odusevio kao nekad u Strip Artu.
El Morisco Posted - 13/02/2021 : 22:55:47
Mislio sam kako je izdano 5 Integrala Nataše?
lwood Posted - 13/02/2021 : 19:04:46
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?

Ne



Kao da kažete da se TV providerima ne isplati imati Nickelodeon i RTL kockicu kad imaju HBO i Cinestar TV.



Ne gledan pa mi i ne znače.
Dwayne_Looney Posted - 13/02/2021 : 16:32:22
quote:
Originally posted by anto

ok je to kod Bukgroba,jer je Nataša bila još jedan od serijala na kojem su zasrali motku.

ali Bernard je sa svoja 4 integrala zaokružio priču,završio serijal - znači,baš suprotno od toga o čemu govoriš.



Ok, super, nisam znao koliko ima brojeva.
Ja se isto nadam da je stekao iskustvo i učio od drugih i zna izbjeći greške.
anto Posted - 13/02/2021 : 16:27:35
ok je to kod Bukgroba,jer je Nataša bila još jedan od serijala na kojem su zasrali motku.

ali Bernard je sa svoja 4 integrala zaokružio priču,završio serijal - znači,baš suprotno od toga o čemu govoriš.
Dwayne_Looney Posted - 13/02/2021 : 16:21:54
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?


ne ubacuj Natašu u ovu grupu

Nataša je vrhunski BD



Drago mi je da je moj komentar potaknuo više izljeva ljubavi prema Nataši nego se moglo vidjeti na zadnja dva topica najave izlaska njenih integrala a samo sam pitao isplati li se to išta (jer mi sliči na Darkwoodovo samouništenje). Dakle, o kvaliteti nemam pojma niti sam govorio, smanjite doživljaj.


u kom smislu na samouništenje?



Ne doslovno da će se ugasiti ali u smislu da im neka izdanja počnu izlaziti na kapaljku, ili ih prekinu kao svojevremeno Martyja ili Mister Noa. Znaš i sam što je s masom Darkwoodvih izdanja (i Bookglobeoovih u Hrvatskoj). Konkretno za Darkwood... gdje je zadnji broj Granvila, drugi Kalvina i Hobsa, treći Mek Koja, koji li već Kena? Ili, ako ti je draže, Buddy Longway, Bruno Brazil, Gil Jourdan, Lincoln...

Možda prava nisu skupa ili SA ima potporu nekog ministarstva ali meni u zadnje vrijeme to širenje produkcije nije dobar znak. Moje mišljenje, a možda sam i u zabludi jer slabo tko/gotovo nitko ne ostavlja komentare na navedene serijale...
anto Posted - 13/02/2021 : 16:05:37
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?


ne ubacuj Natašu u ovu grupu

Nataša je vrhunski BD



Drago mi je da je moj komentar potaknuo više izljeva ljubavi prema Nataši nego se moglo vidjeti na zadnja dva topica najave izlaska njenih integrala a samo sam pitao isplati li se to išta (jer mi sliči na Darkwoodovo samouništenje). Dakle, o kvaliteti nemam pojma niti sam govorio, smanjite doživljaj.


u kom smislu na samouništenje?
Peyo Posted - 13/02/2021 : 15:56:34
Nekako ne vjerujem da bi se Berni upuštao u samoubilačko izbacivanje tih naslova kad mu ne bi donosili zaradu (pa makar i manju kao investiciju za pridobivanje novih mlađahnih kupaca).

Iako sumnjam da će albumska skuplja izdanja dobro proći, za razliku od jeftinih kiosk izdanja za koje vjerujem da ima kupaca.
Dwayne_Looney Posted - 13/02/2021 : 14:50:55
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?


ne ubacuj Natašu u ovu grupu

Nataša je vrhunski BD



Drago mi je da je moj komentar potaknuo više izljeva ljubavi prema Nataši nego se moglo vidjeti na zadnja dva topica najave izlaska njenih integrala a samo sam pitao isplati li se to išta (jer mi sliči na Darkwoodovo samouništenje). Dakle, o kvaliteti nemam pojma niti sam govorio, smanjite doživljaj.
anto Posted - 13/02/2021 : 14:19:34
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?


ne ubacuj Natašu u ovu grupu

Nataša je vrhunski BD
vukozec Posted - 13/02/2021 : 12:52:09
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?

Ne



Kao da kažete da se TV providerima ne isplati imati Nickelodeon i RTL kockicu kad imaju HBO i Cinestar TV.
El Morisco Posted - 13/02/2021 : 12:45:13
Ako su prvih 6 brojeva kiosk izdanja Sestri gotovo rasprodane - valjda se isplati!

1. Kupujem kćeri i sinu - pretpubertetlijama koji su odlično reagirali i vjerovali ili ne - čitaju strip, a ne prtljaju po mobitelima.

2. Misle li neki forumaši kako će živjeti vječno? - za 20 godina, ako ne i prije, idem Manituu u vječna lovišta - tko će onda kupovati stripove kada izumremo? - pa valjda oni koji sada čitaju Sestre i slično - možda se prebace i na Zagora

Stoga, samo naprijed s izdavanjem...
Ernie Pike Posted - 13/02/2021 : 10:44:24
quote:
Originally posted by Peyo

Nataša je vrhunski BD.



Slažem se. Lijepo nacrtani spoj humora, avanture i krimića s karizmatičnom junakinjom.
Peyo Posted - 13/02/2021 : 10:25:29
Nataša je vrhunski BD.
lwood Posted - 13/02/2021 : 06:12:58
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?

Ne
teller Posted - 13/02/2021 : 05:44:03
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Caldera

Za koji je ovo uzrast klinaca?



Sudeći po crtanom, rekao bih 7-12.



Možemo to onda i mi Zagorovci citat a?
Dwayne_Looney Posted - 12/02/2021 : 23:41:10
Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?
anto Posted - 12/02/2021 : 20:25:43
kakve su ovo gluposti?
ivanl Posted - 11/02/2021 : 18:02:35
quote:
Originally posted by izivko

To je Pets, je li tako.

Za veliku djecu, 30-50 godina. Dobar humor. Meni se jako svidio prvi broj.


Oho. Onda se ne trebam pretvarati da uzimam klincima...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000