forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 STRIP-AGENT: Tajni život ljubimaca 2.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Strip-Agent
New Member

265 Posts

Member since 27/10/2016

Posted - 10/02/2021 : 17:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Strip-Agent a Private Message  Reply with Quote
Avanture na selu!



Scenarij: Lapuss
Crtež: Goum

48 str
tvrdi uvez
boja
79,00 kn

Već dostupno na: shop.strip-agent.hr

Uskoro u striparnicama, knjižarama Školske knjige, Znanja i Artmena!

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/02/2021 : 20:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ovo se uzima klincima...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 11/02/2021 : 10:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
Za koji je ovo uzrast klinaca?

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/02/2021 : 11:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caldera

Za koji je ovo uzrast klinaca?



Sudeći po crtanom, rekao bih 7-12.

Edited by - vukozec on 11/02/2021 11:12:53
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/02/2021 : 14:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
To je Pets, je li tako.

Za veliku djecu, 30-50 godina. Dobar humor. Meni se jako svidio prvi broj.

Have mercy
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/02/2021 : 17:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
crtići su sjajni
pa pretpostavljam da je i strip na nivou

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 11/02/2021 : 17:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
I ja volim ove crtace tako da cu rado uzeti ove stripove!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/02/2021 : 18:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

To je Pets, je li tako.

Za veliku djecu, 30-50 godina. Dobar humor. Meni se jako svidio prvi broj.


Oho. Onda se ne trebam pretvarati da uzimam klincima...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/02/2021 : 20:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
kakve su ovo gluposti?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6597 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/02/2021 : 23:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?

loading...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/02/2021 : 05:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Caldera

Za koji je ovo uzrast klinaca?



Sudeći po crtanom, rekao bih 7-12.



Možemo to onda i mi Zagorovci citat a?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/02/2021 : 06:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?

Ne

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 13/02/2021 : 10:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Nataša je vrhunski BD.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2642 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 13/02/2021 : 10:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Nataša je vrhunski BD.



Slažem se. Lijepo nacrtani spoj humora, avanture i krimića s karizmatičnom junakinjom.
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 13/02/2021 : 12:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Ako su prvih 6 brojeva kiosk izdanja Sestri gotovo rasprodane - valjda se isplati!

1. Kupujem kćeri i sinu - pretpubertetlijama koji su odlično reagirali i vjerovali ili ne - čitaju strip, a ne prtljaju po mobitelima.

2. Misle li neki forumaši kako će živjeti vječno? - za 20 godina, ako ne i prije, idem Manituu u vječna lovišta - tko će onda kupovati stripove kada izumremo? - pa valjda oni koji sada čitaju Sestre i slično - možda se prebace i na Zagora

Stoga, samo naprijed s izdavanjem...

---

<b></b>
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 13/02/2021 : 12:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?

Ne



Kao da kažete da se TV providerima ne isplati imati Nickelodeon i RTL kockicu kad imaju HBO i Cinestar TV.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/02/2021 : 14:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?


ne ubacuj Natašu u ovu grupu

Nataša je vrhunski BD

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6597 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/02/2021 : 14:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?


ne ubacuj Natašu u ovu grupu

Nataša je vrhunski BD



Drago mi je da je moj komentar potaknuo više izljeva ljubavi prema Nataši nego se moglo vidjeti na zadnja dva topica najave izlaska njenih integrala a samo sam pitao isplati li se to išta (jer mi sliči na Darkwoodovo samouništenje). Dakle, o kvaliteti nemam pojma niti sam govorio, smanjite doživljaj.

loading...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 13/02/2021 : 15:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Nekako ne vjerujem da bi se Berni upuštao u samoubilačko izbacivanje tih naslova kad mu ne bi donosili zaradu (pa makar i manju kao investiciju za pridobivanje novih mlađahnih kupaca).

Iako sumnjam da će albumska skuplja izdanja dobro proći, za razliku od jeftinih kiosk izdanja za koje vjerujem da ima kupaca.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/02/2021 : 16:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?


ne ubacuj Natašu u ovu grupu

Nataša je vrhunski BD



Drago mi je da je moj komentar potaknuo više izljeva ljubavi prema Nataši nego se moglo vidjeti na zadnja dva topica najave izlaska njenih integrala a samo sam pitao isplati li se to išta (jer mi sliči na Darkwoodovo samouništenje). Dakle, o kvaliteti nemam pojma niti sam govorio, smanjite doživljaj.


u kom smislu na samouništenje?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6597 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/02/2021 : 16:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?


ne ubacuj Natašu u ovu grupu

Nataša je vrhunski BD



Drago mi je da je moj komentar potaknuo više izljeva ljubavi prema Nataši nego se moglo vidjeti na zadnja dva topica najave izlaska njenih integrala a samo sam pitao isplati li se to išta (jer mi sliči na Darkwoodovo samouništenje). Dakle, o kvaliteti nemam pojma niti sam govorio, smanjite doživljaj.


u kom smislu na samouništenje?



Ne doslovno da će se ugasiti ali u smislu da im neka izdanja počnu izlaziti na kapaljku, ili ih prekinu kao svojevremeno Martyja ili Mister Noa. Znaš i sam što je s masom Darkwoodvih izdanja (i Bookglobeoovih u Hrvatskoj). Konkretno za Darkwood... gdje je zadnji broj Granvila, drugi Kalvina i Hobsa, treći Mek Koja, koji li već Kena? Ili, ako ti je draže, Buddy Longway, Bruno Brazil, Gil Jourdan, Lincoln...

Možda prava nisu skupa ili SA ima potporu nekog ministarstva ali meni u zadnje vrijeme to širenje produkcije nije dobar znak. Moje mišljenje, a možda sam i u zabludi jer slabo tko/gotovo nitko ne ostavlja komentare na navedene serijale...

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/02/2021 16:26:58
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/02/2021 : 16:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ok je to kod Bukgroba,jer je Nataša bila još jedan od serijala na kojem su zasrali motku.

ali Bernard je sa svoja 4 integrala zaokružio priču,završio serijal - znači,baš suprotno od toga o čemu govoriš.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 13/02/2021 16:27:57
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6597 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/02/2021 : 16:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ok je to kod Bukgroba,jer je Nataša bila još jedan od serijala na kojem su zasrali motku.

ali Bernard je sa svoja 4 integrala zaokružio priču,završio serijal - znači,baš suprotno od toga o čemu govoriš.



Ok, super, nisam znao koliko ima brojeva.
Ja se isto nadam da je stekao iskustvo i učio od drugih i zna izbjeći greške.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/02/2021 16:32:51
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/02/2021 : 19:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zna li naš Berni što čini?
Sestre, Supersestre, Moje frendice, Nataša, Luka, Boduljko i Žbunika, Malci... wtf? Isplati li se to išta?

Ne



Kao da kažete da se TV providerima ne isplati imati Nickelodeon i RTL kockicu kad imaju HBO i Cinestar TV.



Ne gledan pa mi i ne znače.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 13/02/2021 : 22:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam kako je izdano 5 Integrala Nataše?

---

<b></b>
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/02/2021 : 05:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Mislio sam kako je izdano 5 Integrala Nataše?


Je. Prvi od Bookglobea, ostala 4 od Strip Agenta. Prvi ima posve drugaciji hrbat.

https://shop.strip-agent.hr/kategorija-proizvoda/serijali/natasa/

Nedavno sam ih ponovo iscitao sve. Vrhunski strip. Vrhunski serijal. Jednako me je odusevio kao nekad u Strip Artu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000