forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / BD edicija KIST

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 04/04/2021 : 11:11:02
🎩 Dragi prijatelji,

kraj prvog kvartala godine je odličan trenutak za nove početke, te vam stoga vaša

➡️ GOLKONDA NAJAVLJUJE: ⬅️

🖌 KIST - NOVU EDICIJU BD ALBUMA!

Jedna od glavnih karakteristika nove edicije je što će se u njoj naći isključivo pojedinačni ili one shot albumi, koji se teško mogu složiti u smislene integrale, ali i zato što zahtevaju da pred čitaoce budu izneti na povećanom formatu kako bi sav raskoš vrhunskog crteža došao do izražaja.

Čast da otvori novu ediciju pripašće delu proslavljenog dvojca mnogima poznatog po El Ninju, ali i još nekim radovima koji kod nas nisu objavljeni do sada, Boro Pavlović i Kristijan Perisin ovaj put nam pripovedaju avanturističku, ali istinitu priču o sudbini 🔥Džona Tanera🔥, Amerikanca koji je veći deo svog života proveo kao Indijanac u plemenima iz predela Velikih jezera.

Privodimo kraju radove na prvom tomu (od ukupno dva), tako da će on u aprilu sigurno u štampu, a možda se pojavi i među nama...

👁 Bacite pogled kako će da izgleda i budite spremni na sagu koja ostavlja bez daha, u sjajnoj tradiciji Plesa sa vukovima!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
I like girlz Posted - 18/05/2021 : 08:43:19
quote:
Originally posted by Golconda

U pripremi...





svaka čast!
Golconda Posted - 17/05/2021 : 21:38:07
U pripremi...

Peyo Posted - 07/04/2021 : 12:35:06
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Peyo

@Golconda pitanje u vezi ove knjige, koji će biti format? Francuski je 24*32 cm.


Pa piše to ovdje https://www.golconda.rs/product/dzon-taner-1/



Hvala ti. Odlično, to i treba biti na većem formatu!
delboj Posted - 07/04/2021 : 12:29:09
quote:
Originally posted by Peyo

@Golconda pitanje u vezi ove knjige, koji će biti format? Francuski je 24*32 cm.


Pa piše to ovdje https://www.golconda.rs/product/dzon-taner-1/
I like girlz Posted - 07/04/2021 : 12:23:00
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Peyo

Ako su nekom promakli zaviri:

https://www.glenat.com/24x32-glenat-bd/john-tanner-tome-01-9782344014714#block-views-liseuse-block

https://www.glenat.com/sites/default/files/liseuse/9782344014721/index.html#zoom=z



ne rade zaviri :P



Meni rade najnormalnije. Da ti ih ne blokira kakav antivirus?



ma da, ublock origin je krivac. sve ok ;)
Peyo Posted - 07/04/2021 : 11:38:18
@Golconda pitanje u vezi ove knjige, koji će biti format? Francuski je 24*32 cm.
Peyo Posted - 07/04/2021 : 11:27:48
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Peyo

Ako su nekom promakli zaviri:

https://www.glenat.com/24x32-glenat-bd/john-tanner-tome-01-9782344014714#block-views-liseuse-block

https://www.glenat.com/sites/default/files/liseuse/9782344014721/index.html#zoom=z



ne rade zaviri :P



Meni rade najnormalnije. Da ti ih ne blokira kakav antivirus?
I like girlz Posted - 07/04/2021 : 11:02:27
quote:
Originally posted by Golconda





predivno!

inače, ko ne zna, strip je baziran na istinitoj priči.

samo pucajte ovaj historijski BD!
I like girlz Posted - 07/04/2021 : 11:01:32
quote:
Originally posted by Peyo

Ako su nekom promakli zaviri:

https://www.glenat.com/24x32-glenat-bd/john-tanner-tome-01-9782344014714#block-views-liseuse-block

https://www.glenat.com/sites/default/files/liseuse/9782344014721/index.html#zoom=z



ne rade zaviri :P
Peyo Posted - 06/04/2021 : 21:58:36
Ako su nekom promakli zaviri:

https://www.glenat.com/24x32-glenat-bd/john-tanner-tome-01-9782344014714#block-views-liseuse-block

https://www.glenat.com/sites/default/files/liseuse/9782344014721/index.html#zoom=z
teller Posted - 06/04/2021 : 21:33:41
Bravo, uzimam..
Ajde sad jos pilota i Komandanta Marka.
Golconda Posted - 06/04/2021 : 21:23:45
I like girlz Posted - 05/04/2021 : 10:52:32
jedva čekam da izađe, smatrajte ovo kupljenim i nastavite u sa sličnim BD albumima :)
Golconda Posted - 05/04/2021 : 10:43:09
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Golconda

Jedna od glavnih karakteristika nove edicije je što će se u njoj naći isključivo pojedinačni ili one shot albumi, koji se teško mogu složiti u smislene integrale


Privodimo kraju radove na prvom tomu (od ukupno dva)



Taman htedoh da prokomentarišem kako je ovo kontradiktorno, ali sad kad pogledam, smisao bi bio da će se i kod serijala ići na zasebno objavljivanje albuma?

Ali zašto se dva albuma ne mogu složiti u smisleni integral?
Da nije ipak u pitanju cena, kupci lakše izdvoje manje para odjednom, iako se integral u proseku hvata jeftinije...?




Slažem se da bi bolje bilo da je to u integralu.
Ako su, pak, dva albuma onda bi logično bilo da ide naziv prvog na naslovnici, iako možda ovo nije njena konačna verzija


Logično ili ne, verovatno neće biti naslova na naslovnoj strani, samo na rikni...
Golconda Posted - 05/04/2021 : 10:40:45
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Golconda

Jedna od glavnih karakteristika nove edicije je što će se u njoj naći isključivo pojedinačni ili one shot albumi, koji se teško mogu složiti u smislene integrale


Privodimo kraju radove na prvom tomu (od ukupno dva)



Taman htedoh da prokomentarišem kako je ovo kontradiktorno, ali sad kad pogledam, smisao bi bio da će se i kod serijala ići na zasebno objavljivanje albuma?

Ali zašto se dva albuma ne mogu složiti u smisleni integral?
Da nije ipak u pitanju cena, kupci lakše izdvoje manje para odjednom, iako se integral u proseku hvata jeftinije...?



Konkretno ova dva su mogla da se slože u smislen integral, ali, kako već rekoh negde, drugi tom je izašao početkom marta ili na samom kraju februara, a mi smo pregovore o prvom tomu počeli još pre Nove godine, i onda to traje, i traje, i traje...
Ugovor je napravljen i plaćanje izvršeno za pojedinačni album, tako da ostade tako... U međuvremenu smo brzinski kupili i drugi album, ali svakako ostadosmo na početnoj ideji, bilo je suviše komplikovano prepravljati ugovore i sve...
Meni je jasno da prosečan čitalac, verovatno poučen prošlim iskustvima, odmah pomisli da izdavač hoće da uzme dodatnu lovu za pojedinačni album, mi znamo da to kod nas nije bio slučaj, ali mi ne pada na pamet da se oko toga pravdam...
Eto, sledeći put kad se u Kistu pojavi pojedinačni album, potrudićemo se da njegov drugi broj bude tek u izradi i da neće izaći pre nego što mi objavimo prvi...
Dwayne_Looney Posted - 05/04/2021 : 10:33:06
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Golconda

Jedna od glavnih karakteristika nove edicije je što će se u njoj naći isključivo pojedinačni ili one shot albumi, koji se teško mogu složiti u smislene integrale


Privodimo kraju radove na prvom tomu (od ukupno dva)



Taman htedoh da prokomentarišem kako je ovo kontradiktorno, ali sad kad pogledam, smisao bi bio da će se i kod serijala ići na zasebno objavljivanje albuma?

Ali zašto se dva albuma ne mogu složiti u smisleni integral?
Da nije ipak u pitanju cena, kupci lakše izdvoje manje para odjednom, iako se integral u proseku hvata jeftinije...?




Slažem se da bi bolje bilo da je to u integralu.
Ako su, pak, dva albuma onda bi logično bilo da ide naziv prvog na naslovnici, iako možda ovo nije njena konačna verzija
going going Posted - 05/04/2021 : 10:04:52
Pozdravljam novu ediciju i nabavlja se!
A uskoro se javljam i sa osvrtom na Duranga!
Jozzinelli Posted - 05/04/2021 : 08:13:04
quote:
Originally posted by Golconda

Jedna od glavnih karakteristika nove edicije je što će se u njoj naći isključivo pojedinačni ili one shot albumi, koji se teško mogu složiti u smislene integrale


Privodimo kraju radove na prvom tomu (od ukupno dva)



Taman htedoh da prokomentarišem kako je ovo kontradiktorno, ali sad kad pogledam, smisao bi bio da će se i kod serijala ići na zasebno objavljivanje albuma?

Ali zašto se dva albuma ne mogu složiti u smisleni integral?
Da nije ipak u pitanju cena, kupci lakše izdvoje manje para odjednom, iako se integral u proseku hvata jeftinije...?
AleksandarN Posted - 04/04/2021 : 19:51:18
@Renky PRELEPO!
Slao si mi na viber neke originalne crteze ali nisi taj od Bore.
Moram da nabavim El Nino kako god znam i umem!!!
Renky Posted - 04/04/2021 : 19:44:25
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by anto

nego,naziv edicije mi ne uliva nadu da će se u njoj naći nešto iz novotalasnog francuskog stripa.


Misliš ono sa čombulincima di je, kao, priča važnija od crteža



Jedva cekam ovo!
Bilo bi super da objavite i El Nino jer mnogo nas nikada nece naci prvi broj od Fibre..



Veliki umjetnik i prijatelj
Renky Posted - 04/04/2021 : 19:31:18
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by anto

nego,naziv edicije mi ne uliva nadu da će se u njoj naći nešto iz novotalasnog francuskog stripa.


Misliš ono sa čombulincima di je, kao, priča važnija od crteža


e to



E onda mi je ovakav start "Kist" edicije puno draži
AleksandarN Posted - 04/04/2021 : 19:03:23
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by anto

nego,naziv edicije mi ne uliva nadu da će se u njoj naći nešto iz novotalasnog francuskog stripa.


Misliš ono sa čombulincima di je, kao, priča važnija od crteža





Jedva cekam ovo!
Bilo bi super da objavite i El Nino jer mnogo nas nikada nece naci prvi broj od Fibre..
anto Posted - 04/04/2021 : 18:36:28
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by anto

nego,naziv edicije mi ne uliva nadu da će se u njoj naći nešto iz novotalasnog francuskog stripa.


Misliš ono sa čombulincima di je, kao, priča važnija od crteža


e to
Renky Posted - 04/04/2021 : 18:16:37
quote:
Originally posted by anto

nego,naziv edicije mi ne uliva nadu da će se u njoj naći nešto iz novotalasnog francuskog stripa.


Misliš ono sa čombulincima di je, kao, priča važnija od crteža
I like girlz Posted - 04/04/2021 : 16:04:59
odlično golconda, samo furajte dalje sa BD-om, nepravedno i neopravdano je bio zapostavljen!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000