forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 180

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dr. Westax Posted - 27/08/2021 : 15:13:23
Kupio jučer na kiosku.

19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Combatrock Posted - 30/08/2021 : 20:16:53
Tex sprovodi svoju pravdu, jebe se njemu za pravosudni sistem i dokumentaciju. On se potpisuje pesnicom.
emirem Posted - 30/08/2021 : 19:43:16
quote:
Originally posted by jaki

A mislija sam da je naslov optužujući😁


Uzgred budi receno.. Kriminalno! 😁
jaki Posted - 30/08/2021 : 15:45:14
A mislija sam da je naslov optužujući😁
Curunir Posted - 30/08/2021 : 15:18:58
Daj ne lupetaj. Sve je već rečeno.
Dokument je optužujući, a ne optužni.
jaki Posted - 30/08/2021 : 10:34:49
Optužba je proizvod tužitelja a ovo je dokument koji inkriminira nekog tj.dokaz.
Dobar prijevod.
pcoro Posted - 30/08/2021 : 09:11:06
Kad želiš dno, želiš Nizzija. Kad želiš retardirano, opet - želiš Nizzija. Ako želiš sterilno, nemaštovito, samo da se nakrca tih 110 stranica - znaš već.

Zaplet ide kao i uvijek - neki Apač ide svojim poslom ali slučajno naleti na ubojstvo šefa krijumčara alkohola pa se pritaji i prisluškuje. Nažalost ne prisluškuje dovoljno diskretno pa ga ubojice skuže i krenu gonit, ali baš tad nalete Teks i Tiger Jack. Već mi je ovo bilo retardirano jer Apači su uvijek tihi i nečujni i majstori prikradanja, a konkretni Apač je još duplo tiši i nečujniji što se vidi u drugom dijelu priče kad ga cijela američka vojska ne može uhvatit jer je previše tih i nečujan. I sad takvog mačka skuže baš neki trećerazredni razbojnici i to dok su zaposleni ubojstvom..

Kasnije tog Apača nepravedno optuže za to isto ubojstvo kojem je bio svjedok ali Teks ima rješenje - jednostavno upadne u kuću vođi razbojnika, stavi mu pištolj na čelo i kaže - ajmo, piši sad da si ti kriv! I problem riješen.

Ali, nažalost, u SAD je pravica spora kao i kod nas, tako da dok je Teks ishodio pravomoćnost priznanja, poljepio sve biljege i polupao pečate i odnio u generalštab, situacija se zakomplicirala i sve je otišlo u drugi nastavak..

Crtež - Venturi mi je skroz dobar. Ima čist, uredan crtež sa lijepim crno/bijelo kontrastima , ali nije mi baš vrh vrh jer mu ponekad likovi izgledaju izduženo.
Shaner Posted - 28/08/2021 : 19:52:08
Već mi malo ide na živce ta potreba postavljanja okvira da bi se ispričala neka priča od pred x godina, ali dobro. Kad to zanemarim, sasvim solidan početak.

mladjo Posted - 27/08/2021 : 20:10:10
quote:
Originally posted by Curunir

Tako je, murdo.
Inače bi naprosto bila optužnica, ali ovdje je riječ o najobičnijem dokumentu koji inkriminira razbojnika, tako nešto.
A ako je slučajno pravi tužiočev dokument, onda je, kako rekoh, optužnica.



Aha, da...
mladjo Posted - 27/08/2021 : 20:08:55
Pravnik u meni je iskočio iz kože kad sam vidio naslov:))
Možda bi mogao biti i Dokument optužbe jer može to biti i neki drugi akt tipa pismo kao dokaz ali dobro, nisam čitao strip i nisam jezikoslovac.

Ali stvarno, pa zar se prevodiocu to nije činilo pomalo bizarnim prijevodom?:D:D
Curunir Posted - 27/08/2021 : 19:58:21
Tako je, murdo.
Inače bi naprosto bila optužnica, ali ovdje je riječ o najobičnijem dokumentu koji inkriminira razbojnika, tako nešto.
A ako je slučajno pravi tužiočev dokument, onda je, kako rekoh, optužnica.
murdo Posted - 27/08/2021 : 19:21:43
Optužujući dokument?
delboj Posted - 27/08/2021 : 18:43:17
Nevjerovatan naslov.

Što se tiče priče, vidim da sam zabilježio neke nelogičnosti.
Poli Posted - 27/08/2021 : 17:36:35

Dokument optuzbe?


mladjo Posted - 27/08/2021 : 17:15:50
Optužni dokument??!!
teller Posted - 27/08/2021 : 17:07:57
Potpisi da ovu stracaru i skvo ostavljas u vlastništvo rendžera ciji sam ja punopravni zastupnik..
Ovdje cemo ja i matori Carson provoditi umirovljenicke dane..
Rendzerske plate su bedne a i biftek sa krumpiricima kostaju..
Navaji su izbrali drugog poglavicu i njihovom brezuljaku sa zlatnom zilom nemam vise pristupa..
Jes potpiso, konačno?
Hercule Poirot Posted - 27/08/2021 : 16:44:39
Neka Texa, neka.
Kruger Posted - 27/08/2021 : 16:19:30
Izašao je 24.08. Još ga nema u SNK-u.
Poli Posted - 27/08/2021 : 15:52:24

"Da, ti samo pisi... Jucer sam pijan popisao susjedovu stalu i unistio 2 bale sijena. Time sam mu nanio materialni gubitak kojeg sam voljan nadoknaditi."

"Grrrr...."


teller Posted - 27/08/2021 : 15:18:51
Fino.. Bravo..
Nek se Potrčko odmori jos malo pa onda navali sa najavama...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000