forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Za koji fudbalski/nogometni klub navijate?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Siljak66 Posted - 04/07/2022 : 22:52:52
Za koji fudbaski/nogometni tim sa područja bivše Jugoslavije navijate (ukoliko navijate)?
Zašto ste počeli navijati za taj klub, porodična tradicija, igra, ili, pak nešto treće?
Koji su vam najomiljeniji, a koji najomraženiji igrači voljenog Vam kluba?

Klubovi su uzeti sa večne liste Prve savezne lige SFRJ.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 21/07/2022 : 15:27:46
radnički iz niš
Qwertz Posted - 21/07/2022 : 15:10:51
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂


Mislim da ti to nije ok. Treba da navijas klub iz kojeg si mjesta, a ne za neki tamo samo zato jer je uspjesniji. Uzmi mene za primjer, iz Sarajeva sam i navijam za Crvenu zvezdu.


Dobro, i nije ti baš usporedba jer je Sarajevo bilo veliki i jako izmišani grad. Meni je normalno da je u Sarajevu osin Manijaka i Hordi zla bilo i navijača klubova velike Četvorke. Dijelon zbog popularnosti, a dijelon i zbog necionalnog predznaka ili tradicije.
Šta se tiče navijanja za lokalne klubove, ili konkretno Querzov slučaj, meni bi bilo normalno da navija za Istru. Ali u vrime kad većina mlađarije navija za Chelsea, Liverpool, ili Barcelonu, dobro da navija za bilo koji domaći klub.
Pa makar to bila i Rijeka.


Za Istru se i prije početka sezone zna gdje će završiti. Bit će na rubu ispadanja većinu sezone, ali će se izvući u samoj završnici. A Rijeku općenito volim kao grad, pa zato navijam za klub. A ima i puno Istrijana tamo.
Qwertz Posted - 21/07/2022 : 15:04:11
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂


Mislim da ti to nije ok. Treba da navijas klub iz kojeg si mjesta, a ne za neki tamo samo zato jer je uspjesniji. Uzmi mene za primjer, iz Sarajeva sam i navijam za Crvenu zvezdu.



U mojem mjestu nema kluba.. Zapravo, još malo pa neće biti ni ceste za dolazak u mjesto jer se polako odranja.
Što se tiče Sarajeva i Crvene zvezde, to je potpuno logično
NESVRSTANI Posted - 21/07/2022 : 12:35:52
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂


Mislim da ti to nije ok. Treba da navijas klub iz kojeg si mjesta, a ne za neki tamo samo zato jer je uspjesniji. Uzmi mene za primjer, iz Sarajeva sam i navijam za Crvenu zvezdu.


Dobro, i nije ti baš usporedba jer je Sarajevo bilo veliki i jako izmišani grad. Meni je normalno da je u Sarajevu osin Manijaka i Hordi zla bilo i navijača klubova velike Četvorke. Dijelon zbog popularnosti, a dijelon i zbog necionalnog predznaka ili tradicije.
Šta se tiče navijanja za lokalne klubove, ili konkretno Querzov slučaj, meni bi bilo normalno da navija za Istru. Ali u vrime kad većina mlađarije navija za Chelsea, Liverpool, ili Barcelonu, dobro da navija za bilo koji domaći klub.
Pa makar to bila i Rijeka.
King Warrior Posted - 21/07/2022 : 11:51:21
quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂


Mislim da ti to nije ok. Treba da navijas klub iz kojeg si mjesta, a ne za neki tamo samo zato jer je uspjesniji. Uzmi mene za primjer, iz Sarajeva sam i navijam za Crvenu zvezdu.
adriano Posted - 21/07/2022 : 11:03:27
i meni je simpatičan ovaj igrokaz sa pitanjem i odgovorom
Hercule Poirot Posted - 17/07/2022 : 15:01:48
Zbog autentičnog nastupa na forumu kojega je uopće teško i kopirati. Čestitke :)
Qwertz Posted - 17/07/2022 : 14:59:25
Zbog moje visoke razine pismenosti? Ili ovih mojih iznimno kvalitetnih, organiziranih i smislenih postova?
Hercule Poirot Posted - 17/07/2022 : 14:44:06
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by supermark

Qwertz, ti postavljaš pitanja sebi i odgovaraš samom sebi
Tebi ne treba forum :P


To je ispalo nespretno. Trebalo je sve ići u jedan post



Zbog ovakvih stvari Qwertz mi je sve draži forumaš :)
ivi skoj Posted - 17/07/2022 : 12:39:49
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by supermark

Qwertz, ti postavljaš pitanja sebi i odgovaraš samom sebi
Tebi ne treba forum :P


To je ispalo nespretno. Trebalo je sve ići u jedan post



To je ono kad u teretani svi bildaju i gledaju sebe u ogledalo, a rade to da ih drugi gledaju.
Qwertz Posted - 17/07/2022 : 12:13:55
quote:
Originally posted by supermark

Qwertz, ti postavljaš pitanja sebi i odgovaraš samom sebi
Tebi ne treba forum :P


To je ispalo nespretno. Trebalo je sve ići u jedan post
Hercule Poirot Posted - 17/07/2022 : 11:44:41
quote:
Originally posted by Qwertz

Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂



Zlobnici bi na ovo kazali da je i Rijeka osrednje kvalitete, ali takve nemoj slušati :)
supermark Posted - 17/07/2022 : 11:30:48
Qwertz, ti postavljaš pitanja sebi i odgovaraš samom sebi
Tebi ne treba forum :P
Qwertz Posted - 17/07/2022 : 10:35:05
Pa, kao što znate, iz Istre sam. I mi imamo prvoligaški klub, ali on je, najblaže rečeno, osrednje kvalitete. Zato sam morao krenuti preko Učke, a najbliži klub je Rijeka😂
Qwertz Posted - 17/07/2022 : 10:33:45
Zašto Rijeka?
Qwertz Posted - 17/07/2022 : 10:32:40
Ne pratim baš jako nogomet, jer utakmice traju predugo da bih uspio zadržati pažnju na njima od početka do kraja, ali od domaćih klubova mi je nekako najdraža Rijeka.
ivi skoj Posted - 10/07/2022 : 14:17:50
To je takva sramota da taj debil tuče igrače, on je predsjednik, trener, njegov sin je kapetan…
Ubio klub u četvrtu ligu i nikom ništa, to je moguće samo u ovom zajebistanu od države.
tex2 Posted - 09/07/2022 : 15:32:47
Vjerovao ili ne kad je Medić u pitanju baš sam jučer čuo istinitu priču gdje mi majka priča kako su joj dva sina desetak godina igrala u Zagrebu i sad Medić za slobodne papire (koje on zove za razvoj) traži 200 000 Kn, klinci imaju 20 i 22 godine, kako je uopće moguće ovako nešto da budu robovi propalog kluba.

quote:
Originally posted by ivi skoj

Nekad sam navijao za Zagreb, ali od kada ga je Banderos prepustio rođi da ga sahrani i osramoti nema više smisla.
Ligu ponekad upratim, samo bude to dosta negledljivo nabijanje na livadi tako da je interes više što gledam dosta sporta nego želja za praćenjem.

Hercule Poirot Posted - 09/07/2022 : 15:20:51
Hajduk.
ivi skoj Posted - 09/07/2022 : 09:07:27
Nekad sam navijao za Zagreb, ali od kada ga je Banderos prepustio rođi da ga sahrani i osramoti nema više smisla.
Ligu ponekad upratim, samo bude to dosta negledljivo nabijanje na livadi tako da je interes više što gledam dosta sporta nego želja za praćenjem.
adriano Posted - 05/07/2022 : 15:32:18
nekada sam navijao za hajduk, ali ne pratim više HNL pa mi je svejedno
prop_ovednik Posted - 05/07/2022 : 11:18:17
Ne gajim posebne simpatije ni prema jednom od većih klubova ex-yu lige. Dok je moj seoski klub bio živ navijao sam za njega i to je to. Hajduk, Dinamo i te fore mi nikad nisu bile nešto posebno drage, niti me uhvatile...
Siljak66 Posted - 05/07/2022 : 10:40:31
quote:
Originally posted by Martindylan1982

quote:
Originally posted by udarnik007

Dinamo je institucija u mojoj obitelji godinama.
Pokojni djed je navijao, otac, ja, brat, sestra...
Dok je mamina strana uvijek naginjala više Hajduku.
Dosta bratića mi navija za Hajduk i baš se spremamo
na superkup ovaj vikend, bit će nas pola pola.
Inače sam iz KC od kud mi je i stari dok je mama
s obitelji doselila u HR kasnih sedamdesetih iz BiH
i moram primijetiti da je većina doseljenika navijala
za Hajduk dok su mještani bili redom za Dinamo,
Slaven Belupo nije bio nikad opcija. :)



Meni ili Šibenik (zbog dida) ili Dragovoljac za gušt.
Dinamo mi nikad nije sjeo, ne znam kak.
Al kako su ženini iz Koprivnice sad je i Belupo naš
Žena me zaj da navijam za pola lige



Šta ćeš, kad vam liga ima svega 10 timova
Martindylan1982 Posted - 05/07/2022 : 10:36:36
quote:
Originally posted by udarnik007

Dinamo je institucija u mojoj obitelji godinama.
Pokojni djed je navijao, otac, ja, brat, sestra...
Dok je mamina strana uvijek naginjala više Hajduku.
Dosta bratića mi navija za Hajduk i baš se spremamo
na superkup ovaj vikend, bit će nas pola pola.
Inače sam iz KC od kud mi je i stari dok je mama
s obitelji doselila u HR kasnih sedamdesetih iz BiH
i moram primijetiti da je većina doseljenika navijala
za Hajduk dok su mještani bili redom za Dinamo,
Slaven Belupo nije bio nikad opcija. :)



Meni ili Šibenik (zbog dida) ili Dragovoljac za gušt.
Dinamo mi nikad nije sjeo, ne znam kak.
Al kako su ženini iz Koprivnice sad je i Belupo naš
Žena me zaj da navijam za pola lige
Siljak66 Posted - 05/07/2022 : 10:26:05
Partizan je bolest, iskreno
Iz ličnog iskustva govorim.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000