forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najprecjenjeniji bonelli-fan

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
stinky Posted - 30/07/2022 : 21:14:19
Potaknut interesantnim temama članova Qwertz, Šiljak i Zoroass otvaram ovo, možda zanimljivo a možda nezanimljivo, glasovanje:

Tko je najprecjenjeniji bonelli-fan svih vremena u ovoj našoj strip zajednici?
Obrazložite svoj izbor.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Kruger Posted - 10/05/2023 : 17:23:32
ak postaviš pitanje koji je fan najviše podcijenjen dođeš do sličnog bezveznog zaključka. Ak pak postaviš pitanje tko je najomraženiji fan Zagora izgleda kako je valjda jasno, to sam ja.
kostard Posted - 10/05/2023 : 15:53:32
Markos
Hercule Poirot Posted - 02/08/2022 : 10:24:47
quote:
Originally posted by zeljko

akd se raja vrati s mora drukcije ce glasovati



Zoroasterixx Posted - 01/08/2022 : 12:13:32
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Dexters

Bonelli fan i ne može biti ništa drugo osim precjenjen, to mu je u biti. Lista djeluje brzopleto skrojena, tko je Džedson, nisam ga nešto primjećivao? Gdje su PijaniPatak, goinggoing, Antiša, hmmm...



Tj. preko neke stvari.
Ma listu dobrim dijelom čine fanovi isključivo ili skoro pa isključivo stinkyjeve glasne patnje Zagora, a ne Bonellija.



Nije bolest sve što boli.
stinky Posted - 01/08/2022 : 12:09:13
ma daj
gle kak sam otresao ivanal... a nitko drugi mi nije konkurencija, budimo ozbiljni. svi ste vi još amateri napuhivanja, prodavanja magle, bufonerije, gizdavosti i ispraznosti
zeljko Posted - 01/08/2022 : 11:59:18
akd se raja vrati s mora drukcije ce glasovati
stinky Posted - 01/08/2022 : 11:56:50
edo, jesam, bio sam voljen i poštovan... a gle me sad. sisice poput dextera i looneya me sprdaju. anonimne tetkice glasuju da sam precijenjen. neka. baš to mi treba. jer, ljudi su u pravu: 20 godina sam ih vukao za nos, prodavao maglu (sjetite se samo filozofije sjekire ahahahaha). pisao velevažne tesktove o Zagoru. ej, o Zagoru!! stripu za djecu. pa dubokoumno kenjkao o Dylanu Dogu, zaveo kikyija, dooma, spocka, hahaha... i onu guzicu zoroassa:))))))) ljudi su me se plašili, nitko se nije usudio zucnuti, polemizirati sa mnom (osim neiskusnih, vidi kako je završio stripnik. tuga i jad).
a tek moje promjene, nekonzistentnost, ekstremni skokovi od dobrice do manijaka. jedan dan pišem o Hegelu, zaprepastim prostotu hajdegerovskom destrukcijom tradicionalne metafizike, da bi već sljedećeg dana pisao banalne pošalice i razgovarao s banalnim tipovima a la elvud, tonto, vukozec... sipam iz rukava koje god hoćeš područje, pravim se da sve znam o književnosti, o povijesti, o etici, politici, a s druge strane ne mogu skuckati 2 rečenice o marvelu. pa moje faze... haha, faze su vrh!!! prvo dogovac, pa zagorovac, pa kao neki veliki katolik, filozof..... a na koncu bena, ništa do pelivan, lutak, kiflica. ----- i zato, baš zato sam NAJPRECJENJENIJI BONELLI FAN ikada, i neće se roditi taj koji će to nadmašiti, makar živio sto godina i učlanio se na scom!! a znate kaj? baš ovaj atak svjetine na moju bufonsku karikaturu, preobrazit će se u moju novu pobjedu nad scomom! jer u svakom rastu dođe do zamora materijala, i meni je ovo trebalo za novi početak, gdje ću biti još veći i cjenjeniji. haha, patite jadnici, hejteri i diletanti!!!!
Dwayne_Looney Posted - 01/08/2022 : 00:21:46
quote:
Originally posted by Dexters

Bonelli fan i ne može biti ništa drugo osim precjenjen, to mu je u biti. Lista djeluje brzopleto skrojena, tko je Džedson, nisam ga nešto primjećivao? Gdje su PijaniPatak, goinggoing, Antiša, hmmm...



Tj. preko neke stvari.
Ma listu dobrim dijelom čine fanovi isključivo ili skoro pa isključivo stinkyjeve glasne patnje Zagora, a ne Bonellija.
Dexters Posted - 31/07/2022 : 23:51:37
Bonelli fan i ne može biti ništa drugo osim precjenjen, to mu je u biti. Lista djeluje brzopleto skrojena, tko je Džedson, nisam ga nešto primjećivao? Gdje su PijaniPatak, goinggoing, Antiša, hmmm...
zeljko Posted - 31/07/2022 : 21:40:30
ovo je klaisčna prevara na anketama
hajdžek ankete by fenovi magelana
hakeri
Edi B Posted - 31/07/2022 : 19:30:54
quote:
Originally posted by stinky

bome moja precijenjenost raste iz časa u čas. tako je to kad čovjek ne čini dobra djela: niti ih znam činiti niti se znam elegantno pohvaliti.


Znaci da si ipak, u određenom vremenu, bio voljen i poštovan.
A mozda si jos uvijek
stinky Posted - 31/07/2022 : 19:07:41
bome moja precijenjenost raste iz časa u čas. tako je to kad čovjek ne čini dobra djela: niti ih znam činiti niti se znam elegantno pohvaliti.
stinky Posted - 31/07/2022 : 17:28:24
tja, da
napokon istina izlazi na vidjelo
dosta dugo sam se i švercao. 21 godinu. neki su se u međuvremenu rodili.

kiky, tebe bih uvijek nominirao. žao mi je što nisi malo više precijenjen, al' što da se radi. ljudi ovdje jednostavno nemaju nos za tvoju istančanu visokoparnost i blef.
petarStripovi10 Posted - 31/07/2022 : 16:44:29
quote:
Originally posted by Edi B

Stinkač prelazi u vodstvo.
Šuška se da ivanlo kupuje glasače.



Eeee, ne traže isti ni piti.
Edi B Posted - 31/07/2022 : 15:25:34
Stinkač prelazi u vodstvo.
Šuška se da ivanlo kupuje glasače.
kiky Posted - 31/07/2022 : 13:23:29
ipak, hvala na nominaciji. to shvaćam kao kompliment.
stinky Posted - 31/07/2022 : 13:18:23
željac, pa ti nemreš u isti red s legendama visokoparnosti

kikyo, opet touche! tako ipak dolazimo do toga da ljudi vole ivanla, jer on je najprecjenjeniji bonelli fan naše strip zajednice.
zeljko Posted - 31/07/2022 : 13:05:52
A sto mene nema
O 20.obljetnici
kiky Posted - 31/07/2022 : 12:59:53
odlični rezultati za mene, za sada. jedan jedini glas koji sam dao samom sebi. biti ovdje precijenjen znači, u određenom vremenu i zbog određenih razloga, biti voljen i poštovan na ovom forumu, i to ne od strane par ljudi, nego od značajnijeg broja forumaša, a to u mome primjeru nikada nije bio slučaj.
Poncho Posted - 31/07/2022 : 12:06:16
Bit će ovo uzbudljiva trka, velika nagrada Monte Carla.
stinky Posted - 31/07/2022 : 12:02:27
opa bato
izgleda da je shvaćen moj mig da spasimo ivanla
stinky Posted - 31/07/2022 : 11:32:18
Ne treba se shvaćati preozbiljno, a opet treba biti dostojanstven. Npr. nije dobro pobijediti u anketi da si najprecjenjeniji. Pa što ljudi o tebi misle onda??!!??
Uglavnom, situacija nije baš bajna, ljudi misle da sam jednako napuhan kao jedan curunir, jedan markos... Ali bar se tješim da nisam tako operetan poput ivanla. Ivanl je, prema javnom mnijenju, teški gospon fulir. Takav udarac bi slomio i staloženije ljude od njega... ne znam, ovo mu je drugi, treći udarac u par dana, bojim se kako će sve to završiti.
Poncho Posted - 31/07/2022 : 09:56:13
Kad sam već u anketi rekoh da si dam glas. Nikad se ne treba shvaćati preozbiljno.
stinky Posted - 30/07/2022 : 21:54:10
Pardon, nisam obrazložio zašto smatram markosa najprecjenjenijim.

1.Puno se kune u stripove, prva ljubav ovo ono, a nikada se ne veseli s ljudima, recimo kada krene nova edicija zagor extra retro (ne znam kada je markos zadnji puta napisao "jeeeeeee" ili "bravo!!" u Zagor topic, u Mister No topic...). 2.Ne sviđa mi se njegov ukus. 3.Drži se dosta fon oben (što je, zapravo, već po točki 1). 4.Gizdav je, izbirljiv, a sve bez prave podloge.
zeljko Posted - 30/07/2022 : 21:36:02
ja dajem glas za našeg radnog čovjeka pomorca i kapitalistu :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000