forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najprecjenjeniji bonelli-fan
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/07/2022 : 21:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Potaknut interesantnim temama članova Qwertz, Šiljak i Zoroass otvaram ovo, možda zanimljivo a možda nezanimljivo, glasovanje:

Tko je najprecjenjeniji bonelli-fan svih vremena u ovoj našoj strip zajednici?
Obrazložite svoj izbor.

Choices:

curunir
ivanl
poncho
D.J.
markos
nagor
kruger
stinky
adriano
velka
spock
solar
valter
kiky
džedson


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/07/2022 : 21:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Ajd da ja prvi otvorim i probijem led.

Teško mi je ovo, ima stvarno puno precijenjenih, ocvalih i umjetno proizvedenih tzv. "stručnjaka" za Mister Noa, "stručnjaka" za Dylana i da ne velim kakvih sve stručnjaka i doktora se ovdje nakupilo s koca i konopca. Bome ima i "zagorologa".

S jedne strane mi je precijenjen curunir, s druge adriano, s treće ivanl, napose kiky itd. Ni sam nisam imun od te precijenjenosti, koliko su me samo napuhivali svojedobno, a i sam sam se držao važno.

Ha, kako god, najprecjenjeniji mi je markos i zato moj glas ide - markosu.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/07/2022 : 21:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja dajem glas za našeg radnog čovjeka pomorca i kapitalistu :)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/07/2022 : 21:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Pardon, nisam obrazložio zašto smatram markosa najprecjenjenijim.

1.Puno se kune u stripove, prva ljubav ovo ono, a nikada se ne veseli s ljudima, recimo kada krene nova edicija zagor extra retro (ne znam kada je markos zadnji puta napisao "jeeeeeee" ili "bravo!!" u Zagor topic, u Mister No topic...). 2.Ne sviđa mi se njegov ukus. 3.Drži se dosta fon oben (što je, zapravo, već po točki 1). 4.Gizdav je, izbirljiv, a sve bez prave podloge.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 31/07/2022 : 09:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Kad sam već u anketi rekoh da si dam glas. Nikad se ne treba shvaćati preozbiljno.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/07/2022 : 11:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Ne treba se shvaćati preozbiljno, a opet treba biti dostojanstven. Npr. nije dobro pobijediti u anketi da si najprecjenjeniji. Pa što ljudi o tebi misle onda??!!??
Uglavnom, situacija nije baš bajna, ljudi misle da sam jednako napuhan kao jedan curunir, jedan markos... Ali bar se tješim da nisam tako operetan poput ivanla. Ivanl je, prema javnom mnijenju, teški gospon fulir. Takav udarac bi slomio i staloženije ljude od njega... ne znam, ovo mu je drugi, treći udarac u par dana, bojim se kako će sve to završiti.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/07/2022 : 12:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
opa bato
izgleda da je shvaćen moj mig da spasimo ivanla
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 31/07/2022 : 12:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Bit će ovo uzbudljiva trka, velika nagrada Monte Carla.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/07/2022 : 12:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
odlični rezultati za mene, za sada. jedan jedini glas koji sam dao samom sebi. biti ovdje precijenjen znači, u određenom vremenu i zbog određenih razloga, biti voljen i poštovan na ovom forumu, i to ne od strane par ljudi, nego od značajnijeg broja forumaša, a to u mome primjeru nikada nije bio slučaj.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2022 : 13:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
A sto mene nema
O 20.obljetnici

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/07/2022 : 13:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
željac, pa ti nemreš u isti red s legendama visokoparnosti

kikyo, opet touche! tako ipak dolazimo do toga da ljudi vole ivanla, jer on je najprecjenjeniji bonelli fan naše strip zajednice.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/07/2022 : 13:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ipak, hvala na nominaciji. to shvaćam kao kompliment.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 31/07/2022 : 15:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Stinkač prelazi u vodstvo.
Šuška se da ivanlo kupuje glasače.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1062 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 31/07/2022 : 16:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Stinkač prelazi u vodstvo.
Šuška se da ivanlo kupuje glasače.



Eeee, ne traže isti ni piti.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/07/2022 : 17:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
tja, da
napokon istina izlazi na vidjelo
dosta dugo sam se i švercao. 21 godinu. neki su se u međuvremenu rodili.

kiky, tebe bih uvijek nominirao. žao mi je što nisi malo više precijenjen, al' što da se radi. ljudi ovdje jednostavno nemaju nos za tvoju istančanu visokoparnost i blef.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/07/2022 : 19:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
bome moja precijenjenost raste iz časa u čas. tako je to kad čovjek ne čini dobra djela: niti ih znam činiti niti se znam elegantno pohvaliti.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 31/07/2022 : 19:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

bome moja precijenjenost raste iz časa u čas. tako je to kad čovjek ne čini dobra djela: niti ih znam činiti niti se znam elegantno pohvaliti.


Znaci da si ipak, u određenom vremenu, bio voljen i poštovan.
A mozda si jos uvijek
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2022 : 21:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ovo je klaisčna prevara na anketama
hajdžek ankete by fenovi magelana
hakeri

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 31/07/2022 : 23:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Bonelli fan i ne može biti ništa drugo osim precjenjen, to mu je u biti. Lista djeluje brzopleto skrojena, tko je Džedson, nisam ga nešto primjećivao? Gdje su PijaniPatak, goinggoing, Antiša, hmmm...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/08/2022 : 00:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Bonelli fan i ne može biti ništa drugo osim precjenjen, to mu je u biti. Lista djeluje brzopleto skrojena, tko je Džedson, nisam ga nešto primjećivao? Gdje su PijaniPatak, goinggoing, Antiša, hmmm...



Tj. preko neke stvari.
Ma listu dobrim dijelom čine fanovi isključivo ili skoro pa isključivo stinkyjeve glasne patnje Zagora, a ne Bonellija.

loading...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2022 : 11:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
edo, jesam, bio sam voljen i poštovan... a gle me sad. sisice poput dextera i looneya me sprdaju. anonimne tetkice glasuju da sam precijenjen. neka. baš to mi treba. jer, ljudi su u pravu: 20 godina sam ih vukao za nos, prodavao maglu (sjetite se samo filozofije sjekire ahahahaha). pisao velevažne tesktove o Zagoru. ej, o Zagoru!! stripu za djecu. pa dubokoumno kenjkao o Dylanu Dogu, zaveo kikyija, dooma, spocka, hahaha... i onu guzicu zoroassa:))))))) ljudi su me se plašili, nitko se nije usudio zucnuti, polemizirati sa mnom (osim neiskusnih, vidi kako je završio stripnik. tuga i jad).
a tek moje promjene, nekonzistentnost, ekstremni skokovi od dobrice do manijaka. jedan dan pišem o Hegelu, zaprepastim prostotu hajdegerovskom destrukcijom tradicionalne metafizike, da bi već sljedećeg dana pisao banalne pošalice i razgovarao s banalnim tipovima a la elvud, tonto, vukozec... sipam iz rukava koje god hoćeš područje, pravim se da sve znam o književnosti, o povijesti, o etici, politici, a s druge strane ne mogu skuckati 2 rečenice o marvelu. pa moje faze... haha, faze su vrh!!! prvo dogovac, pa zagorovac, pa kao neki veliki katolik, filozof..... a na koncu bena, ništa do pelivan, lutak, kiflica. ----- i zato, baš zato sam NAJPRECJENJENIJI BONELLI FAN ikada, i neće se roditi taj koji će to nadmašiti, makar živio sto godina i učlanio se na scom!! a znate kaj? baš ovaj atak svjetine na moju bufonsku karikaturu, preobrazit će se u moju novu pobjedu nad scomom! jer u svakom rastu dođe do zamora materijala, i meni je ovo trebalo za novi početak, gdje ću biti još veći i cjenjeniji. haha, patite jadnici, hejteri i diletanti!!!!

Edited by - stinky on 01/08/2022 11:57:59
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2022 : 11:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
akd se raja vrati s mora drukcije ce glasovati

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2022 : 12:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma daj
gle kak sam otresao ivanal... a nitko drugi mi nije konkurencija, budimo ozbiljni. svi ste vi još amateri napuhivanja, prodavanja magle, bufonerije, gizdavosti i ispraznosti
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/08/2022 : 12:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Dexters

Bonelli fan i ne može biti ništa drugo osim precjenjen, to mu je u biti. Lista djeluje brzopleto skrojena, tko je Džedson, nisam ga nešto primjećivao? Gdje su PijaniPatak, goinggoing, Antiša, hmmm...



Tj. preko neke stvari.
Ma listu dobrim dijelom čine fanovi isključivo ili skoro pa isključivo stinkyjeve glasne patnje Zagora, a ne Bonellija.



Nije bolest sve što boli.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12839 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/08/2022 : 10:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

akd se raja vrati s mora drukcije ce glasovati



Go to Top of Page

kostard
Starting Member

32 Posts

Member since 07/05/2023

Posted - 10/05/2023 : 15:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kostard a Private Message  Reply with Quote
Markos
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000