forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Akcija-obojimo strip od VBleka - Beli Bizon

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ddeki Posted - 03/09/2016 : 19:50:05
Pre dosta vremena obojio sam prvu stranu Belog Bizona, ali tu sliku ne mogu da nadjem. Ako je neko ima voleo bih da je postavi. U medjuvremenu ja sam je ponovo obojio i bas bih voleo da vidim razliku od pre i sada. Zbog porodicnih obaveza ovaj projekat nece biti realizovan u skorije vreme, ali ce svakako biti zavrsen u toku sledece godine.... Evo kako izgledaju prve dve strane:



10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ddeki Posted - 10/11/2022 : 15:08:04
Strip od sada mozete procitati u HD rezoluciji na Youtube.

ddeki Posted - 03/12/2016 : 19:01:04
Obojen kompletan strip. Evo linka:

https://mega.nz/#!fVkXSQIS!NUS60TPfge-oiMGed-TrfeXVgoSAF__gpjhlpm6ikFY
ddeki Posted - 02/11/2016 : 20:17:37
Upravo sam zavrsio prvi deo ove price. Nastavak ce biti pridodat kad zavrsim sa kolorisanjem citavog stripa.



https://filesend.co/f/dbk-bijeli-bizon-1.-deo.cbr
ddeki Posted - 09/10/2016 : 15:05:34
ddeki Posted - 02/10/2016 : 19:54:42
quote:
Originally posted by Gru

Ddeki, svaka čast, neumoran si!
Nego, samo jedno pitanje, na predzadnjem kadru marame oko vrata izgledaju prežute kao i kacige crvenih mundira?




Odlucio sam ipak da promenim boju kaciga i da izgledaju kao u Gradu Carolija koje sam bojio. Inace ovakve su i kacige u "Prica o K.Marku" (italijanski kolor)





ddeki Posted - 24/09/2016 : 14:39:02
ddeki Posted - 06/09/2016 : 20:28:06
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by ddeki


Posto bojim za Grckog izdavaca koristio sam boje koje su oni na svojim kolorima koristili, a to je zuta boja. Za nase potrebe to mogu promeniti, kao i bilo sta drugo jer cuvam radni materijal.




ove njihove boje izgledaju ko iz kasnih 70ih. mislim da bi bilo šteta uz tvoje mogućnosti to ne dovesti na bolju razinu. osim ako izdavač traži da izgleda retro.



To ce izdavac odluciti. Do sada nije bilo primedbi ovakve vrste.
xilrion Posted - 06/09/2016 : 18:28:28
quote:
Originally posted by ddeki


Posto bojim za Grckog izdavaca koristio sam boje koje su oni na svojim kolorima koristili, a to je zuta boja. Za nase potrebe to mogu promeniti, kao i bilo sta drugo jer cuvam radni materijal.





ove njihove boje izgledaju ko iz kasnih 70ih. mislim da bi bilo šteta uz tvoje mogućnosti to ne dovesti na bolju razinu. osim ako izdavač traži da izgleda retro.
ddeki Posted - 06/09/2016 : 09:50:53
quote:
Originally posted by Gru

Ddeki, svaka čast, neumoran si!
Nego, samo jedno pitanje, na predzadnjem kadru marame oko vrata izgledaju prežute kao i kacige crvenih mundira?




Posto bojim za Grckog izdavaca koristio sam boje koje su oni na svojim kolorima koristili, a to je zuta boja. Za nase potrebe to mogu promeniti, kao i bilo sta drugo jer cuvam radni materijal.

Gru Posted - 05/09/2016 : 21:20:53
Ddeki, svaka čast, neumoran si!
Nego, samo jedno pitanje, na predzadnjem kadru marame oko vrata izgledaju prežute kao i kacige crvenih mundira?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000