forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 300 čuda - aktuelnosti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jagodanbg Posted - 22/06/2021 : 17:59:21
⚡️ Novi Serijal Američkog Savremenog Stripa⚡️
🛠 Royal City ⚒
Još jedno remek delo Džefa Lemira ROYAL CITy beleži živote, ljubavi i gubitke problematične porodice i grada koji nestaje tokom tri decenije. Patrick Pike, nestajuća književna zvezda koja se nevoljko vraća u nekada uspešan fabrički grad gde je odrastao, brzo je uvučen u drame svoje dve odrasle braće i sestara, svoje prepotentne majke i oca pretučenog čelom, koji su svi još uvek proganjana različitim verzijama svog najmlađeg brata Tomija, koji se utopio pre decenija. ROYAL CITY je povratak na književnu i tematsku teritoriju Lemirovog prodornog grafičkog romana Essek Counti i njegov je najambiciozniji i najosobniji projekat do sada.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Pajtos Posted - 04/04/2024 : 16:17:51
Eto, neki stripsi su ipak skupi, a neki nisu...
jagodanbg Posted - 04/04/2024 : 11:07:50
quote:
Originally posted by borg

Jel ima zavir negde za taj strip?



Ako imas Instagram mogu ti ja proslediti 15-o sekundni video prelistavanja.
Poslao mi je lik u inbox, ali ne znam kako drugacije da ti pokazem.

Edit: hajde da probam ovako, uspeo sam da ga skinem i okacim na moj cloud:

https://mega.nz/file/njpQ3RIC#v9OlIKLmGaeQhxaSPgD4qYQzXG2CfmzqS0wKlcivNBA
borg Posted - 04/04/2024 : 10:04:17
Jel ima zavir negde za taj strip?

anto Posted - 04/04/2024 : 08:13:06
jako dobro - 4/5
izuzetan - granitna 5/5

ali nebitno,ghlavno je da je skrenuta pažnja ljudima na kvalitet Nihteride
Dzimi Gitara Posted - 04/04/2024 : 00:16:57
Ma ti si verovatno više u pravu i moguće da sam ja još dodatno razgaljen jer o ovome nisam znao ama baš ništa. Plus, uvek sam uživao u komedijama u kojima luzer sticajem okolnosti ispada heroj, što je ovde veoma spontano postavljeno. Toliko blesavo da deluje sasvim prirodno.
I da, malkice gubi gasa, pa možda jesam u kontradikciji, ali i ti si, jer „jako dobro delo” = „izuzetan strip”.
No, bez sumnje se slažemo da su na gubitku oni koji ne pročitaju Nihteridu.
anto Posted - 03/04/2024 : 23:51:06
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Nihterida je izuzetan strip. Senzibilitetom odgovara upravo onome što ti voliš kod recimo nove francuske škole.
Na stranu što mislim da bi mu dao granitnu peticu da ga je izdao neki drugi izdavač ;D, ali o ovom stripu treba pričati jer ljudi proputšaju odličnu stvar i što je još važnije, vrlo vrlo zabavnu.
A sve to iz jedne kulture koju uopšte ne povezujemo sa stripom.


ne mislim da je izuzetan strip,a slažem se da vuče na novovalne francuze; zamerka mi je što kako strip odmiče,ti sjajni utisci sa početka blede,isto je napisao i nejker,ali svakako je reč o jako dobrom delu.
naker Posted - 03/04/2024 : 18:59:35
Podrška za helenskog Batmana, Nihterida je presmešan strip.


https://darkwoodforum.rs/index.php?msg=674451
Dzimi Gitara Posted - 03/04/2024 : 18:45:34
Nihterida je izuzetan strip. Senzibilitetom odgovara upravo onome što ti voliš kod recimo nove francuske škole.
Na stranu što mislim da bi mu dao granitnu peticu da ga je izdao neki drugi izdavač ;D, ali o ovom stripu treba pričati jer ljudi proputšaju odličnu stvar i što je još važnije, vrlo vrlo zabavnu.
A sve to iz jedne kulture koju uopšte ne povezujemo sa stripom.
anto Posted - 03/04/2024 : 18:25:03
Petros Hristulijas:Vraćam se kao NIHTERIDA

Totalno opičen strip.Verovatno ga nikad ne bih uzeo da nije bio na sjajnom popustu,ali ne bi mi bilo žao ni da sam ga platio po redovnoj ceni.
Nihterida je svojevrsna parodija Betmena,uvrnut i vrlo neobičan,nacrtan u novotalasnom fazonu.
Tu je Bets,tu je i Robin,tu je i Alfred,tu je i betmobil,i tu staje svaka sličnost sa DC junakom.
Izdanje se sastoji iz tri albuma,sa tim što mi je treći nešto slabiji -da li zato što priča počinje da se vrti u krug ili je jednostavno lošija,ne znam,ali celokupni dojam je sasvim pozitivan.
4/5
john connor Posted - 14/03/2024 : 13:30:06
Cimajte goinga, da kupuje za vas, i salje v po 200din, paket cc. A na sajmu ga vodimo na kocu.
Red Marquis Posted - 14/03/2024 : 12:57:44
quote:
Originally posted by ZoranM

Ja iskoristio akciju da kupim BPRD oko kojeg se već duže lomim. No danad mi stiže pošiljka kad oni poštarina 800 dinara!! Jel moguće da Bex toliko dere za poštarine??


Dere, stigla prošle nedelje i drugaru od 300 čuda, 850 din. Pojede ti popuste maltene poštarina.
Lajkovcanin Posted - 14/03/2024 : 09:31:29
quote:
Originally posted by ZoranM

Ja iskoristio akciju da kupim BPRD oko kojeg se već duže lomim. No danad mi stiže pošiljka kad oni poštarina 800 dinara!! Jel moguće da Bex toliko dere za poštarine?? Još malo pa neće biti isplativo ni poručivanje sa interneta, no ono što nađeš u lokalnoj knjižari nađeš. Pojedinačne kupovine (sa intetneta) kao nekad ranije sada već debelo koštaju.


Prošle nedelje su mi stigli komplet BPRD, Royal City, Gideon Falls i Vitezovi. Platio poštarinu 630 din. Proveri ti na nalepnici šta piše, nemoguće da su toliko poskupeli.
Edit: Sad videh cenovnik od 01.03.24, izgleda da su meni greškom naplatili po starom cenovniku.
ZoranM Posted - 14/03/2024 : 08:17:21
Ja iskoristio akciju da kupim BPRD oko kojeg se već duže lomim. No danad mi stiže pošiljka kad oni poštarina 800 dinara!! Jel moguće da Bex toliko dere za poštarine?? Još malo pa neće biti isplativo ni poručivanje sa interneta, no ono što nađeš u lokalnoj knjižari nađeš. Pojedinačne kupovine (sa intetneta) kao nekad ranije sada već debelo koštaju.
naker Posted - 14/03/2024 : 07:53:30
15. marta.
going going Posted - 14/03/2024 : 01:50:51
Do kad traje ova akcija?
Poli Posted - 10/03/2024 : 20:09:21
quote:
Originally posted by borg

Zar može da smeta kad se strip prodaje sa popustom?



Valjda kad nikad pre nisu davali popuste, ono ni za sajam gde je to najnormalnije zbog bolje prodaje te moguce prodaje i onima koji do sada nisu bili njihovi kupci.
Ovo je prst u nos svima koji na vreme kupuje njihova izdanja i lekcija da se sada bolje isplati cekati.
Jedino ako ovo nije kljuc u bravu posto se prodavaju i najnovija izdanja...

alexts Posted - 10/03/2024 : 18:17:35
Možda zatvaraju firmu.
DzekDenijels Posted - 10/03/2024 : 18:04:20
Nije ovo dobro za njih.
Očistiće zalihe, ali poruka koju šalju čitaocima: Strpite se, ići će izdanja na 50%.
WTF...
john connor Posted - 10/03/2024 : 17:47:40
Ma gde smeta, to svima odgovara sada. Sta cemo za Bprd 5, kada izadje, a svi cekaju da padne na 50%...sindom Belogputa, ranog Darkvuda i sl.
borg Posted - 10/03/2024 : 17:42:15
Zar može da smeta kad se strip prodaje sa popustom?

Poli Posted - 10/03/2024 : 17:23:23

Uf! Ove cene su bas samar u lice svakome ko kupuje nove stripove.
Mislim i BPRD 4 koji je izasao tek pre pola godine sad na preko 50%.


john connor Posted - 01/03/2024 : 10:44:47
Preporuka za Gideon, bas dzaba, a sjajan strip, sjajno uradjen.

Prevod Hellboya odlican, Bprd takodje, ima na par mesta kod Hellboya problema sa tekstom u oblacicima.
midragan Posted - 01/03/2024 : 09:34:50
quote:
Originally posted by jagodanbg

☆☆☆Daje se na znanje, daje se na znanje!!!☆☆☆ Niže cene naših izdanja!

Vels - Ostrvo Dr. Moroa 750 din
Vels - Vremeplov 750 din
Vels - Nevidljivi čovek 900 din
Vels - Rat svetova 900 din
Navojev - Mali moreplovac 650 din
Hodorovski - Vitezovi Helliopolisa 1500 din
Hristulijas - Vraćam se kao Nihterida 650 din
Lemir - Royal City komplet 1-3 2200 din
BPRD 1 - 1500 din
BPRD 2 - 1700 din
BPRD 3 - 1700 din
BPRD 4 - 2000 din
Hellboy kratke priče 1 - 1400 din
Hellboy kratke priče 2 - 1600 din
Hellboy Čudna mesta - 1500 din
Hellboy Divlji lov - 2000 din

Akcija je samo na našem sajtu ili u prodavnici 300 čuda Cider & Beer House, Gundulićev venac 1, Beograd.



Cini mi se da je i Gideon Falls na akciji, svaki paperback za 800 din (sto je jako povoljno).
matori paraliticar Posted - 01/03/2024 : 08:28:58
konore sto se tice ostalih stvari..
1) da li si procitao sve od helise sto su izdali 300cuda?
2) prevod je dobar?
john connor Posted - 01/03/2024 : 08:16:06
Isti kao Bprd...meni rikne ostale iste nakon citanja, ali da su korice lose, lose su.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000