forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 195 - Korak anđela

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 14/02/2023 : 16:42:37
Dylan ponovno sjetan... možda bi čovjek trebao na antidepresive.



Scenarij i crtež: Simeoni
Broj originala 368.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima.
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 05/03/2023 : 20:41:24
Nije to toliko loše, atmosferična epizoda ali, opet Simenoni priča priču kao da svi znamo što i kako razmišlja. Ajde, što ubojstva sa početka ne objasni ali niti ne da nikakav hint kako i što i zašto su izvedena. Nacisti su u ovoj priči skor najmanji klišej.
Deers Posted - 05/03/2023 : 20:34:11
quote:
Originally posted by Dr.GonZo

quote:
Originally posted by maddjuro

Počne super, sa određenim "suspiria" ugođajem; ali brzo je upropraste



Da i mene je početak podsjetio na ''Suspiriu'' (a i naslovnica smrti me podsjetila na film ''Cemetery Man'')...i lijepo je bilo napkon vidjeti neko dijabolično čudovište (scena sa frižiderom) i dobar šokatni prikaz ubijene osobe...

al me iznenadilo kad je Dylan spomenuo Texa Willera (''-Možda nisam Tex Willer, ali jamčim ti da sam pogodio nešto u toj kući'') na 61 str. ...

Jel još tko primjetio tu izjavu?

p.s. - kako Dylan zna tko je Tex Willer?



Pa, dijele univerzum
Dr.GonZo Posted - 05/03/2023 : 18:00:26
quote:
Originally posted by maddjuro

Počne super, sa određenim "suspiria" ugođajem; ali brzo je upropraste



Da i mene je početak podsjetio na ''Suspiriu'' (a i naslovnica smrti me podsjetila na film ''Cemetery Man'')...i lijepo je bilo napkon vidjeti neko dijabolično čudovište (scena sa frižiderom) i dobar šokatni prikaz ubijene osobe...

al me iznenadilo kad je Dylan spomenuo Texa Willera (''-Možda nisam Tex Willer, ali jamčim ti da sam pogodio nešto u toj kući'') na 61 str. ...

Jel još tko primjetio tu izjavu?

p.s. - kako Dylan zna tko je Tex Willer?
maddjuro Posted - 20/02/2023 : 16:25:18
Počne super, sa određenim "suspiria" ugođajem; ali brzo je upropraste
Barker Posted - 19/02/2023 : 22:51:36
I meni nikako nije jasno po kom osnovu se ljudima dopada Simeoni. Price su mu u rangu od ocajnih do jedva prolaznih. Crtez je tako- tako, ni dobar ni los.
Pricalo se da je sklonjen iz DD tima nadam se da je tacno, ali mislim da i dalje pise za regularnu seriju :/
kiky Posted - 19/02/2023 : 17:16:27
a što ja moram sam, na kraju, da si posložim i zaokružim priču? tko? gdje? kako? i zašto? i to na temelju gomile elemenata pobacanih po priči, ali niti u jednom (krajnjem) trenutku sjedinjenih u nekakvo takvo-kakvo razjašnjenje?

gigi simeoni je smor prepun bedastih i balavih priča. nije niti čudno da je, u posljednje vrijeme, najviše angažiran na maxi ediciji.
Koresh Posted - 19/02/2023 : 10:57:47
Ogroman sam fan Simeonija, što crteža što scenarija pa ću ovo kupiti iako ne kupujem DD
Altairfan Posted - 18/02/2023 : 10:20:47
Na kioscima, mislim da čak od jučer.Nisam siguran.
velka031 Posted - 15/02/2023 : 10:46:49
Gigi Simeoni? Ovo mora biti dobro?
Ted Miller Posted - 15/02/2023 : 10:42:48
kakvo preskakanje, sve se uzima i skuplja, predobra naslovnica kao i sve u zadnje vrijeme
Lucy Liu Posted - 14/02/2023 : 19:58:29
Ne znam, meni se epizoda svidjela... baš onako čisti horror
delboj Posted - 14/02/2023 : 17:19:06
Ponekad se i u ovoj revoluciji natapa na neku solidnu priču, pa makar i s pretjerivanjima. Ono što mi je prvo upalo u uči je psovka, nekako mi djeluje neprimjereno za strip kao što je Dilan Dog da se u tekstu nađe rečenica "I nek se jebe!" (ne znam kako je u Ludensovom izdanju) I ako je revolucija, možda je malo previše. Prikaz metoda koje se koriste u školi prevazilazi priče o strogosti iz 19. vijeka. Nešto ne vjeurjem da danas sa svim ovim ljudskim i dječijim pravima postoje mladi Evropljani (tj. Evropljanke) koji pristaju da trpe bič na času i sve ostale razne surovosti. Atmosfera je više dampirovska, a što se tiče nacista nije prvi put da se Dilan sreće s njima, tako da to nije čudno. Malo je čudnije da Dilana vidimo u nekom odijelu i s đozlucima, kao i da ga salijeću neke klinke i da prvi put vidimo Raniju bez marame... A na kraju se nagovještava i ljubavni trougao!
Hercule Poirot Posted - 14/02/2023 : 17:12:01
Preskačem.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000