forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zekanove hvalevrijedne pustolovine: Slalomi!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
edvin Posted - 07/12/2005 : 07:25:25
Od danas, pa sve do kraja CRŠ-a (11.12.-ned.), možete preko sajta naručiti u pretprodaji novi (prvi) album "Slalomi", po promo cijeni od 50kn, a također svima koji još nisu kupili prošli album "Atomski ubrzivač" skrenuo bih pozornost da ga mogu istodobno naručiti po istovjetnoj cijeni.
Dakle, po 50kn do nedelje, u pretprodaji preko sajta ili na CRŠ-u, od promocije do kraja.
Cijena nakon CRŠ-a, biti će, kao i uvijek, 70kn po albumu, pa ne čekajte bolje dane..
Album će biti u prodaji u svim striparnicama koje drže do sebe!
http://www.morecomics.hr/item/2572
http://www.morecomics.hr/item/1779
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
edvin Posted - 20/01/2006 : 22:05:45
Je, frend je zaključio da se u svakoj epizodi opasno koketira sa horrorom i srodnim žanrovima (triler - mistery - suspense)..
pa neka.
sonjecka Posted - 18/01/2006 : 16:26:57
Slalomi su zakon...tamo se nesto boje vuka :)))

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Watashi Posted - 16/01/2006 : 15:32:38
KAd sam za vrjeme atomskog ubrzivaca pito kad ce iduci album, rekli su mi "na jesen"... Jel to "ove gdine" znaci da ce iduci bit ove 2008 godine? :D

Nije da mi se zuri il nesto... :P

--
"I hope that someday we will be able to put away our fears and prejudices and just laugh at people."
--Jack Handey
edvin Posted - 12/01/2006 : 08:36:50
Evo, raskrinkao me zizanon, naravno da će biti jedan ove godine!

Btw, poznanik je dao klincu iz prvog razreda slalome i mali je progutao album i na kraju pitao; "Ima još?".. Oću reći, nisu ni djeca više ko što su nekad bila.
zizanon Posted - 11/01/2006 : 01:04:20
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by tony starks


i sinoc na stojedinici veli edvin da bi mogao bit jos jedan ove godine!i jedva cekam!
i yes!
yes!
yes!

tonywustarks@yahoo.com
one, two, threeeeee/
mos def and talib kweliiii



Nemogu vjerovat!!!! ZAKON!




Pa čemu nevjerica, ne da bi mogao bit još jedan ove godine nego mora bit'. Ipak su Slalomi iz sada već lanjske godine. Dakle barem jedan, a ako bog da i koji više.

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
kico Posted - 10/01/2006 : 19:55:01
Moj primjerak još nije stigao....
Al po svemu moram da očekujem izvanrednu epizodu....
Vorador Posted - 10/01/2006 : 16:20:03
quote:
Originally posted by tony starks

sad sam ga procitao i mogu samo reci:faking sjajno!!
usporedjivanje s atomskim ubrzivacem koji je genijalan! mi je glupo
jer ocito se radi o dva Sasvim Razlicita stripa.
i po oblikovanju likova i pricanju price i onome sto se pricom zapravo zeli postici..(samo neke od...
mnogo vise usporedbe priziva setnja! i to je razlog zbog kojeg bi mi slalomi mogli biti zericu drazi!
nevjerojatno je koliko krvi i mesa ima u ovom naizgled jednostavnom stripu!
ako je atomski i mogao pokupit etiketu stripa za djecu, kao sto negdje 'gore' pise, ko ovog preporuci djeci, mentalno je zaostao!!
likovi, medjusobni odnosi, komunikacija, 'situacije', dijalozi - maestralno prikazana ljudska zivotinja na svim mogucim razinama...a tako jednostavno...
i dobar prijevod!!
i sinoc na stojedinici veli edvin da bi mogao bit jos jedan ove godine!i jedva cekam!
i yes!
yes!
yes!

tonywustarks@yahoo.com
one, two, threeeeee/
mos def and talib kweliiii



Nemogu vjerovat!!!! ZAKON!






tony starks Posted - 10/01/2006 : 14:38:05
sad sam ga procitao i mogu samo reci:faking sjajno!!
usporedjivanje s atomskim ubrzivacem koji je genijalan! mi je glupo
jer ocito se radi o dva Sasvim Razlicita stripa.
i po oblikovanju likova i pricanju price i onome sto se pricom zapravo zeli postici..(samo neke od...
mnogo vise usporedbe priziva setnja! i to je razlog zbog kojeg bi mi slalomi mogli biti zericu drazi!
nevjerojatno je koliko krvi i mesa ima u ovom naizgled jednostavnom stripu!
ako je atomski i mogao pokupit etiketu stripa za djecu, kao sto negdje 'gore' pise, ko ovog preporuci djeci, mentalno je zaostao!!
likovi, medjusobni odnosi, komunikacija, 'situacije', dijalozi - maestralno prikazana ljudska zivotinja na svim mogucim razinama...a tako jednostavno...
i dobar prijevod!!
i sinoc na stojedinici veli edvin da bi mogao bit jos jedan ove godine!
i jedva cekam!
i yes!
yes!
yes!

tonywustarks@yahoo.com
one, two, threeeeee/
mos def and talib kweliiii
edvin Posted - 30/12/2005 : 09:16:18
Ma okej, imam dosta stripova u dućanu.

"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
BlekenDekara Posted - 29/12/2005 : 09:32:53
jbga nije te bilo sa odgovorom neko vreme i ja vetj uvaljao stripove drugim zainteresovanima...sori...

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
edvin Posted - 29/12/2005 : 08:00:58
Nemogu ovako napamet, možda da poneseš ili pošalješ pa da vidim..


"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
BlekenDekara Posted - 25/12/2005 : 15:26:04
3+ mu dodje da su vishe od deset puta chitani te da su im tjoshkovi MALO sjebani.
nishta opasno ako nisi picajyla ko ja ili drug mike:)
menjaza je OKe - trebaju mi zadnja dva bernijeva Bonea pa ako ti to odgovara - tu sam.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
edvin Posted - 24/12/2005 : 07:19:44
20 eu, hm, šta dovraga znači 3+..?
Ništa mi to ne znači, osim da nisu ganceri!
Damn!
Nudim 20eu u robi..

"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
BlekenDekara Posted - 23/12/2005 : 17:47:39
quote:
Originally posted by mike

Dekaro legendo, necemo. Steta ali samo glancere...




nema frke.
natji tje se vetj neko

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Vorador Posted - 23/12/2005 : 17:28:18
Evo, baš danas sam dobio "Slalome". Pročitat ću ih večeras
Watashi Posted - 23/12/2005 : 17:20:25
Malo sam cito u tramvaju (nisam mogo zdrzat) i skoro umro od smjeha usred tramvaja na debile koji u stripu putuju s autom, ko da sebe gledam :D

--
"If a kid ever asks you how Santa Claus can live forever, I think a good answer is that he drinks blood."
--Jack Handey
ken2 Posted - 23/12/2005 : 16:41:57
kupio danas, u produženom vikendu ću ga pročitati i vjerujem, nasmijati se kao kod prvog albuma
mike Posted - 23/12/2005 : 15:24:14
Dekaro legendo, necemo. Steta ali samo glancere...

Btw. na amazonu se dobije Harum Scarum :).

Jack the Black.
BlekenDekara Posted - 23/12/2005 : 15:08:33
quote:
Originally posted by edvin

quote:
Originally posted by mike

Imas americke u izdanju Fantagraphicsa?

Jack the Black.



To je sve "nenabavljivo", vjerujem da je Fantagraphics rasprodao





imam ja, mike. nisu savrsheno ochuvani(3+ recimo) al su zato kako lepo reche edvin - retki:)
20 ojra oba.
zemo?

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
mcn Posted - 23/12/2005 : 14:29:46
>Da li će "Šetnja" biti objavljena u formi albuma; u boji, HC?

"SSetnja" je u originalu crno-bijela i ima samo 20 stranica.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Vorador Posted - 23/12/2005 : 13:51:41
Da li će "Šetnja" biti objavljena u formi albuma; u boji, HC?
edvin Posted - 23/12/2005 : 08:48:52
quote:
Originally posted by mike

Imas americke u izdanju Fantagraphicsa?

Jack the Black.



To je sve "nenabavljivo", vjerujem da je Fantagraphics rasprodao, mada su kukali da su im prouzročili ogromne gubitke, što god to značilo, vjerojatno se nije rasprodalo 10000 u tri dana..

"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
edvin Posted - 23/12/2005 : 08:46:45
Pročitao sam Harum Scarum i Hoodood prije xy godina, kad ih je Fantagr. izdao, na preporuku Macana i Mikija, i oduševio sam se! Bilo je to sve što mi je godinama falilo, humor, fr karikaturalni crtež, otkačeni i moderni dijalozi, ljubav na prvo čitanje.
Inače to su epizode pod naslovima "Frkafuljci" i "Walter" i ići će tim redom, nakon "Blacktowna".
Slalome ću još jednom pročitati na skijanju.
Inače, moguće je pročitati još 2 epizode na engleskom, "Blacktown" i, mislim, Proljetni praznici, u sveščicama NBM-a pod nazivom Oddballz, 1-8, u nastavcima.


"..pil sem bencin namest čajev, jedu sem kamne in saje, dihu sem penu in eter, pluvu in scal sem v veter, dajem ljudem svinjarijo, kradem od njih iluzijo, nos sem razbou generalu, živ sem ostal, vendar vem da mi zajec zlomi vrat če mu damico podiram in verjamem da vsak tip je tak.."
mike Posted - 22/12/2005 : 20:57:06
Imas americke u izdanju Fantagraphicsa?

Jack the Black.
GGG Posted - 22/12/2005 : 19:47:57
Jel neko čitao Harum Scarum i Hoodoodad?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000