forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Aliens & AvP OMNIBUS (Dark Horse)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
alen Posted - 29/08/2007 : 13:09:39
Citkam ovih dana to novo (odlicno) izdanje Dark Horsea, nakon procitanog Aliens Omnibusa jucer sam presao na AvP. Jos od malih nogu i filmova koji su me odusevljavali taj mi se univerzum dopada mozda i vise od SW ili reicmo Star Treka. Verheiden je napravio totalni crnjak u Alienima (malo me smeta ona zavrzlama s imenima, ali neka...), tako nesto necemo vidjeti skoro na filmu (gdje MORA biti happyand). Dvojke oba omnibusa su vec najavljene, to se mora imati...

Instalirao sam pred neko vrijeme i AvP2 igru, ali nakon prvog predatorovog frktanja nasumicno sam ispucao svu municiju koju sam imao i zagasio PC.

12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
verter Posted - 14/09/2007 : 22:26:12
poslao sam ti par slikica na mail
zeljko Posted - 14/09/2007 : 21:26:08
moze kakva slika tih stripova alien
verter Posted - 13/09/2007 : 17:12:37
"Instalirao sam pred neko vrijeme i AvP2 igru, ali nakon prvog predatorovog frktanja nasumicno sam ispucao svu municiju koju sam imao i zagasio PC."

i meni se slicno dogodilo. nakon sto su me sredili na pocetku bez puno muke nije mi se vise dalo igrati pa sam je uninstalirao :-)

mene je doom 3 pravo podsjetio na aliene. kad bi napravili igricu alien na onaj fazon to bi bilo pravo dobro.
verter Posted - 13/09/2007 : 17:09:55
alien, meni jedno od najomiljenijih filmskih a kasnije i stripovskih ostvarenja. bas sam prije desetak dana kupio alien saga, dvd komplet filmova sa produzenim verzijama. pogledao sam prva dva, a trci i cetvrti dio cuvam za kasnije :-)
inace, aliene sam nabavio prosle godine definitivno sve trejdove. ostalo mi je jos samo na nabavim one mini serije koje nisu objavljene u trejdovima. ali kad je covjek proklet sad bih volio imati i sve u sveskicama :-(
predatora i avp odavno ganjam ali mi uvijek kolekcije izbjegnu za dlaku. pojedinacno mi se ne isplati uzimati jer bi doslo dosta skuplje. hvala Bogu ljudi to skeniraju i stavljaju na net pa ne moram cekati da procitam :-)
oce Posted - 02/09/2007 : 23:00:52
Damn!
Djole Posted - 02/09/2007 : 22:57:36
Onda se ne nastavlja, tačka.

Isto kao i Apocalypse.
oce Posted - 02/09/2007 : 22:55:05
Ne,ne nastavlja se tamo.
Djole Posted - 02/09/2007 : 22:52:44
U AvP Xenogenesis? Mada nisam siguran - to je šatro bio (neuspešni) pokušavaj oživljavanja Aliens (i Predator) franšiza, verovatno su imali velike planove, al' su se zeznuli.
oce Posted - 02/09/2007 : 22:51:02
Jeli neko citao Aliens Xenogenesis?Ima otvoren kraj, pa sam se pitao dali se nastavlja negde?
mr murdoc Posted - 02/09/2007 : 13:04:11
zanimljivo
alen Posted - 29/08/2007 : 14:12:47
Samo naruci, svaki Omnibus kompilira 2-3 trejda plus par kracih stripica. Odlican value for money, vidi se da su integrali "in".

fler Posted - 29/08/2007 : 14:04:48
baš sam mislio naručiti nešto od toga, cijene su na amazonu smiješne; odlična (izdavačka) ideja, to s omnibusima :)

usput, AvP2 je okej, ali po atmosferi kaska za prvim, čije misije s marincem su nešto prestrašno.

_____________________________________

Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000