forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Black Hole

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
fler Posted - 24/02/2008 : 16:50:44

http://blog.newsarama.com/2008/02/20/david-fincher-to-helm-black-hole/

komentari?

što se mene tiče, strip još nisam pročitao (mea culpa:)
jedan je od onih na vječitoj "nabavi!" listi, koja se svakodnevno povećava a rijetko smanjuje. filmska ekipa jako obećava, eto mi razloga za pročitati ga prije ekranizacije.
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ken2 Posted - 27/03/2010 : 15:34:30
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by flamboyant soul

Klasični primjer ''body horrora'', koji puca na kartu gađenja prema neprirodnim promjenama na tijelima (nesretnih) likova.


od tebe neko razumijevanje suptilne simbolike ili u ostalom bilo cega sto nije ocigledno na povrsini nitko ni ne ocekuje.

samo cisto informacije radi: nisi zagrebao ni centimetar ispod povrsine onoga cime se spomenuti strip bavi. znas, nije sve na svijetu samoobjasnjivo poput televizijske serije ili nove epizode Zagora.


hahahahaha
tražim neki topik po bespućima američkog stripa, pa sam nabasao na ovu raspravu o crnoj rupi dok još nije bila objavljena
zaletio se flambi, a jurica oštar kao britva, grub ko taylor, ali u pravu
DeeCay Posted - 28/02/2008 : 18:44:04
hehe... kad završi sa svim spomenutim projektima, i bit će Clintovih godina. Na imdb-u nije niti najavljen projekt.
mcn Posted - 28/02/2008 : 08:25:15
Dobra vijest ili lossa:

http://www.joblo.com/finchers-black-hole

mcn
flamboyant soul Posted - 25/02/2008 : 19:09:28
quote:
Originally posted by jurica

od tebe neko razumijevanje suptilne simbolike ili u ostalom bilo cega sto nije ocigledno na povrsini nitko ni ne ocekuje.

Jebote, Jurice, otiš'o si u kurac, totalno. Inače si mi simpatičan lik, ali u posljednjih mjesec dana si totalno popizdio.

quote:
Originally posted by jurica

samo cisto informacije radi: nisi zagrebao ni centimetar ispod povrsine onoga cime se spomenuti strip bavi.

Lako moguće, pošto me to očito previše nije ni interesiralo. Samo oni kojima je nešto dobro traže u tome 'dublja značenja'. To mi je ostalo u glavi još od školskih dana, što je ustvari nevjerojatno, uzevši u obzir da se još uvijek trujem Dylanima i Zagorima.

quote:
Originally posted by jurica

znas, nije sve na svijetu samoobjasnjivo poput televizijske serije ili nove epizode Zagora.

Pa ako do sada nisam znao, sad znam. Hvala ti puno, Jurice. You made my day.


I da, Jurice, još samo nešto: kad je tolika kriza, nije loša opcija ni platiti. Jebeš principe kad ti se po moždanim vijugama počnu sudarati 'mali bijeli' i 'mali sivi' (neovisno o razmjeru istih).
tony starks Posted - 25/02/2008 : 15:17:43
preprepreprejeben strip! filmu ne namjeravam nit prismrdit:)
jurica Posted - 25/02/2008 : 12:23:49
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Klasični primjer ''body horrora'', koji puca na kartu gađenja prema neprirodnim promjenama na tijelima (nesretnih) likova.


od tebe neko razumijevanje suptilne simbolike ili u ostalom bilo cega sto nije ocigledno na povrsini nitko ni ne ocekuje.

samo cisto informacije radi: nisi zagrebao ni centimetar ispod povrsine onoga cime se spomenuti strip bavi. znas, nije sve na svijetu samoobjasnjivo poput televizijske serije ili nove epizode Zagora.
Man_of_Steel Posted - 24/02/2008 : 21:27:34
Me love it...
A sto se vecne liste tice, to je posebna prica: Zacaran krug koji vodi ili u bankrot... ili u bankrot...
Strip kupovinom nikada necemo dostici nirvanu..
flamboyant soul Posted - 24/02/2008 : 18:21:29
Pa dobro, određeni crni štih ima, to da, ali radi se ipak o horroru, gdje je to uvijek sastavni dio repertoara. Uostalom, šta ja znam, nisam nikad bio preveliki ljubitelj horrora kao takvog u stripu...
Markos Posted - 24/02/2008 : 18:01:36
Ma da, ali tako creepy atmosferu nigdje drugdje nisam osjetio.
flamboyant soul Posted - 24/02/2008 : 17:53:49
Onako, meni je OK, ali ništa posebno. Klasični primjer ''body horrora'', koji puca na kartu gađenja prema neprirodnim promjenama na tijelima (nesretnih) likova.
Markos Posted - 24/02/2008 : 17:36:37
Meni je to super, volio bih to objaviti u Orci.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000