forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Black Hole
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 24/02/2008 : 16:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote

http://blog.newsarama.com/2008/02/20/david-fincher-to-helm-black-hole/

komentari?

što se mene tiče, strip još nisam pročitao (mea culpa:)
jedan je od onih na vječitoj "nabavi!" listi, koja se svakodnevno povećava a rijetko smanjuje. filmska ekipa jako obećava, eto mi razloga za pročitati ga prije ekranizacije.

Split your lungs with Blood and Thunder

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/02/2008 : 17:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni je to super, volio bih to objaviti u Orci.

Trouble will find me
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/02/2008 : 17:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Onako, meni je OK, ali ništa posebno. Klasični primjer ''body horrora'', koji puca na kartu gađenja prema neprirodnim promjenama na tijelima (nesretnih) likova.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/02/2008 : 18:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma da, ali tako creepy atmosferu nigdje drugdje nisam osjetio.

Trouble will find me
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/02/2008 : 18:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, određeni crni štih ima, to da, ali radi se ipak o horroru, gdje je to uvijek sastavni dio repertoara. Uostalom, šta ja znam, nisam nikad bio preveliki ljubitelj horrora kao takvog u stripu...

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 24/02/2008 : 21:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Me love it...
A sto se vecne liste tice, to je posebna prica: Zacaran krug koji vodi ili u bankrot... ili u bankrot...
Strip kupovinom nikada necemo dostici nirvanu..

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 25/02/2008 : 12:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Klasični primjer ''body horrora'', koji puca na kartu gađenja prema neprirodnim promjenama na tijelima (nesretnih) likova.


od tebe neko razumijevanje suptilne simbolike ili u ostalom bilo cega sto nije ocigledno na povrsini nitko ni ne ocekuje.

samo cisto informacije radi: nisi zagrebao ni centimetar ispod povrsine onoga cime se spomenuti strip bavi. znas, nije sve na svijetu samoobjasnjivo poput televizijske serije ili nove epizode Zagora.
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 25/02/2008 : 15:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message  Reply with Quote
preprepreprejeben strip! filmu ne namjeravam nit prismrdit:)

(Homer to Marge): I didn't lie!!I was writing fiction with my mouth!!
>>The best cartoon niggas was Tom and Jerry, man.<< Ghostface
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/02/2008 : 19:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

od tebe neko razumijevanje suptilne simbolike ili u ostalom bilo cega sto nije ocigledno na povrsini nitko ni ne ocekuje.

Jebote, Jurice, otiš'o si u kurac, totalno. Inače si mi simpatičan lik, ali u posljednjih mjesec dana si totalno popizdio.

quote:
Originally posted by jurica

samo cisto informacije radi: nisi zagrebao ni centimetar ispod povrsine onoga cime se spomenuti strip bavi.

Lako moguće, pošto me to očito previše nije ni interesiralo. Samo oni kojima je nešto dobro traže u tome 'dublja značenja'. To mi je ostalo u glavi još od školskih dana, što je ustvari nevjerojatno, uzevši u obzir da se još uvijek trujem Dylanima i Zagorima.

quote:
Originally posted by jurica

znas, nije sve na svijetu samoobjasnjivo poput televizijske serije ili nove epizode Zagora.

Pa ako do sada nisam znao, sad znam. Hvala ti puno, Jurice. You made my day.


I da, Jurice, još samo nešto: kad je tolika kriza, nije loša opcija ni platiti. Jebeš principe kad ti se po moždanim vijugama počnu sudarati 'mali bijeli' i 'mali sivi' (neovisno o razmjeru istih).

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 28/02/2008 : 08:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Dobra vijest ili lossa:

http://www.joblo.com/finchers-black-hole

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2008 : 18:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
hehe... kad završi sa svim spomenutim projektima, i bit će Clintovih godina. Na imdb-u nije niti najavljen projekt.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7873 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/03/2010 : 15:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by flamboyant soul

Klasični primjer ''body horrora'', koji puca na kartu gađenja prema neprirodnim promjenama na tijelima (nesretnih) likova.


od tebe neko razumijevanje suptilne simbolike ili u ostalom bilo cega sto nije ocigledno na povrsini nitko ni ne ocekuje.

samo cisto informacije radi: nisi zagrebao ni centimetar ispod povrsine onoga cime se spomenuti strip bavi. znas, nije sve na svijetu samoobjasnjivo poput televizijske serije ili nove epizode Zagora.


hahahahaha
tražim neki topik po bespućima američkog stripa, pa sam nabasao na ovu raspravu o crnoj rupi dok još nije bila objavljena
zaletio se flambi, a jurica oštar kao britva, grub ko taylor, ali u pravu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000