forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 VAZNO ZA KOLEKCIONARE!!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Pajini antikviteti Posted - 08/04/2008 : 02:08:46
Postovani ljubitelji stripa,

obavestavamo vas da od utorka, 15. aprila, pocinjemo sa redovnim aukcijama na sajtu www.stripovi.com.
Samo ovog meseca cemo premijerno izbaciti ponudu i 15-og, dok ce se ostale nase aukcije uvek pojavljivati iskljucivo jednom mesecno i to SVAKOG PRVOG U MESECU.
Ponuda ce se sastojati, kako od pojedinacnih redjih, bolje ocuvanih(ne uvek) ili popularnijih izdanja, tako i celih kompleta pojedinih edicija, i od jos jedne NOVOTARIJE. To ce biti posebni paketi nekih junaka koji su mozda nepravedno zapostavljeni i razbacani po razlicitim edicijama, te ih je tesko sakupiti hronoloskim redom. Trudicemo se da Vam budemo zanimljivi sarolikom ponudom za svaciji ukus, kako strip albuma, Bonelli programa, Alan Fordova, novinskih i pisanih izdanja, raznih strip magazina, tako i nekih zanimljivih kolekcionarskih stvari koje su se retko, ili nikako vidjale na aukcijama, a mozda bi interesovale poznavaoce stripa koji su koncentrisani na nesto vise od najkomercijalnijeg programa. LANSIRACEMO sto raznovrsniju ponudu, ali uglavnom ce jedan junak, ili edicija biti udarni u pojedinacnoj prodaji prilikom svake aukcije i bice ponudjen(a) u najvecem procentu. Primera radi, u prvoj aukciji ce to biti Tex Viler.

Da ne bi bespotrebno GUSILI aukcije zasipanjem stotina i stotina izdanja koja su vise nego lako nabavljiva u raznim striparnicama i na druge nacine, UGLAVNOM necemo stavljati u pojedinacu ponudu na aukcijama stvari tipa Stripoteke od 600, 700, 800… lms, zs 600, 700, 800… Mikijeve zabavnike 400, 500, 600… AF SSB 300… I slicno, sto ne znaci da ih nemamo u ponudi i ako nekome treba nesto od stripova koje nejcesce necemo nuditi na aukcijama, moze da nas kontaktira sa popisom na nas mail
jovanovic.milan81@gmail.com

VAZNO je napomenuti i da cete kupujuci na nasim aukcijama imati mogucnost da lakse preuzmete svoje stripove. U dogovoru sa specijalizovanim prodavnicama stripova, Darkwoodom iz BEOGRADA i Libellusom iz ZAGREBA, stanovnici Srbije koji osvoje aukciju, moci ce svoje stripove ili da preuzmu u Darkwoodu ili ce im paket biti poslat iz Beograda. Stanovnici Hrvatske koji osvoje aukciju, moci ce da svoje stripove ili preuzmu u Libellusu ili ce im paket biti poslat iz Zagreba. Na ovaj nacin ne samo sto smanjujemo vase troskove prilikom kupovine zeljenih stripova, vec i omogucavamo da stripovi do vas stignu neosteceni, jer cemo maksimalno zastititi svaku posiljku, sto je verujemo svim kolekcionarima vazno.

SVAKOM kupovinom(ne samo pojedinacne aukcije, vec i vise zbirnih sa istih aukcija) za 50 i vise eura, kupci iz Srbije i Hrvatske nemaju troskove postarine.

Nadamo se buducoj saradnji, i pozdravljamo vas do 15. aprila.

Pajini antikviteti
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Jasko Posted - 05/03/2012 : 13:38:43
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


http://www.stripovi.com/aukcije/martin-mystere-broj-zvijeri-gigant-7/2902205/

Dobar biznis ti radiš.
Kupiš za 150 pa prodaš za 100.



A zanimljiv je i komentar sa vaseg prethodnog dogovora Ti njemu desetku, a on tebi cistu peticu
NESVRSTANI Posted - 05/03/2012 : 13:31:06
quote:
Originally posted by Paka01

Jedno pitanje za Pajine Antikvitete, a može mi odgovorit i neko drugi ako zna.
Koliko bi me došla poštarina za npr ovaj strip: http://www.stripovi.com/aukcije/martin-mystere-gigant-7-libellus-necitan/4789349/ , ako ga želim preuzeti u Libellusu u Zagrebu?



http://www.stripovi.com/aukcije/martin-mystere-broj-zvijeri-gigant-7/2902205/

Dobar biznis ti radiš.
Kupiš za 150 pa prodaš za 100.
Paka01 Posted - 03/03/2012 : 14:16:45
Oho, vrhunski! Fala na informaciji
makikatalinic Posted - 03/03/2012 : 09:13:52
Nema poštarine ako ga preuzimaš u Libellusu, dakle samo "čista" cijena.
Paka01 Posted - 03/03/2012 : 03:36:28
Jedno pitanje za Pajine Antikvitete, a može mi odgovorit i neko drugi ako zna.
Koliko bi me došla poštarina za npr ovaj strip: http://www.stripovi.com/aukcije/martin-mystere-gigant-7-libellus-necitan/4789349/ , ako ga želim preuzeti u Libellusu u Zagrebu?
Kojot Posted - 02/01/2011 : 03:36:14
Stvarno super. Bravo Paja.
Bravo hua.Moram i tebe da pohvalim (isti sistem rada).Sada mozes vidjeti strip sa svih strana.
hua Posted - 01/01/2011 : 22:19:19
To kazem jer znam da treba dosta vremena i zivaca da se svaki strip slika i spreda i otpozadi i da se to posle uredi...
hua Posted - 01/01/2011 : 18:20:24
Moram da pohvalim ovako urednu, preglednu i brojnu ponudu strpova koja se pojavila danas...
Pajini antikviteti Posted - 11/11/2009 : 11:58:25
Pozdrav svima!

Malo obaveštenje za sve sa kojima sam imao zadovoljstvo da prethodnih dvadesetak meseci sarađujem preko aukcija. Prošlo je moje vreme luftiranja i uživanja u radu sa stripovima. Dužnost zove (čitaj fakultet ), pa se na neko vreme povlačim iz sveta stripa i vraćam među knjige, da dovršim davno započeto. To znači i da prestajem ja postavljam aukcije. Ali se suštinski sa «Pajinim antikvitetima» ništa ne menja. Jedina razlika je što će od sada sve vezano za naše aukcije raditi Miško (momak koji radi sa Slobom i Goranom, u Darkwoodu), mnogi od vas su već imali zadovoljstvo da ga upoznaju. Miško je upoznat sa svim detaljima vezanim za aukcije. Poslednje dve aukcije smo zajedno postavljali i realizovali, a da eto niko nije ni primetio razliku. Naravno, sve ovo ne znači da se ja selim u Patagoniju i da ću biti nedostupan sa saradnike, kupce, drugare... Ostajem zajedno sa ekipom, samo sam od sada igrač sa klupe. Takođe i stari broj telefona ostaje u funkciji, bar još neko vreme.

Dakle, da rezimiramo, Pajini antikviteti nastavljaju da vas raduju svakog prvog u mesecu, samo od sada u Miškovoj izvedbi.

Ja lično se zahvaljujem svima na saradnji i korektnoj komunikaciji.
Vidimo se po sajmovima, skupovima ljubitelja stripa i ostalim druženjima.

Milan
rommel Posted - 21/05/2009 : 11:12:50
javi mi na mail kako da rijesimo moj dug za aukcije
Pajini antikviteti Posted - 21/05/2009 : 10:57:20
Pozdrav!
Čestitam svima koji su osvojili stripove na majskoj aukciji.
Obaveštavam vas da ćete svi dobiti mejlove sa instrukcijama, nakon završetka novobeogradskog sajma (19-25.05.).
Stripovi bi u Hrvatsku trebalo da stignu nekoliko dana nakon Mafesta.
Eto, javljam vam ovim putem, da niko ne bi bio zabrinut.
Čujemo se uskoro.

Milan
masni Posted - 01/10/2008 : 18:17:59
Moji su stigli danas
Pajini antikviteti Posted - 01/10/2008 : 11:19:12
Obavestenje kupcima iz Hrvatske!

Stripovi su stigli u Zagreb. Mogu se podici u Libellusu. Onima koji zive van Zagreba, a uplatili su novac, stripovi ce biti odmah poslati. Onima koji jos nisu, bice poslati cim ga uplate.

Poslacu veceras svima detaljniji mejl. Sad odoh da se zabavljam, sa postavljanjem nove aukcije.
drag Posted - 28/09/2008 : 19:40:25
milane poslao sam ti lovu preko racuna javi se da dodje neko po stripove.lp
Mr.Brooks Posted - 26/09/2008 : 08:02:56
Ok. Hvala na odgovoru.

Pozdrav
Pajini antikviteti Posted - 26/09/2008 : 00:31:18
Nisam bio u mogucnosti da proverim mejl, kazes i sam da si uplatio juce. Ali sam te zato zvao danas na mob, medjutim nisi bio dostupan (oko 14:20). Danas sam podigao novac, sve je ok. Ali posto nisam bio kuci ceo dan, nego u Darkwoodu, zvao sam da mi izdiktiras adresu. Nije vazno, sad sam je prepisao iz mejla koji si mi poslao, tako da ti paket saljem sutra, a tebi najverovatnije stize vec prekosutra. Javi samo kad stigne.

Pozdrav
Mr.Brooks Posted - 25/09/2008 : 21:27:49
Milane, novac za Septembarske aukcije ti je uplacen juce. Broj sa PostNet uplatnice ti je poslat SMS-om kao sto si trazio.
Na mejlove mi nisi nista odgovorio, pa ako moze neka povratna inoformacija, kada mogu da ocekujem stripove ? Sutra, sledece nedelje, sledeceg meseca... ?

Nije apsolutno nikakav problem, samo javi da znam. Hvala.
Milazzo Posted - 22/09/2008 : 15:54:03
quote:
Originally posted by braindead

JOj ne znam sta mi je (nisam se opio ) Citavo vrijeme mislim da se autor ovo posta zove Pijani aktikvitet



Pajini antikviteti Posted - 22/09/2008 : 04:28:17
Evo svi su kontaktirani i nadam se da sam svima udovoljio.

Majku mu, gledam svoje postove i uvek smajli na kraju. Pomislice ljudi koji me ne znaju da sam nekakav servilni trgovac koji se uvek nesto kezi.
Pajini antikviteti Posted - 20/09/2008 : 16:43:41
Obavestavam sve, koji su na septembarskim aukcijama osvojili stripove, da ce mejlove sa instrukcijama dobiti veceras ili sutra. Stripovi bi u Zagrev trebalo da stignu do kraja meseca. Beogradjani ce moci da ih preuzimaju od utorka u Darkwoodu.
Pozdrav svima!
Pajini antikviteti Posted - 27/07/2008 : 05:19:28
Dobar broj ljudi se do sada upoznao sa mojim nacinom rada. Svi znaju da ce odgovore na sva pitanja dobiti u najkracem mogucem roku. Zato, jos jednom napominjem, sve sto imate da pitate, a ne tice se postavljenih aukcuja, pitajte preko mail adrese jovanovic.milan81@gmail.com.
Da ne pravimo guzvu ovde i nepotreban posao moderatorima.
Pajini antikviteti Posted - 27/07/2008 : 05:12:45
odgovorio!
DeanSavage Posted - 19/07/2008 : 12:48:05
Hvala. :) Kada budes stigao, bio bih ti zahvalan ako bi odgovorio na pitanja koja sam ti poslao na mail u cetvrtak. Ako ti je mrsko pretrazivati po mailovima, obraticu ti se preko pm?

Pajini antikviteti Posted - 19/07/2008 : 12:23:52
Evo, sada su svi dobili obaveštenja i instrukcije. Kada je aukcija velika, ne može se sve u jednom danu završiti. Zato sve molim za malo strpljenja, ako dan ili dva posle završene aukcije ne stignem da ih obavestim.
DeanSavage Posted - 19/07/2008 : 08:38:20
Zanima me samo jesu li drugi osvajaci aukcija zavrsenih 16.07. kontaktirani do sada...i kada mozemo ocekivati preuzimanje/placanje stripova?

Hvala unapred


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000