forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 VAZNO ZA KOLEKCIONARE!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 08/04/2008 : 02:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
Postovani ljubitelji stripa,

obavestavamo vas da od utorka, 15. aprila, pocinjemo sa redovnim aukcijama na sajtu www.stripovi.com.
Samo ovog meseca cemo premijerno izbaciti ponudu i 15-og, dok ce se ostale nase aukcije uvek pojavljivati iskljucivo jednom mesecno i to SVAKOG PRVOG U MESECU.
Ponuda ce se sastojati, kako od pojedinacnih redjih, bolje ocuvanih(ne uvek) ili popularnijih izdanja, tako i celih kompleta pojedinih edicija, i od jos jedne NOVOTARIJE. To ce biti posebni paketi nekih junaka koji su mozda nepravedno zapostavljeni i razbacani po razlicitim edicijama, te ih je tesko sakupiti hronoloskim redom. Trudicemo se da Vam budemo zanimljivi sarolikom ponudom za svaciji ukus, kako strip albuma, Bonelli programa, Alan Fordova, novinskih i pisanih izdanja, raznih strip magazina, tako i nekih zanimljivih kolekcionarskih stvari koje su se retko, ili nikako vidjale na aukcijama, a mozda bi interesovale poznavaoce stripa koji su koncentrisani na nesto vise od najkomercijalnijeg programa. LANSIRACEMO sto raznovrsniju ponudu, ali uglavnom ce jedan junak, ili edicija biti udarni u pojedinacnoj prodaji prilikom svake aukcije i bice ponudjen(a) u najvecem procentu. Primera radi, u prvoj aukciji ce to biti Tex Viler.

Da ne bi bespotrebno GUSILI aukcije zasipanjem stotina i stotina izdanja koja su vise nego lako nabavljiva u raznim striparnicama i na druge nacine, UGLAVNOM necemo stavljati u pojedinacu ponudu na aukcijama stvari tipa Stripoteke od 600, 700, 800… lms, zs 600, 700, 800… Mikijeve zabavnike 400, 500, 600… AF SSB 300… I slicno, sto ne znaci da ih nemamo u ponudi i ako nekome treba nesto od stripova koje nejcesce necemo nuditi na aukcijama, moze da nas kontaktira sa popisom na nas mail
jovanovic.milan81@gmail.com

VAZNO je napomenuti i da cete kupujuci na nasim aukcijama imati mogucnost da lakse preuzmete svoje stripove. U dogovoru sa specijalizovanim prodavnicama stripova, Darkwoodom iz BEOGRADA i Libellusom iz ZAGREBA, stanovnici Srbije koji osvoje aukciju, moci ce svoje stripove ili da preuzmu u Darkwoodu ili ce im paket biti poslat iz Beograda. Stanovnici Hrvatske koji osvoje aukciju, moci ce da svoje stripove ili preuzmu u Libellusu ili ce im paket biti poslat iz Zagreba. Na ovaj nacin ne samo sto smanjujemo vase troskove prilikom kupovine zeljenih stripova, vec i omogucavamo da stripovi do vas stignu neosteceni, jer cemo maksimalno zastititi svaku posiljku, sto je verujemo svim kolekcionarima vazno.

SVAKOM kupovinom(ne samo pojedinacne aukcije, vec i vise zbirnih sa istih aukcija) za 50 i vise eura, kupci iz Srbije i Hrvatske nemaju troskove postarine.

Nadamo se buducoj saradnji, i pozdravljamo vas do 15. aprila.

Pajini antikviteti

Edited by - Pajini antikviteti on 08/04/2008 20:15:03

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/04/2008 : 09:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Cool...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/04/2008 : 10:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
A ko si ti, gde ti je ime i prezime u profilu, odakle si, moze li malo opsirnije, neki podatak i slicno, unapred zahvalan za neke blize informacije!!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/04/2008 : 12:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mene bilo sramota da pitam... :)
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 08/04/2008 : 17:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mene bilo sramota da pitam... :)



Istina, nije ovo netko tko prvi put dolazi na ovaj forum i ove stranice, ili je jako jako dobar.
Sto manje se zna, to se vise ne zna i sumnja je moguca, makar nema razloga (a priori).
Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 08/04/2008 : 19:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,
evo sada je popravljen profil, radilo se o previdu, nije namera da se bilo sta krije.
I inace, kada su sve informacije koje vas interesuju u vezi aukcija Pajini antikviteti u pitanju, mozete postaviti pitanje ili ovde ili na mail
jovanovic.milan81@gmail.com
Svima ce biti odgovoreno
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/04/2008 : 20:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Odlicno, jos reci iz kojeg si dela Beograda ?
I ne treba nista da se krije, ima nas dosta kolekcionara koji bi kupili stripove, pa je red da se informisemo!!!
Samo napred Milane, imas moju podrsku, a iskreno jedva cekam da postavis aukcije, jer treba mi jos 21 komad da popunim ZS/LMS, mozda cu nesto da pronadjem kod tebe na aukcijama?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 08/04/2008 : 22:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
Bice razlicitih stvari u ponudi. Ko redovno bude pratio nase aukcije imace prilike da se uveri u to. Mozda nesto interesantno pronadjes vec 15.04.

Edited by - Pajini antikviteti on 08/04/2008 22:22:31
Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 08/04/2008 : 22:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice lokacije, vazno je reci, da ako nekome u Beogradu, umesto Darkwooda vise odgovara neka druga lokacija za isporuku, moguc je dogovor.
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 09/04/2008 : 01:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message  Reply with Quote
lepo samo napred pajo :D
ko ce docekati 15 da vidimo sta imas u ponudi nedam se samo da ces postaviti gomilu stvari...
Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 09/04/2008 : 12:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by aragon.sm

lepo samo napred pajo :D
ko ce docekati 15 da vidimo sta imas u ponudi nedam se samo da ces postaviti gomilu stvari...



Bice dosta toga 15. ali ovo ce biti samo zagrevanje, nikako necu ispucati celu ponudu odmah . Nameravam da svaka aukcija bude podjednako dobra sto se asortimana tice i da se ne ponavlja, barem ne narednih godinu dana. Tako da ce svaki mesec biti kao sto ti rece "gomila stvari", ali nikad ni blizu celokupna ponuda
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 09/04/2008 : 13:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
A sta da radimo mi iz Bosne? Ima li kakve sanse da se uspostavi saradnja s nekim odavde kako bi i nam bilo lakse i jednostavnije nabaviti stripove koji budu na ovim aukcijama...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/04/2008 : 13:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ajde jedva cekamo tvoje aukcije i lepo je sto si ovako nastupio, sa najavom, sa reklamom, vidi se da si profesionalac!
Samo napred sa lepim stripovima!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 09/04/2008 : 14:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trigger

A sta da radimo mi iz Bosne? Ima li kakve sanse da se uspostavi saradnja s nekim odavde kako bi i nam bilo lakse i jednostavnije nabaviti stripove koji budu na ovim aukcijama...

Slazem se sa ovim...i mi u Bosni smo ljudi

Kad ce ZS i LMS od prvog broja???? :) :) :)
Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 10/04/2008 : 12:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trigger

A sta da radimo mi iz Bosne? Ima li kakve sanse da se uspostavi saradnja s nekim odavde kako bi i nam bilo lakse i jednostavnije nabaviti stripove koji budu na ovim aukcijama...



Naravno, pokusacu i to vremenom da uradim, ali do tada cemo se vec nekako snalaziti, bus, posta, poznanici... Takodje svako iz Bosne, Slovenije, Nemacke... nebitno odakle, ako sam ima neki predlog nakon eventualno osvojene aukcije, kako da preuzme stripove preko nekoga u Beogradu ili u Zagrebu, organizovacu tako. Ima nacina da se sve resi.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/04/2008 : 12:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast!!!
@Quaresma
Crk'o sam od smeha "I mi u Bosni smo ljudi"!!! :):) Koji si ti ludak...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/04/2008 : 07:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Aukcije su stavljene (58 stripova do 7.20 h), ja sam očekivao više stripova za početak.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood

Edited by - SejoSexon on 15/04/2008 07:22:26
Go to Top of Page

krpalec
Starting Member

Slovenia
74 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 15/04/2008 : 10:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send krpalec a Private Message  Reply with Quote
I ja sam očekivao nešto više s obzirom na objavu - ajmo, stavite antikvitete.
Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 15/04/2008 : 15:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
E pa evo sada ima nekoliko puta vise od 58. Takodje ima i kompleta.
Malo sporije je islo postavljanje, ipak su ovo prve aukcije.
A i nigde nije receno da ce biti postavljene do 7:20 h, vec da pocinju 15.4.

Sto se tice ponude, mislim da je sada kada su postavljeni stariji stripovi i kompleti dosta bolja od one koja je bila aktivna u 7:20h.
A ovo su prve aukcije i videcete, one su samo zagrevanje.

Pozdrav svima
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 15/04/2008 : 17:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message  Reply with Quote
za sad nista pametno al valjda ce biti nesto
znaci cekam jos 15 dana :D
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 15/04/2008 : 17:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Kako za koga, ja sam ponesto nasao.
Ali sveejedno i ja cekam sledeći turu =)
Pozdrav

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 15/04/2008 : 18:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by aragon.sm

za sad nista pametno al valjda ce biti nesto
znaci cekam jos 15 dana :D




Zao mi je sto nisi nasao nista za sebe, ali probaj drugi put. Kao sto TomDar rece, KAKO ZA KOGA, nema smisla zatrpavati sa hiljadama aukcija stranice, a i bilo bi bezveze da stavim odmah sve sto postoji, onda ne bi bilo potrebe za daljim aukcijama. Moj ukus se isto razlikuje u stripovima od drugih, ali bilo bi kranje neumesno da ja sada namecem svoje kao ono sto je generalno dobro. To je zaista stvar ukusa, nikako objektivnosti i stvar licnog afiniteta, sta ko voli i vrednuje. Ipak ako sklonimo u stranu prve brojeve junaka iz ZS i LMS, te Alan Forda, mislim da bi malo sta vecini bilo "pametno". Ja sam se potrudio i tako ce uvek biti da razlicite edicije i stripovi budu zastupljeni, da ima za sto siri ukus. A sada je najzastupljeniji Teks, sledeci put ce biti nesto drugo. Ti kazi sta je tebi pametno, pa cu ubaciti specijalno za tebe sledeci put nesto Do tada radim po svom ukusu, jer mi je to jedini reper, a svima udovoljiti je nemoguce, to je svakome jasno.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/04/2008 : 20:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Aukcije su ti OK, ali ja na zalost, sve to imam!
Valjda ce biti nesto u sledecoj turi?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 16/04/2008 : 15:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message  Reply with Quote
Evo ja sam našao komplet vanini DD povoljno na tvojim aukcijama, plus jedini stari DD specijal koji mi fali. Ja sam iz sarajeva. pošto je poštarina iz srbije nenormalno skupa, reci mi bi li mi mogao poslati stripove busom ( ja živim par minuta od autobuske stanice u I. Sarajevu ). Ja bi tebi prvo preporučenim pismom poslao novac, a ti posle busom stripove na moju odgovornost.

Jedino ako imaš bolju ideju.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 16/04/2008 : 15:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message  Reply with Quote
pajo moram da ti se izvinim nisam mislio nista lose
ali ovo sto si stavio ili imam ili me nezanima tako da samo napred
doce i za mene nesto.
e ako imas italijanskih izdanja tu sam :D
Go to Top of Page

Pajini antikviteti
New Member



Serbia
118 Posts

Member since 04/04/2008

Posted - 16/04/2008 : 15:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajini antikviteti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GeneziS

Evo ja sam našao komplet vanini DD povoljno na tvojim aukcijama, plus jedini stari DD specijal koji mi fali. Ja sam iz sarajeva. pošto je poštarina iz srbije nenormalno skupa, reci mi bi li mi mogao poslati stripove busom ( ja živim par minuta od autobuske stanice u I. Sarajevu ). Ja bi tebi prvo preporučenim pismom poslao novac, a ti posle busom stripove na moju odgovornost.

Jedino ako imaš bolju ideju.



Znam, raspitao sam se i video da je kod nas jedna od najskupljih postarina u Evropi, neverovatno . Moze busom, naravno, valjda vozaci hoce da ponesu neki paketic kada voze. Sve cemo se dogovoriti, svaka varijanta je moguca ako je izvodljiva.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000