forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije člana TomDar i ostale informacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 13/08/2013 : 18:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svim forumašima, i svima koji ste učestvovali (ili koji čete još ) u mojim aukcijama.

Otvaram ovaj topik, da budu sve potrebne informacije na jednom mjestu.
Aktivno ču da sudjelujem kao prodavač na aukcijskom sustavu. Svake toliko stavljat cu veči broj stripova, različitih serija i junaka.
Skoro sve stripove stavljam sa početnom cijenom od 1KN (BREZ REZERVE)
Pošto posjedujem podosta stripova različitih serija, junaka, formata i izdavača, pokušavam staviti što više različitih stripova, da je veča mogučnost, da se nađe za svakoga nešto. Tako da ako propustite koju aukciju, bit ce toga još :)

U sledečem postu, su podatki za učesnike mojih aukcija:




Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija


Edited by - TomDar on 14/08/2013 01:20:04

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 13/08/2013 : 18:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
u Zagreb idem u posjet striparnici LASTAN u srijedu 11.9.2013! Tamo bi bio od 18:15-19:00.
(tako da sve završene aukcije bi bile sprovedene na taj dan. Kupci iz Zagreba i okoline mogu preuzeti lično, da se izbegne trošak poštarine)

Svake 2-3 tjedna skočim u Zagreb (u striparnicu Lastan) probat cu najaviti približno koji dan, tako da za osvojene aukcije važi:
- lično preuzimanje na taj dan u Zagrebu
- slanje iz HR na vašu adresu u HR
- slanje iz Slovenije širom svijeta
- ili slanje iz Slovenije u HR (ako vam se žuri, napomena: Slovenska pošta je skuplja!)

Mogučnosti uplate:
- na licu mjesta, pri preuzimanju
- ostaviti u striparnici Lastan i tamo preuzeti (ako ne možete na taj dan, kad budem u ZG)
- na HR račun (javim podatke za hr račun pobjednicima aukcija na mail)
- uplata preko paypal-a (javim podatak pobjednicima aukcije)
- Uplata preko Western Union (WU)

Namoljavam sve korisnike za strpljenje u vezi komunikacije i isporuke. Mada se pridržavam, da pobjednicima štoprije javim uslove isporuke, isplate i preuzimanja (gore navedene mogučnosti)
I za svaki problem u vezi osvojenih aukcija, se mi molim obratite porukom, pa cemo sve srediti.


Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija


Edited by - TomDar on 16/09/2013 20:34:27
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/08/2013 : 23:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
mmmmmm ovaj... meni su prigovarali kada sam ja tako najavljivao što sam stavio na aukcije da je to protivno pravilima


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 13/08/2013 : 23:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Čovjek je iz Slovenije, i trudi se obaviti transakcije što je moguće bolje i kvalitetnije.
I često ugađa kupcima na svoju štetu(dolazak u Hrvatsku za slanje stripova nije jeftino).
Ovim topicom je lijepo objasnio što sve potencijalni kupci mogu očekivati.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 14/08/2013 : 00:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Čovjek je iz Slovenije, i trudi se obaviti transakcije što je moguće bolje i kvalitetnije.
I često ugađa kupcima na svoju štetu(dolazak u Hrvatsku za slanje stripova nije jeftino).
Ovim topicom je lijepo objasnio što sve potencijalni kupci mogu očekivati.



Da i? I ja sam bez posla pa bi mogao tako oglašavati što sam sve stavio na aukcije.

Čak je i tema napravljena povodom toga

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41711

a i piše u pravilima koja nitko ne čita.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31755

Ja sam samo obavještavao na svojoj temi koliko sam stripova koji dan stavio na aukcije.

Inače pravila su za sve ista (barem bi trebala biti).


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10081 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/08/2013 : 10:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Čovjek je iz Slovenije, i trudi se obaviti transakcije što je moguće bolje i kvalitetnije.
I često ugađa kupcima na svoju štetu(dolazak u Hrvatsku za slanje stripova nije jeftino).
Ovim topicom je lijepo objasnio što sve potencijalni kupci mogu očekivati.




Spiderman je u pravu.
Informacije o preuzimanju, uplatama, uvjetima, itd... je super šta je stavija, i to ne bi triba bit problem.
Oglašavanje aukcija je ono šta se ne smi.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25728 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/08/2013 : 10:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nije zna.Neka moderator ili on makne link na aukcije i sve pet.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 14/08/2013 : 12:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dicmanjac

Čovjek je iz Slovenije, i trudi se obaviti transakcije što je moguće bolje i kvalitetnije.
I često ugađa kupcima na svoju štetu(dolazak u Hrvatsku za slanje stripova nije jeftino).
Ovim topicom je lijepo objasnio što sve potencijalni kupci mogu očekivati.




Spiderman je u pravu.
Informacije o preuzimanju, uplatama, uvjetima, itd... je super šta je stavija, i to ne bi triba bit problem.
Oglašavanje aukcija je ono šta se ne smi.



Razumin ja to. Nego eto čovik se potrudija da sve funkcionira najbolje moguće(situacija je malo nezgodna). Kao nagrada mala je ova reklama :D

Mislim da ih je puno prošlo lišo, a bilo je tipa,mjenjam, nudim...(pa čak i ja sam se ogriješia,a niko me nije kaznio).
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25728 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/08/2013 : 12:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nitko i ne traži kaznu samo da se makne onaj dio sa linkovima tj.reklama stripova koje su na aukciji.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 08/09/2013 : 20:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Evo zadnja tura aukcija je spakovana i spremita.
11.9 ostavljam stripove u ZG, s kim sam se dogovorio za lično preuzimanje, može preuzet kad budem tamo ili u striparnici Lastan
Ostalima kojim ide poštom, iči če poštom na vaše adrese (primili ste mail sa cijenom, ptt i ostalim podatcima o uplati)
Za ostale države (osim HR i SLO) šaljem iz SLO, to ču do kraj tjedna.
Pozdrav!

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 15/10/2013 : 14:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
u Zagreb idem u posjet striparnici LASTAN u subotu 26.10.2013! Tamo bi bio oko 11:00h-12:00h.
Pa je moguče preuzimanje osvojenih stripova - taj dan i ostavljam pakete, pa če iči poštom iz HR u HR!

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 15/10/2013 : 20:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TomDar

u Zagreb idem u posjet striparnici LASTAN u subotu 26.10.2013! Tamo bi bio oko 11:00h-12:00h.
Pa je moguče preuzimanje osvojenih stripova - taj dan i ostavljam pakete, pa če iči poštom iz HR u HR!



Kog datuma dolazis u Schweiz,pa da i ja preuzmem osvojene stripove?
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 19/10/2013 : 01:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
quote:

Kog datuma dolazis u Schweiz,pa da i ja preuzmem osvojene stripove?



;)

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 12/11/2013 : 14:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Još da javim i ovde. Pošto neki več misle da su nasamareni, i neki več prijete negativnim.

Stripovi su ostavljeni 26.10 u ZG u Lastanu i pošalju se kad uhvati Ratko vremena (tu mi Ratko pravi uslugu, jer ne stignem za vrijeme radnog vremena u hr PTT!)
Ratko mi je javio da su poslani u subotu 9.11. tako da ih možete očekivati ovu sedmicu!

Inače, na svakoj aukciji stoji:
(Slanje iz HR u HR, preuzimanje u HR - molim za strpljivost - ova opcija samo ako vam se ne žuri - planiram svakih 14 dana skoknuti do ZG)


A i kad se završe aukcije i saznam dan odlaska javim gde i piše!:
Stripove ostavljam 26.10 za Vas kod Ratka u striparnici LASTAN.

Za koji dan budu poslani na vašu adresu. Kad primite stripove i ako
je sve Ok, onda uplatite sumu .... 


Ispričavam se svima na čekanju...




Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 13/11/2013 : 13:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote

Svi ostavljeni paketi i tiskanice su poslani.

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 13/11/2013 : 14:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan


Svi ostavljeni paketi i tiskanice su poslani.


Hvala Ratko, i ovde putem foruma :)

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 27/11/2013 : 23:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Idemo s novom turom !
Ovih dana dodajem nove aukcije, svakog dana po malo ...
Iduči planirani posjet (i dostava stripova u Zagreb) sredinom decembra (12 mjeseca) tačan datum javim naknadno!


Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 21/12/2013 : 01:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Zavšrena i ova tura. Stripovi su ostavljeni u Striparnici Lastan u ponedeljak 23.12 idu na poštu, koji su naveli "slanjem putem pošte" a ostali koji su naveli preuzimanje, javljam, da mogu podiči u striparnici Lastan.

Ujedno svima želim ugodne blagdane i sretnu novu godinu


Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija


Edited by - globinjo on 22/12/2013 20:01:54
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 28/01/2014 : 11:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav
Samo da javim, da su se završile moje aukcije. Svim pobjednicima su poslane poruke i upit o načinu slanja i preuzimanja.

Hvala svima i pozdrav do idućih aukcija...

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16842 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/02/2014 : 15:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Vidim da imas jos 2 aktivne aukcije, jel to krenula nova tura?
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 03/02/2014 : 10:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Zbog nedostatka elektrike
Nisam sve uspeo spremiti spakovati, tako da ču za dan ili dva zavuči dostavu stripova do Zagreba

Ovako je bilo kod nas u Logatcu!

@Velika031: da počela bi nova tura ovaj vikend, ali je led preprečio Ako se stanje popravi, krečemo možda več večeras.. ako ne ovaj tjedan sigurno! ...

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 04/02/2014 : 13:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
Stripovi su dostavljeni u ZG, danas su otišli stripovi na poštu(za sve Vas koji ste javili slanje poštom), sve ostale čekaju u striparnici Lastan.

Ujedno javljam svima, koji čekaju podatke za uplatu + ptt, da se strpe koji dan, jer zbog nedostatka elektrike, nemam doma pristup netu, pa kad uhvatim vreme Vam sve javim. Ali u glavnom stripovi su več krenuli pa javite kad stignu.

Lijep pozdrav iz ledenog Logatca

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija


Edited by - TomDar on 04/02/2014 13:29:03
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16842 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/02/2014 : 12:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Hvala lijepo, što se mene tiče, nema žurbe, nemoj se polomit negdje po tom ledu, ima vremena :)
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 06/02/2014 : 10:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Hvala lijepo, što se mene tiče, nema žurbe, nemoj se polomit negdje po tom ledu, ima vremena :)



Hvala, više moram pazit da mi što na tintaru ne padne :)

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

gigi
Junior Member



Austria
451 Posts

Member since 22/01/2003

Posted - 06/02/2014 : 11:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send gigi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TomDar

Stripovi su dostavljeni u ZG, danas su otišli stripovi na poštu(za sve Vas koji ste javili slanje poštom), sve ostale čekaju u striparnici Lastan.





dare, jel ovo vazi i za moje stripove?

lp

novi dan, nova nafaka..
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 06/02/2014 : 13:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
quote:

dare, jel ovo vazi i za moje stripove?

lp



Da, lp

Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000