forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: TEX almanah 4

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 03/05/2009 : 20:41:38
ZAKON PUSTINJE (Mauro Boselli / Alfonso Font) iz 2000.
ZADATAK U SIERRA VISTI (Claudio Nizzi / Andrea Venturi) iz 2001. dvije su epizode
koje ce svjetlo dana ugledati u cetvrtom almanahu Texa Willera,
a povezat ce ih fenomenalan tekst Zeljka Vele!


Cijena ovog izdanja u strip knjizari Libellus bit ce 90 kuna.
Prije nego netko upita zasto 5 kuna vise od prethodnog, to je iznimka,
zbog nesto veceg broja stranica i ukupnih troskova koje je ovo izdanje ima.


Gaston i ja se zahvaljujemo Doku Lesteru, Silviji, Dekari, Melini, Mirni, Zeljku Veli
i svim ostalim suradnicima koji su nam pomogli pri izradi ovog odlicnog izdanja.

Ocekujemo ga u prodaji za 2 tjedna...


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Aco Posted - 03/11/2009 : 13:56:49
Sinoć riješio ovaj almanah.Prva priča,Zakon pustinje,je po meni najbolja priča u almanasima do sada.Dinamična priča,sa nekoliko brutalnih vatrenih okršaja i veličanstvenim završetkom.Baš u Bosellijevom stilu.A crtež od Fonta treba samo promatrati i diviti se.Sigurno jedan od boljih Texova u zadnje vrijeme.Druga priča je čitljiva,ali daleko je od prve,a još se nisam uspio naviknuti na način na koji Venturi crta Texa.Interesantno,primjećujem da je dosta epizoda u Tex almanasima kriminalističkih,dakle Tex razjašnjava umorstva u nekoj zabiti,pa eto kome se sviđa Tex u ulozi detektiva,ima se što čitati.
teller Posted - 28/10/2009 : 07:49:39
kaj reć ko ODLIČNO!!!!
Dado Posted - 27/10/2009 : 22:12:13
Do kraja godine sigurno, no tko zna, mozda i puno prije...
d.r.p Posted - 27/10/2009 : 21:12:53
Hoće li petica ubrzo?
Curunir Posted - 20/10/2009 : 21:32:14

Bardho Posted - 20/10/2009 : 15:29:17
quote:
Originally posted by Curunir

fala jos jedared



ma nisi nam ti falio već tvoje poznavanje pravopisa
Curunir Posted - 19/10/2009 : 21:52:01
fala jos jedared
teller Posted - 19/10/2009 : 06:23:02
dobrodošao nazad Curunire!ali iskreno.
Curunir Posted - 19/10/2009 : 01:47:37
i ti si mi flmoljubac, pih...
bit ce ovo citao onaj iz cover upa?
rommel Posted - 06/10/2009 : 00:12:49
cover loš pa tu pucaju dva mrtvaca jer ovo se nije moglo prezivjeti a jebes stripove o zombijima,sorry deki
sad vidjeh da je bilo par komentara na temu
Ultras Posted - 05/10/2009 : 22:42:18


Najzad!

Kupio i ja

Prezadovoljan sam kvalitetom izdanja kao i pricama...

Samo napred, jedva cekam broj 5
dsormaz1 Posted - 25/05/2009 : 19:42:09
A tako...
Curunir Posted - 24/05/2009 : 21:25:50
sto ti pada na pamet... pa strip junaci kao i oni na filmu koriste corke, nisi znao?
dsormaz1 Posted - 24/05/2009 : 19:43:09
Sudeci po naslovnici Tex bi ovdje trebao poginuti (hitac u glavu iz neposredne blizine) ili u najboljem slucaju biti tesko ranjen.
mars1 Posted - 22/05/2009 : 07:42:05
Proknjižio!
draskomisterno Posted - 21/05/2009 : 09:15:35
sjajno
mateus82 Posted - 20/05/2009 : 18:29:46
Stiglo u Libellus :)
WALTER Posted - 20/05/2009 : 17:08:40
Prema najavi to bi več trebalo biti u Libellusu ? Ako još nije molim info kada če.
cronos six Posted - 06/05/2009 : 09:54:05
quote:
Originally posted by teller

ja se čak(žao mi je to reč)više veselim najavama, one su bar besplatne,dok za stvarna izdanja treba duboko zavuć ruku u novčanik, ali neka...za takva izdanja delux nije mi žao nijednog evra...
ionako to netko(kad ja ne budem više živ)može prodat za masne pare...tako mi djeca i ne znajući postaju bogatuni(tajkuni)...


ova ti je dobra telleru?kad pokupimo sva libellusova izdanja do kraja serijala,deca nema sta da brinu.ako im se ne cita,imace love da zive desetak godina bez problema.p.s-dado i gastone ,otvorite predavanje na temu "stripovi su bitniji od love".
teller Posted - 06/05/2009 : 06:41:38
ja se čak(žao mi je to reč)više veselim najavama, one su bar besplatne,dok za stvarna izdanja treba duboko zavuć ruku u novčanik, ali neka...za takva izdanja delux nije mi žao nijednog evra...
ionako to netko(kad ja ne budem više živ)može prodat za masne pare...tako mi djeca i ne znajući postaju bogatuni(tajkuni)...
dino1984 Posted - 05/05/2009 : 21:02:41
quote:
Originally posted by Dado

A vi skupljate najave, ne i stripove?



U slucaju vasih izdanja veselim se najavama gotovo koliko i iscekivanju vasih paketa
Dado Posted - 05/05/2009 : 20:48:00
quote:
Originally posted by Kruger

zanimljivo ali tih pet kuna je ponekad dovoljno da covjek odustane od kupnje

pet po pet gore kad je izdavacu frka, no kad mu situacija nije u frci ne bi spustio pet kuna

zao mi je reci ali to nije korektno


Iz tvoje percepcije kao kupca, to razumijem, ali ako bi mi na taj nacin gledali kao poslovicni izdavaci, puno toga
nebi ugledalo svjetlo dana a nesto drugo bi islo znatno sporijim tempom, jer bi bila "frka" kako to ti nazivas.
Ako mene neko izdanje, koje ima dvadesetak stranica vise nego klasicni almanah, u svojim troskovima kosta 5000 kn
vise nego je to uobicajeno, sto ja da onda napravim, da se pokrivamo na 400 primjeraka od 500 tiskanih?
A nismo ni stavili vecu cijenu koliko je ona vec pola od toga i to pola ce se nadoknaditi samo kad se i ako se
rasproda jednom svih tih 500 primjeraka po 5 kuna vise. A mi moramo platiti to odmah...
Mogu ti samo reci das sva almanah izdanja kostaju ispod cijene i s velikim brojem prodaje se pokrivamo, no ne mozemo
ici ispod granice koja je nemoguca, jer ionako sto radimo je za nas ekonomski apsolutno neisplativo.

I sto god ti ili bilo tko mislio o cijenama, na tvoj komentar "kad mu situacija nije u frci ne bi spustio pet kuna"
reci cu ti samo da sva nasa izdanja imaju barem 30% nizu cijenu nego bi to trebala imati, kad bi tu cijenu po
postojecim troskovima formirao netko tko po logici zelio nesto i zaraditi...
A osim toga na strip sajmovima izdanja budu i s popustima.

Masu troskova koje bi trebali racunati uopce ne racunamo kako troskove niti su obracunati u cijenama izdanja,
primjerice racunovodstvo i skladistenje a koje nas, zbog obujma izdanja, danas kosta dosta vise nego prosjecna
placa u Hrvatskoj, i tako svaki mjesec. Druga davanja prema drzavi necu ni spominjati.
No tebe to sve naravno ne zanima niti te treba zanimati, tebi je bitno 5 kuna i ja to razumijem.
Kruger Posted - 05/05/2009 : 20:25:31
zanimljivo ali tih pet kuna je ponekad dovoljno da covjek odustane od kupnje

pet po pet gore kad je izdavacu frka, no kad mu situacija nije u frci ne bi spustio pet kuna

zao mi je reci ali to nije korektno
Curunir Posted - 05/05/2009 : 19:02:10
izdaj ograniceno, 100 komada, 20 kn po najavi
Dado Posted - 05/05/2009 : 18:49:30
A vi skupljate najave, ne i stripove?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000