forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 09: NICK RAIDER 1, 15-17

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 16/05/2009 : 05:46:41
Evo i najava Raiderove biblioteke. Dizajn i naslovnice ste vec imali priliku vidjeti a vjerojatno vecina zna
i to da smo se odlucili raditi 4 knjige godisnje, odnosno 12 izvornih epizoda, i to na nacin da objavljujemo
3 epizode koje su prije objavljene, te 9 epizoda koje nikad nisu objavljene.
Stoga knjige 1 i 15-17. Dakle prva knjiga sadrzi epizode 1-3, a knjige 15, 16 i 17 sadrze epizode 43-51.
S obzirom na to da Nick Raider nije posebno kronoloski povezan, nikakvih problema nece biti u citanju epizoda 43-51
ni za one koji se po prvi put susrecu s ovim junakom. A na ovaj nacin mislimo zadovoljiti i kolekcionare
koje prije svega interesiraju neobjavljene price, kao i one koji ce tek postati kolekcionari ovog odlicnog stripa.

Knjige naravno sadrze unutra i sve originalne naslovnice u boji, dok je glavne naslovnice extra za ovo nase izdanje
nacrtao sjajni Darko Perovic kojemu se ovom prigodom od srca zahvaljujemo.

Tvrdog su uveza, na uobicajenom Bonelli formatu i svaka knjiga ima 294 stranice.

Ovaj prekrasni dizajn je Melinino djelo, uz dubok naklon umjetnici, veliko hvala.

Zahvaljujemo se i Doku lesteru na odlicnom prijevodu, Dekari na upisu, Tomislavu na tehnickoj obradi
i svim drugim suradnicima koji su nam pomogli u izradi ovih prekrasnih knjiga s odlicnim pricama.

Sto se tice cijene, jedna knjiga ce kostati 125 kuna u Libellus ducanu, a za Mafest jedna knjiga ce kostati 115 kuna.
S obzirom da se prve knjige iz ove biblioteke pojavljuju na ovom Mafestu,
spremili smo i posebno snizenje za sve ljubitelje ovog junaka.
Naime, tko bude zelio kupiti sve 4 knjige u kompletu, moci ce ih dobiti za 400 kuna!!!



KNJIGA 1
1./ BEZIMENA ŽRTVA
Scenarij Claudio Nizzi
Crtež Gustavo Trigo

2./ TAJNA ODSJEČENE RUKE
Scenarij Claudio Nizzi
Crtež José Eduardo Caramuta

3./ DAVITELJ S MANHATTANA
Scenarij Claudio Nizzi
Crtež Eugenio Fiorentini & Giuseppe Sgattoni


KNJIGA 15
43./ GRANICA
Scenarij Michele Medda
Crtež Aldo Capitanio

44./ NESTALI BUDA
Scenarij Claudio Nizzi
Crtež José Eduardo Caramuta

45./ CRTEŽI SMRTI
Priča Maurizio Colombo
Scenarij Claudio Nizzi
Crtež Bruno Ramella


KNJIGA 16
46./ POSLJEDNJI S POPISA
Priča Maurizio Colombo
Scenarij Massimo Vincenti & Renato Queirolo
Crtež Renato Polese

47./ "ŽABAC"
Priča Maurizio Colombo
Scenarij Michele Medda
Crtež Federico Antinori

48./ OPASNE VEZE
Scenarij Michele Medda
Crtež Mario Rossi


KNJIGA 17
49./ SILAZAK U PAKAO
Priča Maurizio Colombo
Scenarij Ottavio De Angelis
Crtež Mario Jann#236;

50./ TAMA S ONE STRANE VRATA
Scenarij Massimo Vincenti
Crtež Gustavo Trigo

51./ UBIJANJE ZBOG UBIJANJA
Priča Maurizio Colombo
Scenarij Renato Queirolo & Alberto Setzu
Crtež José Eduardo Caramuta




















25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dzoni Posted - 23/04/2012 : 12:32:04
super,predivne naslovnice
globinjo Posted - 22/04/2012 : 23:39:17
bilo je i vrijeme
Poli Posted - 21/04/2012 : 14:16:35
Tooooooooooooooo mi radi!!! Konacno i novi pajkan!!!


Yesss!!!

I konacno cu moci procitati nastavak Maverickovog skrpucala.

Jos samo dovoljno ustediti za sve...
Mr. Bushido Posted - 21/04/2012 : 13:22:55
quote:
Okay, vrijeme je za nove najave!

Četiri knjige Nicka Raidera ubrzo će se naći u prodaji, a riječ je o brojevima 3 & 21-23, tj. o epizodama 7-9 & 61-69.

Kao i obično, naslovnice na korici djelo su maestra Darka Perovića; cijena svih knjiga bit će 125 kn, a do 30.6.2012. moći ćete ih kupiti po posebnoj cijeni od 115 kn.

Scenaristički, svoj posao u ovim knjigama odradili su Claudio Nizzi (epizode 7-9 & 64), Alfredo Nogara (61, 63 & 65-69) te Maurizio Colombo & Gino D'Antonio (62), a crtači koji vas očekuju su: Gustavo Trigo (7), Aldo Capitanio (8), José Eduardo Caramuta (9 & 65), Bruno Brindisi (61), Pasquale Del Vecchio (62), Mario Jannì (63), Goran Parlov (64), Federico Antinori (66), Mario Rossi (67) i Renato Polese (68 & 69).

Jasno, kao i uvijek, termin izlaska precizno je i nedvosmisleno određen milošću tiskare tako da nam sad jedino preostaje - čekati.

A prije nego što bacite pogled na naslovnice, evo i maloga podsjetnika za sve vas kojima nije problem tu i tamo malčice ponoviti gradivo.

Dakle, za čitanje prve priče u knjizi 21 ("Duga sjena", izvorna epizoda 61) ne bi bilo loše da prolistate malo i staroga NR-a (ZS) broj 13 pod naslovom "Pretnja iz prošlosti" (mi ćemo tu epizodu objaviti u 5. knjizi), a prije čitanja prve priče iz knjige 23 ("Igra sjena", izvorna epizoda 67) prisjetite se i epizode "Kineska četvrt" iz naše druge knjige.
















feka82 Posted - 11/02/2010 : 11:53:05
ima li ista o nick raideru .... izgleda da ste ga negdje zametnuli .....hhehehehee
feka82 Posted - 11/02/2010 : 11:53:03
ima li ista o nick raideru .... izgleda da ste ga negdje zametnuli .....hhehehehee
Guzonjin sin Posted - 07/02/2010 : 05:15:56
quote:
Originally posted by kreŠa

Odi do Darkvuda i zameni (ako si ga tu kupio).


jesam
kreŠa Posted - 06/02/2010 : 09:52:38
Odi do Darkvuda i zameni (ako si ga tu kupio).
Guzonjin sin Posted - 06/02/2010 : 05:16:36
quote:
Originally posted by zeljko

sa te gabri ti si guzonjin sin :D


mislis da kupim drugi, a ovaj da dam caletu da obrise guzicu?
zeljko Posted - 06/02/2010 : 00:26:03
sa te gabri ti si guzonjin sin :D
Guzonjin sin Posted - 06/02/2010 : 00:24:52
quote:
Originally posted by teller

baksuz na kvadrat


znam
mrzim Libellus
teller Posted - 05/02/2010 : 20:11:57
baksuz na kvadrat
elsauto Posted - 05/02/2010 : 19:58:57
quote:
Originally posted by Guzonjin sin

u mojoj knjizi broj 15 samo prva epizoda ima originalnu naslovnicu, ostale dve nemaju
da li tako treba ili sam ja baksuz?



baksuz
Guzonjin sin Posted - 05/02/2010 : 18:59:24
u mojoj knjizi broj 15 samo prva epizoda ima originalnu naslovnicu, ostale dve nemaju
da li tako treba ili sam ja baksuz?
dilan kucko Posted - 28/12/2009 : 17:47:20
quote:
Originally posted by Dado

Prepricaj nam koju epizodu...
Ili napisi recenziju.


shto se tiche recenzija...ne bih vas vishe zadrzavao
Dado Posted - 28/12/2009 : 15:15:59
Prepricaj nam koju epizodu...
Ili napisi recenziju.
dilan kucko Posted - 26/12/2009 : 22:51:57
ajde brze malo sa tim nickovim knjigama!!!
prve 4 sam prochitao vec 16 puta
Dado Posted - 16/12/2009 : 23:34:02
Januar ne, Februar mozda... ovisi o nekoliko stvari, necemo sad cjepidlaciti, mjesec gore dolje...
shommy Posted - 16/12/2009 : 19:50:46
Zna li se kada ce novi brojevi Klare?
Ima li sanse da budu u Januaru/Februaru?
Dado Posted - 16/12/2009 : 19:29:33
quote:
Originally posted by Conspirito

Ljudi citaoci nama dragog Nick-a,osecam se obavezan da napisem da ga i ja rado citam i da bih ga rado citao i u buduce,ovo pisem jer citajuci ove zadnje stranice sa foruma,dobija se neki zastrasujuci(bar za mene)zakljucak da nas je premalo ljubitelja Nick-a u sta licno sumnjam,pa odatle pitanje Libellus-u,dali mi ljubitelji Nick-a treba da strepimo za buduca izdanja ?


Nemoj strepiti...
Dado Posted - 16/12/2009 : 19:27:05
quote:
Originally posted by stirling

quote:
Originally posted by Dado

Nova tura ce naravno ici iduce godine, no kad tocno ne bih znao reci...


Nemojte nas razočarati pa da ne bude novih Raidera na Mafestu. Jedan od najvažnijih razloga za dolazak na prošli Mafest bili su mi napokon novi brojevi starog dobrog Nicka. Godinama sam to čekao. Kupio sam većinu talijanskih izdanja, jer sam izgubio nadu kako će se pojaviti hrvatsko izdanje. Nakon što Dnevnik nije došao ni do četvrtine, godinama jedino novo što smo mogli pročitati bila nam je epizoda o Meri Roz i to piratska. Konačno malo(kratkotrajnog) veselja sa Slobodnom i sad kada smo dočekali Libellusovo izdanje kakvo Raider zaslužuje, čini se kako namjeravate usporiti ritam. Stvarno razočaravajuće za Nick fanove.


Ja samo hocu reci da ne znam tocno u kojoj skupini izdanja ce biti Raider.
Nismo usporili kad kazem da idu knjige i iduce godine, dakle 4 iduce godine plus almanah, kao i ove godine.
Samo sto ne znam u ovom trenutku tocno kad ce biti, da ne najavim nesto a onda ne bude tocno tako.
Kad budemo imali precizniji plan po mjesecima, ja cu napisati kad se ocekuje NR...
Tex Willer Posted - 16/12/2009 : 19:18:12
quote:
Originally posted by teller

pa reć če Dado, ali kako do sada nisu ukinuli nijedno izdanje koje su pokrenuli(a sva sigurno
nisu odmah izplatljiva,a uz to ne izdaju Zagora)ja sam siguran da če Raider iči dalje,možda
samo tempo izdavanja neče bit najjači...malo je malo 4 knjige godišnje,nekih osam je taman.
Nekima je to premalo, ali valja bit realan.



Jasta,nema ukidanja,zato je Libellus najjaci,znas da ono sto resis da sakupljas ide pa taman bio i potop
A 8 knjiga bi bilo super
Nije ni MV delovao kao pametan potez u pocetku,a sad se rasprodaju prvi brojevi
stirling Posted - 16/12/2009 : 19:11:43
quote:
Originally posted by Dado

Nova tura ce naravno ici iduce godine, no kad tocno ne bih znao reci...


Nemojte nas razočarati pa da ne bude novih Raidera na Mafestu. Jedan od najvažnijih razloga za dolazak na prošli Mafest bili su mi napokon novi brojevi starog dobrog Nicka. Godinama sam to čekao. Kupio sam većinu talijanskih izdanja, jer sam izgubio nadu kako će se pojaviti hrvatsko izdanje. Nakon što Dnevnik nije došao ni do četvrtine, godinama jedino novo što smo mogli pročitati bila nam je epizoda o Meri Roz i to piratska. Konačno malo(kratkotrajnog) veselja sa Slobodnom i sad kada smo dočekali Libellusovo izdanje kakvo Raider zaslužuje, čini se kako namjeravate usporiti ritam. Stvarno razočaravajuće za Nick fanove.
teller Posted - 16/12/2009 : 18:22:36
pa reć če Dado, ali kako do sada nisu ukinuli nijedno izdanje koje su pokrenuli(a sva sigurno
nisu odmah izplatljiva,a uz to ne izdaju Zagora)ja sam siguran da če Raider iči dalje,možda
samo tempo izdavanja neče bit najjači...malo je malo 4 knjige godišnje,nekih osam je taman.
Nekima je to premalo, ali valja bit realan.
Conspirito Posted - 16/12/2009 : 17:59:50
Ljudi citaoci nama dragog Nick-a,osecam se obavezan da napisem da ga i ja rado citam i da bih ga rado citao i u buduce,ovo pisem jer citajuci ove zadnje stranice sa foruma,dobija se neki zastrasujuci(bar za mene)zakljucak da nas je premalo ljubitelja Nick-a u sta licno sumnjam,pa odatle pitanje Libellus-u,dali mi ljubitelji Nick-a treba da strepimo za buduca izdanja ?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000